Asi nikdo nemohl pochopit, proč se herní tvář domácích po absolvování první desetiminutovky odporoučela. „Nevím, čím to bylo způsobeno. Úvodních deset minut jsme hráli skvěle, pak najednou jako když mávnete kouzelným proutkem a všechno se rázem změní,“ nechápavě kroutil hlavou předseda polomského mužstva Vladimír Grussmann.

Přitom družina Milana Baculiáka mohla jít jako první do vedení. Zima však ve skvělé pozici nastřelil pouze tyč. Jinak zahajovací pětačtyřicetiminutovka nabídla prachbídný fotbal s minimem šancí na jedné či oné straně.

Chvíli po začátku druhé půle přišel pro Polom krutý trest. Krnov rozehrál trestný kop a hlavičkující Čumpelík zasáhl míč tak nešťastně, že trajektorie letu balonu byla pozměněna, na což již brankář Kotán nemohl zareagovat.

Od zmíněné minuty začali hosté betonovat a vyrážet do brejků, přičemž v 75. minutě jeden z nich proměnili. Po chybě polomského týmu se jeden z Krnovských řítil snad šedesát metrů zcela sám a do odkryté obrany domácího celku padl druhý gól. Korekce ze strany Pusté Polomi se dostavila až v nastaveném čase.

Nikola Štýbar se prezentoval pěknou akcí, po níž i skóroval, ale polomskou porážku 2:1 už tato branka nemohla odvrátit.

„Toto střetnutí se nám vůbec nepovedlo. Jak jsem již předeslal, hráli jsme prvních deset minut a pak jako když utne. Po úvodním gólu Krnov vycítil šanci a začal všechno sázet na obranu. Troufnu si říct, že kdybychom podali o něco lepší výkon, Krnov bychom stoprocentně porazili.

Doplatili jsme i na početná zranění v našich řadách. Na marodce jsou Žiga, Beinhauer nebo Radek Valošek. Jejich neúčast je na hřišti každopádně cítit,“ zakončil přední funkcionář Pusté Polomi Vladimír Grussmann.

Pustá Polom – Krnov 1:2 (0:0)
Branky: 90. Štýbar – 47. vl. Čumpelík, 75. Bačovský
Sestava Pusté Polomi: Kotán – Kňura, Mikulenka, T. Hradský, Čumpelík – Kozel (75. Koňušiak), Neuwirth (70. Vindiš), M. Hradský, T. Valošek – Zima, Štýbar

#nahled|https://g.denik.cz/74/16/optab_krajskyprebor_4kolo_adm350.jpg|https://g.denik.cz/74/16/optab_krajskyprebor_4kolo.jpg|Tabulka Krajského přeboru po 4. kole.#

(dus)