„Věděli jsme, že Slavičín patří ke špičce divize. Má kompaktní tým a samotné utkání to jen potvrdilo,“ konstatoval trenér domácích Lukáš Černín, který byl i vzhledem k zdravotnímu stavu hráčů nucen udělat změny v sestavě.

„První poločas patřil soupeři. Ne že by nás jasně přehrával, měl ale míč častěji na svých kopačkách,“ ohlížel se za prvním poločasem Černín. Ve 30. minutě hosté svou převahu zúročili, když Hladkého překonal Švach.

„My jsme ohrožovali jejich branku jen sporadicky. Za zmínku stály jen pokusy Tkadlečka a Baranka,“ pokračoval trenér Kravař a dodal. „Naopak nás v jednom případě zachraňovala tyč.“ Ve druhém poločase se obraz hry na hřišti změnil. Kravaře přidaly na obrátkách a s přibývajícími minutami si vytvořili převahu. „Troufnu si říci, že jsme byli i lepším týmem, avšak naše špatná koncovka se opět ukázala v celé své nahotě,“ posteskl si Černín.

Jednu z největších možností k vyrovnání započal Jašek, kdy jeho centr minul Tkadleček a míč letící na zadní tyč napálil do Baranka Šrom, přitom před ním zívala prázdná branka. Domácí opět před velmi solidní diváckou návštěvou vyrovnali.

Na hostujícího gólmana se řítil zcela osamocený Aniol, který se z místa stopera vysunul na hrot, vystřelil a gólmanem vyražený míč uklidil do sítě Tkadleček. „Za bod jsme rádi. První poločas nebyl z naší strany optimální, ve druhém jsme ale zabrali a bod si zasloužili,“ hodnotil utkání trenér Černín.

Kravaře – Slavičín 1:1 (0:1)
Branky: Tkadleček – Švach
Sestava Kravař: Hladký - Švancer, Aniol, Žáček, Knopp - Jašek (85. Vaněk), Buchvaldek, Režnar, Šrom (65. Staněk) – Baranek, Tkadleček
Tabulka Divize E po 6. kole.