Fanklub Slezského FC Opava pořádá pro své věrné fanoušky autobusový zájezd na zápas 1. FC Slovácko – Slezský FC Opava, který se koná tuto sobotu v 17.00 v Uherském Hradišti. Cena zájezdu je tři sta korun, v ceně však není zahrnut vstup na stadion, který si každý fanoušek musí zajistit sám.

Jízdenky mohou případní zájemcí zakoupit během tohoto týdne na sekretariátu klubu v úterý a ve čtvrtek mezi devátou a jedenáctou hodinou dopolední a mezi jednou a třetí hodinou odpoledne. Prodej jízdenek na druhý zápas jarní části sezony mimo uvedenou dobu je možno domluvit individuálně na sekretariátu klubu na telefonním čísle 553 616 393.

„Na zájezd se mě ptala řada fanoušků již na podzim, máme objednány dva autobusy, které myslím bez problémů naplníme,“ řekl předseda Fanklubu SFC Opava Kamil Lindovský a dodal: „Pokud bude o zájezd velký zájem, jsme připraveni přiobjednat ještě třetí autobus.“ Pro příznivce, kteří pojedou klub do Uherského Hradiště podpořit, chystá opavský klub jedno překvapení.

Fanoušci se vstupenkou ze zápasu 1. FC Slovácko – SFC Opava budou mít slevu na zboží ve Fanshopu Slezského FC během následujícího domácího utkání se severočeský soupeřem z Ústí nad Labem. Pro více informací o zájezdu do Uherského Hradiště si můžete zavolat každý den po osmnácté hodině na telefonní číslo 777 888 728. Bližší informace o slevě naleznete na oficiálních internetových stránkách slezského klubu www.sfc.cz.

(sel, jk)