„Jeli jsme si v neděli do Rýmařova pro body, domů se vracíme s prázdnou. O výsledku bylo rozhodnuto během prvního poločasu,“ řekl zklamaně trenér Dolního Benešova Tomáš Kamrád.

Již v 5. minutě prostřelil Rohela Píca, tentýž hráč se prosadil i ve 26. minutě, a když sedm minut před poločasem zvyšoval na 3:0 Bochňák, nebylo o vítězi pochyb.

„Dělali jsme hrozné chyby v obranné fázi. Soupeř to dokázal dokonale potrestat,“ hledal Kamrád příčiny třígólového nášupu. „I přes tento nepříznivý výsledek jsme se chtěli ve druhém poločase vrátit zpět do hry,“ řekl hostující trenér.

I to byl důvod dvou střídání, hru měl hlavně oživit opavský rychlík Holčák. V 54. minutě se podařilo Benešovu snížit. Po úniku Středuly se míč dostal na Juchelku a ten mířil přesně – 3:1.

„Ještě více jsme otevřeli hru, změnili rozestavení, ale ke změně stavu to nevedlo,“ smutnil Kamrád. V 90. minutě přišla akce Rýmařova, na jejímž konci byl Dluhoš – 4:1.

Poslední slovo měli hosté, když jejich porážku zmírnil střídající Dominik Lhoťan. „Jsem zklamaný. Chtěli jsme alespoň bod, nemáme žádný. Vyrobili jsme až příliš hodně chyb,“ shrnul Kamrád. Nyní čeká na jeho tým v sobotu derby s Kravařemi.

Rýmařov - Dolní Benešov 4:2 (3:0)
Branky: 5. a 26. Píca, 38. Bochňák, 90. Dluhoš - 54. Juchelka, 90. Lhoťan, 200 diváků
Sestava Dolního Benešova: Rohel – Moravec, Robin Štefek, Spruch, D. Barcal (46. Rozsíval) – Středula, Konpp (72. Lhoťan), Juchelka, Šrom – Malohlava, Literák (46. Holčák)
Tabulka Divize E po 13. kole.