VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Souhrn fotbalového víkendu

/FOTOGALERIE/ Přinášíme vám výsledkový servis víkendových fotbalových zápasů na Opavsku a Hlučínsku.

23.4.2018
SDÍLEJ:

Vřesina - Bohuslavice 2:0 (2:0)Foto: Deník / Sonnek Pavel

FNL – 23. KOLO

Třinec – Vítkovice 0:0
Rozhodčí: Dubravský – Kotík, Melichar.
ŽK: Bedecs – Žondra, Motyčka, Cverna.
Diváci: 601.

Olympia Praha – Frýdek-Místek 1:4 (0:1)
Branky: 87. Katidis – 21. Wilweber, 65. Slaninka, 66. Varadi, 83. Mozol.
Rozhodčí: Houdek – Hrabovský, Vlasjuk.
ŽK: Krčula, Chvěja (oba Fr.-Místek).
Diváci: 250.

Táborsko – Znojmo 0:1 (0:1)
Branka: 20. Pospíšil.
Rozhodčí: Klíma – Kožár, Kubec.
ŽK: M. Kučera, Navrátil – Helísek.
Diváci: 723.

Příbram – Hradec Králové 2:0 (2:0)
Branky: 3. a 42. Matoušek.
Rozhodčí: Pechanec – Pelikán, Flimmel.
ŽK: Průcha, Antwi – Miker, Vlkanova, Eliáš.
Diváci: 2211.

Žižkov – Pardubice 0:1 (0:1)
Branky: 23. P. Černý.
Rozhodčí: Julínek – Polák, Podaný.
ŽK: Urbanec, Čermák, Kuchta, Pavlata, Trávníček – Mužík, Čelustka, Sokol.
Diváci: 1030.

České Budějovice – Sokolov 4:1 (2:0)
Branky: 6. Havel z pen., 28. Sukisa, 50. Javorek, 78. Táborský – 63. Kosak.
Rozhodčí: Rejžek – Petřík, Šimáček.
ŽK: Sukisa, P. Novák, Hašek – J. Dvořák, Končal, Hlavatý.
Diváci: 755.

Varnsdorf – Ústí n. L. 1:0 (1:0)
Branka: 20. Durdevič.
Rozhodčí: Marek – Caletka, Fišer.
ŽK: Kozma, Rudnytskyy – Ťok.
Diváci: 819.

Vlašim – Opava 2:2 (0:0)
Branky: 56. Hadaščok, 69. Badocha – 78. Puškáč, 85. Kayamba. 
Rozhodčí: Berka – Ratajová, Vít.
ŽK: Vodháněl – Zapalač.
Diváci: 810.

1. Opava 23 14 6 3 57:28 48
2. Příbram 22 14 3 5 43:22 45
3. Pardubice 23 12 3 8 30:17 39
4. Hradec Králové 23 10 7 6 35:26 37
5. Třinec 23 9 9 5 29:25 36
6. České Budějovice 23 9 8 6 34:22 35
7. Znojmo 23 9 6 8 28:34 33
8. Vlašim 22 8 5 9 34:36 29
9. Olympia Praha 23 7 8 8 27:34 29
10. Sokolov 23 8 5 10 24:32 29
11. Žižkov 23 8 4 11 35:37 28
12. Varnsdorf 22 6 8 8 27:31 26
13. Táborsko 23 6 7 10 30:34 25
14. Frýdek Místek 23 5 7 11 20:35 22
15. Ústí nad Labem 23 4 6 13 22:42 18
16. Vítkovice 22 4 6 12 21:41 18

Další program – 24. kolo
Úterý 24. dubna: 18.10 Hradec Králové – Olympia Praha.
Středa 25. dubna: 17.00 Pardubice – Táborsko, Frýdek-Místek – Příbram, Sokolov – Varnsdorf, Vítkovice – České Budějovice, Znojmo – Třinec, 18.00 Opava – Žižkov, Ústí n. L. – Vlašim.

