FORTUNA NÁRODNÍ LIGA – 20. KOLO

Ústí n. L. – České Budějovice 2:0 (1.0)
Branky: 18. Richter, 64. Zeman.
Rozhodčí: Dubravský – Mokrusch, Antoníček.
ŽK: Hašek, Čavoš, Táborský, Kladrubský (všichni Č. Budějovice).
Diváci: 832.

Hradec Králové – Třinec 5:1 (2:1)
Branky: 12. a 64. Pázler, 17. Vlkanova, 65. Funda, 89. Miker – 41. Juřena.
Rozhodčí: Houdek – Lakomý, Dohnálek.
ŽK: Urma, Schwarz, Miker – Masař.
Diváci: 1155.

Olympia Praha – Vlašim 1:1 (1:1)
Branky: 36. Katidis – 25. Hadaščok.
Rozhodčí: Nenadál – Šimáček, Poživil.
ŽK: Katidis, Keita, Verner, Vasileiou – Badocha, Vodháněl, Janda.
Diváci: 625.

Příbram – Žižkov 4:2 (1:1)
Branky: 26. Květ, 64. Grajciar, 70. Matoušek, 88. Slepička – 24. Štípek, 87. Musa.
Rozhodčí: Proske – Melichar, Vít.
ŽK: Pavlata, Kuchta (oba Žižkov).
Diváci: 1187.

Opava – Znojmo 3:0 (1:0)
Branky: 25. Kuzmanovič, 70. Simerský, 76. Smola.
Rozhodčí: Ardeleanu – Blažej, Hock.
ŽK: Zapalač – Vašíček, Ambrozek.
Diváci: 5143.

Frýdek-Místek – Táborsko 1:0 (0:0)
Branka: 87. Tandir.
Rozhodčí: Julínek – Dresler, Batík.
ŽK: Mravec, Krčula, Mozol – Musiol, Prošek.
Diváci: 632.

Vítkovice – Varnsdorf 1:0 (1:0)
Branka: 35. Žondra.
Rozhodčí: Ginzel – Vodrážka, Novák.
ŽK: Mikula, Dramé, Twardzik, Mišinský, Žondra, Chmiel – Kozma.
Diváci: 439.

Sokolov – Pardubice 0:0
Rozhodčí: Klíma – Ratajová, Kotalík.
ŽK: Končal – Jeřábek, Kovář.
Diváci: 630.

1. Opava 20 13 4 3 53:25 43
2. Příbram 18 11 2 5 33:19 35
3. Třinec 19 9 5 5 25:21 32
4. Hradec Králové 20 8 7 5 29:23 31
5. Pardubice 19 9 3 7 22:14 30
6. Znojmo 19 8 5 6 24:28 29
7. České Budějovice 19 7 7 5 25:16 28
8. Olympia Praha 20 7 7 6 23:26 28
9. Vlašim 18 8 3 7 31:26 27
10. Sokolov 20 7 5 8 21:26 26
11. Žižkov 20 7 4 9 32:33 25
12. Táborsko 20 5 6 9 26:30 21
13. Varnsdorf 17 4 6 7 22:26 18
14. Vítkovice 19 4 5 10 20:36 17
15. Ústí nad Labem 20 4 4 12 18:37 16
16. Frýdek Místek 18 3 5 10 9:27 14

Další program, dohrávky odložených zápasů:
Úterý 3. dubna: 15.00 Třinec – Frýdek-Místek. Středa 4. dubna: 16.30 Pardubice – Vítkovice, Vlašim – Příbram, 17.00 České Budějovice – Varnsdorf.

MSFL - 19. kolo

Hlučín - Rýmařov 5:0 (1:0)
Branky: 45. De Carvalho, 52. Fojtík, 64. Štefek, 86. Jančík, 90. Málek.
Rozhodčí: Cieslar.
ŽK: Málek - Ondruška, Horák, R. Němec.
Diváci: 188.

Petřkovice - HFK Olomouc 0:4 (0:1)
Branky: 73. a 82. Dabić, 18. Antl, 76. Martinovič.
Rozhodčí: Tomanec.
ŽK: Honiš - Vichta, Antl, Martinovič.
ČK: 45. Honiš (P.).
Diváci: 283.

Mohelnice - Kroměříž 0:2 (0:2)
Branky: 16. Krhut, 33. Kovář.
Rozhodčí: Škrobák.
ŽK: Kovář (K.).
Diváci: 170.

Uherský Brod - Velké Meziříčí 5:1 (3:1)
Branky: 28. a 33. Vrága, 36. Mančík, 65. Dolina, 83. Michalec - 10. Simr.
Rozhodčí: Páral.
ŽK: Šuta, Smejkal, Krejčí.
Diváci: 222.

Uničov - Otrokovice 4:0 (2:0)
Branky: 60. a 78. Hladík, 31. Jeřábek, 34. Bača.
Rozhodčí: Nováček.
Diváci: 160.

Valašské Meziříčí - Hodonín 4:0 (0:0)
Branky: 54. Gomola, 56. Klimpar, 72. Vychodil, 77. Tobiáš z pok. kopu.
Rozhodčí: Mikeska.
ŽK: Chapodze, Alaverdashvili - Paděra, Dekleva.
Diváci: 310.

Hulín - Prostějov 1:4 (0:3)
Branky:  81. Šrom - 15. a 61. (penalta) Kroupa, 21. Šteigl, 35. Aleš.
Rozhodčí: Silný.
ŽK: Zlámal, Mich. Vyskočil - Hapal, Pančochář, Píchal.
Diváci: 265.

Vyškov - Líšeň 2:0 (1:0)
Branky: 14. Tijani, 51. Pospíšil.
Rozhodčí: Denev.
ŽK: Schneider, Přerovský, Jeřábek - Krška, Čampa, Hanuš.
ČK: 47. Hlavica (L.).
Diváci: 305.

1. Prostějov 16 11 3 2 37:14 36
2. Kroměříž 16 11 0 5 36:24 33
3. Velké Meziříčí 16 10 2 4 41:24 32
4. Vyškov 17 9 4 4 36:26 31
5. Líšeň 17 8 5 4 34:25 29
6. Hlučín 17 8 3 6 33:22 27
7. Valašské Meziříčí 17 9 0 8 31:35 27
8. Hulín 16 7 3 6 35:30 24
9. Uničov 16 5 6 5 33:24 21
10. Uherský Brod 16 6 3 7 20:26 21
11. Hodonín 17 5 5 7 25:34 20
12. Rýmařov 16 5 3 8 25:37 18
13. Petřkovice 17 5 1 11 20:33 16
14. Otrokovice 17 3 6 8 20:40 15
15. HFK Olomouc 16 3 2 11 22:43 11
16. Mohelnice 17 2 4 11 21:32 10

DIVIZE E - 19. kolo

Bohumín - Nový Jičín 0:1 (0:0)
Branka: 75. Staněk
130 diváků.

Petrovice - Jeseník 4:2 (1:2)
Branky: 44. a 56. Hanusek, 60. Dayero, 63. Bibaku - 20. Bříza, 34. Marcinov
125 diváků.

Opava B - Slavičín 3:1 (1:1)
Branky: 4. Rychlý, 55. Večerek, 73. Kolísek - 41. Salajka
60 diváků.

Brumov - Frýdlant nad Ostravicí 1:0 (1:0)
Branka: 10. M. Novák
150 diváků.

Nové Sady - Havířov 1:2 (1:1)
Branky: 21. Šuba - 42. Wojnar, 82. Lišaník
109 diváků.

Vsetín - Dolní Benešov 0:3 (0:2)
Branky: 3. Labuda, 8. Strakoš, 55. Býma
80 diváků.

Hranice - Kozlovice 1:0 (1:0)
Branka: 23. Kušner
220 diváků.

Šternberk - Ústí u Hranic 0:5 (0:1)
Branky: 54. a 58. Orava, 33. Škařupa, 74. Michálek, 84. Vladik
260 diváků.

