VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Souhrn fotbalového víkendu

/FOTOGALERIE/ Přinášíme Vám souhrn fotbalových zápasů na Opavsku a Hlučínsku.

8.5.2018
SDÍLEJ:

V.Hoštice-M.Hoštice 2:1Foto: Deník / Petr Widenka

FORTUNA NÁRODNÍ LIGA – 26. kolo

Ústí n. L. – Příbram 1:0 (1:0)
Branka: 43. Kingue.
Rozhodčí: Orel – Vitner, Vlček.
ŽK: Martykán, Kingue, Šnirc – Průcha, Slepička, Matoušek.
Diváci: 973.

Táborsko – Vlašim 1:0 (0:0)
Branka: 78. Musiol z pen.
Rozhodčí: Ginzel – Pospíšil, Novák.
ŽK: Kopřiva – Mareček, Hadaščok.
Diváci: 876.

Frýdek-Místek – Varnsdorf 1:1 (1:0)
Branky: 34. Tandir – 74. Klobása.
Rozhodčí: Berka – Antoníček, Černý.
ŽK: Gáč, Tandir, Chvěja, Literák – Zbrožek, Barac, Rudnytskyy.
Diváci: 555.

Opava – České Budějovice 1:1 (0:1)
Branky: 78. Puškáč – 21. Havel.
Rozhodčí: Marek – Vodrážka, Lakomý.
ŽK: Sukisa, Staněk (oba Č. Budějovice).
Diváci: 5613.

Pardubice – Třinec 1:0 (0:0)
Branky: 73. Mužik.
Rozhodčí: Mikyska – Vlasjuk, Caletka.
ŽK: Černý, Petráň, Prosek – Samiec, Janoščin, Ilko.
Diváci: 531.

Sokolov – Hradec Králové 1:2 (1:0)
Branky: 36. Mejdr – 49. Vlkanova, 90.+2 Schwarz.
Rozhodčí: Hrubeš – Fišer, Pečenka.
ŽK: Hlavatý, Machek, Ševčík, Mráz – Čech, Urma.
ČK: 90.+1 Ševčík (Sokolov).
Diváci: 675.

MFK Vítkovice – FK Olympia 0:0
Rozhodčí: Pechanec – Ratajová, Vít.
ŽK: Žondra, Okleštěk, Ožvolda – Žežulka, Liener.
Diváci: 595.

Znojmo – Žižkov 2:2 (1:1)
Branky: 24. a 69. Javůrek – 29. Batioja, 56. Kuchta.
Rozhodčí: Severýn – Dohnálek, Pfeifer.
ŽK: Avdič, Šamánek – Podrazký, Pavlata.
Diváci: 342.

1. Opava 26 16 7 3 63:30 55
2. Příbram 25 15 3 7 46:26 48
3. Hradec Králové 26 13 7 6 45:28 46
4. Pardubice 26 14 3 9 35:20 45
5. Třinec 26 11 9 6 36:27 42
6. České Budějovice 26 10 9 7 38:27 39
7. Sokolov 26 10 5 11 28:34 35
8. Znojmo 26 9 7 10 32:41 34
9. Žižkov 26 9 5 12 39:43 32
10. Vlašim 26 9 5 12 38:44 32
11. Olympia Praha 26 7 9 10 28:39 30
12. Táborsko 26 7 7 12 32:42 28
13. Vransdorf 25 6 9 10 29:36 27
14. Frýdek - Místek 26 6 8 12 23:41 26
15. Vítkovice 26 6 7 13 28:43 25
16. Ústí nad Labem 26 6 6 14 26:45 24

Další program, dohrávka 19. kola – úterý 8. května: 14.00 Varnsdorf – Příbram.

Program 27. kola
Pátek 11. května: 18.00 Hradec Králové – Ústí n. L.
Sobota 12. května: 10.15 Olympia Praha – Opava, 17.00 Frýdek-Místek – Vítkovice, Příbram – Sokolov.
Neděle 13. května: 10.15 Žižkov – Třinec, 17.00 České Budějovice – Táborsko, Varnsdorf – Pardubice, Vlašim – Znojmo.

MSFL - 24. kolo

Rýmařov - Vyškov 4:1 (3:1)
Branky: 1. a 68. Tilkeridis, 20. Ondruška, 44. Woitek - 42. Matocha.
Rozhodčí: Denev.
ŽK: Harazin, Ondruška - Přerovský, Studený.
Diváci: 272.

Uničov - Uherský Brod 1:1 (1:0)
Branky: 34. Hladík - 56. Šálek.
Rozhodčí: Žurovec.
ŽK: Sklenář (U. B.).
Diváci: 180.

Předehráno v pátek:

Hlučín - Mohelnice 1:1 (0:0)
Branky: 83. Krejčí - 49. Malý.
Rozhodčí: Tomanec.
ŽK: Yimuran, Navrátil (oba M.).
Diváci: 147.

Prostějov - Petřkovice 3:1 (0:1)
Branky: 58. (penalta), 69. a 87. Kroupa - 20. Holiš.
Rozhodčí: Petr.
ŽK: Pančochář - Holiš, Baranek.
Diváci: 426.

Velké Meziříčí - Hodonín 4:2 (1:1)
Branky: 3., 48. a 90. Simr, 56. Komínek - 30. Žák, 64. Mareš.
Rozhodčí: Silný.
ŽK: Mucha, P. Pokorný (oba V. M.).
Diváci: 335.

Otrokovice - Valašské Meziříčí 1:2 (0:1)
Branky: 65. Malý - 9. Klimpar, 82. Chargeishvili.
Rozhodčí: Černý.
ŽK: Jurča, Bojda - Žilinský, Výmola.
Diváci: 165.

HFK Olomouc - Hulín 0:4 (0:1)
Branky: 36. Michal Vyskočil, 53. Hradil, 69. Oulehla, 72. Malenovský.
Rozhodčí: Páral.
ŽK: Michal Vyskočil.
Diváci: 128.

Kroměříž - Líšeň 3:4 (3:2)
Branky: 45. a 47. (pentalta) Kovář, 2. Hloch - 11. Demeter, 15. Reteno, 52. Krška, 64. T. Machálek.
Rozhodčí: Cieslar.
ŽK: Matoušek, Kofroň, Šmerda - Krška, Hanuš, Hlavica, Zezula, Fall, T. Machálek.
Diváci: 317.

1. Prostějov 22 16 4 2 53:18 52
2. Velké Meziříčí 22 15 2 5 59:33 47
3. Kroměříž 22 13 3 6 45:31 42
4. Líšeň 22 12 5 5 47:31 41
5. Hlučín 22 11 4 7 42:28 37
6. Vyškov 22 9 6 7 39:36 33
7. Rýmařov 22 9 4 9 36:42 31
8. Valašské Meziříčí 22 10 0 12 35:48 30
9. Uničov 22 7 8 7 43:32 29
10. Uherský Brod 22 8 5 9 24:33 29
11. Hulín 22 8 4 10 46:44 28
12. Hodonín 22 7 6 9 36:43 27
13. Petřkovice 22 7 2 13 28:42 23
14. Otrokovice 22 8 5 9 28:45 23
15. Mohelnice 22 2 5 15 25:45 11
16. HFK Olomouc 22 3 2 17 26:61 11

DIVIZE E - 24. kolo

Dolní Benešov - Havířov 2:0 (2:0)
Branky: 30. Labuda, 34. Adamík
145 diváků.

Opava B - Petrovice 4:2 (1:1)
Branky: 36. a 76. (penalta) Kotlík, 82. Radič, 85. Smola - 38. Hanusek z pok. kopu, 59. Bibaku
60 diváků.

Nový Jičín - Brumov 6:0 (3:0)
Branky: 36. a 39. Kalich, 65. (penalta) a 87. Pyclík, 15. Staněk, 60. Švec
157 diváků.

