„Všechno podstatné se stalo v prvním poločase,“ začal o utkání vyprávět trenér Pusté Polomi David Štverka. První gól přišel po devatenácti minutách hry. Domácí kopali roh a Kublák otevřel skóre. O dvě minuty později na levé straně zakombinovali Potůček s Kaštovským. Balón se dostal ke Kludkovi, ten byl ve vápně faulován a sudí Ganaj odpískal penaltu, kterou proměnil Frank – 1:1. Po půlhodině hry tentokrát hosté udeřili na pravé straně a Drozd ranou šibenice dával na 1:2. „Bohužel nakonec domácí do přestávky srovnali, když jsme si nepohlídali dlouhý aut,“ poznamenal David Štverka.

Adam Rychlý
Rychlý měl na hlavě gól. Už jsem zvedal ruce, řekl záložník Opavy

Ve druhém poločase už branka nepadla. „Celkově se hrál dobrý fotbal. Domácí hrozili ze standardních situací, které měly nebezpečné. Myslím si, že remíza spravedlivá,“ zakončil trenér Pusté Polomi.

Brušperk – Pustá Polom 2:2 (2:2)
Branky: 19. Kublák, 40. Pelán – 21. Frank (penalta), 33. Drozd. Rozhodčí: Ganaj – Jurygáček, Banot. ŽK: Vrána - Potůček, Malovec. Diváci: 150.
Pustá Polom: Minařík – Pomp, Kuděla, Hradský, Potůček – Frank, Ficek, Drozd, Gebauer (87. Malovec), Kaštovský (87. Grussmann) – Kludka (75. Gloga). Trenér: David Štverka.