Nejprve se hnal sám na brankáře Valeček. Se zakončením však otálel tak dlouho až mu balon brumovická obrana uzmula. O chvíli po něm se na malém vápně ocitl také Rezner, ale i on napodobil svého spoluhráče a nedal.

Dvě dobré příležitosti na straně hostů pro změnu spálil Vavrečka. Gólový účet zápasu byl načat ve 39. minutě, kdy po zaváhání Kácala dolétl míč až k Cupákovi, který poslal Otice do vedení.

„Do druhého poločasu jsme nastoupili poněkud aktivněji a mohli vyrovnat,“ prozradil trenér Brumovic Vratislav Šram, jenž vzpomínal nastřelenou tyčku Vavrečky. Ihned z protiútoku následně trestali domácí. Rezner si naskočil na centr Valečka, na ukazatelích průběžného stavu svítilo 2:0.

Po odstartování závěrečné desetiminutovky Otice své veledílo zpečetily. Lindovský pronikl do šestnáctky a obstřelil vybíhajícího gólmana. O několik sekund později překvapil hostujícího brankáře Valeček a Otice tím pádem vyhrály poměrně vysokým rozdílem 4:0.

„Podali jsme slušný výkon. Otice měly celý zápas pod kontrolou. Jediné, co lze vytknout, jsou neproměněné šance na naší straně. Jinak si myslím, že výsledek 4:0 je hodně povedený,“ soudil kouč domácích Marek Luzar.

„Bohužel obrázek hry byl podobný jako v minulých utkáních. Trápí nás rozsáhlá marodka a pokud Brumovicím chybí čtyři hráči základní sestavy, není v našich silách tyto fotbalisty nahradit,“ smutnil Vratislav Šram.

Otice - Brumovice 4:0 (1:0)
Branky: 39. Cupák, 68. Rezner, 82. Lindovský, 83. Valeček
Sestava Otic: Kořistka – Dlouhý, Poledník, Potíž, Byrtus – Cupák, Škrobánek (75. Draisaitl), H. Luzar, Dzierža (61. Lindovský) – Valeček, Rezner (75. Veleba)
Sestava Brumovic: Kácal – V. Šrek, J. Varyš, P. Varyš, Kubičík – Šamaj, Caudr, Bartoníček, Rypar – Vavrečka, Porubek (55. Matyáš)

(dus, rob)

Tabulka Okresního přeboru po 10. kole.