Hranice - Vsetín 1:0 (0:0)
Branka: 59. Kuchař
150 diváků.

Jeseník - Ústí 1:2 (0:2)
Branky: 59. Vavrač - 10. Orava, 41. M. Zagol
ČK 65. Minka (J.)
234 diváků.

Slavičín - Šternberk 3:0 (0:0)
Branky: 50. Školník z pok. kopu, 62. Vaculík, 74. T. Švach
ČK: 83. Kopecký (Š.)
150 diváků.

Kozlovice - Nové Sady 2:2 (0:0)
Branky: 64. Nekuda, 71. vlastní - 57. Samek, 63. Kopp
265 diváků.

Frýdlant n. O. - Bohumín 4:3 (3:2)
Branky: 25. a 44. Šafner, 5. Škorik, 61. Wludyka - 7. a 39. Halaška, 77. Padych
325 diváků.

1. Ústí 23 14 7 2 53:19 49
2. Nový Jičín 23 13 7 3 38:17 46
3. Dolní Benešov 23 12 9 2 42:22 45
4. Havířov 23 13 4 6 62:35 43
5. Kozlovice 23 12 5 6 46:28 41
6. Slavičín 23 12 5 6 41:24 41
7. Frýdlant nad Ostravicí 23 10 5 8 30:36 35
8. Opava B 22 9 5 8 41:28 32
9. Nové Sady 23 8 7 8 28:36 31
10. Vsetín 23 8 3 12 22:27 27
11. Bohumín 23 5 9 9 32:37 24
12. Jeseník 22 7 3 12 28:49 24
13. Hranice 23 5 6 12 25:46 21
14. Brumov 23 5 4 14 24:57 19
15. Šternberk 23 4 3 16 30:55 15
16. Petrovice 23 3 4 16 23:49 13

KRAJSKÝ PŘEBOR - 24. kolo

Háj ve Slezsku - Polanka 2:0 (2:0)
Branky: 21. Jesch, 24. Janíček
180 diváků.

Vratimov - Stará Bělá 1:2 (0:1)
Branky: 74. Bandy - 39. Mika, 80. Macík
100 diváků.

Český Těšín - Pustá Polom 2:1 (0:1)
Branky: 60. Kiška, 68. Bolek - 8. Schwalbe
150 diváků.

Slavia Orlová - Šenov 5:2 (1:2)
Branky: 16. a 73. D. Renta, 52. Kalous, 57. Fromanger, 89. Holoubek - 25. Kopel, 39. Hanauer
ČK: 82. Kaiser (Š.)
150 diváků.

Krnov - Heřmanice 1:4 (0:1)
Branky: 47. Bartoníček - 21. Půda, 57. Strojek, 64. Schwarz, 74. Šimáček
150 diváků.

SO Bruntál - Čeladná 3:0 (2:0)
Branky: 15. vlastní, 26. Kyselý, 52. Lavrovič
285 diváků.

Frenštát p. R. - Břidličná 2:4 (0:1)
Branky: 58. Špaček, 83. Julínek - 60. a 61. Kučera, 20. Jiřičný 89. Cudrák
150 diváků.

Bílovec - Dětmarovice 1:3 (1:2)
Branky: 13. F. Tomášek - 6. a 57. Tomáš, 24. Kurušta.

1. Dětmarovice 24 18 2 4 60:28 56
2. Heřmanice 24 17 1 6 64:24 52
3. SO Bruntál 24 15 6 3 55:28 51
4. Háj ve Slezsku 24 16 2 6 60:35 50
5. Pustá Polom 24 13 4 7 52:27 43
6. Čeladná 23 12 4 7 67:32 40
7. Polanka 24 10 5 9 41:40 35
8. Stará Bělá 24 10 2 12 37:47 32
9. Frenštát pod Radhoštěm 23 9 1 13 51:52 28
10. Břidličná 23 9 1 13 39:59 28
11. Krnov 24 7 4 13 39:55 25
12. Šenov 24 7 2 15 42:60 23
13. Bílovec 24 6 4 14 32:56 22
14. Slavia Orlová 24 6 3 15 29:69 21
15. Český Těšín 23 5 5 13 23:45 20
16. Vratimov 24 5 4 15 39:73 19

I.A TŘÍDA - sk. A - 22. kolo

Krásné Loučky - Mokré Lazce 0:0

Jakubčovice - Hlubina 3:1 (3:0)
Branky: 3. Fertál, 15. Chovanec, 36. Schreier  z pok. kopu - 67. Rodek.

Vítkov - Oldřišov 2:3 (0:0)
Branky: 71. Chreno, 86. Špok - 52. a 57. Klement, 55. Droppa.

Ludgeřovice - Velké Heraltice 2:0 (1:0)
Branky: 33. Klos, 71. Bělan.

Darkovičky - Kobeřice 1:2 (0:1)
Branky: 81. Moravec - 12. Šimeček, 73. Robin Wirth.

Bolatice - Chlebičov 0:2 (0:0)
Branky: 60. Korbel, 85. Villaschek.

Slavkov - Kravaře 0:1 (0:0)
Branka: 70. Těžký.

1. Oldřišov 20 12 3 5 50:34 39
2. Hlubina 19 11 4 4 49:26 37
3. Ludgeřovice 20 10 4 6 48:34 34
4. Kobeřice 20 10 4 6 48:35 34
5. Kravaře 20 10 3 7 42:28 33
6. Velké Heraltice 20 10 3 7 29:31 33
7. Mokré Lazce 20 7 6 7 40:45 27
8. Chlebičov 20 7 5 8 26:35 26
9. Darkovičky 19 7 4 8 23:25 25
10. Slavkov 20 7 4 9 30:33 25
11. Jakubčovice 20 7 4 9 40:45 25
12. Bolatice 20 6 5 9 40:39 23
13. Krásné Loučky 19 3 4 12 19:38 13
14. Vítkov 19 3 3 13 24:60 12

I.B TŘÍDA - sk. A - 22. kolo

Velké Hoštice - Malé Hoštice 2:1 (1:1)
Branky: 26. V. Stříbný, 70. Jaroš - 5. D. Klinger.

Suché Lazce - Horní Benešov 5:0 (4:0)
Branky: 8. a 15. (penalta) Balda, 42. Adamčík, 43. Lenc, 52. Kostka.

Žimrovice - Úvalno 3:0 (2:0)
Branky: 18. Kuděla, 35. J. Hertel, 52. Škrobánek.

Karlovice - Hradec nad Moravicí 1:0 (0:0)
Branka:69. Kašpar.

Kylešovice - Chomýž 3:1 (1:0)
Branky: 34. a 59. Levay, 69. Fruncek - 84. Baczke.

Zlatníky - SO Bruntál B 3:0 (1:0)
Branky: 40. Georgiev, 49. Holuša z pok. kopu, 57. Korbel.

Štěpánkovice - Město Albrechtice 2:0 (1:0), 39. Harazim, 59. Grigarčík.

1. Suché Lazce 20 12 3 5 58:29 39
2. Žimrovice 20 12 3 5 47:33 39
3. Štěpánkovice 20 12 2 6 51:28 38
4. Karlovice 20 11 3 6 56:25 36
5. Zlatníky 20 10 4 6 46:32 34
6. Malé Hoštice 20 9 5 6 49:40 32
7. Kylešovice 20 8 4 8 37:54 28
8. SO Bruntál B 20 7 5 8 44:38 26
9. Horní Benešov 20 7 4 9 45:55 25
10. Hradec nad Moravicí 20 7 3 10 40:43 24
11. Chomýž 20 6 3 11 30:54 21
12. Město Albrechtice 20 3 2 12 37:54 20
13. Velké Hoštice 20 5 3 12 29:53 18
14. Úvalno 20 5 2 13 46:77 17

I.B TŘÍDA - sk. B - 22. kolo

Ostrava-Jih - Kozmice 0:2 (0:2)
Branky: 9. Tomis, 45. Gai.

Petřvald na Moravě - Chuchelná 3:1 (1:0)
Branky: 15. Horváth, 85. J. Huvar z pok. kopu, 88. Červeňák - 62. Hradil.

Dolní Lhota - Strahovice 3:1 (2:1)
Branky: 28. a 66. Jan Bedry, 36. Spisar - 16. Slanina.

Hať - Klimkovice 2:2 (1:0)
Branky: 38. Kupka, 56. z pok. kopu D. Plaček - 54. z pok. kopu Švec, 58. Rulíček.

Píšť - Velká Polom 2:2 (0:1)
Branky: 68. a 80. Lischka - 45. Stadtherr, 58. - Cihlář.

Vřesina - Darkovice 3:1 (3:0)
Branky: 30. a 36. Hloušek, 25. Wilk - 46. vlastní.

Bohuslavice - Šilheřovice 7:1 (4:1)
Branky: 6. a 81. Heiduk, 43. a 74. J. Baránek, 18. Strýček, 38. Juchelka, 58. Janoš - 42. Petr z pok. kopu.

1. Vřesina 20 17 2 1 55:18 53
2. Petřvald na Moravě 20 12 5 3 49:26 41
3. Strahovice 19 10 3 6 54:29 33
4. Klimkovice 20 10 3 7 32:26 33
5. Bohuslavice 20 9 4 7 44:36 31
6. Velká Polom 20 9 3 8 37:35 30
7. Kozmice 19 8 5 6 45:37 29
8. Ostrava Jih 20 9 2 9 46:46 29
9. Šilheřovice 20 7 4 9 37:53 25
10. Chuchelná 20 7 2 11 25:54 23
11. Hať 19 4 6 9 23:36 18
12. Darkovice 19 4 5 10 26:40 17
13. Píšť 20 3 6 12 30:52 14
14. Dolní Lhota 20 4 1 15 33:48 13

Okresní přebor

Dolní Životice - Březová 2:0 (1:0)
Kobeřice B - Slavia Opava 2:4 (0:2)
Hlavnice - Stěbořice 3:3 (1:1)
Otice - Budišov nad Budišovkou 0:4 (0:0)
Vřesina - Litultovice 3:6 (1:1)

Dobroslavice - Hněvošice 7:0 (4:0)
Jakartovice - Štítina 6:3 (5:1)

1. Budišov nad Budišovkou 19 18 1 0 91:16 55
2. Jakartovice 19 13 2 4 54:27 41
3. Slavia Opava 19 13 2 4 52:24 41
4. Stěbořice 20 13 1 6 63:41 10
5. Vřesina 20 11 1 8 59:39 34
6. Litultovice 19 10 2 7 34:40 32
7. Březová 19 8 3 8 29:32 27
8. Kobeřice 19 8 2 9 31:36 26
9. Dobroslavice 20 7 2 11 42:58 23
10. Hlavnice 19 6 4 9 42:52 22
11. Otice 20 5 3 12 27:42 18
12. Dolní Životice 19 4 3 12 28:53 15
13. Štítina 19 3 2 14 17:56 11
14. Hněvošice 19 1 2 16 18:68 5

III. třída sk. A

Sudice - Oldřišov B 10:0 (3:0)
Služovice - Závada 2:1 (2:0)
Bělá - Kozmice B 2:2 (1:1)

Bohuslavice B - Dolní Benešov B 1:3 (0:2)
Bolatice B – Strahovice B 9:2 (4:1)
Hať B - Štěpánkovice B 1:2 (0:0)
Hať B - Závada 2:2 (1:1) 

1. Bolatice B 18 15 2 1 74:23 47
2. Služovice 17 13 2 2 64:17 41
3. Dolní Benešov B 18 9 4 5 56:45 31
4. Sudice 18 9 3 6 62:49 30
5. Oldřišov B 18 8 3 7 50:56 27
6. Štěpánkovice B 18 8 2 8 32:44 26
7. Závada 19 7 4 8 32:36 25
8. Strahovice B 17 7 2 8 40:45 23
9. Bělá 18 6 4 8 43:41 22
10. Hať B 17 6 4 7 33:35 22
11. Darkovičky B 16 5 2 9 31:43 17
12. Bohuslavice B 19 3 2 14 35:70 11
13. Kozmice B 17 1 2 14 18:66 5

III. třída - sk. B

Vítkov B - Melč 1:5 (0:4)
Štáblovice - Sosnová 0:0
Svobodné Heřmanice - Slavkov B 3:7 (0:0)
Budišov nad Budišovkou B - Holasovice 0:6 (0:3)
Radkov - Brumovice 1:3 (1:2)
Deštné - Vávrovice A 1:13 (1:6)
Brumovice - Slavkov B 2:5 (0:3)

1. Slavkov B 19 16 1 2 95:29 49
2. Vávrovice A 18 13 4 1 83:25 43
3. Holasovice 17 13 0 4 60:20 39
4. Melč 17 13 0 4 74:36 39
5. Brumovice 18 10 1 7 46:38 31
6. Štáblovice 17 10 0 7 50:39 30
7. Budišov nad Budišovkou B 17 8 1 8 46:39 25
8. Radkov 18 6 4 8 32:38 22
9. Vítkov B 18 6 0 12 43:62 18
10. Svobodné Heřmanice 17 4 0 13 24:68 12
11. Sosnová 16 3 0 13 28:66 9
12. Moravice 16 3 0 13 24:67 9
13. Deštné 18 2 1 15 18:96 7

III. třída - sk. C

Větřkovice - Chvalíkovice 4:2 (2:0)
Raduň - Pustá Polom B 3:0 (1:0)
Komárov - Těškovice 6:1 (3:1)
Skřipov - Hrabyně 1:2 (0:2)
Palhanec - Budišovice 2:7 (1:3)
Chvalíkovice - Vávrovice B 1:1 (0:1)

1. Komárov 17 13 1 3 70:24 40
2. Těškovice 16 13 0 3 67:22 39
3. Pustá Polom B 17 12 0 5 63:23 36
4. Horní Lhota 16 11 1 4 46:22 34
5. Hrabyně 17 10 0 7 28:31 30
6. Skřipov 16 7 2 7 31:32 23
7. Raduň 17 6 4 7 43:37 22
8. Budišovice 15 6 1 8 35:37 19
9. Větřkovice 16 5 0 11 27:71 15
10. Palhanec 15 3 2 10 19:51 11
11. Chvalíkovice 17 2 2 13 22:47 8
12. Vávrovice B 15 1 3 11 9:63 6

Autor: Roman Brhel

8.5.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Vychovatel 25 020 Kč Vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami VYCHOVATEL/-KA. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25020 kč, mzda max. 29400 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KO: Mgr. Jiřina Bejdáková nebo Ing. Jiřina Smolková, tel. 606 424 451 nebo 556 309 231 v pracovní dny v době od 9 - 14 hod., e-mail: reditelka@dd-melc.cz, SŠ vzdělání + DPS zaměřený na speciální pedagogiku nebo VŠ vzdělání (dle zákona č. 563/2004 Sb., § 16 VŠ magisterský nebo bakalářský studijní program zaměřený na speciální pedagogiku), nástup 1.1.2019, plat 25 020 - 29 400 Kč + příplatky., Požadavky: psychická způsobilost, komunikativnost, empatie a flexibilita.. Pracoviště: Dětský domov a školní jídelna, melč 4, příspěvková organizace, 747 84 Melč. Informace: Jiřina Bejdáková, +420 606 424 451,556 309 231. Potravinářství - Potravinářství Pekař 18 000 Kč Pekaři PEKAŘ/-KA - PRACOVNÍK, PRACOVNICE DO VÝROBY. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: KO: Porebská Pavlína, tel.: 553 791 260, volejte v ranních a dopoledních hodinách., Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Spolehlivost, flexibilita, manuální zručnost., Pracoviště Opava, nástup dle domluvy. , Výroba chleba a pečiva.. Pracoviště: Martin knappe - pracoviště opava, Olomoucká, č.p. 2979, 746 01 Opava 1. Informace: Pavlína Porebská, +420 553 791 260. Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 15 000 Kč Manipulační dělníci ve výrobě DĚLNÍK, DĚLNICE VE VÝROBĚ - BALICÍ LINKA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: *KO: Jana Kadová, tel.: 553 759 994 - volejte Po - Pá od 6:00 do 14:30 hod., e-mail: kadova@semix.cz., Požadujeme: manuální zručnost, dobrý zdravotní stav, spolehlivost, pečlivost. , Pracovní doba: ranní, odpolední, noční směny, pracoviště: Otice, nástup možný ihned. , Nabízené výhody: obědy zdarma, jednorázový náborový příspěvek 15 000 Kč*, docházkový bonus 1 000 Kč/měsíčně*, dovolená 20 dní + 3 dny dodatkové dovolené navíc*, *při splnění podmínek stanovených zaměstnavatelem, možnost nákupu výrobků Semix za zvýhodněné ceny, dotované stravenky, celoroční pitný režim, věrnostní prémie, prémie za odpracované roky a jubilea, příplatky za odpolední a noční směny, prémie dle výkonu, výhodné zaměstnanecké pojištění.. Pracoviště: Semix pluso, spol. s r.o., Rybníčky, č.p. 338, 747 81 Otice. Informace: Jana Kadová, +420 553 759 994. Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 80 Kč Ostatní uklízeči a pomocníci UKLÍZEČ/-KA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 80 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: *KO: Šťastníková Hana, tel.: 731 625 797, e-mail: info@konzervator.cz. , Požadujeme: samostatnost, komunikativnost, pečlivost., Nástup možný ihned, jedná se o zástup za nemoc.. Pracoviště: Církevní konzervatoř německého řádu, Beethovenova, č.p. 235, 746 01 Opava 1. Informace: Hana Šťastníková, +420 731 625 797.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vítěz 128. Velké pardubické v cíli. Jan Faltejsek a kůň Tzigane du Berlais.
73

Velká pardubická? Dominance Moravskoslezského kraje!

Kooperativa NBL: BK Opava – Královští sokoli, 13. října 2018 v Opavě
3 16

Basketbalisté Opavy si poradili s nováčkem

Opava selhala na doskoku

Výborně rozehráli opavští basketbalisté své druhé vystoupení v Lize mistrů.

-

Souhrn fotbalového víkendu

Přinášíme vám výsledkový servis fotbalových utkání na Opavsku a Hlučínsku z uplynulého víkendu.

Cenný skalp zařídil Pecuch

Tohle vítězství se počítá. Dolnobenešovští fotbalisté na domácím trávníku porazili nebezpečnou Kroměříž. Jediný gól zápasu vstřelil osm minut před koncem Pecuch.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 11 9 0 2 27:7 27
2. FC Viktoria Plzeň 11 9 0 2 16:9 27
3. AC Sparta Praha 11 7 2 2 19:7 23
4. FC Baník Ostrava 11 7 2 2 18:8 23
5. FC Fastav Zlín 11 6 2 3 17:9 20
6. FK Jablonec 11 6 1 4 18:11 19
7. FC Slovan Liberec 11 4 4 3 13:12 16
8. Bohemians Praha 1905 11 4 3 4 11:12 15
9. FK Mladá Boleslav 11 4 2 5 24:25 14
10. 1. FK Příbram 11 4 2 5 18:22 14
11. MFK Karviná 11 3 1 7 14:21 10
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT