Žlutomodří se krčí v suterénu druholigového pelotonu, což je špatné. „Se současným stavem nemůžeme být rozhodně spokojeni. Výsledky nás netěší,“ přiznal po sobotní porážce s HFK Olomouc generální manažer klubu Pavel Hadamczik.

„Hlavně vzhledem k našim domácím porážkám víme, že jsou fandové nespokojeni. Chápeme je, zlobí se oprávněně, přece jen fotbal se hraje hlavně kvůli nim,“ pokračoval Hadamczik.

Jak z krizové situace ven? První krok přišel v minulém týdnu, kdy se podařilo vedení klubu získat posilu v osobě zkušeného záložníka Františka Metelky. „Určitě vnese do naší hry kvalitu,“ je si jist generální manažer. Nyní čeká na opavské domácí zápas s Mostem.

„Za současné výsledky jsou odpovědni jak hráči, tak trenéři. Teď je jenom na nich, aby se z této špatné situace dostali, musí udělat maximum, aby se zlepšila. Čeká nás utkání s Mostem, a to musíme zvládnout,“ podotkl Hadamczik, čímž dal najevo, že se zatím žádné personální změny nechystají.

„Náš tým má svoji kvalitu a věřím, že ji v brzké době prodá i na hřišti,“ doplnil a divákům vzkázal: „Vím, že naše výsledky vás netěší, ale věřím, že od nás svou přízeň neodvrátíte a klubu pomůžete i v této nepříliš lehké situaci.“