Opava vydřela výhru v Pardubicích

/VIDEA, FOTOGALERIE/ Další krok směrem k postupu udělali v nedělním dopoledním zápase opavští fotbalisté. Lídr Fortuna národní ligy díky brance Nemanji Kuzmanoviče vyhrál v Pardubicích 1:0.

8.4.2018

Pardubice - Zápas Fortuna národní ligy FK Pardubice - SFC Opava 8. dubna 2018. Filip Kopřiva - p, Tomáš Smola - o.Foto: Deník / Géla František

Na první velkou šanci se čekalo do deváté minuty. Fousek našel přesným centrem hlavu Petráně a ten o kousek minul Šromovu branku.

Opava měla sice míč častěji na svých kopačkách, ovšem brankáře Knoblocha příliš neohrožovala. A znovu Petráň, tentokrát ve 22. minutě, ho vybídl ke skórování. Černý, domácí útočník, lehkou tečí minul branku.

O čtvrthodinu později měli domácí další možnost. Po přetaženém centru pálil Mužík, naštěstí pro hosty trefil jen připraveného Šroma.

V opavské hře byla překvapivě řada nepřesností. Dvě minuty před poločasem kopali Východočeši roh. Míč se snesl k volnému Kopřivovi. Jeho střele chyběla razance.

Druhý poločas rozjela Opava skvěle. Kayamba se středu uvolnil, balón se dostal ke Smolovi, ten místo zakončení volil přihrávku na volného Kuzmanoviče – 0:1.

O pár chvilek později mohlo být vyrovnáno. Na druhé straně se odražený balón dostal k Černému, ten zakončoval přesně, jenomže ke smůle domácích trefil na brankové čáře spoluhráče Petráně.

V 62. minutě pálil těsně vedle brány Žídek. O tři minuty později nechal Knoblocha vyniknout Kayamba.

V samotném závěru Východočeši měli tlak, ovšem Šroma nepřekonali a Skuhravého družina si odvezla tři body.

Pardubice – Opava 0:1 (0:0)

Branka: 51. Kuzmanovič. Rozhodčí: Marek – Myška, Batík. ŽK:Kopřiva, Prosek – Svozil, Simerský, Smola. Diváci: 967.

FK Pardubice: Knobloch – Prosek, Kopřiva, Šejvl, T. Čelůstka – A. Fousek, Jeřábek (C), Řezníček, Mužík (77. Sokol) – P. Černý (76. Kovář) – Petráň. Trenér: Jiří Krejčí.
Opava: Šrom – Simerský, Svozil, Žídek – Schaffartzik, Zavadil – Pospěch, Kuzmanovič (88. Jurečka), Kayamba (85. Hrabina) – Puškáč (76. Jursa), Smola. Trenér: Roman Skuhravý.

8.4.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 20 000 Kč Číšníci a servírky ČÍŠNÍK, SERVÍRKA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Mik Jaroslav, tel.: 736 736 310, Podmínkou praxe v oboru. , Jedná se o krtáký/dlouhý týden od 10-22hod.. Pracoviště: Jaroslav mik, Opavská, č.p. 2, 747 19 Bohuslavice u Hlučína. Informace: Jaroslav Mik, +420 736 736 310. Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 100 Kč Pomocní dělníci ve výrobě POMOCNÝ DĚLNÍK, DĚLNICE. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 100 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KO: Koligová Pavlína, tel.: 553 694 105, strukturovaný životopis zašlete na e-mail: pavlina.koligova@arako.cz nebo na vera.ryskova@arako.cz., SOU, manuální zručnost, spolehlivost., Pracoviště Opava, nástup ihned., Náplň práce: obsluha automatického oplachového zařízení. Pracoviště: Arako spol. s r.o., Hviezdoslavova, č.p. 2897, 746 01 Opava 1. Informace: Pavlína Koligová, +420 553 694 105. Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 8 500 Kč Číšníci a servírky ČÍŠNÍK, SERVÍRKA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 8500 kč, mzda max. 12000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KO: paní Závodná tel: 731 102 595 - v případě zájmu zašlete životopis na e-mail: eva.jaksova@seznam.cz., Vzdělání nerozhoduje, praxe výhodou, vhodné i pro absolventy, zkrácený úvazek, možno domluvit dle potřeby. , Pracoviště: Hospoda U Slaninů, Opava - Kylešovice, nástup ihned.. Pracoviště: Kamil závodný - hospoda u slaninů, Hlavní, č.p. 302, 747 06 Opava 6. Informace: Eva Závodná, +420 731 102 595. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 30 000 Kč Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) ŘIDIČ/KA - VNITRODOPRAVA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: ŘP sk. "C+E", profesní průkaz. Praxe není nutná. , Nástup možný ihned. Nutný dobrý zdravotní stav. Předem volat a domluvit si schůzku. Vnitrostátní doprava v rámci celé ČR, zpravidla každodenní návraty. Požadujeme solidní jednání. , Kontakt: Radoslav Jaroš, tel. 606 238 811. Pracoviště: Radoslav jaroš, Pod Poštou, č.p. 1204, 747 14 Ludgeřovice. Informace: Radoslav Jaroš, +420 606 238 811.

Hlučín veze bod z Líšně a je první

Petr Uvíra spasil Háj

Zlomíme to, vítězství nás nakopne, věří Grussmann

Nováček fotbalové FORTUNA:LIGY vytěžil z dosavadních pěti zápasů pouze jediný bod. Naposledy schytal potupný debakl 1:6 v Mladé Boleslavi. Generální manažer Alois Grussmann věří, že tým se zvedne a začne vyhrávat.

Opava skončila ve Slezském poháru poslední

Vítězem obnoveného Slezského poháru hokejistů se stal Havlíčkův Brod. Domácí Slezan obsadil poslední, čtvrtou příčku.

Kvalitní beach v Opavě

Beachvolejbalový Super cup na Kolofíkově nábřeží nabídl festival zápasů a velmi zajímavou podívanou. Pořadatelé z Happy sportu se opět vytáhli.

Sigma dostala od Baníku výprask, doma stále nebodovala

Potřetí za sebou prohráli olomoučtí fotbalisté ligový zápas na svém stadionu. Po Slavii a Plzni si tři body odvezl také Baník. Sigma od něj dostala čtyři branky, sama dala jedinou. Hrdinou duelu se stal ostravský autor hattricku Dame Diop.