Po celý zápas na něm bylo vidět, jak si fotbal užívá, prostě se zase cítil jako ryba ve vodě. „Hlavně, že jsme vyhráli,“ usmíval se po zápase. „Benešov musí v tabulce nahoru, máme šikovné fotbalisty. Takový Seidler je hráč, který umí s míčem, viděl jsem ho při sálovce, ale nejen on. Kluci si musí více věřit, jsou dole, potřebují vyčistit hlavu, po fotbalové stránce mají svou kvalitu,“ přišel s prvními poznatky z nového angažmá Pavel Hadaščok.

„Teprve se s mužstvem seznamuji, vždyť jsem tu dva dny i s cestou,“ šprýmoval bývalý mládežnický reprezentant.

Na trenérské lavičce není žádným nováčkem. Pracoval v Jakubčovicích, nejdříve jako asistent Honzy Baránka a posléze i jako hlavní trenér. A měl úspěchy! Hrál vždy o postup, bohužel fotbal v Jakubčovicích se dál nerozvíjel, ve vyšších soutěžích skončil a Pavel Hadaščok byl rázem bez práce.

„Fotbal nedělám pro peníze, bavím se jím, mám normální práci, ale trénování mi chybělo,“ řekl odchovanec ostravského Baníku. Práci v Benešově přijal, protože v ní vidí perspektivu. „Jinak bych do toho nešel. Věřím, že mé angažmá bude mít smysl,“ říká Had.

Asistentem mu v Dolním Benešově zůstane Petr Kozelek. Změn možná dozná hráčský kádr. „Kdyby přišel jeden gólový útočník, vůbec bych se nezlobil. Máme rychlé kraje, potřebujeme borce, který centrované míče usměrní do branky,“ naznačil možné posílení nový trenér MSA.

Poslední půlrok se věnoval rodině, hlavně svému synovi Vojtovi, který válí v dresu Slezského FC v Celostátní lize dorostu a patří k nejlepším střelcům soutěže a hovoří se o něm, že je daleko větším talentem než jeho otec.

„Nepředbíhal bych. Ale syna jsem v poslední době hodně sledoval, jezdil jsem i na venkovní zápasy Opavy,“ poznamenal Pavel Hadaščok, který ještě v době nedávné aktivně hrával. „To už je minulost,“ směje se fotbalista, který hrával také ve Frýdku-Místku, Kravařích a Jakubčovicích. „Zdraví už tolik neslouží. Navíc ať hrají mladí, já už jen tak podnikovku nebo za staré pány,“ zakončil Hadaščok.