Na první gól se čekalo pouze třináct minut. K míči se dostal kanonýr Mrázek a otevře skóre – 1:0. Zajímavostí je, že domácí útočník je krnovským rodákem. „Mrázek to na nás umí, pokaždé nám dá gól, moc ho neumíme bránit,“ poznamenal trenér Krnova Gustav Santarius. „Polom nás zaskočila. My jsme se těžko dostávali do zápasu. Mrázkův gól nás ale nakopl,“ podotkl hostující stratég. „Začátek nám vyšel. Úvodních pětadvacet minut se hrálo v naši režií. Krnov jsme do ničeho nepouštěli. Bohužel jsme pak od naší hry upustili a Krnovští se tím dostali do hry,“ štvalo domácího záložníka Davida Mikulu. Osm minut před poločasem se hezkou individuální akcí blýskl Sklenařík, který si navedl míč a pohotovou střelou překonal Muczku. V první minutě nastavení zatáhl balón Václavek, nahrál Váňovi, jehož rána znamenala krnovské vedení. „Je škoda, že jsme dostali gól do šatny. To se nemělo stát,“ povzdechl si Mikula.

Radim Klečka
Radim Klečka: Na únavu z Ruska bych se nevymlouval, bylo to o hlavě

Po přestávce přidali hosté třetí branku. Penaltu nařízenou za ruku proměnil Váňa. „Prohrávali jsme o dva góly, otevřeli jsme hru a podařilo se nám snížit,“ podotkl Mikula. Z trestného kopu se trefil hezky Frank. „Chtěli jsme vyrovnat. Nějaké možností byly na obou stranách. Myslím si, že zápasu by slušela remíza," dodal domácí záložník.  „Pro nás velmi cenné tři body. Polom má kvalitní tým. Celkově mělo utkání divizní úroveň, diváci viděli zajímavý fotbal,“ doplnil Santarius.

Krnov tak stále ještě neztratil ani bod, a to už má soutěž za sebou dvanáct kol. „Držíme se nohama na zemi. Sérii jsme natáhli, ale už je trošku svazující,“ přiznal trenér Krnova.

Pustá Polom – Krnov 2:3 (1:2)
Branky: 13. Mrázek, 83. Frank – 37. Sklenařík, 45. a 67. (penalta) Váňa. Rozhodčí: Tomšík – Ochodek, Malý. ŽK: Kuděla, Grussmann, Mikula, Kludka – Váňa, Bartoníček. Diváci: 120.
Pustá Polom: Muczka – Pomp, Kuděla, Hradský, Potůček (80. Kludka) – Frank, Mikula, Plhák (64. Drozd), Grussmann (64. Vítek) – Rodek (80. Hruška), Mrázek. Trenér: Jaroslav Laub.
Krnov: Řeháček – Havlíček, Tümmler, Swiech, Burian – Michálek (60. Zavadil), Bartoníček, Holec (90. Koval), Václavek – Váňa (78. Holčák, 90. Tomášek), Sklenařík (90. Rys). Trenér: Gustav Santarius.