VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Souhrn fotbalového víkendu

/FOTOGALERIE/ Přinášíme vám výsledkový servis víkendových fotbalových zápasů na Opavsku a Hlučínsku.

17.4.2018
SDÍLEJ:

FK Dolní Životice - TJ Vřesina 0:3 (0:0)Foto: Ondřej Teichmann

FORTUNA NÁRODNÍ LIGA - 22. kolo:

Znojmo – Pardubice 1:3 (0:1)
Branky: 58. Javůrek – 23. A. Fousek, 71. Mužík z pen., 82. Řezníček.
Rozhodčí: Ginzel – Kříž, Fišer.
ŽK: Javůrek – Sokol, Kovář.
Diváci: 387.

Hradec Králové – Varnsdorf 2:0 (0:0)
Branky: 47. Miker, 52. Urma.
Rozhodčí: Klíma – Boček, Kotalík.
ŽK: Janoušek, Miker – Kouřil.
Diváci: 667.

Ústí n. L. – Táborsko 3:3 (1:1)
Branky: 25. P. Pilík z pen., 68. Miskovič, 89. Jindráček – 5. Vandas, 63. Musiol, 90.+2 Zavadil.
Rozhodčí: Houdek – Hrabovský, Melichar.
ŽK: N'Gimbi.
ČK: 80. N'Gimbi (Táborsko).
Diváci: 548.

Olympia Praha – Příbram 2:2 (1:1)
Branky: 20. Hejný, 90.+2 Broukal – 32. Hlúpik, 60. Fantiš.
Rozhodčí: Franěk – Kožár, Kubec.
ŽK: Žežulka, Giditz – Zápotočný.
Diváci: 585.

Frýdek-Místek – České Budějovice 1:2 (1:2)
Branky: 40. Varadi – 20. Hašek, 45+1. Javorek.
Rozhodčí: Lerch – Koval, Flimmel.
ŽK: Kladrubský (Č. Budějovice).
Diváci: 750.

Opava – Třinec 1:1 (0:1)
Branky: 58. Hrabina – 23. Šumbera.
Rozhodčí: Příhoda – Hájek, Horák.
ŽK: Šumbera (Třinec).
ČK: 90.+2 Pospěch (Opava).
Diváci: 6028.

Sokolov – Žižkov 1:2 (1:0)
Branky: 4. Kosak – 66. a 80. Batioja.
Rozhodčí: Adámková – Černý, Vlček.
ŽK: Silný, Vávra – Trávníček, Štípek.
Diváci: 890.

1. SFC Opava 22 14 5 3 55:26 47
2. Příbram 21 13 3 5 41:22 42
3. Hradec Králové 22 10 7 5 35:24 37
4. Pardubice 22 11 3 8 29:17 36
5. Fotbal Třinec 22 9 8 5 29:25 35
6. České Budějovice 22 8 8 6 30:21 32
7. Olympia Praha 22 7 8 7 26:30 29
8. Sokolov 22 8 5 9 23:28 29
9. Znojmo 21 8 5 8 25:32 29
10. Žižkov 22 8 4 10 35:36 28
11. Vlašim 20 8 3 9 32:34 27
12. Táborsko 22 6 7 9 30:33 25
13. Varnsdorf 20 5 7 8 26:31 22
14. MFK Frýdek Místek 21 4 6 11 14:32 18
15. Ústí nad Labem 22 4 6 12 22:41 18
16. Vítkovice 21 4 5 12 21:41 17

Další program – dohrávky
17. dubna: 17.00 Frýdek-Místek – Znojmo, Varnsdorf – Vlašim.
23. kolo:
Pátek 20. dubna: 17.00 Třinec – Vítkovice.
Sobota 21. dubna: 10.15 Olympia Praha – Frýdek-Místek, 17.00 Táborsko – Znojmo, Příbram – Hradec Králové.
Neděle 22. dubna: 10.15 Žižkov – Pardubice, 17.00 České Budějovice – Sokolov, Varnsdorf – Ústí n. L., Vlašim – Opava.

MSFL - 21. kolo:

Petřkovice - Líšeň 1:0 (0:0).
Branka: 55. Rubý. 
Rozhodčí: Drozdy.
ŽK: Švancer, Baranek, Honiš, Holiš - Reteno, Zezula, Hanuš.
Diváci: 261.

Hulín - Rýmařov 1:2 (1:0).
Branky: 39. Šrom - 74. a 76. Ondruška.
Rozhodčí: Vostrejž.
ŽK: Michálek - Kocúr, Horák, Woitek.
ČK: 83. Kocúr.
Diváci: 112.

Uničov - Hlučín 1:2 (1:0).
Branky: 33. Krč - 52. Kraut, 85. Málek.
Rozhodčí: Křepský.
ŽK: Heiník, Bialek, Kraut, Žižka, Málek, Kodeš (všichni H.).
ČK: 85. Málek.
Diváci: 235.

Valašské Meziříčí - Kroměříž 0:1 (0:1).
Branka: 33. Neubert.
Rozhodčí: Gasnárek.
ŽK: Alaverdashvili - Matoušek, Hloch, D. Stratil.
Diváci: 310.

Hodonín - HFK Olomouc 6:1 (4:0).
Branky: 24. a 32. Šturma, 20. Sasín, 21. Paděra, 61. Žák, 66. Křivánek - 86. Banasik.
Rozhodčí: Machač.
ŽK: Dabić (O.).
Diváci: 315.

Vyškov - Velké Meziříčí 0:3 (0:1).
Branky: 52. a 63. Simr, 4. Dolejš.
Rozhodčí: Žurovec.
ŽK: Schneider, Němeček, Němeček, Kuncl - Komínek, Smejkal.
Diváci: 283.

Mohelnice - Prostějov 0:4 (0:1).
Branky: 29. Rus, 61. Kroupa, 70. Koudelka, 85. Hirsch.
Rozhodčí: Škrobák.
ŽK: Knýř, Kutal, Malý - Pančochář.
Diváci: 158.

Uherský Brod - Otrokovice 0:3 (0:1).
Branky: 23. Bojda, 64. Jurča, 93. Kiška.
Rozhodčí: Hlubinka.
ŽK: Jurča (O.).
Diváci: 331.

Dohrávky 18. kola:

HFK Olomouc - Rýmařov 0:1 (0:0). Branka: 7. Šupák. Rozhodčí: Žurovec. ŽK: Horák (R.). ČK: 86. Buček. Diváci: 153.

Prostějov - Uničov 2:0 (1:0). Branky: 33. Fládr, 71. Koudelka. Rozhodčí: Gasnárek. ŽK:  Fládr, Schuster - Dostál. Diváci: 512.

1. Prostějov 19 13 4 2 44:15 43
2. Velké Meziříčí 18 12 2 4 47:25 38
3. Kroměříž 18 12 1 5 38:25 37
4. Hlučín 19 10 3 6 37:14 33
5. Líšeň 19 9 5 5 37:26 32
6. Vyškov 19 9 5 5 37:30 32
7. Valašské Meziříčí 19 9 0 10 31:39 27
8. Hodonín 19 7 5 7 34:36 26
9. Hulín 18 7 4 7 37:33 25
10. Rýmařov 19 7 4 8 30:40 25
11. Uničov 19 5 7 7 36:30 22
12. Uherský Brod 18 6 4 8 21:30 22
13. Petřkovice 19 6 1 12 22:36 19
14. Otrokovice 19 7 4 8 24:41 19
15. HFK Olomouc 19 3 2 14 24:52 11
16. Mohelnice 19 2 4 13 22:39 10

DIVIZE E - 21. kolo:

Petrovice - Nový Jičín 0:1 (0:1)
branka: 26. Macíček
140 diváků.

Havířov - Frýdlant n. O. 3:0 (1:0)
Branky: 13. Omasta, 46. Wojnar, 50. Klejnot
570 diváků.

Hranice - Opava B 0:1 (0:0)
Branka: 76. Swiech
155 diváků.

Bohumín - Slavičín 1:4 (1:1)
Branky: 34. vlastní - 4. (penalta) a 74. Školník, 80. Kalus, 86. Vaculík
240 diváků.

Šternberk - Dolní Benešov 1:4 (1:4)
Branky: 29. Smrček z pok. kopu - 22. a 44. Býma, 9. Gebauer, 20. Labuda z pok. kopu
273 diváků.

Nové Sady - Jeseník 2:1 (1:1),
Branky: 45. Samek, 47. Urbančik - 12. Furik
145 diváků.

Vsetín - Kozlovice 0:1 (0:0)
Branky: 90. Nekuda
150 diváků.

Brumov - Ústí 1:6 (1:1)
Branky: 43. Kolouch - 28. Michálek, 49. Orava, 53. Černotský, 80. Marek, 82. Žingor, 86. M. Zagol
185 diváků.

Dohrávka 18. kola:
Dolní Benešov - Bohumín 2:2 (0:0), 72. Haas, 74. Adamík - 47. Padych Jakub, 76. Halaška Milan
ČK: 81. Vaclík (B.)
124 diváků.

1. Ústí 18 11 5 2 45:16 38
2. Havířov 19 11 4 4 55:28 37
3. Dolní Benešov 19 10 7 2 34:18 37
4. Slavičín 19 10 4 5 33:21 34
5. Nový Jičín 19 9 7 3 22:16 34
6. Kozlovice 18 10 3 5 36:21 33
7. Opava B 18 8 4 6 35:18 28
8. Nové Sady 19 7 6 6 23:27 27
9. Frýdlant nad Ostravicí 19 7 4 8 18:28 25
10. Bohumín 19 5 7 7 26:28 22
11. Jeseník 19 6 3 10 25:43 21
12. Vsetín 19 5 3 11 13:24 18
13. Brumov 19 5 3 11 21:44 18
14. Hranice 19 4 4 11 21:41 16
15. Šternberk 19 4 3 12 25:40 15
16. Petrovice 18 3 3 12 18:37 12

KRAJSKÝ PŘEBOR - 21. kolo:

Stará Bělá - Krnov 2:1 (0:0)
Branky: 50. a 70. Macík - 90. Havlíček
100 diváků.

Český Těšín - Slavia Orlová 1:2 (0:1)
Branky: 82. Kiška - 39. Fromanger, 52. Věčorek
200 diváků.

Dětmarovice - Vratimov 5:1 (3:0)
Branky: 15. a 22. Kurušta, 9. Hrtánek, 47. Macko, 79. Mleziva - 58. J. Pešek
250 diváků.

Čeladná - Háj ve Slezsku 2:0 (1:0)
Branky: 19. Farský 50. Martin Váňa z pok. kopu
150 diváků.

Heřmanice - Bílovec 4:0 (0:0)
Branky: 67. a 78. Opata, 55. Schwarz, 62. Tomšů
150 diváků.

Šenov - Frenštát p. R. 1:4 (1:2)
Branky: 34. Maleňák - 8. a 21. Mičkal, 65. Špaček, 77. Střelec
138 diváků.

Břidličná - Polanka 0:1 (0:0)
Branka: 82. Ševčík
150 diváků.

Pustá Polom - SO Bruntál 0:3 (0:1)
Branky: 10. Orság, 47. Adamovský, 53. Kyselý
150 diváků.

Dohrávka 17. kola:
Šenov - Dětmarovice 2:4 (2:1)
Branky: 26. Stařičný, 44. Hanauer - 15. Tomáš, 61. Hrtánek, 79. Macko, 83. Ristovský
130 diváků.

1. Dětmarovice 21 16 2 3 53:22 50
2. SO Bruntál 21 13 6 2 49:25 45
3. Heřmanice 20 13 1 6 52:22 40
4. Háj ve Slezsku 19 12 2 5 52:33 38
5. Čeladná 19 11 4 4 59:24 37
6. Pustá Polom 20 11 4 5 40:23 37
7. Polanka 20 8 5 7 33:33 29
8. Frenštát pod Radhoštěm 20 9 1 10 49:39 28
9. Stará Bělá 20 8 2 10 33:40 26
10. Krnov 21 7 4 10 38:45 25
11. Břidličná 19 7 1 11 33:52 22
12. Šenov 20 6 2 12 34:49 20
13. Slavia Orlová 21 5 3 13 23:57 18
14. Bílovec 21 4 4 13 27:53 16
15. Vratimov 20 4 3 13 36:67 15
16. Český Těšín 20 3 4 13 17:44 13

I.A TŘÍDA - sk. A - 19. kolo:

Chlebičov - Jakubčovice 0:1 (0:0)
Branka: 68. K. Molnár.

Velké Heraltice - Krásné Loučky 3:0 (1:0)
Branky: 56. a 74. Jan Otipka, 9. Zemborski.

Hlubina - Ludgeřovice 1:0 (1:0)
Branky: 12. Hubeňák.

Slavkov - Vítkov 1:3 (0:0)
Branky: 65. Cahel - 64. a 80. Pavlíček, 88. Minařík.

Oldřišov - Bolatice 2:1 (1:1)
Branky: 36. P. Žídek, 62. Brunclík - 10. Monsberger.

Kravaře - Darkovičky 2:0 (1:0)
Branky: 9. Pavelek, 83. Těžký.

Kobeřice - Mokré Lazce 2:2 (1:1)
Branky: 17. Mrva, 46. Kryštof - 28. Wojnar, 58. P. Galvas.

1. Oldřišov 17 11 3 3 46:27 36
2. Hlubina 16 9 4 3 41:22 31
3. Kobeřice 17 8 4 5 41:32 28
4. Velké Herlatice 17 8 3 6 24:27 27
5. Kravaře 16 8 2 6 37:22 26
6. Ludgeřovice 17 7 4 6 39:33 25
7. Slavkov 16 7 2 7 26:27 23
8. Darkovičky 16 6 4 6 18:19 22
9. Mokré Lazce 16 6 3 7 36:42 21
10. Jakubčovice 17 6 3 8 34:40 21
11. Bolatice 16 5 4 7 36:33 19
12. Chlebičov 17 5 4 8 21:33 19
13. Krásné Loučky 16 3 3 10 18:32 12
14. Vítkov 16 3 3 10 22:50 12

I.B TŘIDA - sk. A - 19. kolo:

Chomýž - Suché Lazce 3:0 (0:0)
Branky: 52. a 87. Schindler, 83. Láryš.

Město Albrechtice - Velké Hoštice 3:2 (0:1)
Branky: 46. Charalambidis, 56. Hricko, 73. Pavlíček z pok. kopu - 25. Tietz, 67. Jaroš.

Hradec nad Moravicí - Zlatníky 1:1 (1:0)
Branky: 13. Petřík - 90. vlastní.

Horní Benešov - Karlovice 3:1 (0:0)
Branky: 52. a 55. D. Slíva, 71. Mecner - 69. vlastní.

Malé Hoštice - Úvalno 9:3 (5:2)
Branky: 12, 26., 37. a 86. D. Klinger, 22., 30., a 64. E. Klinger, 81. Kašný, 84. Unruh - 6. a 50. Ryška, 4. Šimeček.

SO Bruntál B - Žimrovice 0:1 (0:0)
Branka: 48. D. Hertel.

Štěpánkovice - Kylešovice 3:4 (2:2)
Branky: 2. a 40. M. Grigarčík, 82. Smažík - 19. Fruncek, 28. Hoferek, 75. Levay, 90. Bolacký.

1. Suché Lazce 16 9 3 4 48:25 30
2. Štěpánkovice 16 9 2 5 44:26 29
3. Malé Hoštice 17 8 5 4 45:35 29
4. Karlovice 16 8 3 5 51:24 27
5. Žimrovice 16 8 3 5 33:27 27
6. SO Bruntál B 17 7 4 6 43:33 25
7. Zlatníky 16 7 4 5 36:30 25
8. Hradec nad Moravicí 16 7 3 6 36:32 24
9. Horní Benešov 16 6 4 6 33:42 22
10. Kylešovice 16 6 4 6 30:41 22
11. Chomýž 16 5 3 8 26:41 18
12. Město Albrechtice 16 5 1 10 26:41 16
13. Úvalno 16 4 1 11 38:64 13
14. Velké Hoštice 16 3 2 11 20:48 11

I.B TŘIDA - sk. B - 19. kolo:

Velká Polom - Klimkovice 0:1 (0:1)
Branka: 13. Šot.

Darkovice - Petřvald na Moravě 2:2 (0:0)
Branky: 21. a 32. Tannenberger - 15. Palatický, 27. J. Huvar.

Bohuslavice - Ostrava-Jih 1:2 (1:1)
Branky: 34. Koval - 28. R. Kadlčík, 87. Zima.

Chuchelná - Hať 1:0 (0:0)
Branka: 51. Neuwirth.

Kozmice - Dolní Lhota 4:2 (0:0)
Branky: 52. Tsiolas, 67. Lesniak, 86. Babušík, 88. Gai - 59. Zezula z pok. kopu, 65. Cieciotka.

Šilheřovice - Píšť 3:2 (2:1)
Branky: 10. vlastní, 31. a 74. Jakubec - 42. Ohřál, 86. Krop.

Strahovice - Vřesina 0:1 (0:1)
Branka: 27. Hloušek.

1. Vřesina 17 14 2 1 49:17 44
2. Strahovice 16 10 3 3 52:21 33
3. Petřvald na Moravě 17 9 5 3 40:24 32
4. Klimkovice 16 8 2 6 25:22 26
5. Kozmice 16 7 4 5 40:33 25
6. Velká Polom 16 8 1 7 29:30 25
7. Šilheřovice 16 7 4 5 33:35 25
8. Bohuslavice 16 7 3 6 33:30 24
9. Ostrava - Jih 16 7 1 8 35:38 22
10. Chuchelná 16 7 1 8 22:41 22
11. Darkovice 16 4 3 9 20:32 15
12. Hať 16 2 5 9 18:33 11
13. Píšť 16 3 2 11 23:43 11
14. Dolní Lhota 16 2 0 14 25:45 6

Okresní přebor

Budišov nad Budišovkou - Hněvošice 6:0 (5:0)
Litultovice - Jakartovice 0:4 (0:3)
Dolní Životice - Vřesina 0:3 (0:0)

Štítina - Hlavnice 1:1 (0:0)
Slavia Opava - Dobroslavice 1:1 (0:1)
Březová - Otice 3:1 (1:0)
Stěbořice - Kobeřice "B" 3:0 (1:0)

1. Budišov nad Budišovkou 16 15 1 0 76:12 46

2. Jakartovice

16 12 1 3 44:18 37
3. Slavia Opava 16 12 1 3 45:21 37
4. Vřesina 16 10 0 6 49:30 30
5. Stěbořice 16 10 0 6 49:35 30
6. Litultovice 16 9 2 5 28:31 29
7. Březová 16 8 2 6 27:27 26
8. Kobeřice B 16 6 2 8 23:31 20
9. Dobroslavice 16 6 1 9 30:44 19
10. Hlavnice 16 4 3 9 31:47 15
11. Otice 16 3 3 10 22:30 12
12. Dolní Životice 16 3 3 10 24:45 12
13. Štítina 16 2 1 13 10:47 7
14. Hněvošice 16 1 2 13 16:56

5

III. třída - sk. A

Dolní Benešov B - Darkovičky B 3:1 (0:1)
Strahovice B - Služovice 1:2 (1:1)
Oldřišov B - Bolatice B 4:5 (3:2)
Kozmice B - Hať B 0:5 (0:2)
Závada - Bělá 1:0 (0:0)
Bohuslavice B - Sudice 3:6 (0:2)

1. Bolatice B 15 12 2 1 48:19 38
2. Služovice 14 10 2 2 46:13 32
3. Dolní Benešov B 15 7 4 4 48:36 25
4. Oldřišov B 15 7 3 5 45:42 24
5. Sudice 15 7 3 5 46:46 24
6. Štěpánkovice B 15 7 2 6 28:30 23
7. Závada 15 6 3 6 25:26 21
8. Hať B 14 6 2 6 29:30 20
9. Strahovice B 14 6 1 7 33:34 19
10. Bělá 15 5 3 7 33:34 18
11. Darkovičky B 15 4 2 9 28:41 14
12. Bohuslavice B 15 3 2 10 29:49 11
13. Kozmice B 15 1 1 13 16:54 4

III. třída - sk. B

Holasovice - Moravice 4:0 (2:0)
Melč - Radkov 3:0 (3:0)
Vávrovice A - Štáblovice 3:2 (0:0)
Slavkov B - Budišov nad Budišovkou B 1:2 (0:0)
Brumovice - Svobodné Heřmanice 3:0 (1:0)
Deštné - Vítkov B 2:3 (2:1)
Sosnová - Vítkov B 3:0 (0:0)

1. Slavkov B 15 12 1 2 69:24 37
2. Vávrovice A 15 10 4 1 54:20 34
3. Holasovice 14 10 0 4 48:18 30
4. Melč 14 10 0 4 62:33 30
5. Štáblovice 15 10 0 5 49:33 30
6. Budišov nad Budišovkou B 14 8 1 5 43:25 25
7. Brumovice 15 8 1 6 38:32 25
8. Radkov 15 5 4 6 24:31 19
9. Vítkov B 15 6 0 9 40:41 18
10. Moravice 14 3 0 11 22:57 9
11. Svobodné Heřmanice 15 3 0 12 18:61 9
12. Deštné 15 2 1 12 17:70 7
13. Sosnová 14 2 0 12 20:59 6

III. třída - sk. C

Raduň - Skřipov 1:3 (0:2)
Chvalíkovice - Komárov 2:3 (1:2)
Palhanec - Těškovice 0:3 (0:2),
Hrabyně - Vávrovice B 1:0 (1:0)
Pustá Polom  B - Horní Lhota 0:1 (0:0)

1. Pustá Polom B 14 11 0 3 60:17 33
2. Těškovice 13 11 0 2 56:15 33
3. Horní Lhota 14 10 1 3 42:19 31
4. Komárov 13 9 1 3 54:22 28
5. Hrabyně 14 9 0 5 26:24 27
6. Skřipov 13 6 2 5 27:27 20
7. Raduň 14 5 3 6 38:33 18
8. Budišovice 13 4 1 8 26:34 13
9. Palhanec 14 3 2 9 17:44 11
10. Větřkovice 12 3 0 9 18:61 9
11. Chvalíkovice 13 2 0 11 18:39 6
12. Vávrovice B 13 1 2 10 8:55 5

Autor: Roman Brhel

17.4.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Zdravotnictví - Zdravotnictví Zdravotní sestra 24 500 Kč Všeobecné sestry s osvědčením VŠEOBECNÁ SESTRA S REGISTRACÍ. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 24500 kč, mzda max. 35270 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KO: Bothová Hana, tel.: 553 603 256, e-mail: hana.bothova@ruhrabyne.cz. , SŠ/VŠ; vysoké pracovní nasazení, zájem o vzdělávání se v oboru, bezúhonnost, samostatnost, důslednost, spolehlivost, zodpovědnost, rozhodnost, schopnost spolupráce v týmu, flexibilita, empatie, odolnost vůči stresu,znalost práce na PC - zkušenosti s textovými programy (výhodou práce s informačním systémem ve zdravotnictví)., Pracoviště: Hrabyně, nástup ihned.. Pracoviště: Rehabilitační ústav hrabyně, 747 67 Hrabyně 3. Informace: Hana Bothová, +420 553 603 256. Výroba - Výroba Elektromechanik elektrických zařízení 15 000 Kč Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) ELEKTROMECHANIK ELEKTROPŘÍSTROJŮ. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KO: Pavelková Lenka, tel.: 608 558 536. životopisy zasílat na e-mail: lenka.pavelkova@pavelek.cz, Vzdělání v jakémkoliv oboru, praxe není nutná, zaučíme., Náplň práce: pájení. , Nástup možný ihned.. Pracoviště: Elektro - fa. pavelek, s.r.o. - závod bolatice, Průmyslová, č.p. 969, 747 23 Bolatice. Informace: Lenka Pavelková, +420 608 558 536. Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 12 200 Kč Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních UKLÍZEČ -KA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KO: p. Halšková, p. Krbálková, první kontakt telefonicky - je třeba si domluvit schůzku, tel.: 732 339 845 - volejte pouze po-pá 6:30 - 14:00 hod., e-mail: opava@lesksluzby.cz. Osobní návštěva možná po předchozí telefonické domluvěv areálu SN, pavilon Chirurgie, 1.PP, úklid., Pracoviště Slezské nemocnice - porodní sály, nepřetržitý provoz - včetně víkendů a svátků, 12ti hodinové směny, příplatky za noční směny, svátky, nástup ihned.. Pracoviště: Lesk služby s.r.o.- pracoviště opava, Olomoucká, č.p. 470, 746 01 Opava 1. Informace: Halšková, +420 732 339 845. Zdravotnictví - Zdravotnictví Zdravotní sestra 21 300 Kč Všeobecné sestry s osvědčením ZDRAVOTNÍ SESTRA. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21300 kč, mzda max. 32070 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KO: Dydowitzová Jana., tel.: 597 457 877, e-mail: recepce@vesalius.cz. Životopisy zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu., Jedná se o poskytování základní ošetřovatelské péče prostřednictvím ošetřovatelského procesu, ranní směny 12 hod., nepravidelně víkendy, nástup možný ihned, pracoviště Opava.. Pracoviště: Vesalius spol. s r.o. - domov vesalius, Sušilova, č.p. 1751, 746 01 Opava 1. Informace: Jana Dydowitzová, +420 597 457 877.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Kooperativa NBL: BK Opava – Královští sokoli, 13. října 2018 v Opavě
3 16

Basketbalisté Opavy si poradili s nováčkem

Radovan Kouřil (ve žlutém) na snímku s děčínským Filipem Kroutilem.

Opavský Radovan Kouřil po senzační výhře: Rozhodla dobrá práce v obraně

-

Souhrn fotbalového víkendu

Přinášíme vám výsledkový servis fotbalových utkání na Opavsku a Hlučínsku z uplynulého víkendu.

Cenný skalp zařídil Pecuch

Tohle vítězství se počítá. Dolnobenešovští fotbalisté na domácím trávníku porazili nebezpečnou Kroměříž. Jediný gól zápasu vstřelil osm minut před koncem Pecuch.

Střelecký koncert Skácelovy družiny

Čekání na výhru skončilo. Fotbalisté Hlučína se po osmizápasovém půstu radovali z vítězství. Nutno podotknout, že stálo za to. Skácelova družina rozstřílela Velké Meziříčí vysoko 8:1.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 11 9 0 2 27:7 27
2. FC Viktoria Plzeň 11 9 0 2 16:9 27
3. AC Sparta Praha 11 7 2 2 19:7 23
4. FC Baník Ostrava 11 7 2 2 18:8 23
5. FC Fastav Zlín 11 6 2 3 17:9 20
6. FK Jablonec 11 6 1 4 18:11 19
7. FC Slovan Liberec 11 4 4 3 13:12 16
8. Bohemians Praha 1905 11 4 3 4 11:12 15
9. FK Mladá Boleslav 11 4 2 5 24:25 14
10. 1. FK Příbram 11 4 2 5 18:22 14
11. MFK Karviná 11 3 1 7 14:21 10
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Komunální volby do zastupitelstev obcí 2018 (5. a 6. října 2018)
Seznam kandidátů, jak se volí v komunálních volbách, zpravodajství, výsledky komunálních voleb 2018 a přehled možných koalic v zastupitelstvu vaší obce. Volby do magistrátu a zastupitelstva krajských měst (Praha, Brno, Plzeň, Ostrava, České Budějovice, Jihlava, Hradec Králové, Pardubice, Olomouc, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Liberec, Zlín)

Senátní volby 2018 (1. kolo 5. a 6. října 2018, 2. kolo 12. a 13. října 2018)
Aktuální složení Senátu, seznam kandidátů do Senátu, výsledky senátních voleb 2018 pro volební obvody: Sokolov, Chomutov, Rokycany, Domažlice, České Budějovice, Praha 12, Praha 4, Praha 8, Praha 2, Litoměřice, Teplice, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Benešov, Chrudim, Náchod, Svitavy, Třebíč, Břeclav, Brno-město, Prostějov, Šumperk, Opava, Ostrava-město, Karviná, Vsetín, Zlín.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT