Hosté si v tomto zápase mohli velice rychle vytvořit vedení, když se Ničman již ve čtvrté minutě řítil sám na gólmana, ale nedal.

O dvacet minut později však už byl útočník Šilheřovic úspěšný poté, co dorazil do brány centr z kopačky svého spoluhráče. Za stavu 0:1 se i odcházelo do kabin.

Prakticky hned po přestávce byli hosté zchlazeni dost studenou sprchou v podobě vyrovnávacího gólu Klimkovic. Rezina se pokoušel opět přiklonit pomyslný jazýček vah na stranu Šilheřovic, jenže ve dvou vyložených šancích z malého vápna dvakrát přestřelil.

V 72. minutě se již ovšem i on zapsal na střeleckou listinu, když hlavou usměrnil centr do domácí svatyně. Klimkovice ale zanedlouho kontrovaly krásným gólem. „Klimkovický hráč zůstal sám na jedenáctce a neuvěřitelnou bombou do šibenice srovnal stav a málem i protrhl síť Bortlíkovy brány,“ popisoval klubový předseda hostí Josef Šilhan.

V době, kdy už to vypadalo, že oba soupeři se rozejdou smírně, přišel pro domácí šok. Přihrávku zleva pustil Novák Bittnerovi, který brankově zakončil. Běžela první minuta nastavení a Klimkovice už nedokázaly ve zbývajících vteřinách s výsledkem nic udělat.

„Šilheřovice hrály po celý zápas velice dobře s bojovným zápalem. Byly více hladové po výhře. Musí se ovšem dodat, že Klimkovice se ve druhé půli zlepšily, přesto tři body jsou z našeho pohledu zasloužené. Velkou pochvalu zaslouží i rozhodčí, který pískal rovinu, a ani jeden z týmů si na jeho výkon nemohl v žádném případě stěžovat,“ prozradil přední šilheřovický funkcionář Josef Šilhan.

Klimkovice – Šilheřovice 2:3 (0:1)
Branky: Prašivka, Kurza - Ničman, R. Rezina, Bittner
Sestava Šilheřovic: Bortlík – Chmelář, Jakubec, Plaček, Kulčar – Bittner, R. Rezina, Volný, Lasák (70. Kristen) – Ničman, P. Rezina (82. Novák)
Tabulka I.B třídy po 4. kole.