VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Souhrn fotbalového víkendu

Přinášíme vám výsledkový servis víkendových fotbalových zápasů na Opavsku a Hlučínsku.

9.4.2018
SDÍLEJ:

Žimrovice-Chomýž 2:0Foto: Deník / Widenka Petr

FORTUNA NÁRODNÍ LIGA - 21. kolo:

Třinec - Ústí n. L. 1:1 (1:0)
Branky: 40. Juřena - 63. Pilík z pen.
Rozhodčí: Severýn - Piživil, Šimáček.
ŽK: Vaněk, Juřena - Kingue, Šnirc, Ťok.
ČK: 83. Richter (Ústí).
Diváci: 525.

Táborsko - Vítkovice 1:0 (0:0)
Branka: 57. Musiol.
Rozhodčí: Nenadál - Antoníček, Caletka.
ŽK: N'Gimbi - Mikula.
Diváci: 545.

Pardubice - Opava 0:1 (0:0).
Branka: 50. Kuzmanovič.
Rozhodčí: Marek - Myška, Batík.
ŽK: Kopřiva, Prosek - Svozil, Simerský, Smola.
Diváci: 967.

Žižkov - Frýdek-Místek 1:2 (1:0).
Branky: 8. Štípek - 66. Varadi, 76. Tandir.
Rozhodčí: Matějček - Hock, Vitner.
ŽK: Urbanec - M. Dramé, Mozol, Varadi, Slaninka.
ČK: 74. Musa (Žižkov).
Diváci: 1052.

Znojmo - Sokolov 0:1 (0:0).
Branka: 83. Vávra.
Rozhodčí: Mikyska - Podaný, Lakomý.
ŽK: Vašíček, Machuča - Silný, Machek, Přeučil, Mráz, Dvořák.
Diváci: 510.

Varnsdorf - Olympia Praha 2:1 (1:1).
Branky: 24. Dordič, 79. Šup  - 16. Katidis.
Rozhodčí: Dubravský - Ratajová, Vít.
ŽK: Kozma, Klobása, Bílek  - Fišl, Keita, Katidis, Hejný, Vasileiou.
Diváci: 751.

Valším - Hradec Králové 1:4 (0:3).
Branky: 47. Fotr - 13. Vlkanova, 32. Pázler , 39. Urma, 89. Zorvan.
Rozhodčí: Rejžek - Fišer, Kubec.
ŽK: Piško, Fotr - Schwarz, Janoušek.
Diváci: 584.

České Budějovice - Příbram 1:2 (1:1).
Branky: 30. Hašek  - 18. Grajciar., 90. Slepička.
Rozhodčí: Zelinka - Pfeifer, Polák.
ŽK: Novák, Čavoš - Zápotočný, Matoušek.
Diváci: 1397.

1. Opava 21 14 4 3 54:25 46
2. Příbram 20 13 2 5 39:20 41
3. Hradec Králové 21 9 7 5 33:24 34
4. Třinec 21 9 7 5 28:24 34
5. Pardubice 21 10 3 8 26:16 33
6. České Budějovice 21 7 8 6 28:20 29
7. Sokolov 21 8 5 8 22:26 29
8. Znojmo 20 8 5 7 24:29 29
9. Olympia Praha 21 7 7 7 24:28 28
10. Vlašim 20 8 3 9 32:34 27
11. Žižkov 21 7 4 10 33:35 25
12. Táborsko 21 6 6 9 27:30 24
13. Varnsdorf 19 5 7 7 26:29 22
14. Frýdek Místek 20 4 6 10 13:30 18
15. Ústí nad Labem 21 4 5 12 19:38 17
16. Vítkovice 21 4 5 12 21:41 17

Program 22. kola:

Pátek 13. dubna - 16.30: Znojmo - Pardubice, 18.00: Hradec Králové - Varnsdorf, Ústí n. L. - Táborsko.
Sobota 14. dubna - 10.15: Olympia Praha - Příbram, 16.30: Frýdek-Místek - České Budějovice.
Neděle 15. dubna - 13.30: Opava - Třinec, 15.00: Sokolov - Žižkov. Utkání Vítkovice - Vlašim se odehraje až 2. května.

MSFL - 20. kolo

Otrokovice - Hulín 1:1 (1:1).
Branky: 45. Chwaszcz - 17. Ondřejka.
Rozhodčí: Šamárek.
ŽK: Bahounek, Chwaszcz, Nzembi, Vašulka, Pěnička -  Ondřejka, Josl, Mich. Vyskočil, Šrom, Hradil, Zlámal.
ČK: 92. Ondřejka.
Diváci: 178.

Kroměříž - Vyškov 1:1 (0:1).
Branky: 88. Berčík - 40. Přerovský.
Rozhodčí: Silný.
ŽK: Neubert, Kovář - Kuncl, Tijani, Matocha,  Přerovský.
ČK: 93. Lahodný (V.).
Diváci: 354.

HFK Olomouc - Hlučín 1:2 (1:1).
Branky: 34. Plesník - 45. Mac , 50. Kraut z pok. kopu.
Rozhodčí: Černý. ŽK Foltyn (Hl.).
Diváci: 140.

Rýmařov - Uničov 2:2 (0:0).
Branky: 46. Ondruška, 61. Šupák - 47. Krč, 93. Vejvoda.
Rozhodčí: Páral.
ŽK: Harazin - Purzitidis, Vejvoda, Kasal, Krč.
Diváci: 310.

Prostějov - Uherský Brod 1:1 (1:0).
Branky: 37. Fládr - 86. Mančík.
Rozhodčí: Kulička.
ŽK: Sečkář, Pančochář, Schuster, Hirsch - Pochylý, Michalec, Kovář.
Diváci: 283.

Líšeň - Valašské Meziříčí 3:0 (1:0).
Branky: 15. a 81. Machálek, 83. Fila.
Rozhodčí: Machač.
ŽK: F. Smrčka - Chargeishvili, Alaverdashvili, Drozd.
Diváci: 295.

Hodonín - Petřkovice 3:1 (1:1).
Branky: 7. Sasín, 52. Fojtík, 58. Hesek z pok. kopu - 4. Lokša.
Rozhodčí: Škrobák.
ŽK: Cvijović,  Fojtík - Holiš, Staněk.
Diváci: 250.

Velké Meziříčí - Mohelnice 3:1 (3:0).
Branky: 25. a 34. Simr, 32. Duba - 49. Kutal.
Rozhodčí: Gasnárek.
ŽK: Svoboda, Knýř (oba M.).
Diváci: 400.

1. Prostějov 17 11 4 2 38:15 37
2. Velké Meziříčí 17 11 2 4 44:25 35
3. Kroměříž 17 11 1 5 37:25 34
4. Líšeň 18 9 5 4 37:25 32
5. Vyškov 18 9 5 4 37:27 32
6. Hlučín 18 9 3 6 35:23 30
7. Valašské Meziříčí 18 9 0 9 31:38 27
8. Hulín 17 7 4 6 36:31 25
9. Hodonín 18 6 5 7 28:35 23
10. Uničov 17 5 7 5 35:26 22
11. Uherský Brod 17 6 4 7 21:27 22
12. Rýmařov 17 5 4 8 27:39 19
13. Petřkovice 18 5 1 12 21:36 16
14. Otrokovice 18 3 7 8 21:41 16
15. HFK Olomouc 17 3 2 12 23:45 11
16. Mohelnice 18 2 4 12 22:35 10

DIVIZE E - 20. kolo

Dolní Benešov - Petrovice 1:1 (1:1)
Branky: 19. Labuda - 1. Hanusek
120 diváků.

Frýdlant n. O. - Opava B 1:0 (0:0)
Branky: 87. Škorik
415 diváků.

Nový Jičín - Vsetín 1:0 (1:0)
Branka: 20. Opatřil
87 diváků.

Havířov - Brumov 5:2 (1:2)
Branky: 45. a 78. Matušovič, 59. L. Skoupý, 80. Wojnar, 83. Hottek - 18. Chuchma, 28. M. Novák
360 diváků.

Kozlovice - Bohumín 4:1 (0:0)
Branky: 68. a 76. Galetka, 46. vlastní, 50. Schlehr - 90. Jatagandzidis z pok. kopu
355 diváků.

Jeseník - Šternberk 0:5 (0:4)
Branky: 6. a 87. Jurečka, 2. Lošťák, 35. Mudrák, 38. Zifčák
ČK: 73. Macura (J.)
240 diváků.

Ústí - Nové Sady 1:1 (1:1)
Branky: 7. P. Zagol - 31. Šuba
200 diváků.

Slavičín - Hranice 1:0 (1:0)
Branky: 21. Mezírka Lukáš
190 diváků.

