VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Souhrn fotbalového víkendu

/FOTOGALERIE/ Přinášíme Vám výsledkový servis fotbalových utkání z Opavska a Hlučínska.

14.5.2018
SDÍLEJ:

Mokré Lazce - Bolatice 0:4 (0:1)Foto: Deník / Petr Widenka

FNL – 27. kolo

Hradec Králové – Ústí n. L. 1:3 (0:2)
Branky: 73. Plašil – 28. a 68. Jakubov, 37. Leibl
Rozhodčí: Rejžek – Koval, Kožár
Bez karet 
Diváci: 844.

Olympia Praha – Opava 1:1 (0:0)
Branky: 50. Giditz – 64. Puškáč
Rozhodčí: Julínek – Pelikán, Podaný 
ŽK: Vasileiou, Verner, Katidis, Fišl, Stejskal – Kayamba 
ČK: 65. Verner (Olympia)
Diváci: 1224.

Frýdek-Místek – Vítkovice 2:2 (2:1)
Branky: 12. a 19. Varadi – 38. Twardzik, 54. Žondra
Rozhodčí: Zelinka – Horák, Polák 
ŽK: Fukala, Mravec – Twardzik, Dramé
Diváci: 812.

Příbram – Sokolov 1:0 (1:0)
Branka: 37. Skácel
Rozhodčí: Dubravský – Dresler, Lakomý 
ŽK: Matoušek, Kodr – Přeučil, Mráz
Diváci: 1056.

Žižkov – Třinec 0:4 (0:2)
Branky: 16. Trávníček, 40. Janošík, 59. Juřena, 77. Čelůstka 
Rozhodčí: Klíma – Kotalík, Pečenka 
ŽK: Čermák – Janoščin, Čelůstka 
Diváci: 958.

České Budějovice – Táborsko 1:1 (1:1)
Branky: 48. Sukisa – 82. Linhart 
Rozhodčí: Houdek – Hrabovský, Černý 
ŽK: Táborský – Klusák, M. Kučera, Nešický  
Diváci: 1243.

Varnsdorf – Pardubice 4:2 (2:1)
Branky: 2. a 57. Klobása, 30. Kouřil, 47. Durdevič – 6. Kovář, 89. Huf 
Rozhodčí: Matějček – Ratajová, Novák
Bez karet
Diváci: 522.

Vlašim – Znojmo 2:1 (1:1)
Branky: 28. a 90.+1 Vodháněl – 35. Šamánek 
Rozhodčí: Mrázek – Melichar, Caletka 
ŽK: Skopec, Hadaščok – Avdič, Veselý
Diváci: 408.

1. Opava 27 16 8 3 64:31 56
2. Příbram 27 17 3 7 52:28 54
3. Hradec Králové 27 13 7 7 46:31 46
4. Třinec 27 12 9 6 40:27 45
5. Pardubice 27 14 3 10 37:24 45
6. České Budějovice 27 10 10 7 39:28 40
7. Vlašim 27 10 5 12 40:45 35
8. Sokolov 27 10 5 12 28:35 35
9. Znojmo 27 9 7 11 33:43 34
10. Žižkov 27 9 5 13 39:47 32
11. Olympia Praha 27 7 10 10 29:40 31
12. Varnsdorf 27 7 9 11 35:43 30
13. Táborsko 27 7 8 12 33:43 29
14. Ústí nad Labem 27 7 6 14 29:46 27
15. Frýdek Místek 27 6 9 12 25:43 27
16. Vítkovice 27 6 8 13 30:45 26

Další program – 28. kolo

Středa 16. května: 17.00 Vítkovice – Hradec Králové, Sokolov – Frýdek-Místek, Opava – Příbram, Táborsko – Žižkov, Znojmo – Varnsdorf, Pardubice – České Budějovice, Třinec – Vlašim, 18.00 Ústí n. L. – Olympia Praha.

MSFL - 25. kolo

Petřkovice - Otrokovice 0:1 (0:1)
Branka: 35. Mlýnek 
Rozhodčí: Šamárek 
ŽK: Švancer, Staněk - Bojda, Jurča
Diváci: 144.

Vyškov - Hlučín 0:1 (0:0)
Branka: 84. Málek z pok. kopu
Rozhodčí: Kneisl
ŽK: Tijani, Kuncl - Bialek, Štefek, Málek
ČK: 80. Štefek
Diváci: 132.

Valašské Meziříčí - Rýmařov 2:2 (1:1)
Branky: 27. Výmola, 73. Gomola - 37. Michal Furik, 75. Woitek
Rozhodčí: Křepský
ŽK: Gomola, Vychodil, Václavek, Drozd - Horák
Diváci: 180.

Líšeň - Velké Meziříčí 3:0 (1:0)
Branky: 36. Demeter, 70. Krška z pok. kopu, 89. Krška David
Rozhodčí: Páral
ŽK: Minařík, Hlavica, Fall - Demeter, Simr, Puža, Bouček
Diváci: 335.

Hodonín - Prostějov 1:3 (0:0)
Branky: 90. Hesek - 83. a 84. Šteigl, 65. Kroupa
Rozhodčí: Mikeska
ŽK: Křivánek, Novotný -Schuster, Hapal, Machynek
Diváci: 205.

Mohelnice - Uničov 0:4 (0:1)
Branky: 29. vlastní, 58. a 89. Krč Aleš, 63. Jeřábek Pavel
Rozhodčí: Černý
ŽK: Knýř
Diváci: 180.

Uherský Brod - Hulín 1:3 (0:1)
Branky: 86. R. David - 16. Malenovský, 80. Ondřejka, 93. Rožek
Rozhodčí: Dorušák
ŽK: Mančík, Dolina, R. David - Josl, Hradil, Ondřejka, Dostál
Diváci: 149.

Kroměříž - HFK Olomouc 2:0 (0:0)
Branky: 53. Jeleček, 90. Vasiljev
Rozhodčí: Petr
ŽK: Antl, Seibert, Plesník (všichni O.)
Diváci: 234.

1. Prostějov 24 17 4 3 58:22 55
2. Velké Meziříčí 24 16 2 6 62:38 50
3. Kroměříž 24 14 4 6 48:32 46
4. Líšeň 24 13 5 6 51:34 44
5. Hlučín 24 12 5 7 44:29 41
6. Uničov 24 9 8 7 50:33 35
7. Hulín 24 10 4 10 52:46 34
8. Vyškov 24 9 7 8 40:38 34
9. Rýmařov 24 9 5 10 40:47 32
10. Valašské Meziříčí 24 10 1 13 37:54 31
11. Uherský Brod 24 8 5 11 25:39 29
12. Otrokovice 24 7 8 9 32:47 29
13. Hodonín 24 7 6 11 38:49 27
14. Petřkovice 24 8 2 14 31:43 26
15. Mohelnice 24 3 5 16 29:49 14
16. HFK Olomouc 24 3 3 18 27:64 12

DIVIZE E - 25. kolo

Havířov - Nový Jičín 2:0 (1:0)
Branky: 45. Lišaník, 67. Wojnar
410 diváků.

Petrovice - Hranice 4:1 (1:0)
Branky: 8. a 49. Bibaku, 58. a 62. Hanusek - 80. Vyka
110 diváků.

Šternberk - Opava B 1:2 (0:1)
Branky: 52. Coufal - 45. Socha, 80. Berger
236 diváků.

Vsetín - