Jeho spoluhráči se ve středu a ve čtvrtek klouzali s hokejkami po kravařském ledě, Radek Víšek na ně koukal pouze ze střídačky s nataženou nohou opřenou o mantinel.

„Je to pech. Štve mě, že nemůžu nic dělat, ale takový už je život,“ pokrčil rameny Víšek. Koleno si poranil při posledním tréninku před zápasem Opavy s Bohemkou. „Letěl dlouhý balon, já šel do skluzu a špatně se poskládal, tak že jsem si koleno nešťastně přisedl,“ popisuje Víšek kritickou událost.

V pátek podstoupil artoskopii a nyní musí nosit ortézu.

„Koleno mi vyčistili, snad to bude dobré. Pokud všechno půjde dobře, do dvou až tří měsíců bych mohl být zpátky,“ doufá zkušený obránce. Nyní ho ale čeká absolutní klid. „Ortézu budu nosit během prosince, pak nastane rehabilitace a posilování,“ poznamenal Víšek.

I když je ve stavu nemocných, opavskou partu neopustil. „Jsem s kluky rád. Navíc nemohu stejně řídit a čekají mě i kontroly u lékaře,“ povídal dále fotbalista, který v minulosti vedle Drnovic oblékal také dres ostravského Baníku.

A kdo mu teď dělá řidiče? „Náš masér Mireček. Je hodný, jezdí se mnou i po kontrolách,“ uzavřel Radek Víšek s přáním, že by rád zasáhl ještě do jarních bojů druhé ligy.