1. Ústí 17 10 5 2 39:15 35
2. Havířov 18 10 4 4 52:28 34
3. Dolní Benešov 17 9 6 2 28:15 33
4. Slavičín 18 9 4 5 29:20 31
5. Nový Jičín 18 8 7 3 21:16 31
6. Kozlovice 17 9 3 5 35:21 30
7. Opava B 17 7 4 6 34:18 25
8. Frýdlant nad Ostravicí 18 7 4 7 18:25 25
9. Nové Sady 18 6 6 6 21:26 24
10. Bohumín 17 5 6 6 23:22 21
11. Jeseník 18 6 3 9 24:41 21
12. Vsetín 18 5 3 10 13:23 18
13. Brumov 18 5 3 10 20:38 18
14. Hranice 18 4 4 10 21:40 16
15. Šternberk 18 4 3 11 24:36 15
16. Petrovice 17 3 3 11 18:36 12

KRAJSKÝ PŘEBOR - 20. kolo

Vratimov - Slavia Orlová 3:1 (1:1)
Branky: 24. Dawid, 63. Michalčák, 87. Osvěčík  - 45. Kempný z pok. kopu
80 diváků.

Háj ve Slezsku - Heřmanice 2:0 (0:0)
Branky: 78. Žůrek, 82. Konvička
120 diváků.

Dětmarovice - Břidličná 2:1 (2:0)
Branky: 5. Škuta z pok. kopu, 23. Tomáš - 90. Kučera
150 diváků.

Polanka - Čeladná 1:5 (0:2)
Branky: 67. Uher - 65., 75 a 80. Martin Váňa, 30. Marek Váňa, 39. Walder
120 diváků.

Krnov - Český Těšín 1:0 (0:0)
Branky: 67. Havlíček
328 diváků.

SO Bruntál - Stará Bělá 4:0 (1:0)
Branky: 43. a 66. Kyselý, 52. a 71. Orság
130 diváků.

Frenštát p. R. - Pustá Polom 0:3 (0:2)
Branky: 30. Pomp, 42. Štýbar, 54. Schwalbe
150 diváků.

Bílovec - Šenov 3:1 (2:0)
Branky: 9. a 26. Ronec, 68. F. Tomášek - 75. Koďousek
148 diváků.

1. Dětmarovice 19 14 2 3 44:19 44
2. SO Bruntál 20 12 6 2 46:25 452
3. Háj ve Slezsku 18 12 2 4 52:31 38
4. Heřmanice 19 12 1 6 48:22 37
5. Pustá Polom 19 11 4 4 40:20 37
6. Čeladná 18 10 4 4 57:24 34
7. Polanka 19 7 5 7 32:33 26
8. Frenštát pod Radhoštěm 19 8 1 10 45:38 25
9. Krnov 20 7 4 9 37:43 25
10. Stará Bělá 19 7 2 10 31:39 23
11. Břidličná 18 7 1 10 33:54 22
12. Šenov 18 6 2 10 31:41 20
13. Bílovec 20 4 4 12 27:49 16
14. Vratimov 19 4 3 12 35:62 15
15. Slavia Orlová 20 4 3 13 21:56 15
16. Český Těšín 19 3 4 12 16:42

13

I.A TŘÍDA - sk. A - 18. kolo

Chlebičov - Kobeřice 4:0 (2:0)
Branky: 35. a 42. Radek, 54. Kužel, 69. Metelka.

Krásné Loučky - Oldřišov 1:2 (0:2)
Branky: 81. Šmíd - 12. vlastní, 34. Dřizgevič z pok. kopu.

Jakubčovice - Vítkov 3:1 (3:0)
Branky: 3. Schreier, 21. Rybařík, 39. Chovanec - 88. Mikulenka.

Ludgeřovice - Slavkov 3:1 (1:0)
Branky: 33. a 73. Pěntka, 78. Bělan - 88. Nevlud.

Mokré Lazce - Velké Heraltice 3:0 (1:0)
Branky: 44. P. Galvas, 73. Hiemer, 86. vlastní.

Darkovičky - Hlubina 3:1 (1:1)
Branky: 18. Bajger, 50. Turanský z pok. kopu, 88. Felgenträger - 42. Hubeňák.

Bolatice - Kravaře 3:0 (2:0)
Branky: 34. Sebrala, 35. Gaida, 82. Obrusník.

1. Oldřišov 16 10 3 3 44:26 33
2. Hlubina 15 8 4 3 40:22 28
3. Kobeřice 16 8 3 5 39:30 27
4. Ludgeřovice 16 7 4 5 39:32 25
5. Velké Heraltice 16 7 3 6 21:27 24
6. Kravaře 15 7 2 6 35:22 23
7. Slavkov 15 7 2 6 25:24 23
8. Darkovičky 15 6 4 5 18:17 22
9. Mokré Lazce 15 6 2 7 34:40 20
10. Bolatice 15 5 4 6 35:31 19
11. Chlebičov 16 5 4 7 21:32 19
12. Jakubčovice 16 5 3 8 33:40 18
13. Krásné Loučky 15 3 3 9 18:29 12
14. Vítkov 15 2 3 10 19:49 9

I.B TŘÍDA - sk. A - 18. kolo

Karlovice - Kylešovice 3:0 (1:0)
Branky: 2. Charizanis, 66. Matějíček, 79. Burda.

Velké Hoštice - Hradec nad Moravicí 4:0 (2:0)
Branky: 4. Jaroš, 37. Nardelli, 48. Novák, 57. Stříbný.

Suché Lazce - Město Albrechtice 8:1 (3:1)'
Branky: 38. a 57. Balda Filip, 69. a 78. Kulaga Robert, 5. Lenc, 20. Kožušník, 52. Adamčík, 56. Havelka - 41. Charalambidis.

Žimrovice - Chomýž 2:0 (0:0)
Branky: 71. Režnar, 77. Škrobánek.

Úvalno - SO Bruntál B 2:3 (1:2)
Branky: 37. Krupík, 74. Matušinský - 15. a 72. Cabal, 14. Blažek z pok. kopu.

Horní Benešov - Malé Hoštice 1:5 (1:3)
Branky: 6. Mecner - 13. (penalta), 80. a 87. D. Klinger, 40. Stříbný, 44. Šafarčík.

Zlatníky - Štěpánkovice 2:2 (1:1)
Branky: 35. Kořínek, 82. Kavan - 18. a 50. (penalta) Benek.

1. Suché Lazce 15 9 3 3 48:22 30
2. Štěpánkovice 15 9 2 4 41:22 29
3. Karlovice 15 8 3 4 50:21 27
4. Malé Hoštice 16 7 5 4 36:32 26
5. SO Bruntál B 16 7 4 5 43:32 25
6. Zlatníky 15 7 3 5 35:29 24
7. Žimrovice 15 7 3 5 32:27 24
8. Hradec nad Moravicí 15 7 2 6 35:31 23
9. Horní Benešov 15 5 4 6 30:41 19
10. Kylešovice 15 5 4 6 26:38 19
11. Chomýž 15 4 3 8 23:41 15
12. Město Albrechtice 15 4 1 10 23:39 13
13. Úvalno 15 4 1 10 35:55 13
14. Velké Hoštice 15 3 2 10 18:45 11

I.B TŘÍDA - sk. B - 18. kolo

Petřvald na Moravě - Bohuslavice 0:0.

Dolní Lhota - Šilheřovice 2:0 (0:0)
Branky: 74. Zezulka, 84. Zdražila.

Klimkovice - Chuchelná 5:1 (3:0)
Branky: 19. a 34. Gelnar, 25. Bednář Jaroslav, 54. Vostárek, 88. Knopp - 60. Rybenský.

Strahovice - Velká Polom 1:1 (1:0)
Branky: 40. Wicha - 65. Jan Stadtherr.

Hať - Kozmice 3:0 (1:0)
Branky: 53. a 83. R. Chmelař, 17. D. Plaček.

Píšť - Darkovice 2:0 (0:0)
Branky: 47. Ohřál, 55. Křižák.

Vřesina - Ostrava-Jih 1:0 (0:0)
Branka: 65. Livar.

1. Vřesina 16 13 2 1 48:17 41
2. Strahovice 15 10 3 2 52:20 33
3. Petřvald na Moravě 16 9 4 3 28:22 31
4. Velká Polom 15 8 1 6 29:29 25
5. Bohuslavice 15 7 3 5 32:28 24
6. Klimkovice 15 7 2 6 24:22 23
7. Kozmice 15 6 4 5 36:31 22
8. Šilheřovice 15 6 4 5 30:33 22
9. FC Ostrava - Jih 15 6 1 8 33:37 19
10. Chuchelná 15 6 1 8 21:41 19
11. Darkovice 15 4 2 9 18:30 14
12. Hať 15 2 5 8 18:32 11
13. Píšť 15 3 2 10 21:40 11
14. Dolní Lhota 15 2 0 13 23:41

6

Okresní přebor

Hněvošice - Slavia Opava 0:3 (0:2)
Kobeřice B - Dolní Životice 0:3 (0:0)
Hlavnice - Vřesina 1:3 (0:1)

Jakartovice - Březová 4:0 (2:0)
Otice - Stěbořice 2:4 (2:1)
Dobroslavice - Litultovice 1:2 (0:0)
Štítina - Budišov nad Budišovkou 1:2 (1:0) 

1. Budišov nad Budišovkou 15 14 1 0 70:12 43
2. Slavia Opava 15 12 0 3 44:20 36
3. Jakartovice 15 11 1 3 40:18 34
4. Litultovice 15 9 2 4 28:27 29
5. Vřesina 15 9 0 6 46:30 27
6. Stebořice 15 9 0 6 46:35 27
7. Březová 15 7 2 6 24:26 23
8. Kobeřice 15 6 2 7 23:28 20
9. Dobroslavice 15 6 0 9 29:43 18
10. Hlavnice 15 4 2 9 60:46 14
11. Otice 15 3 3 9 21:27 12
12. Dolní Životice 15 3 3 9 24:42 12
13. Štítina 15 2 0 13 9:46 6
14. Hněvošice 15 1 2 12 15:50 5

III. třída - sk. A

Služovice - Sudice 6:2 (4:2)
Bělá - Bohuslavice B 1:4 (1:2)
Štěpánkovice B - Kozmice B 3:1 (3:1)
Bolatice B - Dolní Benešov B 6:1 (5:1)
Hať B - Oldřišov B 4:2 (0:1)
Darkovičky B - Závada 1:2 (1:0)
Sudice - Bělá 0:0 (0:0) 

1. Bolatice B 14 11 2 1 43:15 35
2. Služovice 13 9 2 2 44:12 29
3. Oldřišov B 14 7 3 4 41:37 24
4. Štěpánkovice B 15 7 2 6 28:30 23
5. Dolní Benešov B 14 6 4 4 45:35 22
6. Sudice 14 6 3 5 40:43 21
7. Strahovice B 13 6 1 6 32:32 19
8. Bělá 14 5 3 6 33:33 18
9. Závada 14 5 3 6 24:26 18
10. Hať B 13 5 2 6 24:30 17
11. Darkovičky B 14 4 2 8 27:38 14
12. Bohuslavice B 14 3 2 9 26:43 11
13. Kozmice B 14 1 1 12 16:49 4

III. třída - sk. B

Moravice - Melč 2:7 (1:6)
Brumovice - Sosnová 6:1 (3:1)
Budišov nad Budišovkou B - Deštné 1:0 (0:0)
Svobodné Heřmanice - Vítkov B 1:3 (1:2)
Štáblovice - Slavkov B 3:4 (3:1)
Radkov - Vávrovice A 1:1 (1:0)
Holasovice - Brumovice 1:0 (0:0)

1. Slavkov B 14 12 1 1 68:22 37
2. Vávrovice A 14 9 4 1 51:18 31
3. Štáblovice 14 10 0 4 47:30 30
4. Melč 13 9 0 4 59:33 27
5. Holasovice 13 9 0 4 44:18 27
6. Budišov nad Budišovkou B 13 7 1 5 41:24 22
7. Brumovice 14 7 1 6 35:32 22
8. Radkov 14 5 4 5 24:28 19
9. Vítkov B 13 5 0 8 37:36 15
10. Moravice 13 3 0 10 22:53 9
11. Svobodné Heřmanice 14 3 0 11 18:58 9
12. Deštné 14 2 1 11 15:67 7
13. Sosnová 13 1 0 12 17:59 3

III. třída - sk. C

Budišovice - Těškovice 1:2 (0:0)
Větřkovice - Skřipov 5:2 (2:1)
Vávrovice B - Pustá Polom B 0:5 (0:3)
Komárov - Raduň 3:3 (0:0)
Horní Lhota - Chvalíkovice 4:1 (1:1)
Palhanec - Hrabyně 2:3 (1:2)
Raduň - Horní Lhota 3:2 (2:1)

1. Pustá Polom B 13 11 0 2 60:16 33
2. Těškovice 12 10 0 2 53:15 30
3. Horní Lhota 13 9 1 3 41:19 28
4. Komárov 12 8 1 3 51:20 25
5. Hrabyně 13 8 0 5 25:24 24
6. Raduň 13 5 3 5 37:30 18
7. Skřipov 12 5 2 5 24:26 17
8. Budišovice 13 4 1 8 26:34 13
9. Palhanec 13 3 2 8 17:41 11
10. Větřkovice 12 3 0 9 18:61 9
11. Chvalíkovice 12 2 0 10 16:36 6
12. Vávrovice B 12 1 2 9 8:54 5

Autor: Roman Brhel

9.4.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Zdravotnictví - Zdravotnictví Pracovníci přímé obslužné péče v 16 690 Kč Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče PRACOVNíK/-CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - VÝCHOVNÁ NEPEDAGOGICKÁ ČINNOST. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16690 kč, mzda max. 25100 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KO: Bc. Hana Grodová, tel.: 737 710 513, e-mail: reditelka@domov-vitkov.cz, SOU, pracovní poměr na dobu určitou, jednosměnný provoz.. Pracoviště: Domov vítkov, příspěvková organizace, Lidická, č.p. 611, 749 01 Vítkov 1. Informace: Hana Grodová, +420 556 312 061,737 710 513. Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 14 000 Kč Číšníci a servírky ČÍŠNÍK/SERVÍRKA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: KO: Zdařil Jaroslav, tel.: 777 884 624, osobně od 16:00hod. nebo telefonicky od 9:00hod. , Pracovní doba od 14:00 do 24:00hod., Směny krátký/dlouhý týden., Spolehlivost, flexibilita, ochota pracovat, komunikativnost, praxe výhodou.. Pracoviště: Hospoda 56 s.r.o., Ostravská, č.p. 102, 748 01 Hlučín. Informace: Jaroslav Zdařil, +420 777 884 624. Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 13 620 Kč Číšníci a servírky ČÍŠNÍK, SERVÍRKA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 13620 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KO: p. Pavlovič Alexandr, tel. 731 636 210 - volejte Po - Pá 7,30 - 15,30 hod., e-mail: terasa@sshsopava.cz. , Pracoviště: Restaurace Terasa Opava, nástup 1.12.2018.. Pracoviště: Střední škola hotelnictví a služeb a vyšší odborná škola, opava, restaurace terasa, Partyzánská, č.p. 1729, 747 05 Opava 5. Informace: Alexandr Pavlovič, +420 737 105 805. Management - Management Ředitel 35 000 Kč Výrobní a techničtí náměstci (ředitelé) v průmyslové výrobě TECHNICKÁ -Ý OBCHODNÍ ŘEDITEL -KA, MANŽER -KA NÁKUPU. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KO: Toflová Irena, tel.: 724 438 168, e-mail: irena.toflova@tipa.eu, Požudejeme:, znalost práce v týmu, vedení týmu, spolupráce s obchodním týmem, analytické myšlení, kreativita a akceptace vysokých prodejních cílů, účast na výběru prodávaného zboží před nákupem. Předností je technická znalost spotřební elektroniky., Nabízíme: firemní benefity, výše příjmu je závislá na konkrétních obchodních výsledcích - poměr zásob/zisku.. Pracoviště: Tipa,spol. s r.o., Sadová, č.p. 2749, 746 01 Opava 1. Informace: Irena Toflová, +420 724 438 168.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Eligijus Jankauskas

Fotbalová Opava ulovila litevskou posilu, přichází mladík Jankauskas

Trenér Ivan Kopecký - Ilustrační foto.

Trenér Kopecký nevylučuje změny v opavské sestavě

Vítězná generálka pro Opavu

Poslední zápas přípravy mají opavští basketbalisté za sebou. Na domácí palubovce porazili slovenskou Handlovou 82:81. Utkání rozhodl košem v poslední vteřině Radim Klečka.  

Tabulka Z V R P S B
1. AC Sparta Praha 9 7 2 0 19:5 23
2. SK Slavia Praha 8 7 0 1 21:4 21
3. FC Viktoria Plzeň 8 7 0 1 14:6 21
4. FC Fastav Zlín 9 6 1 2 16:7 19
5. FC Baník Ostrava 9 6 1 2 14:5 19
6. FK Mladá Boleslav 9 4 1 4 22:20 13
7. Bohemians Praha 1905 8 3 2 3 10:11 11
8. 1. FK Příbram 9 3 2 4 14:18 11
9. FK Jablonec 8 3 1 4 11:10 10
10. FC Slovan Liberec 9 2 4 3 9:12 10
11. MFK Karviná 9 3 0 6 14:19 9
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT