Tým Pusté Polomi musel jako první po příjezdu do Vratimova praštit do očí stav hrací plochy. „Hřiště bylo skutečně tragické. Tak špatný terén jsem snad ještě neviděl,“ uznal obránce hostí Tomáš Hradský.

Domácí celek se ujal vedení okamžitě v první minutě, kdy po rohu Vratimova sice stihla polomská obrana odvrátit balon do bezpečí, ale po rychlém vrácení, se dostal znovu do šestnáctky, kde ho jeden z vratimovských hráčů poslal do brány.

Pustá Polom si během první půle vytvořila několik zajímavých a vyložených šancí. Martin Hradský se ocitl v pokutovém území domácích, ovšem balon se podařilo defenzivě Vratimova vyrazit mimo. O chvíli nato jej napodobil i Nikola Štýbar, před kterým zela prázdná svatyně, ale hostující útočník ji vůbec netrefil.

Druhé dějství nabídlo dvě stoprocentní brankové příležitosti Polomským. Po centru Tomáše Valoška mohl z hranice penalty skórovat hlavou Zima, ale svůj pokus namířil pouze do dobře postaveného gólmana. Další šanci na vyrovnání zahodil znovu Zima, když se nacházel přibližně ve stejné pozici, ale opět nedal.

Zákonitě tak musel přijít trest. V osmdesáté minutě si na rohový kop naskočil nejmenší hráč na hřišti a paradoxně uspěl. Závěr následně již nic zajímavého nepřinesl a Pustá Polom odjíždí domů s prázdnou.

„Utkání jsme si prohráli sami. Musím to zhodnotit jako zbytečnou bodovou ztrátu po našich zahozených stoprocentních šancích,“ přiznal Tomáš Hradský.

Vratimov – Pustá Polom 2:0 (1:0)
Branky: Raška, Hybel, 110 diváků
Sestava Pusté Polomi: Buček - Mikulenka, Čumpelík, T. Hradský, Kozel. – Zima (70. Vindiš), Neuwirth, M. Hradský, Kňura - Štýbar, Koňušiak (46. T. Valošek)

(dus)

Tabulka Krajského přeboru po 7. kole.