„Prioritní věcí pro nás bylo vsítit gól,“ nechal se slyšet hostující trenér Tomáš Leifert.

Katastrofický scénář pro hosty se začal psát již ve třetí minutě. Odražený balon dopravil z hranice šestnáctky až do sítě Michal Poledník. Do poločasu udeřili domácí ještě. Netradičně pravou nohou se prosadil Lindovský.

Druhé dějství odstartovalo podobně jako to první. Hned zkraje přidal třetí otickou brankou tentokrát levou nohou. U posledních dvou branek byly Litultovice rozloženy do posledního šroubečku. Otická kombinace dvakrát za sebou vedla skoro až do prázdné brány.

Na 4:0 zvyšoval Rezner a o poslední trefu se postaral Valeček. Toužebné přání se nakonec trenéru Leifertovi skutečně vyplnilo, ale až v hodině dvanácté. Korbel z hranice šestnáctky nádherným „angličanem“ překonal Kořistku a Litultovice po pěti kolech konečně prolomily střeleckou nemohoucnost.

„Výhra je podle mého určitě zasloužená. Nechci nijak srážet soupeře, ale momentálně jeho výkony nejspíš neoplývají nějak velkou kvalitou. Otice hrály pěkný přímočarý fotbal a tři body jsou na správné straně,“ prohlásil funkcionář domácího týmu Miroslav Poledník.

„Po výhře jsem skutečně nijak zvlášť netoužil. Důležité bylo, abychom alespoň dali gól, což se naštěstí splnilo. Pod naším výkonem se opět podepsala početná marodka,“ dodal Leifert.

Otice - Litultovice 5:1 (2:0)
Branky: 3. Poledník, 20. a 48. Lindovský, 73. Rezner, 80. Valeček – 91. Korbel
Sestava Otic: Kořistka – J. Byrtus, Potíž, Michal Poledník, Dlouhý – Lindovský (60. Dzierža), Škrobánek (75. M. Byrtus), H. Luzar, Cupák – Valeček, Rezner (75. Veleba)
Sestava Litultovic: Štajner – Nádeníček, Raschka, Bělaška, Vítek – A. Haas (46. L. Pavelek), Dörer (70. Kinšt), Šumbera, Vaculík (80. Šojer) – Procházka, Korbel

(dus, rob)

Tabulka Okresního přeboru po 11. kole.