Jako první totiž skórovali hosté. Škobrtal si naskočil na míč ze standardní situace a rozepsal gólový účet zápasu. Rozdílem 0:1 skončil i první poločas. V tom druhém přišlo i rapidní zlepšení slavkovského celku.

„Za výkon ze závěrečného dějství musím svým klukům skutečně poděkovat, protože posledních pětačtyřicet minut odjezdili a šli na doraz,“ vzdal holt svým svěřencům trenér domácích Martin Greipel.

Pár minut po začátku druhé půle bylo nasnadě vyrovnání, když Marek krásnou technickou ranou poslal míč k levé tyčce Grobarovy brány. O pět minut později dokonce Slavkovští vedli potom, co vypálil Gavenda a balon se zastavil až o síť kylešovické svatyně. Ještě jednou však zápas mířil do nerozhodného stavu, když se Škobrtal opřel do míče přibližně na dvaceti metrech a překonal gólmana Klementa.

Zanedlouho následovalo břevno Pavla Anděla, ale o rozhodující moment se postarali domácí. Binder přiťukl Krumerovi a druhý jmenovaný potom ustanovil skóre v poměru 3:2.

„Dle mého jsme oprávněně vyhráli. Konečně se nám povedlo přetavit stoprocentní šance v góly. Rozhodla naše větší bojovnost a hlad po třech bodech,“ poznamenal dále Martin Greipel.

„Utkání bylo vyhecované z obou stran se šťastnějším koncem pro Slavkov. Osobně si myslím, že zápasu by nejvíce slušela remíza,“ dodal sportovní manažer Kylešovic Michal Halámek.

Slavkov B - Kylešovice 3:2 (0:1)
Branky: 49. Marek, 54. Gavenda, 82. Krumer – 26. a 70. M. Škobrtal
Sestava Slavkova B: Klement – Kapitán, Tichý, Marek, Mrůzek – Cahel (6. Gilík), Binder, Gajdoš, Bajgar (78. Beck) – Gavenda (70. Vícha), Krumer
Sestava Kylešovic: Grobar – Žídek, Führich, M. Škobrtal, Škrobánek – P. Anděl, M. Anděl, Marh, Myslikov – Gibes (65. Gebauer), Jelenek

(dus, hab, rob)

Tabulka Okresního přeboru po 4. kole.