V 11. minutě se poprvé otvíralo skóre poté, co přízemní střelou přibližně z pětadvaceti metrů pokořil Michalčíka Martin Hiltavský. Krátce před půlhodinou hry bylo vyrovnáno. Míška kopal přímý kop, balon před hostujícím gólmanem skočil a zapadl až do sítě.

Za několik vteřin šla Bělá zásluhou Aleše Hiltavského opět do vedení po takřka totožné ráně jako v prvním případě. Hosté mohli svůj náskok dokonce navýšit, jenže jejich dvě výborné příležitosti z velké blízkosti gólem neskončily. Proto musel přijít trest.

Pět minut před pauzou si nejvýše naskočil na centr Vladan Ciminga a hlavou zavěsil. O přestávce proběhla v kabině domácích malá bouře. „Trenér pokáral naše hráče za laxní přístup a vyburcoval je do druhé půle,“ přiblížil služovický klubový prezident Tomáš Barč.

A skutečně hned po startu závěrečného dějství z otočky Kremser ustanovil průběžný stav na 3:2. Hned vzápětí však musely po jednom incidentu dohrávat v deseti. „Marek Granzer se dostal do křížku s protihráčem a byl okamžitě vyloučen,“ pokračoval Barč.

Nicméně i navzdory tomuto momentu přidal v nastavení střídající Weczerek gólovou pojistku. „Podle mého je naše vítězství určitě zasloužené. V prvním poločase jsme vinou našeho laxního přístupu dvakrát zbytečně inkasovali, ale naštěstí v tom druhém se nám podařilo otočit,“ zakončil Tomáš Barč.

„Chybí nám střelec. Dvakrát jsme vedli a Bělá vždy svůj náskok ztratila a zahodila dvě tutové šance. Kupíme hrubky v obranné činnosti a v posledních čtyřech zápasech se nacházíme v krizi,“ popsal zraněný kapitán Bělé Kamil Boček.

Služovice - Bělá 4:2 (2:2)
Branky: 26. Míška, 39. V. Ciminga, 54. Kremser, 92. Weczerek – 11. M. Hiltavský, 27. A. Hiltavský
Sestava Služovic: Michalčík – Polhoš, Kriebel, A. Ciminga, Slavík – Kremser (82. Weczerek), Granzer (56. ČK), Míška, Wojcicki – V. Ciminga, Klein (46. Švacha)
Sestava Bělé: Krištof – Polomský, Gvoždík, M. Hiltavský, Vybrančík – Klíšť, A. Hiltavský, Papšík (82. Plaček), Ohřál – Vyhlas, Bartusek (55. Horný)