MSFL - 22. kolo:

HFK Olomouc - Uničov 0:2 (0:1).
Branky: 30. Krč z pok. kopu, 86. Komenda.
Rozhodčí: Tomanec.
ŽK: Buček - Krayzel, Vasiljev.
Diváci: 172.

Hlučín - Hulín 4:2 (1:1).
Branky: 39. a 88. Foltyn, 76. Štefek, 92. Kraut - 44. Minář, 81. Rožek.
Rozhodčí: Kulička.
ŽK: Heiník, Jančík - Michal Vyskočil, Rožek, Josl.
Diváci: 152.

Rýmařov - Uherský Brod 0:1 (0:1).
Branka: 16. Žůrek.
Rozhodčí: Mikeska.
ŽK: R. Němec, Šupák - David, Šálek, Nemrava.
Diváci: 323.

Líšeň - Hodonín 3:0 (3:0).
Branky: 27. Reteno, 41. M. Machálek, 45. T. Machálek.
Rozhodčí: Hlubinka.
ŽK: Minařík - Cvijović, Paděra, Dekleva, Novotný.
Diváci: 355.

Prostějov - Vyškov 2:1 (1:1).
Branky: 36. Kroupa z pok. kopu, 49. Hapal - 44. Studený z pok. kopu.
Rozhodčí: Nováček. ŽK: Pančochář, Hapal, Rus - Schneider, Přerovský, Zoue, Odehnal, Kuncl.
Diváci: 468.

Kroměříž - Petřkovice 2:2 (0:2).
Branky: 63. Kovář, 82. Stratil - 16. Švancer, 23. Baranek.
Rozhodčí: Popelák.
ŽK: Jeleček, Kovář, Blanař, Hloch - Holiš, Baranek, Honiš, Wozniak.
Diváci: 323.

Velké Meziříčí - Valašské Meziříčí 4:1 (2:1).
Branky: 31. a 76. Demeter, 19. Dolejš, 77. Simr - 7. Furmánek.
Rozhodčí: Černý.
ŽK: Žilinský, Klimpar (oba Val. Mez).
Diváci: 415.

Otrokovice - Mohelnice 3:2 (1:2).
Branky: 17. Bojda, 80. Jurča, 87. M. Malý - 4. J. Malý, 22. Navrátil.
Rozhodčí: Zaoral.
ŽK: Bojda, Jurča - Vavruša, Hlavsa, Vokoun.
Diváci: 180.

Dohrávky 18. kola:

Velké Meziříčí - Hulín 3:2 (2:1)
Branky: 33. Dolejš, 41. Mucha, 70. Simr - 29. Martin Vyskočil, 89. Josl z pok. kopu.

Kroměříž - Uherský Brod 2:0 (0:0)
Branky: 49. Kovář z pok. kopu, 52. Neubert.

1. Prostějov 20 14 4 2 46:16 46
2. Velké Meziříčí 20 14 2 4 54:28 44
3. Kroměříž 20 13 2 5 42:27 41
4. Hlučín 20 11 3 6 41:26 63
5. Líšeň 20 10 5 5 40:26 65
6. Vyškov 20 9 5 6 38:32 32
7. Valašské Meziříčí 20 9 0 11 32:43 27
8. Hodonín 20 7 5 8 34:39 26
9. Uničov 20 6 7 7 38:30 25
10. Hulín 20 7 4 9 41:40 25
11. Uherský Brod 20 7 4 9 22:32 25
12. Rýmařov 20 7 4 9 30:41 25
13. Otrokovice 20 5 7 8 27:43 22
14. Petřkovice 20 6 2 12 24:38 20
15. HFK Olomouc 20 3 2 15 24:54 11
16. Mohelnice 20 2 4 14 24:42 10

DIVIZE E - 22. kolo:

Opava B - Bohumín 1:1 (0:1)
Branky: 81. Socha - 26. Jatagandzidis
70 diváků.

Nový Jičín - Šternberk 5:0 (1:0)
Branky: 45., 48., 52. a 87. Pyclík, 78. Kiss
123 diváků.

