První otázka zněla: Který hráč Slezského FC Opava obléká dres italské Brescie. Odpověď byla vcelku jednoduchá. Jedná se o Libora Kozáka. Z řady odpovědí byli vybráni čtyři výherci, a to: Martin Jochim, Martin Myslikovjan, Luděk Černý a Kamil Lindovský.

Ti, co vybráni nebyli, zoufat nemusí. Neboť stále má Deník v sestavě volných dvanáct míst.

Otázka číslo dvě nebude rovněž těžká a zní: Který fotbalista s opavskými kořeny si zahrál ve středu Evropskou ligu na pražské Letné?

Správné odpovědi zasílejte buď emailem na sport.opavsky@denik.cz nebo formou SMS na tel: 606 666 503. Vedle odpovědi je nutné uvést své jméno i příjmení. Uzávěrka druhého kola je v neděli v 17.00. V potaz se bere pouze jedna odpověď.

Jen pro upřesnění: bude se hrát na umělé trávě v Kylešovicích, a to sedmadvacátého prosince od 10.30. „Pro fanoušky máme vyčleněno čtyřiadvacet míst,“ řekl Ondřej Ludvík, mluvčí opavského klubu, který se společně s generálním manažerem Slezského FC Opava Pavlem Hadamczikem na akci výrazně podílí.

„Šest fandů si zajistilo místa v sestavě díky úspěchu ve fotosoutěži, další dva vybereme mezi nejlepšími výjezďáky,“ pokračoval Ludvík. Ve hře tak zůstane šestnáct míst, která se obsadí na základě vědomostní soutěže v Opavském a hlučínském deníku a Regionu.

První kolo soutěže již je za námi, takže ve hře máme ještě dvanáct míst. V každém mužstvu budou v základních sestavách a po celou dobu utkání fanouškům rezervována 3 místa. Podmínkou pro zařazení do mužstva je dovršení 16 let nejpozději v den konání utkání.

Milan Barteska se vrací do Opavy

Tvořivý záložník Milan Barteska opět oblékne opavský dres. Jako jeden z prvních totiž přislíbil účast na Vánočním zápase Slezského FC Opava. Krom něho se fanoušci mohou těšit také na Petra Švancaru, Jana Nezmara, Zbyňka a Zdeňka Pospěcha, Karla Orla, Jana Baránka a třeba i Aloise Grussmanna.

To je jen malý výčet fotbalistů, na které se mohou fanoušci těšit.