Souboj ambiciózních mužstev s řadou zkušených hráčů ve svém středu začal lépe pro domácí Fulnek. Ten hýřil aktivitou a po hlavičce Čavery se také dostal do vedení.

Jakartovice, jejichž hra byla tentokrát postavena na kvalitní defenzivě, kdy na hrotu operoval osamocený Šupák, se dočkaly vyrovnání. V šestnáctce poslali domácí k zemi Prášila a Kavan nabídnutou penaltu proměnil.

Do kabin ovšem odcházel šťastnější Fulnek. Janecha překonal těsně před poločasem Kutty. Ve druhém poločase doplnil Šupáka na hrotu Palúch a Jakartovice se tlačily za vyrovnáním. To se jim také povedlo díky úspěšné dorážce Holubovy střely Šupákem.

V 68. minutě kopali hosté trestný kop a Kavan svým druhým gólem v zápase zařídil hostům tři body, a to i přesto, že domácí byli v závěru hodně aktivní.

„Diváci viděli dobré utkání. My jsme v závěru dokázali odolat domácímu tlaku a máme tři body. Sami jsme nečekali, že se nám bude tak dařit, uvidíme, co přinesou další zápasy,“ řekl předseda jakartovického oddílu Josef Martinka.

Fulnek B – Jakartovice 2:3 (2:1)
Branky: Čavera, Kutty – Kavan 2, Šupák
Sestava Jakartovic: Janech – V. Jančura, Kavan, Hořínek, Schön (57. Petr) – Smuda (46. Palúch), Hanel, Satke (87. J. Jančura), Prášil – D. Holub – Šupák
Tabulka I.A třídy po 4. kole.