„V dalším přípravném zápase nás čekal divizní Krnov. Utkání sneslo parametry hlavně v prvním poločase,“ vyjádřil se k sobotnímu duelu opavský trenér Josef Dvorník.

„Stále máme co zlepšovat. Musíme nadále pracovat na detailech ve hře, jak v ofenzivní tak defenzivní části. Jsem rád, že se hráči snažili držet tempo až do konce a dali jsme i pěkné branky,“ poznamenal kouč Slezského FC Opava.

Pro Krnov šlo o první zápas přípravy. „Chybělo nám hned několik hráčů ze základní sestavy. Na to se ale vymlouvat nechci. V prvním poločase to ještě šlo, bohužel rychle se nám zranili Váňa s Hrubým a když musel ze hry i Tümmler, naše hra se úplně rozsypala,“ přidal svůj postřeh k zápasu trenér Krnova Gustav Santarius.

SFC Opava U 19 - FK Krnov 10:0 (3:0)
Branky: Krömer 3, Blatný 3, Ligač 2, Nováček, Kovárník.
Opava U 19: Thimel – Wehowský, Šrek, Buchta, Hendrych – Chládek, Kovarník, Kokeš, Nováček – Ligač – Blatný. Střídali: Krömer, Vyležík, Géryk, Vltavský. Trenér: Josef Dvorník.
Krnov: Řeháček Burian, Tümmler (46. Čevela), Macík, Handlíř – Václavek, Koval, Kolbasa, Hřivnáč – Hrubý (17. Vojtěšek), Váňa (15. Grulich). Trenér: Gustav Santarius.