Otice se ujaly vedení v 19. minutě, když hlavní arbitr nařídil penaltu za faul na Reznera, s níž si Valeček bez problémů poradil.

Krátce po půlhodině hry bylo vyrovnáno. Martínek našel Pavla Škrobánka, který se nemýlil. Následně však přišel šok. René Ondřej si srazil míč do vlastní sítě a otická eskadra rázem znovu vedla.

Zkroušený hostující tým musel do poločasu strpět ještě jednu gólovou ránu. Autorem branky se stal znovu Valeček.

Druhé dějství se odehrálo zcela v režii domácího mužstva. „Otevřeli jsme obranu a snažili se s výsledkem něco udělat,“ potvrdil jednatel a jeden z brankářů hostí Radek Kříž.

Otice vycítily šanci a uštědřily soupeři slušnou lekci z produktivity. Další branky přidali Rezner a Kostera. V jednasedmdesáté minutě dovršil hattrick Valeček.

Zákusek za tímto co se týče gólu bohatě prostřeným stolem dodal několik minut před začátkem nastavení Veleba a Luzarova družina si došla pro jasné vítězství 7:1. Obě strany se po utkání shodly na tom, že rozhodujícím faktorem byl vlastní gól Žimrovic.

„V prvním poločase jsme nehráli příliš dobře. Až do vlastňáku Žimrovic to bylo těžké, pak však hosté docela odpadli a my přidali další pojišťující trefy,“ přiznal Marek Luzar.

„Rozhodl závěr úvodního dějství a náš vlastenec. Ve druhé půli jsme museli hru otevřít, což byla voda na mlýn domácího mužstva, které si dokráčelo pro zasloužené tři body,“ komentoval Radek Kříž.

Otice - Žimrovice 7:1 (3:1)
Branky: 19., 45. a 71. Valeček, 41. vl. Ondřej, 64. Rezner, 67. Kostera, 85. Veleba – 30. P. Škrobánek
Sestava Otic: Kořistka – M. Byrtus, Poledník, Potíž, J. Byrtus – Kostera (70. Draisaitl), Škrobánek (62. Cupák), H. Luzar, Dzierža – Rezner, Valeček (76. Veleba)
Sestava Žimrovic: Banetka – M. Kříž, Péter (46. Vícha), Gajdoš, Římský – Ondřej (65. Hendrych), Šustek, Melecký (73. Heider), K. Škrobánek – Martínek, P. Škrobánek

(dus, hab, rob)

Tabulka Okresního přeboru po 4. kole.