„První poločas nám vcelku vyšel, hlavně jsme Jihlavu nepouštěli téměř k ničemu,“ začal utkání rozebírat střelec úvodní branky zápasu Petr Ondrušík. „Bohužel hosté poměrně brzy vyrovnali. Kopli skvěle standardku, těžko se dala bránit,“ poznamenal jednadvacetiletý fotbalista, jehož gólovému zápisu předcházela velká šance Petra Koubka.

„Balon se šťastně ke mně odrazil. Zívala přede mnou prázdná klec, nedat to, musel bych kopačky pověsit na hřebík,“ pousmál se fotbalista původem z Ostravy.

Závěr utkání byl hektický a o zajímavé okamžiky nebylo na obou stranách nouze. „Byli jsme nuceni otevřít hru, kdy jsme hráli s třemi obránci v řadě, a to už je hop nebo trop. Nám to bohužel dnes nevyšlo,“ krčil rameny rychlonohý fotbalista.

Slezany před zápasem skolila střevní viróza, ne všichni hráči na tom byli zdravotně v pořádku. „Na to bych se nevymlouval. Máme široký kádr, i kluci z lavičky mají velkou kvalitu,“ podotkl Petr Ondrušík. Hlučín nakonec přezimuje na šesté pozici, nebýt zaváhání s Jihlavou, mohlo to být i lepší. „Dnešní porážka kazí dojem z celého podzimu. Myslím si, že některé naše zápasy byly povedené,“ poznamenal hlučínský záložník.

I letos v létě prošla hlučínská kabina velkými změnami. Trenér Hajný sestavil poměrně mladý tým, a to hlavně z hráčů z okolí. „Je dobře, že hrají kluci odsud. Každý maká, chce se odrazit. Samotný majitel pan Kot nám říkal, že máme brát Hlučín jako přestupní stanici do většího fotbalu,“ uzavřel Petr Ondrušík.