O první branku se postarala Opava. Žurek balonem za obranu vyslal na zteč Neuberta, který šel sám na brankáře Kovalíka a nedal mu šanci – 1:0. Ještě do přestávky vyrovnal Půda. V 56. minutě pak vstřelili Hradečtí Ondřejem Černým vítěznou branku.

„Měli jsme několik šancí s výsledkem něco udělat, bohužel jsme tentokrát nebyli produktivní,“ řekl trenér Opavy Jan Hruška. Největší tutovky Slezského FC měli Neubert, Furik a Krčmařík.

„Zápas hodnotím pozitivně. Opava měla sice ve druhém poločase dvě velké gólovky, my jsme to ale ustáli. Jsem rád, že naše výkony jdou nahoru,“ poznamenal hradecký stratég Karel Štěpán.

V posledních zápasech přípravy čeká Opavu Háj a Hradec míří do Havířova.

SFC Opava B – Hradec nad Moravicí 1:2 (1:1)
Branky: Neubert – Půda, O. Černý

Opava B: Kosmál (46. Matůšu) – Gaůvas, Žurek, Harazim, Pomp – Krčmařík, Furik, Ondra, Brunclík – Schaffarczik, Neubert
Hradec nad Moravicí: Kovalík – Štýbar, Jašek (47. Havelka), Doseděl, Vajďák – J. Černý, Schreier, O. Černý – Martiňák, Půda (46. Thomas), Stanovský (70. Schwable)