Domácí se poprvé do hostujícího týmu zakousli ve 20. minutě. Martin Kremser přenesl centrem míč na Marka Granzera, jenž otevřel skóre.

O pár minut později tentýž vsítil druhou branku po dost podobné akci. Druhý poločas byl pro Hlavnici podstatně krutější. Martin Kremser se ocitl před brankářem hostí a nekompromisně před sebou stojícího hráče i brankáře překonal.

Stav 4:0 byl k vidění v 69. minutě a jednalo se o vskutku povedenou trefu. Vladan Ciminga z 22 metrů rozehrával přímák, krásně přestřelil zeď a jeho projektil se vešel efektně pod víko.

Těsně před začátkem nastavení dostali hosté další dvě rány z milosti. Nejprve se nejlépe ve skrumáži zorientoval Martin Kremser a po něm propálil gólmana ještě Weczerek. Hostující tým mohl být za porážku 0:6 vděčný.

„Vyhráli jsme naprosto zaslouženě. Hlavnice byla zatím jednoznačně nejslabším soupeřem, co proti nám doposud nastoupil. Když to mám srovnat třeba s Vítkovem, kde jsme hráli minulý týden, musím přiznat, že ten sice nepředvedl v obraně moc povedený výkon, dopředu byl však hodně nebezpečný. Hlavnice ovšem zde nepředvedla nic a zápas se odehrál v plážovém tempu,“ uvedl služovický předseda klubu Tomáš Barč.

„K zápasu dorazilo 8 hráčů. Aby se utkání vůbec odehrálo, v sestavě se prostřídali čtyři hráči stáří 16 let a padesátník - můj asistent Milan Matýsek. Když se k tomu přičte, že mužstvo již měsíc trénuje ve dvou hráčích, výsledky tomu odpovídají. Momentálně se má situace tak, že si přijde zahrát ten, komu se zrovna chce, a s takovým přístupem se okresní přebor hrát nedá,“ přidal pár postřehů trenér Hlavnice Zbyněk Pekárek.

Služovice - Hlavnice 6:0 (2:0)
Branky: 20. a 29. M. Granzer, 60. a 89. M. Kremser, 69. V. Ciminga, 90. Weczerek
Sestava Služovic: Michalčík – Polhoš, A. Ciminga, Kriebel, Slavík – M. Granzer (52. Hnida), Wojcicki (78. V. Kremser), Míška, M. Kremser – V. Ciminga, Klein (64. Weczerek)
Sestava Hlavnice: Kirschner - Demko, O. Pasterňák, Nowický, V. Kocián – J. Košárek, Grygar, J. Pekárek (46.D. Martinček), Smolek – T. Liška, Ochrana (46. M. Matýsek)

(dus, rob)

Tabulka Okresního přeboru po 11. kole.