VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Souhrn fotbalového víkendu

/FOTOGALERIE/ Přinášíme Vám výsledkový servis fotbalových utkání na Opavsku a Hlučínsku.

30.4.2018
SDÍLEJ:

Malé Hoštice-Suché Lazce 2:1Foto: Deník / Petr Widenka

FORTUNA NÁRODNÍ LIGA – 25. kolo

Olympia Praha – Sokolov 0:1 (0:0)
Branky: 49. Kosak.
Rozhodčí: Mrázek – Polák, Batík.
ŽK: Jukl – Vávra, Glaser, Mejdr, Přeučil.
Diváci: 207.

Třinec – Táborsko 5:1 (2:1)
Branky: 11. a 62. Šumbera, 70. a 76. Dedič, 16. Juřena – 6. Prošek.
Rozhodčí: Adámková – Blažej, Podaný.
ŽK: Zavadil (Táborsko).
Diváci: 724.

Vlašim – Pardubice 3:1 (2:0)
Branky: 30. Vodháněl, 36. Dao, 88. Ivanko-Macej – 63. Černý z pen.
Rozhodčí: Orel – Petřík, Kožár.
ŽK: Dao, Mareček, Tusjak – Prosek, Šejvl, Jeřábek.
ČK: 25. Knobloch, 79. Šejvl (oba Pardubice).
Diváci: 449.

Žižkov – Ústí n. L. 2:1 (2:1)
Branky: 8. Volek, 44. Batioja – 29. Jakubov.
Rozhodčí: Ginzel – Kubr, Pospíšil.
ŽK: Trávníček, Štípek – L. Vaněk, Peterka.
Diváci: 1121.

České Budějovice – Znojmo 3:2 (2:2)
Branky: 28. Čavoš, 38. P. Novák, 88. Javorek – 32. a 43. Javůrek.
Rozhodčí: Vojkovský – Kotalík, Pochylý.
ŽK: Dujmovič, Machuča (oba Znojmo).
Diváci: 814.

Hradec Králové – Frýdek-Místek 4:0 (2:0)
Branky: 32., 45.+1 a 80. Krátký, 58. vlastní Literák.
Rozhodčí: Dubravský – Vít, Šimáček.
Diváci: 814.

Příbram – Vítkovice 2:1 (1:1)
Branky: 4. Hlúpik, 50. Slepička z pen. – 37. Okleštěk.
Rozhodčí: Houdek – Kříž, Černý.
ŽK: Skácel – Dramé, Cverna.
Diváci: 1256.

Varnsdorf – Opava 1:2 (1:1)
Branky: 23. Durdevič z pen. – 43. Kayamba, 50. Puškáč.
Rozhodčí: Rejžek – Melichar, Vlasjuk.
ŽK: Ondráček, Rudnytskyy, Zbrožek – Kuzmanovič, Smola.
Diváci: 982.

1. Opava 25 16 6 3 62:29 54
2. Příbram 24 15 3 6 46:25 48
3. Hradec Králové 25 12 7 6 43:27 43
4. Pardubice 25 13 3 9 34:20 42
5. Třinec 25 11 9 5 36:26 42
6. České Budějovice 25 10 8 7 37:26 38
7. Sokolov 25 10 5 10 27:32 35
8. Znojmo 25 9 6 10 30:39 33
9. Vlašim 24 9 5 10 38:39 32
10. Žižkov 25 9 4 12 37:41 31
11. Olympia Praha 25 7 8 10 28:39 29
12. Varnsdorf 24 6 8 10 28:35 26
13. Táborsko 25 6 7 12 31:42 25
14. Frýdek Místek 25 6 7 12 22:40 25
15. Vítkovice 24 5 6 13 24:43 21
16. Ústí nad Labem 25 5 6 14 25:45 21

Další program:
Dohrávka 22. kola - Středa 2. května: 17.00 Vítkovice – Vlašim. 
26. kolo – pátek 4. května: 18.00 Ústí n. L. – Příbram.
Sobota 5. května: 17.00 Frýdek-Místek – Varnsdorf, Táborsko – Vlašim, 18.00 Opava – České Budějovice.
Neděle 6. května: 11.30 Pardubice – Třinec, 15.00 Sokolov – Hradec Králové, Vítkovice – Olympia Praha, 17.00 Znojmo – Žižkov.

MSFL - 23. kolo

Petřkovice - Velké Meziříčí 3:1 (2:1).
Branky: 43. a 65. Lokša, 4. Szotkowski - 28. Šimáček.
Rozhodčí: Cieslar.
ŽK: Holiš - Demeter.
Diváci: 191.