Dolní Benešov - Nové Sady 3:1 (2:1)
Branky: 19. Strakoš, 40. Hartmann, 51. Labuda - 12. Dvorský
105 diváků.

Ústí - Havířov 4:1 (2:0)
Branky: 11., 22. (penalta) a 72. (penalta) Sencovici, 53. Marek - 60. Lišaník
321 diváků.

Frýdlant n. O. - Hranice 3:1 (2:0)
Branky: 8. a 41. Svatonský, 50. Šnyta - 48. Kundrát (penalta)
423 diváků.

Kozlovice - Lok. Petrovice 2:2 (1:1)
Branky: 41. Nekuda, 81. Řehák - 4. a 71. Hanusek
328 diváků

Jeseník - Brumov 1:0 (0:0)
Branka: 90. Andrušík
296 diváků.

Slavičín - Vsetín 0:1 (0:0)
Branka: 60. Jaroš
ČK: 52. Kocián (S.)
250 diváků.

Dohrávky 18. kola:

Kozlovice - Opava B 3:0 (1:0)
Branky: 13., 55. a 72. (pentalta) Galetka
265 diváků.

Ústí - Petrovice 1:0 (1:0)
Branka: 23. Orava
180 diváků.

1. Ústí 20 13 5 2 50:17 44
2. Dolní Benešov 20 11 7 2 37:19 40
3. Havířov 20 11 4 5 56:32 37
4. Kozlovice 20 11 4 5 41:23 37
5. Nový Jičín 20 10 7 3 27:16 37
6. Slavičín 20 10 4 6 33:22 34
7. Opava B 20 8 5 7 36:22 29
8. Frýdlant nad Ostravicí 20 8 4 8 21:29 28
9. Nové Sady 20 7 6 7 24:30 27
10. Jeseník 20 7 3 10 26:43 24
11. Bohumín 20 5 8 7 27:29 23
12. Vsetín 20 6 3 11 14:24 21
13. Brumov 20 5 3 12 21:45 18
14. Hranice 20 4 4 12 22:44 16
15. Šternberk 20 4 3 13 25:45 15
16. Petrovice 20 3 4 13 20:40 13

KRAJSKÝ PŘEBOR - 22. kolo:

Vratimov - Český Těšín 0:0
80 diváků.

Slavia Orlová - Stará Bělá 1:2 (0:1)
Branky: 83. Malík - 37. Dziža, 58. Brachtl, 142 diváků.

Háj ve Slezsku - Břidličná 0:1 (0:0)
Branka: 80. Cudrák, 180 diváků.

Polanka - Dětmarovice 2:3 (1:1)
Branky: 21. Mašlanka, 48. Druhák - 2. a 90. Macko, 81. Škuta
124 diváků.

Krnov - Pustá Polom 0:2 (0:0)
Branky: 73. Frank, 84. Schwalbe
150 diváků.

SO Bruntál - Šenov 3:0 (2:0)
Branky: 11. Orság, 17. Kyselý, 58. Adamovský
340 diváků.

Frenštát p. R. - Heřmanice 0:2 (0:0)
Branky: 60. a 65. Půda
170 diváků.

Bílovec - Čeladná 3:0 (0:0)
Branky: 47. Černín, 53. Malý, 79. Pavlík
210 diváků.

1. Dětmarovice 22 17 2 3 56:24 53
2. SO Bruntál 22 14 6 2 52:26 48
3. Heřmanice 21 14 1 6 54:22 43
4. Pustá Polom 21 12 4 5 43:23 40
5. Háj ve Slezsku 20 12 2 6 52:34 38
6. Čeladná 20 11 4 5 59:27 37
7. Polanka 21 8 5 8 35:36 29
8. Stará Bělá 21 9 2 10 35:41 29
9. Frenštát pod Radhoštěm 21 9 1 11 49:41 28
10. Krnov 22 7 4 11 38:47 25
11. Břidličná 20 8 1 11 34:52 25
12. Šenov 21 6 2 13 34:52 20
13. Bílovec 22 5 4 13 30:53 19
14. Slavia Orlová 22 5 3 14 24:59 18
15. Vratimov 21 4 4 13 36:67 16
16. Český Těšín 21 3 5 13 17:44 14

I.A TŘÍDA - sk. A - 20. kolo:

Jakubčovice - Slavkov 2:2 (2:1)
Branky: 3. Schreier, 20. Chovanec - 10. Král, 77. Lazecký.

Vítkov - Hlubina 0:5 (0:2)
Branky: 11. a 63. Procházka, 50. a 71. Starý,  25. Krčmařík.

Ludgeřovice - Kravaře 5:1 (1:0)
Branky: 75. a 89. Klos, 37. Bělan, 56. Pěntka, 63. Kolenko - 76. Kupka.

Krásné Loučky - Kobeřice 0:4 (0:1)
Branky: 9. a 83. Kubný, 51. a 67. Šimeček.

Mokré Lazce - Chlebičov 1:1 (1:1)
Branky: 42. Půda z pok. kopu - 20. Matyášek.

Darkovičky - Oldřišov 3:1 (2:1)
Branky: 40. a 89. Bajger, 7. Turanský z pok. kopu - 21. Dřizgevič z pok. kopu.

Bolatice - Velké Heraltice 1:2 (0:2)
Branky: 69. Gaida - 6. a 45. Otipka.

1. Oldřišov 18 11 3 4 47:30 36
2. Hlubina 17 10 4 3 46:22 34
3. Kobeřice 18 9 4 5 45:35 31
4. Velké Heraltice 18 9 3 6 26:28 30
5. Ludgeřovice 18 8 4 6 44:34 28
6. Kravaře 17 8 2 7 38:27 26
7. Darkovičky 17 7 4 6 21:20 25
8. Slavkov 17 7 3 7 28:29 24
9. Mokré Lazce 17 6 4 7 37:43 22
10. Jakubčovice 18 6 4 8 36:42 22
11. Chlebičov 18 5 5 8 22:34 20
12. Bolatice 17 5 4 8 37:35 19
13. Krásné Loučky 17 3 3 11 18:36 12
14. Vítkov 17 3 3 11 22:55 12

I.B TŘÍDA - sk. A - 20. kolo:

Karlovice - Štěpánkovice 0:1 (0:0)
Branka: 67. Grigarčík.

Kylešovice - Hradec nad Moravicí 2:1 (1:0)
Branky: 12. Levay, 62. M. Gračanin - 56. Moc.

Velké Hoštice - Chomýž 2:3 (1:1)
Branky: 3. a 54. Stříbný - 29. Čevela, 71. Juchelka, 78. L. Klement.

Suché Lazce - SO Bruntál B 2:1 (2:1)
Branky: 14. (penalta) a 41. Balda - 23. Hendrych.

Žimrovice - Malé Hoštice 2:1 (1:0)
Branky: 32. Škrobánek, 62. D. Hertel - 69. Bartošek.

Úvalno - Horní Benešov 4:3 (3:2)
Branky: 1., 8. a 57. Z. Sovadina, 22. Krupík - 32. a 90. Mecner, 45. D. Slíva.

Zlatníky - Město Albrechtice 6:1 (3:1)
Branky: 9. Kořínek, 11. Prejda, 35. Korbel, 77. Holuša, 81. Řehulka, 87. Klimeš - 34. Pavlíček z pok. kopu.

1. Suché Lazce 17 10 3 4 50:26 33
2. Štěpánkovice 17 10 2 5 45:26 32
3. Žimrovice 17 9 3 5 35:28 30
4. Malé Hoštice 18 8 5 5 46:37 29
5. Zlatníky 17 8 4 5 42:31 28
6. Karlovice 17 8 3 6 51:25 27
7. SO Bruntál B 18 7 4 7 44:35 25
8. Kylešovice 17 7 4 6 32:42 25
9. Hradec nad Moravicí 17 7 3 7 37:34 24
10. Horní Benešov 17 6 4 7 36:46 22
11. Chomýž 17 6 3 8 29:43 21
12. Město Albrechtice 17 5 1 11 27:47 16
13. Úvalno 17 5 1 11 42:67 16
14. Velké Hoštice 17 3 2 12 22:51 11

I.B TŘÍDA - sk. B - 20. kolo:

Ostrava-Jih - Darkovice 2:2 (2:1)
Branky: 13. F. Gaži, 40. R. Kadlčík - 9. Voldán, 48. Poštulka.

Petřvald na Moravě - Šilheřovice 4:0 (0:0)
Branky: 58. a 59. Palatický, 55. Hýl, 76. Kotek.

Dolní Lhota - Chuchelná 4:0 (4:0)
Branky: 13. Dedek, 28. Zezulka, 41. Kneisl, 44. Spisar.

Klimkovice - Strahovice 3:0 (1:0)
Branky: 6. Konečný, 73. Vaněk, 82. Čavoj.

Hať - Velká Polom 1:0 (0:0)
Branka:64. D. Plaček.

Píšť - Kozmice 2:2 (2:2)
Branky: 15. Ohřál, 46. Jac - 38. Matysík, 45. Babušík.

Vřesina - Bohuslavice 2:0 (2:0)
Branky: 78. Majkut, 83. J. Seget.

1. Vřesina 18 15 2 1 51:17 47
2. Petřvald na Moravě 18 10 5 3 44:24 35
3. Strahovice 17 10 3 4 52:24 33
4. Klimkovice 17 9 2 6 28:22 29
5. Kozmice 17 7 5 5 42:35 26
6. Velká Polom 17 8 1 8 29:31 25
7. Šilheřovice 17 7 4 6 33:39 25
8. Bohuslavice 17 7 3 7 33:32 24
9. Ostrava - Jih 17 7 2 8 37:40 23
10. Chuchelná 17 7 1 9 22:45 22
11. Darkovice 17 4 4 9 22:34 16
12. Hať 17 3 5 9 19:33 14
13. Píšť 17 3 3 11 25:45 12
14. Dolní Lhota 17 3 0 14 29:45 9

Okresní přebor

Hněvošice - Štítina 1:2 (1:2)
Vřesina - Stěbořice 0:2 (0:2)
Hlavnice - Dolní Životice 5:1 (2:0)
Otice - Litultovice 2:0 (1:0)
Kobeřice B - Březová 2:1 (1:0)
Dobroslavice - Budišov nad Budišovkou 1:6 (1:2)
Jakartovice - Slavia Opava 1:1 (1:1) 

1. Budišov nad Budišovkou 17 16 1 0 82:13 49
2. Jakartovice 17 12 2 3 45:19 38
3. Slavia Opava 17 12 2 3 46:22 38
4. Stěbořice 17 11 0 6 51:35 33
5. Vřesina 17 10 0 7 49:32 30
6. Litultovice 17 9 2 6 28:33 29
7. Březová 17 8 2 7 28:29 26
8. Kobeřice 17 7 2 8 25:32 23
9. Dobroslavice 17 6 1 10 31:50 19
10. Hlavnice 17 5 3 9 36:48 18
11. Otice 17 4 3 10 24:30 15
12. Dolní Životice 17 3 3 11 25:50 12
13. Štítina 17 3 1 13 12:48 10
14. Hněšovice 17 1 2 14 17:58 5

III. třída - sk. A

Štěpánkovice B - Strahovice B 1:4 (0:3)
Bělá - Dolní Benešov B 7:2 (4:1)
Služovice - Bohuslavice B 7:2 (3:0)
Sudice - Závada 5:0 (2:0)
Darkovičky B - Oldřišov B 3:2 (1:0)
Bolatice B - Kozmice B 10:0 (5:0)

1. Bolatice B 16 13 2 1 58:19 41
2. Služovice 15 11 2 2 53:15 35
3. Sudice 16 8 3 5 51:46 27
4. Dolní Benešov B 16 7 4 5 50:43 25
5. Oldřišov B 16 7 3 6 47:45 24
6. Štěpánkovice B 16 7 2 7 29:34 23
7. Strahovice B 15 7 1 7 37:35 22
8. Bělá 16 6 3 7 40:36 21
9. Závada  16 6 3 7 25:31 21
10. Hať 14 6 2 6 29:30 20
11. Darkovičky 16 5 2 9 31:43 17
12. Bohuslavice B 16 3 2 11 31:56 11
13. Kozmice B 16 1 1 14 16:64 4

III. třída - sk. B

Vítkov B - Slavkov B 0:4 (0:2)
Moravice - Sosnová 2:7 (0:3)
Budišov nad Budišovkou B - Vávrovice A 2:4 (2:0)
Štáblovice - Melč 1:3 (1:0)
Svobodné Heřmanice - Deštné 3:0 (1:0)
Radkov - Holasovice 2:3 (0:1)

1. Slavkov B 16 13 1 2 73:24 40
2. Vávrovice 16 11 4 1 58:22 37
3. Melč 15 11 0 4 65:34 33
4. Holasovice 15 11 0 4 51:20 33
5. Štáblovice 16 10 0 6 50:36 30
6. Budišov nad Budišovkou B 15 8 1 6 45:29 25
7. Brumovice 15 8 1 6 38:32 25
8. Radkov 16 5 4 7 26:34 19
9. Vítkov B 16 6 0 10 40:45 18
10. Svobodné Heřmanice 16 4 0 12 21:61 12
11. Sosnová 15 3 0 12 27:61 9
12. Moravice 15 3 0 12 24:64 9
13. Deštné 16 2 1 13 17:73 7

 

III. třída - sk. C

Komárov - Pustá Polom B 2:0 (0:0)
Vávrovice B - Těškovice 0:7 (0:4)
Větřkovice - Raduň 3:1 (0:0)
Horní Lhota - Hrabyně 3:0 (2:0)
Skřipov - Chvalíkovice 2:0 (2:0) 

1. Těškovice 14 12 0 2 63:15 36
2. Horní Lhota 15 11 1 3 45:19 34
3. Pustá Polom 15 11 0 4 60:19 33
4. Komárov 14 10 1 3 56:22 31
5. Hrabyně 15 9 0 6 26:27 27
6. Skřipov 14 7 2 5 29:27 23
7. Raduň 15 5 3 7 39:36 18
8. Budišovice 13 4 1 8 26:34 13
9. Větřkovice 13 4 0 9 21:62 12
10. Palhanec 14 3 2 9 17:44 11
11. Chvalíkovice 14 2 0 12 18:41 6
12. Vávrovice B 14 1 2 11 8:62 5

Okresní přebor dorost

Píšť - Litultovice 1:4 (1:1)
Hať - Malé Hoštice 0:1 (0:0)
Vřesina - Vávrovice 3:6 (3:1)
Slavkov - Kylešovice 1:0 (0:0)

1. Bolatice 11 10 0 1 40:11 30
2. Háj ve Slezsku 12 9 1 2 76:24 28
3. Litultovice 13 9 1 3 49:24 28
4. Malé Hoštice 12 9 0 3 31:18 27
5. Slavkov 13 7 0 6 28:36 21
6. Dolní Benešov 12 4 3 5 41:31 15
7. Vávrovice 12 4 3 5 36:42 15
8. Kylešovice 13 4 2 7 20:43 14
9. Píšť 12 4 0 8 24:45 12
10. Vřesina 13 2 0 11 22:55 6
11. Hať 13 1 0 12 21:59 3

Autor: Roman Brhel

23.4.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Seřizovač 18 000 Kč

Seřizovači a obsluha číslicově řízených dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků OBSLUHA CNC OHRAŇOVACÍHO LISU. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontaktní osoba: Weczerek, tel.: 777 222 568, , Požadujeme:, znalost čtení výkresové dokumentace, praxe v oboru. Pracoviště: Weczerek spol. s r.o.-prac., Ovocná, č.p. 319, 747 20 Vřesina u Hlučína. Informace: Weczerek, +420 777 222 568.

Výroba - Výroba Technici elektronici přístrojů, strojů a 18 000 Kč

Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech Technolog/žka kovovýroby - programátor/ka. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Osvoboditelů 355, Velká Polom, Kontakt e-mailem marketa.trojkova@zkdesign.cz nebo telefonicky 553 770 252, 777 725 700 (klapka31), , Požadujeme: minimálně SŠ vzdělání, výhodou je kreslení v Inventoru nebo Solidworksu, znalost anglického jazyka, ŘP sk. B, , Nástup možný ihned. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení., , Zaměstnanecké výhody: stravenky, benefity, měsíční prémie, příspěvek na penzijní připojištění. příjemné pracovní prostředí.. Pracoviště: Zk design a.s., Osvoboditelů, č.p. 355, 747 64 Velká Polom. Informace: Markéta Trojková, +420 553 770 252,777 725 700.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 25 000 Kč

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) řidič -ka MKD a VNITRO CZ. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 40000 kč. Volných pracovních míst: 6. Poznámka: KO: Romanovschi Petr, tel.: 725 245 003 - volejte 7:00 - 15:00 hod., e-mail: romanovschi@fbtlogistics.cz, Dobrý zdravotní stav. , Místo výkonu práce: celá ČR, zahraničí a provozovny podniku, dle vnitřního předpisu o cestovních náhradách., Nástup ihned.. Pracoviště: Fbt logistics, s.r.o., Kolofíkovo nábřeží, č.p. 1364, 747 05 Opava 5. Informace: Petr Romanovschi, +420 725 245 003.

Výroba - Výroba Provozní zámečníci, údržbáři 15 000 Kč

Provozní zámečníci, údržbáři ZÁMEČNÍK-SVÁŘEČ /-KA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nutný platný svářečský průkaz na metodu ZK 135!! Podmínou rovněž vyučení a praxe v oboru., Nástup možný ihned.. Pracoviště: Ak mont steel, s.r.o. -provozovna, Markvartovická, č.p. 1084, 747 14 Ludgeřovice. Informace: Petra Kocurová, +420 602 520 199.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Rainbow Run 2018 v Ostravě.
62

OBRAZEM: Spokey Rainbow Run splní sny nemocným dětem

Z natáčení filmu Dukla 61
5

Film Dukla 61 připomíná velké důlní neštěstí

Hasiči zachraňovali dva lidi z hořícího objektu. Naštěstí jen cvičně

Více než padesát hasičů se dnes podílelo na likvidaci požáru v Sudicích. Kromě hašení a ochlazování budov zemědělské usedlosti zachraňovali také dvě osoby z hořícího objektu.

AKTUALIZOVÁNO

Opava sestřelila Frýdek a vyhrála druhou ligu

/ROZHOVORY, VIDEA, FOTOGALERIE/ Hru kočky s myší připomínalo páteční derby v Opavě. Hostující Frýdek, který druhou nejvyšší soutěž opouští, působil celý zápas bezradně až trapně. Žluto-modří před téměř vyprodanými tribunami jasně kráčeli za prvenstvím. Slezský FC vyhrál 7:0.  

OBRAZEM: Fotbalisté spolu s fanoušky Slezského FC oslavili postup do ligy

Opavští fotbalisté v pátek parádně zakončili senzační jízdu druhou ligou. Frýdek doma sfoukli 7:0 a postoupili tak z prvního místa. Oslavy jak na hřšti tak ve městě před Hláskou byly velkolepé.

Sucho vodáky netrápí, májová Moravice se jede

Někde musejí splutí řek kvůli suchu rušit, Moravice se k nim neřadí. Lodě se na ni znovu vydají už dnes a zítra.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT