FORTUNA NÁRODNÍ LIGA - 22. kolo:

Znojmo – Pardubice 1:3 (0:1)
Branky: 58. Javůrek – 23. A. Fousek, 71. Mužík z pen., 82. Řezníček.
Rozhodčí: Ginzel – Kříž, Fišer.
ŽK: Javůrek – Sokol, Kovář.
Diváci: 387.

Hradec Králové – Varnsdorf 2:0 (0:0)
Branky: 47. Miker, 52. Urma.
Rozhodčí: Klíma – Boček, Kotalík.
ŽK: Janoušek, Miker – Kouřil.
Diváci: 667.

Ústí n. L. – Táborsko 3:3 (1:1)
Branky: 25. P. Pilík z pen., 68. Miskovič, 89. Jindráček – 5. Vandas, 63. Musiol, 90.+2 Zavadil.
Rozhodčí: Houdek – Hrabovský, Melichar.
ŽK: N'Gimbi.
ČK: 80. N'Gimbi (Táborsko).
Diváci: 548.

Olympia Praha – Příbram 2:2 (1:1)
Branky: 20. Hejný, 90.+2 Broukal – 32. Hlúpik, 60. Fantiš.
Rozhodčí: Franěk – Kožár, Kubec.
ŽK: Žežulka, Giditz – Zápotočný.
Diváci: 585.

Frýdek-Místek – České Budějovice 1:2 (1:2)
Branky: 40. Varadi – 20. Hašek, 45+1. Javorek.
Rozhodčí: Lerch – Koval, Flimmel.
ŽK: Kladrubský (Č. Budějovice).
Diváci: 750.

Opava – Třinec 1:1 (0:1)
Branky: 58. Hrabina – 23. Šumbera.
Rozhodčí: Příhoda – Hájek, Horák.
ŽK: Šumbera (Třinec).
ČK: 90.+2 Pospěch (Opava).
Diváci: 6028.

Sokolov – Žižkov 1:2 (1:0)
Branky: 4. Kosak – 66. a 80. Batioja.
Rozhodčí: Adámková – Černý, Vlček.
ŽK: Silný, Vávra – Trávníček, Štípek.
Diváci: 890.

1. SFC Opava 22 14 5 3 55:26 47
2. Příbram 21 13 3 5 41:22 42
3. Hradec Králové 22 10 7 5 35:24 37
4. Pardubice 22 11 3 8 29:17 36
5. Fotbal Třinec 22 9 8 5 29:25 35
6. České Budějovice 22 8 8 6 30:21 32
7. Olympia Praha 22 7 8 7 26:30 29
8. Sokolov 22 8 5 9 23:28 29
9. Znojmo 21 8 5 8 25:32 29
10. Žižkov 22 8 4 10 35:36 28
11. Vlašim 20 8 3 9 32:34 27
12. Táborsko 22 6 7 9 30:33 25
13. Varnsdorf 20 5 7 8 26:31 22
14. MFK Frýdek Místek 21 4 6 11 14:32 18
15. Ústí nad Labem 22 4 6 12 22:41 18
16. Vítkovice 21 4 5 12 21:41 17

Další program – dohrávky
17. dubna: 17.00 Frýdek-Místek – Znojmo, Varnsdorf – Vlašim.
23. kolo:
Pátek 20. dubna: 17.00 Třinec – Vítkovice.
Sobota 21. dubna: 10.15 Olympia Praha – Frýdek-Místek, 17.00 Táborsko – Znojmo, Příbram – Hradec Králové.
Neděle 22. dubna: 10.15 Žižkov – Pardubice, 17.00 České Budějovice – Sokolov, Varnsdorf – Ústí n. L., Vlašim – Opava.

MSFL - 21. kolo:

Petřkovice - Líšeň 1:0 (0:0).
Branka: 55. Rubý. 
Rozhodčí: Drozdy.
ŽK: Švancer, Baranek, Honiš, Holiš - Reteno, Zezula, Hanuš.
Diváci: 261.

Hulín - Rýmařov 1:2 (1:0).
Branky: 39. Šrom - 74. a 76. Ondruška.
Rozhodčí: Vostrejž.
ŽK: Michálek - Kocúr, Horák, Woitek.
ČK: 83. Kocúr.
Diváci: 112.

Uničov - Hlučín 1:2 (1:0).
Branky: 33. Krč - 52. Kraut, 85. Málek.
Rozhodčí: Křepský.
ŽK: Heiník, Bialek, Kraut, Žižka, Málek, Kodeš (všichni H.).
ČK: 85. Málek.
Diváci: 235.

Valašské Meziříčí - Kroměříž 0:1 (0:1).
Branka: 33. Neubert.
Rozhodčí: Gasnárek.
ŽK: Alaverdashvili - Matoušek, Hloch, D. Stratil.
Diváci: 310.

Hodonín - HFK Olomouc 6:1 (4:0).
Branky: 24. a 32. Šturma, 20. Sasín, 21. Paděra, 61. Žák, 66. Křivánek - 86. Banasik.
Rozhodčí: Machač.
ŽK: Dabić (O.).
Diváci: 315.

Vyškov - Velké Meziříčí 0:3 (0:1).
Branky: 52. a 63. Simr, 4. Dolejš.
Rozhodčí: Žurovec.
ŽK: Schneider, Němeček, Němeček, Kuncl - Komínek, Smejkal.
Diváci: 283.

Mohelnice - Prostějov 0:4 (0:1).
Branky: 29. Rus, 61. Kroupa, 70. Koudelka, 85. Hirsch.
Rozhodčí: Škrobák.
ŽK: Knýř, Kutal, Malý - Pančochář.
Diváci: 158.

Uherský Brod - Otrokovice 0:3 (0:1).
Branky: 23. Bojda, 64. Jurča, 93. Kiška.
Rozhodčí: Hlubinka.
ŽK: Jurča (O.).
Diváci: 331.

Dohrávky 18. kola:

HFK Olomouc - Rýmařov 0:1 (0:0). Branka: 7. Šupák. Rozhodčí: Žurovec. ŽK: Horák (R.). ČK: 86. Buček. Diváci: 153.

Prostějov - Uničov 2:0 (1:0). Branky: 33. Fládr, 71. Koudelka. Rozhodčí: Gasnárek. ŽK:  Fládr, Schuster - Dostál. Diváci: 512.

1. Prostějov 19 13 4 2 44:15 43
2. Velké Meziříčí 18 12 2 4 47:25 38
3. Kroměříž 18 12 1 5 38:25 37
4. Hlučín 19 10 3 6 37:14 33
5. Líšeň 19 9 5 5 37:26 32
6. Vyškov 19 9 5 5 37:30 32
7. Valašské Meziříčí 19 9 0 10 31:39 27
8. Hodonín 19 7 5 7 34:36 26
9. Hulín 18 7 4 7 37:33 25
10. Rýmařov 19 7 4 8 30:40 25
11. Uničov 19 5 7 7 36:30 22
12. Uherský Brod 18 6 4 8 21:30 22
13. Petřkovice 19 6 1 12 22:36 19
14. Otrokovice 19 7 4 8 24:41 19
15. HFK Olomouc 19 3 2 14 24:52 11
16. Mohelnice 19 2 4 13 22:39 10

DIVIZE E - 21. kolo:

Petrovice - Nový Jičín 0:1 (0:1)
branka: 26. Macíček
140 diváků.

Havířov - Frýdlant n. O. 3:0 (1:0)
Branky: 13. Omasta, 46. Wojnar, 50. Klejnot
570 diváků.

Hranice - Opava B 0:1 (0:0)
Branka: 76. Swiech
155 diváků.

Bohumín - Slavičín 1:4 (1:1)
Branky: 34. vlastní - 4. (penalta) a 74. Školník, 80. Kalus, 86. Vaculík
240 diváků.

Šternberk - Dolní Benešov 1:4 (1:4)
Branky: 29. Smrček z pok. kopu - 22. a 44. Býma, 9. Gebauer, 20. Labuda z pok. kopu
273 diváků.

Nové Sady - Jeseník 2:1 (1:1),
Branky: 45. Samek, 47. Urbančik - 12. Furik
145 diváků.

Vsetín - Kozlovice 0:1 (0:0)
Branky: 90. Nekuda
150 diváků.

Brumov - Ústí 1:6 (1:1)
Branky: 43. Kolouch - 28. Michálek, 49. Orava, 53. Černotský, 80. Marek, 82. Žingor, 86. M. Zagol
185 diváků.

Dohrávka 18. kola:
Dolní Benešov - Bohumín 2:2 (0:0), 72. Haas, 74. Adamík - 47. Padych Jakub, 76. Halaška Milan
ČK: 81. Vaclík (B.)
124 diváků.