Mohelnice - Rýmařov 0:2 (0:1).
Branky: 12. Harazin, 81. Piroška.
Rozhodčí: Drozdy.
ŽK: Yimuran, Svoboda - R. Němec, Ondruška.
Diváci: 150.

Uherský Brod - Hlučín 1:0 (0:0).
Branka: 92. R. David.
Rozhodčí: Vostrejž.
ŽK: Mančík, Dolina, Červinka - Krejčí, Hudeczek, Jančík.
ČK: 70. Žižka (H.).
Diváci: 241.

Valašské Meziříčí - Prostějov 1:4 (0:3).
Branky: 77. Gomola - 37. Koudelka, 38. Hapal, 43. Schuster, 50. Koudelka Jan.
Rozhodčí: Gasnárek.
ŽK: Vrána (V. M.).
Diváci: 200.

Vyškov - Otrokovice 0:0.
Rozhodčí: Páral.
ŽK: Fiala (O.).
Diváci: 265.

Hulín - Uničov 1:4 (1:2).
Branky: 8. Šrom - 10. (penalta), 44. a 85. Krč, 44. Jeřábek.
Rozhodčí: Machač.
Diváci: 112.

Líšeň - HFK Olomouc 3:2 (2:2).
Branky: 36. Krška, 41. Reteno, 70. Zezula - 2. Voleský, 20. Horka z pok. kopu.
Rozhodčí: Kneisl.
ŽK: Kotnour, Hlavica - Schmidt, Banasik, Šichor, Horka.
ČK: 79. Šichor.
Diváci: 325.

Hodonín - Kroměříž 0:0.
Rozhodčí: Dorušák.
ŽK: Sasín, Žák, Cvijovič, Paděra - Cupák, Krhut, Kovář, Sedláček, Matoušek, Motal, Stratil. ČK: 50. Cupák.
Diváci: 205.

1. Prostějov 21 15 4 2 50:17 49
2. Velké Meziříčí 21 14 2 5 55:31 44
3. Kroměříž 21 13 3 5 42:27 42
4. Líšeň 21 11 5 5 43:28 38
5. Hlučín 21 11 3 7 41:27 36
6. Vyškov 21 9 6 6 38:32 33
7. Uničov 21 7 7 7 42:31 28
8. Rýmařov 21 8 4 9 32:41 28
9. Uherský Brod 21 8 4 9 23:32 28
10. Hodonín 21 7 6 8 34:39 27
11. Valašské Meziříčí 21 9 0 12 33:47 27
12. Hulín 21 7 4 10 42:44 25
13. Petřkovice 21 7 2 12 27:39 23
14. Otrokovice 21 5 8 8 27:43 23
15. HFK Olomouc 21 3 2 16 26:57 11
16. Mohelnice 21 2 4 15 24:44 10

DIVIZE E - 23. kolo

Havířov - Jeseník 4:1 (1:1)
Branky: 41. Omasta, 57. Zupko, 76. Förster, 79. Hottek z pok. kopu - 12. Kysela.
ČK: 90. Slavík (H.)
480 diváků.

Bohumín - Hranice 2:2 (1:1)
Branky: 25. Halaška, 88. F. Hanus  - 26. M. Kuchař, 84. Kušner
250 diváků.

Vsetín - Opava B 4:1 (1:0)
Branky: 21. a 68. Bublák, 46. Zuzaňák, 50. Naňák - 72. Kotlík
150 diváků.

Nové Sady - Nový Jičín 1:4 (0:1)
Branky: 80. Dvorský - 27., 47. Švec Martin, 60. Staněk, 79. Pyclík
164 diváků.

Brumov - Dolní Benešov 2:2 (2:1)
Branky: 24. M. Novák, 32. Bůbela - 30. Strakoš, 53. Labuda
125 diváků.

Ústí - Frýdlant n. O. 1:1 (1:0)
Branky: 15. Marek - 52. Hrdlička
360 diváků.

Lok. Petrovice - Slavičín 1:4 (0:2)
Branky: 90. Hanusek - 43., 71. a 77. Vaculík, 29. Salajka
110 diváků.

Šternberk - Kozlovice 2:3 (0:0)
Branky: 56. M. Kuba, 81. Smrček z pok. kopu - 51. a 67. Galetka, 69. Nekuda
100 diváků.