1. Ústí 16 10 4 2 38:14 34
2. Dolní Benešov 16 9 5 2 27:14 32
3. Havířov 17 9 4 4 47:26 31
4. Slavičín 17 8 4 5 28:20 28
5. Nový Jičín 17 7 7 3 20:16 28
6. Kozlovice 16 8 3 5 31:20 27
7. Opava B 16 7 4 5 34:17 25
8. Nové Sady 17 6 5 6 20:25 23
9. Frýdlant nad Ostravicí 17 6 4 7 17:25 22
10. Bohumín 16 5 6 5 22:18 21
11. Jeseník 17 6 3 8 24:36 21
12. Vsetín 17 5 3 9 13:22 18
13. Brumov 17 5 3 9 18:33 18
14. Hranice 17 4 4 9 21:39 16
15. Šternberk 17 3 3 11 19:36 12
16. Petrovice 16 3 2 11 17:35 11

KRAJSKÝ PŘEBOR - 19. kolo

Břidličná - Vratimov 2:1 (1:0)
Branky: 4. Cudrák, 87. Kučera - 94. R. Pešek
80 diváků.

Český Těšín - SO Bruntál 0:0
50 diváků

Slavia Orlová - Krnov 1:6 (0:2)
Branky: 53. D. Renta - 7. a 47. Sabo, 26. a 75. Havlíček, 49. Bartoníček, 57. Ondra
150 diváků.

Čeladná - Dětmarovice 1:2 (0:0)
Branky: 81. Baran - 54. Tomáš, 85. Škuta
138 diváků

Heřmanice - Polanka 1:1 (1:0)
Branky: 7. P. Schwarz - 70. Roman Bartoš
200 diváků

Šenov - Háj ve Slezsku 1:4 (0:2)
Branky: 79. Kopel - 16., 22. a 63. Janíček, 50. Eršil
189 diváků

Stará Bělá - Frenštát p. R. 2:0 (0:0)
Branky: 85. Kožík, 89. Frébort
53 diváků

Pustá Polom - Bílovec 0:0
105 diváků.

1. Dětmarovice 18 13 2 3 42:18 41
2. SO Bruntál 19 11 6 2 42:25 39
3. Heřmanice 18 12 1 5 48:20 37
4. Háj ve Slezsku 17 11 2 4 50:31 35
5. Pustá Polom 18 10 4 4 37:20 34
6. Čeladná 17 9 4 4 52:23 31
7. Polanka 18 7 5 6 31:28 26
8. Frenštát pod Radhoštěm 18 8 1 9 45:35 25
9. Stará Bělá 18 7 2 9 31:35 23
10. Krnov 19 6 4 9 36:43 22
11. Břidličná 17 7 1 9 32:49 22
12. Šenov 17 6 2 9 30:38 20
13. Slavia Orlová 19 4 3 12 20:53 15
14. Bílovec 19 3 4 12 24:48 13
15. Český Těšín 18 3 4 11 16:41 13
16. Vratimov 18 3 3 12 32:61 12

I.A TŘÍDA - sk. A - 17. kolo

Velké Heraltice - Chlebičov 2:0 (1:0)
Branky: 41. a 54. A. Rolný

Hlubina - Bolatice 2:1 (1:0)
Branky: 28. Starý, 56. Rodek - 86. Sebrala z pok. kopu

Vítkov - Ludgeřovice 0:1 (0:1)
Branky: 16. Pěntka

Slavkov - Darkovičky 3:1 (0:1)
Branky: 71. Dietrich, 75. Klement, 82. Marek  - 8. Turanský

Oldřišov - Mokré Lazce 5:0 (0:0)
Branky: 60. Dřizgevič z pok. kopu, 64. Brunclík, 74. M. Jadrný, 77. Pusch, 88. V. Jadrný

Kravaře - Krásné Loučky 2:1 (0:0)
Branky: 50. Ferenz, 77. Kupka - 65. Mitura

Kobeřice - Jakubčovice 5:0 (1:0)
Branky: 34., 58., 67. (penalta) a 82. Kubný, 87. Stříbný.

1. Oldřišov 15 9 3 3 42:25 30
2. Hlubina 14 8 4 2 39:19 28
3. Kobeřice 15 8 3 4 39:26 27
4. Velké Heraltice 15 7 3 5 21:24 24
5. Kravaře 14 7 2 5 35:19 23
6. Slavkov 14 7 2 5 24:21 23
7. Ludgeřovice 15 6 4 5 36:31 22
8. Darkovičky 14 5 4 5 15:16 19
9. Mokré Lazce 14 5 2 7 31:40 17
10. Bolatice 14 4 4 6 32:31 16
11. Chlebičov 15 4 4 7 17:32 16
12. Jakubčovice 15 4 3 8 30:39 15
13. Krásné Loučky 14 3 3 8 17:27 12
14. Vítkov 14 2 3 9 18:46 9

I.B TŘÍDA - sk. A - 17.kolo

Kylešovice - Zlatníky 3:4 (1:3)
Branky:  24. a 79. Hoferek, 53. Hajduk - 34. a 62. Fajkus, 8. Korbel, 32. Prejda.

Chomýž - Úvalno 0:2 (0:1)
Branky: 20. (penalta) a 79. Z. Sovadina.

Město Albrechtice - Žimrovice 1:3 (1:1)
Branky:28. Fiebrich - 4. Machura, 71. P. Martinák, 90. Škrobánek.

Hradec nad Moravicí - Suché Lazce 1:7 (0:3)
Branky: 52. M. Lichý - 3., 47. a 59. Vlha, 1. Adamčík, 11. D. Laub, 36. Kožušník,  86. Havelka.

Štěpánkovice - Velké Hoštice 3:1 (3:1)
Branky: 34. a 39. Harazim, 42. Gargoš - 30. Stříbný.

Malé Hoštice - Karlovice 0:0.

SO Bruntál B - Horní Benešov 5:5 (3:3)
Branky: 12. a 35. Cabal, 77. a 90. (penalta) Hendrych, 18. Golias  - 6. a 78. Podaný, 2. Krupa, 43. Staňo, 53. Dankovič z pok. kopu.

1. Štěpánkovice 14 9 1 4 39:20 28
2. Suché Lazce 14 8 3 3 40:21 27
3. Karlovice 14 7 3 4 47:21 24
4. Hradec nad Moravicí 14 7 2 5 35:24 23
5. Zlatníky 14 7 2 5 33:27 23
6. Malé Hoštice 15 6 5 4 31:31 23
7. SO Bruntál B 15 6 4 5 40:30 22
8. Žimrovice 14 6 3 5 30:27 21
9. Horní Benešov 14 5 4 5 29:36 19
10. Kylešovice 14 5 4 5 26:35 19
11. Chomýž 14 4 3 7 23:39 15
12. Město Albrechtice 14 4 1 9 22:31 13
13. Úvalno 14 4 1 9 33:52 13
14. Velké Hoštice 14 2 2 10 14:45 8

1.B TŘÍDA - sk. B - 17. kolo

Velká Polom - Vřesina 1:2 (1:0)
Branky: 29. P. Sztefek - 52. Hloušek, 70. Novák.

Darkovice - Dolní Lhota 2:0 (1:0)
Branky: 11. Tannenberger, 58. vlastní

Ostrava Jih - Petřvald na Moravě 1:2 (1:1)
Branky: 38. Kadlčík - 30. Horváth, 71. Macíček

Bohuslavice - Píšť 3:1 (1:0)
Branky:13., 78. a 87. Koval - 55. Křižák

Chuchelná - Strahovice 0:5 (0:4)
Branky: 36. a 40. Slanina, 30. Wicha, 31. M. Malchárek, 65. Beneš.

Kozmice - Klimkovice 0:0

Šilheřovice - Hať 1:1 (0:0)
Branky: 84. Sládek - 65. D. Plaček.

1. Vřesina 15 12 2 1 47:17 38
2. Strahovice 14 10 2 2 51:19 32
3. Petřvald na Moravě 15 9 3 3 38:22 30
4. Velká Polom 14 8 0 6 28:28 24
5. Bohuslavice 14 7 2 5 32:28 23
6. Kozmice 14 6 4 4 36:28 22
7. Šilheřovice 14 6 4 4 30:31 22
8. Klimkovice 14 6 2 6 19:21 20
9. Ostrava - Jih 14 6 1 7 33:36 19
10. Chuchelná 14 6 1 7 20:36 19
11. Dakrovice 14 4 2 8 18:28 14
12. Hať 14 1 5 8 15:32 8
13. Píšť 14 2 2 10 19:40 8
14. Dolní Lhota 14 1 0 13 21:41 3

Okresní přebor

Budišov nad Budišovkou - Hlavnice 8:0 (5:0)
Hněvošice - Litultovice 0:2 (0:1)
Dolní Životice - Otice 2:2 (2:1)
Březová - Dobroslavice 4:2 (1:2)
Stěbořice - Jakartovice 4:2 (0:1)
Vřesina - Kobeřice B 1:4 (0:4)
Slavia Opava - Štítina 2:1 (1:1).

1. Budišov nad Budišovkou 14 13 1 0 68:11 40
2. Slavia Opava 14 11 0 3 41:20 33
3. Jakartovice 14 10 1 3 36:18 31
4. Litultovice 14 8 2 4 26:26 26
5. Vřesina 14 8 0 6 43:29 24
6. Stěbořice 14 8 0 6 42:33 24
7. Březová 14 7 2 5 24:22 23
8. Kobeřice B 14 6 2 6 23:25 20
9. Dobroslavice 14 6 0 8 28:41 18
10. Hlavnice 14 4 2 8 29:43 14
11. Otice 14 3 3 8 19:23 12
12. Dolní Životice 14 2 3 9 21:42 9
13. Štítina 14 2 0 12 8:44 6
14. Hněvošice 14 1 2 11 16:47 5

III. třída - sk. A

Sudice - Bělá 0:0
Závada - Bolatice B 4:0
(1:0)
Bohuslavice B - Darkovičky B 2:2 (1:1)
Kozmice B - Strahovice B 1:3 (1:1)
Oldřišov B - Štěpánkovice B 0:0
Štěpánkovice B - Dolní Benešov B 1:0
(1:0) (16. kolo)
Štěpánkovice B - Sudice 3:0 (2:0) (13. kolo)

1. Bolatice B 13 10 2 1 37:14 32
2. Služovice 12 8 2 2 38:10 26
3. Oldřišov B 13 7 3 3 39:33 24
4. Dolní Benešov B 13 6 4 3 44:29 22
5. Sudice 13 6 3 4 38:37 21
6. Štěpánkovice 14 6 2 6 25:29 20
7. Strahovice 13 6 1 6 32:32 19
8. Bělá 13 5 3 5 32:29 18
9. Závada 13 4 3 6 22:25 15
10. Hať 12 4 2 6 20:28 14
11. Darkovičky 13 4 2 7 26:36 14
12. Bohuslavice 13 2 2 9 22:42 8
13. Kozmice B 13 1 1 11 15:46 4

III. třída - sk. B

Holasovice - Brumovice 1:0 (0:0)
Vítkov B - Budišov nad Budišovkou B 1:2 (1:1)
Sosnová - Svobodné Heřmanice 1:2 (1:0)
Vávrovice A - Moravice 8:0 (4:0)
Slavkov B - Radkov 3:1 (1:0)
Deštné - Štáblovice 1:0 (0:0)

1. Slavkov B 13 11 1 1 64:19 34
2. Vávrovice 13 9 3 1 50:17 30
3. Štáblovice 13 10 0 3 44:26 30
4. Holasovice 13 9 0 4 44:18 27
5. Melč 12 8 0 4 52:31 24
6. Budišov nad Budišovkou B 12 6 1 5 40:24 19
7. Brumovice 13 6 1 6 29:31 19
8. Radkov 13 5 3 5 23:27 18
9. Vítkov B 12 4 0 8 34:35 12
10. Moravice 12 3 0 9 20:46 9
11. Svobodné Heřmanice 13 3 0 10 17:55 9
12.Deštné 13 2 1 10 15:66 7
13. Sosnová 12 1 0 11 16:53 3

III. třída, skupina C

Raduň - Horní Lhota 3:2 (2:1)
Hrabyně - Budišovice 4:0 (1:0)
Palhanec - Pustá Polom B 1:4 (1:2)

1. Pustá Polom B 12 10 0 2 55:16 30
2. Těškovice 11 9 0 2 51:14 27
3. Horní Lhota 12 8 1 3 37:18 25
4. Komárov 11 8 0 3 48:17 24
5. Hrabyně 12 7 0 5 22:22 21
6. Raduň 12 5 2 5 34:27 17
7. Skřipov 11 5 2 4 22:21 17
8. Budišovice 12 4 1 7 25:32 13
9. Palhanec 12 3 2 7 15:38 11
10. Chvalíkovice 11 2 0 9 15:32 6
11. Větřkovice 11 2 0 9 13:59 6
12. Vávrovice B 11 1 2 8 8:49 5