1. Ústí 18 11 5 2 45:16 38
2. Havířov 19 11 4 4 55:28 37
3. Dolní Benešov 19 10 7 2 34:18 37
4. Slavičín 19 10 4 5 33:21 34
5. Nový Jičín 19 9 7 3 22:16 34
6. Kozlovice 18 10 3 5 36:21 33
7. Opava B 18 8 4 6 35:18 28
8. Nové Sady 19 7 6 6 23:27 27
9. Frýdlant nad Ostravicí 19 7 4 8 18:28 25
10. Bohumín 19 5 7 7 26:28 22
11. Jeseník 19 6 3 10 25:43 21
12. Vsetín 19 5 3 11 13:24 18
13. Brumov 19 5 3 11 21:44 18
14. Hranice 19 4 4 11 21:41 16
15. Šternberk 19 4 3 12 25:40 15
16. Petrovice 18 3 3 12 18:37 12

KRAJSKÝ PŘEBOR - 21. kolo:

Stará Bělá - Krnov 2:1 (0:0)
Branky: 50. a 70. Macík - 90. Havlíček
100 diváků.

Český Těšín - Slavia Orlová 1:2 (0:1)
Branky: 82. Kiška - 39. Fromanger, 52. Věčorek
200 diváků.

Dětmarovice - Vratimov 5:1 (3:0)
Branky: 15. a 22. Kurušta, 9. Hrtánek, 47. Macko, 79. Mleziva - 58. J. Pešek
250 diváků.

Čeladná - Háj ve Slezsku 2:0 (1:0)
Branky: 19. Farský 50. Martin Váňa z pok. kopu
150 diváků.

Heřmanice - Bílovec 4:0 (0:0)
Branky: 67. a 78. Opata, 55. Schwarz, 62. Tomšů
150 diváků.

Šenov - Frenštát p. R. 1:4 (1:2)
Branky: 34. Maleňák - 8. a 21. Mičkal, 65. Špaček, 77. Střelec
138 diváků.

Břidličná - Polanka 0:1 (0:0)
Branka: 82. Ševčík
150 diváků.

Pustá Polom - SO Bruntál 0:3 (0:1)
Branky: 10. Orság, 47. Adamovský, 53. Kyselý
150 diváků.

Dohrávka 17. kola:
Šenov - Dětmarovice 2:4 (2:1)
Branky: 26. Stařičný, 44. Hanauer - 15. Tomáš, 61. Hrtánek, 79. Macko, 83. Ristovský
130 diváků.

1. Dětmarovice 21 16 2 3 53:22 50
2. SO Bruntál 21 13 6 2 49:25 45
3. Heřmanice 20 13 1 6 52:22 40
4. Háj ve Slezsku 19 12 2 5 52:33 38
5. Čeladná 19 11 4 4 59:24 37
6. Pustá Polom 20 11 4 5 40:23 37
7. Polanka 20 8 5 7 33:33 29
8. Frenštát pod Radhoštěm 20 9 1 10 49:39 28
9. Stará Bělá 20 8 2 10 33:40 26
10. Krnov 21 7 4 10 38:45 25
11. Břidličná 19 7 1 11 33:52 22
12. Šenov 20 6 2 12 34:49 20
13. Slavia Orlová 21 5 3 13 23:57 18
14. Bílovec 21 4 4 13 27:53 16
15. Vratimov 20 4 3 13 36:67 15
16. Český Těšín 20 3 4 13 17:44 13

I.A TŘÍDA - sk. A - 19. kolo:

Chlebičov - Jakubčovice 0:1 (0:0)
Branka: 68. K. Molnár.

Velké Heraltice - Krásné Loučky 3:0 (1:0)
Branky: 56. a 74. Jan Otipka, 9. Zemborski.

Hlubina - Ludgeřovice 1:0 (1:0)
Branky: 12. Hubeňák.

Slavkov - Vítkov 1:3 (0:0)
Branky: 65. Cahel - 64. a 80. Pavlíček, 88. Minařík.

Oldřišov - Bolatice 2:1 (1:1)
Branky: 36. P. Žídek, 62. Brunclík - 10. Monsberger.

Kravaře - Darkovičky 2:0 (1:0)
Branky: 9. Pavelek, 83. Těžký.

Kobeřice - Mokré Lazce 2:2 (1:1)
Branky: 17. Mrva, 46. Kryštof - 28. Wojnar, 58. P. Galvas.

1. Oldřišov 17 11 3 3 46:27 36
2. Hlubina 16 9 4 3 41:22 31
3. Kobeřice 17 8 4 5 41:32 28
4. Velké Herlatice 17 8 3 6 24:27 27
5. Kravaře 16 8 2 6 37:22 26
6. Ludgeřovice 17 7 4 6 39:33 25
7. Slavkov 16 7 2 7 26:27 23
8. Darkovičky 16 6 4 6 18:19 22
9. Mokré Lazce 16 6 3 7 36:42 21
10. Jakubčovice 17 6 3 8 34:40 21
11. Bolatice 16 5 4 7 36:33 19
12. Chlebičov 17 5 4 8 21:33 19
13. Krásné Loučky 16 3 3 10 18:32 12
14. Vítkov 16 3 3 10 22:50 12

I.B TŘIDA - sk. A - 19. kolo:

Chomýž - Suché Lazce 3:0 (0:0)
Branky: 52. a 87. Schindler, 83. Láryš.

Město Albrechtice - Velké Hoštice 3:2 (0:1)
Branky: 46. Charalambidis, 56. Hricko, 73. Pavlíček z pok. kopu - 25. Tietz, 67. Jaroš.

Hradec nad Moravicí - Zlatníky 1:1 (1:0)
Branky: 13. Petřík - 90. vlastní.

Horní Benešov - Karlovice 3:1 (0:0)
Branky: 52. a 55. D. Slíva, 71. Mecner - 69. vlastní.

Malé Hoštice - Úvalno 9:3 (5:2)
Branky: 12, 26., 37. a 86. D. Klinger, 22., 30., a 64. E. Klinger, 81. Kašný, 84. Unruh - 6. a 50. Ryška, 4. Šimeček.

SO Bruntál B - Žimrovice 0:1 (0:0)
Branka: 48. D. Hertel.

Štěpánkovice - Kylešovice 3:4 (2:2)
Branky: 2. a 40. M. Grigarčík, 82. Smažík - 19. Fruncek, 28. Hoferek, 75. Levay, 90. Bolacký.

1. Suché Lazce 16 9 3 4 48:25 30
2. Štěpánkovice 16 9 2 5 44:26 29
3. Malé Hoštice 17 8 5 4 45:35 29
4. Karlovice 16 8 3 5 51:24 27
5. Žimrovice 16 8 3 5 33:27 27
6. SO Bruntál B 17 7 4 6 43:33 25
7. Zlatníky 16 7 4 5 36:30 25
8. Hradec nad Moravicí 16 7 3 6 36:32 24
9. Horní Benešov 16 6 4 6 33:42 22
10. Kylešovice 16 6 4 6 30:41 22
11. Chomýž 16 5 3 8 26:41 18
12. Město Albrechtice 16 5 1 10 26:41 16
13. Úvalno 16 4 1 11 38:64 13
14. Velké Hoštice 16 3 2 11 20:48 11

I.B TŘIDA - sk. B - 19. kolo:

Velká Polom - Klimkovice 0:1 (0:1)
Branka: 13. Šot.

Darkovice - Petřvald na Moravě 2:2 (0:0)
Branky: 21. a 32. Tannenberger - 15. Palatický, 27. J. Huvar.

Bohuslavice - Ostrava-Jih 1:2 (1:1)
Branky: 34. Koval - 28. R. Kadlčík, 87. Zima.

Chuchelná - Hať 1:0 (0:0)
Branka: 51. Neuwirth.

Kozmice - Dolní Lhota 4:2 (0:0)
Branky: 52. Tsiolas, 67. Lesniak, 86. Babušík, 88. Gai - 59. Zezula z pok. kopu, 65. Cieciotka.

Šilheřovice - Píšť 3:2 (2:1)
Branky: 10. vlastní, 31. a 74. Jakubec - 42. Ohřál, 86. Krop.

Strahovice - Vřesina 0:1 (0:1)
Branka: 27. Hloušek.

1. Vřesina 17 14 2 1 49:17 44
2. Strahovice 16 10 3 3 52:21 33
3. Petřvald na Moravě 17 9 5 3 40:24 32
4. Klimkovice 16 8 2 6 25:22 26
5. Kozmice 16 7 4 5 40:33 25
6. Velká Polom 16 8 1 7 29:30 25
7. Šilheřovice 16 7 4 5 33:35 25
8. Bohuslavice 16 7 3 6 33:30 24
9. Ostrava - Jih 16 7 1 8 35:38 22
10. Chuchelná 16 7 1 8 22:41 22
11. Darkovice 16 4 3 9 20:32 15
12. Hať 16 2 5 9 18:33 11
13. Píšť 16 3 2 11 23:43 11
14. Dolní Lhota 16 2 0 14 25:45 6

Okresní přebor

Budišov nad Budišovkou - Hněvošice 6:0 (5:0)
Litultovice - Jakartovice 0:4 (0:3)
Dolní Životice - Vřesina 0:3 (0:0)

Štítina - Hlavnice 1:1 (0:0)
Slavia Opava - Dobroslavice 1:1 (0:1)
Březová - Otice 3:1 (1:0)
Stěbořice - Kobeřice "B" 3:0 (1:0)

1. Budišov nad Budišovkou 16 15 1 0 76:12 46

2. Jakartovice

16 12 1 3 44:18 37
3. Slavia Opava 16 12 1 3 45:21 37
4. Vřesina 16 10 0 6 49:30 30
5. Stěbořice 16 10 0 6 49:35 30
6. Litultovice 16 9 2 5 28:31 29
7. Březová 16 8 2 6 27:27 26
8. Kobeřice B 16 6 2 8 23:31 20
9. Dobroslavice 16 6 1 9 30:44 19
10. Hlavnice 16 4 3 9 31:47 15
11. Otice 16 3 3 10 22:30 12
12. Dolní Životice 16 3 3 10 24:45 12
13. Štítina 16 2 1 13 10:47 7
14. Hněvošice 16 1 2 13 16:56

5

III. třída - sk. A

Dolní Benešov B - Darkovičky B 3:1 (0:1)
Strahovice B - Služovice 1:2 (1:1)
Oldřišov B - Bolatice B 4:5 (3:2)
Kozmice B - Hať B 0:5 (0:2)
Závada - Bělá 1:0 (0:0)
Bohuslavice B - Sudice 3:6 (0:2)

1. Bolatice B 15 12 2 1 48:19 38
2. Služovice 14 10 2 2 46:13 32
3. Dolní Benešov B 15 7 4 4 48:36 25
4. Oldřišov B 15 7 3 5 45:42 24
5. Sudice 15 7 3 5 46:46 24
6. Štěpánkovice B 15 7 2 6 28:30 23
7. Závada 15 6 3 6 25:26 21
8. Hať B 14 6 2 6 29:30 20
9. Strahovice B 14 6 1 7 33:34 19
10. Bělá 15 5 3 7 33:34 18
11. Darkovičky B 15 4 2 9 28:41 14
12. Bohuslavice B 15 3 2 10 29:49 11
13. Kozmice B 15 1 1 13 16:54 4

III. třída - sk. B

Holasovice - Moravice 4:0 (2:0)
Melč - Radkov 3:0 (3:0)
Vávrovice A - Štáblovice 3:2 (0:0)
Slavkov B - Budišov nad Budišovkou B 1:2 (0:0)
Brumovice - Svobodné Heřmanice 3:0 (1:0)
Deštné - Vítkov B 2:3 (2:1)
Sosnová - Vítkov B 3:0 (0:0)

1. Slavkov B 15 12 1 2 69:24 37
2. Vávrovice A 15 10 4 1 54:20 34
3. Holasovice 14 10 0 4 48:18 30
4. Melč 14 10 0 4 62:33 30
5. Štáblovice 15 10 0 5 49:33 30
6. Budišov nad Budišovkou B 14 8 1 5 43:25 25
7. Brumovice 15 8 1 6 38:32 25
8. Radkov 15 5 4 6 24:31 19
9. Vítkov B 15 6 0 9 40:41 18
10. Moravice 14 3 0 11 22:57 9
11. Svobodné Heřmanice 15 3 0 12 18:61 9
12. Deštné 15 2 1 12 17:70 7
13. Sosnová 14 2 0 12 20:59 6

III. třída - sk. C

Raduň - Skřipov 1:3 (0:2)
Chvalíkovice - Komárov 2:3 (1:2)
Palhanec - Těškovice 0:3 (0:2),
Hrabyně - Vávrovice B 1:0 (1:0)
Pustá Polom  B - Horní Lhota 0:1 (0:0)

1. Pustá Polom B 14 11 0 3 60:17 33
2. Těškovice 13 11 0 2 56:15 33
3. Horní Lhota 14 10 1 3 42:19 31
4. Komárov 13 9 1 3 54:22 28
5. Hrabyně 14 9 0 5 26:24 27
6. Skřipov 13 6 2 5 27:27 20
7. Raduň 14 5 3 6 38:33 18
8. Budišovice 13 4 1 8 26:34 13
9. Palhanec 14 3 2 9 17:44 11
10. Větřkovice 12 3 0 9 18:61 9
11. Chvalíkovice 13 2 0 11 18:39 6
12. Vávrovice B 13 1 2 10 8:55 5