Dvojice parťáků Jaroslav Kolínek se Zdeňkem Partyšem vyrazili za nákupy do Itálie. „Byli jsme tam tři dny,“ usmál se Zdeněk Partyš.

„Já mám osobně Itálii strašně rád, líbí se mi jejich mentalita a i bezprostřední chování. Dovedu si nakrásně představit tam hrát i fotbal,“ zasnil se opavský záložník. Společně se svým kamarádem Jardou Kolínkem navštívili Vincenze.

„Jeli jsme autem a spali u našich přátel a utratili také dost peněz. Na druhou stranu máme jak dárky na Vánoce, tak jsme udělali radost nějakým tím oblečením i sobě,“ chválil si návštěvu Itálie Brňák z opavské sestavy.

Ihned po návratu z Itálie se vhrl na návštěvu svých příbuzných. „Právě dnes dopoledne jsem se vrátil z Prahy,“ hlásil v neděli odpoledne do telefonu. „Byl jsem jak u Gábiny Partyšky, tak i u druhé sestřenice a taký u známých. Holt mám to hrozně rozlítané,“ rozhazoval rukama Zdeněk Partyš.

I přes dovolenku ale Partyš rozhodně nelení. „V pohybu jsem pořád, dnes jdu například do posilovny a pak do sauny,“ podotkl. V Opavě se objeví na druhý svátek vánoční. „Jsem pozvaný na turnaj do haly a na druhý den máme vánoční zápas s fanoušky. Na obě akce se již moc těším,“ uzavřel idol opavských fanynek.