1.Ústí 21 13 6 2 51:18 45
2. Dolní Benešov 21 11 8 2 39:21 41
3. Havířov 21 12 4 5 60:33 40
4. Kozlovice 21 12 4 5 44:25 40
5. Nový Jičín 21 11 7 3 31:17 40
6. Slavičín 21 11 4 6 37:23 37
7. Opava B 21 8 5 8 37:26 29
8. Frýdlant nad Ostravicí 21 8 5 8 22:30 29
9. Nové Sady 21 7 6 8 25:34 27
10. Bohumín 21 5 9 7 29:31 24
11. Vsetín 21 7 3 11 18:25 24
12. Jeseník 21 7 3 11 27:47 24
13. Brumov 21 5 4 12 23:47 19
14. Hranice 21 4 5 12 24:46 17
15. Šternberk 21 4 3 14 27:48 15
16. Petrovice 21 3 4 14 21:44 13

KRAJSKÝ PŘEBOR - 23. kolo

Břidličná - Bílovec 0:1 (0:0)
Branka: 58. Moučka
144 diváků.

Čeladná - Frenštát p. R. 7:0 (5:0)
Branky: 31., 46., 80. a 88. Martin Váňa, 15. Walder, 25. Dušík, 37. Křiva
180 diváků.

Heřmanice - SO Bruntál 2:0 (2:0)
Branky: 27. Mantey, 35. Půda z pok. kopu
182 diváků.

Šenov - Krnov 4:0 (3:0)
Branky: 7., 45. a 80. Kopel, 34. Maleňák
100 diváků.

Pustá Polom - Slavia Orlová 8:0 (3:0)
Branky: 5. a 38. Štýbar, 62. a 78. Frank, 30. Černohorský, 51. vlastní, 57. Hrabina, 87. Demko
110 diváků.

Stará Bělá - Český Těšín 0:4 (0:3)
Branky: 31. a 44. Kiška, 9. S. Zogata, 71. Folwarczny
128 diváků.

Dětmarovice - Háj ve Slezsku 1:3 (1:0)
Branky: 2. Macko - 60. a 72. Dao, 51. Uvíra
150 diváků.

Polanka - Vratimov 3:0 (0:0)
Branky: 53. a 82. Mašlanka, 68. Ševčík

Dohrávky 17. kola:

Heřmanice - Břidličná 4:1 (2:1)
Branky: 25. Tomšů, 27. Půda, 66. Opata z pok. kopu, 75. Mantey - 5. Minich
140 diváků.

Stará Bělá - Háj ve Slezsku 0:1 (0:0)
Branka: 68. Dao Pouwedeoi, 150 diváků.

1. Dětmarovice 23 17 2 4 57:27 53
2. Heřmanice 23 16 1 6 60:23 49
3. SO Bruntál 23 14 6 3 52:28 18
4. Háj ve Slezsku 22 14 2 6 56:35 44
5. Pustá Polom 22 13 4 5 51:23 43
6. Čeladná 21 12 4 5 66:27 40
7. Polanka 22 9 5 8 38:36 32
8. Stará Bělá 23 9 2 12 35:46 29
9. Frenštát pod Radhoštěm 22 9 1 12 49:48 28
10. Krnov 23 7 4 12 38:51 25
11. Břidličná 22 8 1 13 35:57 25
12. Šenov 22 7 2 13 38:52 23
13. Bílovec 23 6 4 13 31:53 22
14. Slavia Orlová 23 5 3 15 24:67 18
15. Český Těšín 22 4 5 13 21:44 17
16. Vratimov 22 4 4 14 36:70 16

I.A TŘÍDA - sk. A - 21. kolo

Chlebičov - Krásné Loučky 2:1 (0:1)
Branky: 89. a 91. Korbel - 24. Košárek.

Velké Heraltice - Darkovičky 3:1 (1:0)
Branky: 43. Návrat, 75. Žurek, 90. Zemborski - 50. Bajger.

Mokré Lazce - Jakubčovice 2:1 (1:0)
Branky: 16. Říman, 55. vlastní - 51. K. Molnár.

Kobeřice - Bolatice 1:2 (1:2)
Branky: 18. Oberher  - 11. Gaida z pok. kopu, 14. Obrusník.

Oldřišov - Ludgeřovice 0:2 (0:0)
Branky: 47. Stromšík, 90. Pěntka.

Kravaře - Vítkov 2:0 (1:0)
Branky: 3. a 62. Barcal.

Slavkov - Hlubina 1:2 (1:1)
Branky: 34. Cahel - 17. Starý, 59. Blokša.

1. Hlubina 18 11 4 3 48:23 37
2. Oldřišov 19 11 3 5 47:32 36
3. Velké Heraltice 19 10 3 6 29:29 33
4. Ludgeřovice 19 9 4 6 46:34 31
5. Kobeřice 19 9 4 6 46:34 31
6. Kravaře 18 9 2 7 40:27 29
7. Darkovičky 18 7 4 7 22:23 25
8. Slavkov 19 7 4 8 30:32 25
9. Mokré Lazce 18 7 4 7 39:44 25
10. Bolatice 19 6 5 8 40:37 23
11. Chlebičov 19 6 5 8 24:35 23
12. Jakubčovice 19 6 4 9 37:44 22
13. Krásné Loučky 18 3 3 12 19:38 12
14. Vítkov 18 3 3 12 22:57 12

I.B TŘÍDA - sk. A - 21. kolo

Hradec nad Moravicí - Štěpánkovice 0:3 (0:1)
Branky: 71. a 87. Smažík, 25. Grigarčík.

Chomýž - Zlatníky 0:1 (0:1)
Branka: 33. Kavan.

Město Albrechtice - Kylešovice 6:1 (5:0)
Branky: 22., 33. a 73. Šupák, 2. Pavlíček, 6. Charalambidis, 43. Kuřec - 79. Hoferek.

Úvalno - Karlovice 0:3 (0:2)
Branky: 15. a 76. Bačovský, 44. Peška.

Horní Benešov - Žimrovice 2:4 (0:2)
Branky: 58. D. Slíva, 61. Motl - 44. a 67. Machura, 37. Škrobánek, 85. Rusňák.

Malé Hoštice - Suché Lazce 2:1 (1:0)
Branky: 25. a 47. Kliner - 64. Laub.

Bruntál B - Velké Hoštice 0:0.

1. Štěpánkovice 18 11 2 5 48:26 35
2. Suché Lazce 18 10 3 5 51:28 33
3. Žimrovice 18 10 3 5 39:30 33
4. Malé Hoštice 19 9 5 5 48:38 32
5. Zlatníky 18 9 4 5 43:31 31
6. Karlovice 18 9 3 6 54:25 30
7. SO Bruntál B 19 7 5 7 44:35 26
8. Kylešovice 18 7 4 7 33:48 25
9. Hradec nad Moravicí 18 7 3 8 37:37 24
10. Horní Benešov 18 6 4 8 38:50 22
11. Chomýž 18 6 3 9 29:44 21
12. Město Albrechtice 18 6 1 11 33:48 19
13. Úvalno 18 5 1 12 42:70 16
14. Velké Hoštice 18 3 3 12 22:51 12

I.B TŘÍDA - sk. B - 21. kolo

Klimkovice - Vřesina 0:1 (0:0)
Branka: 75. Hloušek.

Velká Polom - Dolní Lhota 1:1 (0:1)
Branky: 87. Jan Stadtherr - 22. Spisar.

Darkovice - Bohuslavice 3:3 (2:1)
Branky: 12. a 62. Voldán, 44. Tannenberger - 5. a 88. Janoš, 77. J. Baránek.

Chuchelná - Píšť 1:1 (1:0)
Branky: 16. Hradil - 83. Ohřál.

Kozmice - Petřvald na Moravě 1:2 (1:1)
Branky: 38. Remeš - 44. (penalta) a 67. J. Huvar.

Šilheřovice - Ostrava-Jih 2:5 (1:2)
Branky: 43. Lukáš, 71. Redzina - 13. (penalta) a 50. Kadlčík, 54. a 89. Gáži, 15. Miškařík.

Strahovice - Hať 1:2 (0:1)
Branky: 75. Kubjatko - 36. a 53. D. Plaček.

1. Vřesina 19 16 2 1 52:17 50
2. Petřvald na Moravě 19 11 5 3 46:25 38
3. Strahovice 18 10 3 5 53:26 33
4. Klimkovice 18 9 2 7 28:23 29
5. Velká Polom 19 9 2 8 35:33 29
6. Kozmice 18 7 5 6 43:37 26
7. Ostrava - Jih 18 8 2 8 42:42 26
8. Bohuslavice 18 7 4 7 36:35 25
9. Šilheřovice 18 7 4 7 35:44 25
10. Chuchelná 19 7 2 10 24:51 23
11. Darkovice 18 4 5 9 25:37 17
12. Hať 18 4 5 9 21:34 17
13. Píšť 18 3 4 11 26:46 13
14. Dolní Lhota 18 3 1 14 30:46 10

Okresní přebor

Litultovice - Kobeřice B 0:4 (0:3)
Budišov nad Budišovkou - Jakartovice 5:3 (4:1)
Hněvošice - Hlavnice 1:3 (0:2)
Štítina - Dobroslavice 2:2 (0:1)
Slavia Opava - Otice 2:3 (1:1)
Březová - Vřesina 1:1 (1:0)


Stěbořice - Dolní Životice 3:1 (0:0) 

1. Budišov nad Budišovkou 18 17 1 0 87:16 52
2. Jakartovice 18 12 2 4 48:24 38
3. Slavia Opava 18 12 2 4 48:25 38
4. Stěbořice 18 12 0 6 54:36 36
5. Vřesina 18 10 1 7 50:33 31
6. Litultovice 18 9 2 7 28:37 29
7. Březová 18 8 3 7 29:30 27
8. Kobeřice B 18 8 2 8 29:32 26
9. Hlavnice 18 6 3 9 39:49 21
10. Dobroslavice 18 6 2 10 33:52 20
11. Otice 18 5 3 10 27:32 18
12. Dolní Životice 18 3 3 12 26:53 12
13. Štítina 18 3 2 13 14:50 11
14. Hněšovice 18 1 2 15 18:61 5

III. třída - sk. A

Dolní Benešov B - Sudice 3:1 (3:0)
Štěpánkovice B - Služovice 1:9 (0:5)
Oldřišov B - Bělá 3:1 (0:1)
Strahovice B - Hať B 1:1 (0:1)
Závada - Bohuslavice B 4:1 (3:0)
Bělá - Dolní Benešov B 7:2 (4:1)

1. Bolatice B 16 13 2 1 58:19 41
2. Služovice 16 12 2 2 62:16 38
3. Dolní Benešov B 17 8 4 5 53:44 28
4. Oldřišov B 17 8 3 6 50:46 27
5. Sudice 17 8 3 6 52:49 27
6. Závada 17 7 3 7 29:32 24
7. Strahovice B 16 7 2 7 38:36 23
8. Štěpánkovice B 17 7 2 8 30:43 23
9. Bělá 17 6 3 8 41:39 21
10. Hať B 15 6 3 6 30:31 21
11. Darkovičky B 16 5 2 9 31:43 17
12. Bohuslavice B 17 3 2 12 32:60 11
13. Kozmice B 16 1 1 14 16:64 4

III. třída - sk. B

Holasovice - Štáblovice 3:0 (1:0)
Brumovice - Moravice 0:0
Melč - Budišov nad Budišovkou B 4:1
Sosnová - Radkov 1:5 (0:3)
Vávrovice A - Vítkov B 12:2 (5:1)
Slavkov B - Deštné 10:0 (4:0)

1. Slavkov B 17 14 1 2 83:24 43
2. Vávrovice A 17 12 4 1 70:24 40
3. Melč 16 12 0 4 69:35 36
4. Holasovice 16 12 0 4 54:20 36
5. Štáblovice 17 10 0 7 50:39 30
6. Budišov nad Budišovkou B 16 8 1 7 46:33 25
7. Brumovice 15 8 1 6 38:32 25
8. Radkov 17 6 4 7 31:35 22
9. Vítkov B 17 6 0 11 42:57 18
10. Svobodné Heřmanice 16 4 0 12 21:61 12
11. Sosnová 16 3 0 13 28:66 9
12. Moravice 15 3 0 12 24:64 9
13. Deštné 17 2 1 14 17:83 7

III. třída - sk. C

Chvalíkovice - Raduň 1:1 (0:0)
Budišovice - Větřkovice 2:1 (1:1)
Těškovice - Horní Lhota 3:1 (2:0)
Hrabyně - Komárov 0:3 (0:1)
Pustá Polom B - Skřipov 3:1 (1:1)

1. Těškovice 15 13 0 2 66:16 39
2. Pustá Polom B 16 12 0 4 63:20 36
3. Komárov 15 11 1 3 59:22 34
4. Horní Lhota 16 11 1 4 46:22 34
5. Hrabyně 16 9 0 7 26:30 27
6. Skřipov 15 7 2 6 30:30 23
7. Raduň 16 5 4 7 40:37 19
8. Budišovice 14 5 1 8 28:35 16
9. Větřkovice 14 4 0 10 22:64 12
10. Palhanec 14 3 2 9 17:44 11
11. Chavlíkovice 15 2 1 12 19:42 7
12. Vávrovice B 14 1 2 11 8:62 5

Autor: Roman Brhel

30.4.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 85 Kč

Pomocní dělníci ve výrobě POMOCNÝ DĚLNÍK/ POMOCNÁ DĚLNICE. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 85 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: KO: p. Ing. Koudelka - tel: 553 794 413, p. Králová, e-mail: kralova@hssro.cz, info@hssro.cz., Požadujeme: vyučen. , Náplň práce: pomocné práce ve strojírenské výrobě., Pracovní doba dle dohody. Jednosměnný provoz, mzda: 85,- Kč/hod. + prémie, nástup možný ihned.. Pracoviště: Hornoslezská společnost s.r.o., Ostravská, č.p. 76, 747 70 Opava 9. Informace: Jarmila Králová, .

Výroba - Výroba Zámečníci strojů 20 000 Kč

Zámečníci strojů ZÁMEČNÍK - SVÁŘEČ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: KO: Vratislav Horák, tel.: 736 626 510, životopis zašlete na e-mail: opava@cargodesign.cz. , Nutná praxe v oboru, svářečské oprávnění Z-M1., Pracoviště Opava, nástup ihned.. Pracoviště: Ing. vít škrobánek - cargo design, Palhanecká, č.p. 478, 747 07 Opava 7. Informace: Vratislav Horák, +420 736 626 510.

Gastronomie - Gastronomie Cukrář, moučníkář 100 Kč

Cukráři (kromě šéfcukrářů) CUKRÁŘ/KA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 100 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo je vhodné pro uchazeče z Hlučínska., Kontakt: Eva Stachová, tel. 724 077 034, cukrárna.pist@seznam.cz. Pracoviště: Ivo blahut, Opavská, č.p. 218, 747 18 Píšť. Informace: Eva Stachová, +420 724 077 034.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič skupiny B 90 Kč

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) Řidič pro rozvoz pizzy a jídel. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 90 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Restaurace "U Pekařů" v Bolaticích příjme řidiče na rozvoz pizzy a jídel. Pracovní doba: čtvrtek - neděle 15.00 - 22.00 hod. Vhodné také pro absolventy SŠ a VŠ. Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B, příjemné vystupování, chuť pracovat v mladém kolektivu. Nabízíme: pohodu a klid na pracovišti, občerstvení v průběhu směny zdarma, "tuzéry" do vaší kapsy. V případě zájmu pište na email azpek@azpek.cz nebo volejte na tel.číslo 604 463 858.. Pracoviště: Azpek, s.r.o., Sokolovská, č.p. 865, 747 23 Bolatice. Informace: René Kamrád, +420 604 463 858.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Beachvolejbalový Super Cup v Opavě - páteční kvalifikace žen.
65

OBRAZEM: Beachvolejbalový Super Cup v Opavě je v plném proudu. Podívejte se

Rekonstrukce trávníku na opavském stadionu.
11

Na vyhřívaném trávníku se už pracuje

Tyčkařskou exhibici na Dolňáku ovládl Jan Kudlička

Ročník, který měl možná největší úroveň, proběhl před nedávnem v Opavě. Atletický cirkus, jenž obsahoval i tyčkařskou exhibici s názvem Memoriál dr. Lesáka, se roztočil na Dolním náměstí.

Opava se připravuje na Boleslav ve Skuhravého Jablonci

Podle historických statistik patří Mladá Boleslav k oblíbeným soupeřem opavských fotbalistů. Není to tak dávno, co nováček FORTUNA:LIGY loupil ve městě škodovek v rámci semifinále MOL cupu. Tehdy se pod nečekaným vítězstvím podepsali gólově Jurečka s Helebrandem, oba patří i do současného týmu.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 5 4 0 1 11:3 12
2. AC Sparta Praha 4 4 0 0 9:1 12
3. FC Viktoria Plzeň 4 4 0 0 6:1 12
4. FC Fastav Zlín 5 3 1 1 7:5 10
5. FC Baník Ostrava 4 3 0 1 6:2 9
6. 1. FC Slovácko 5 3 0 2 8:6 9
7. 1. FK Příbram 4 2 1 1 9:6 7
8. FK Jablonec 5 2 1 2 8:5 7
9. Bohemians Praha 1905 5 2 1 2 6:7 7
10. FK Mladá Boleslav 5 2 0 3 12:12 6
11. FC Slovan Liberec 5 1 3 1 5:5 6
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT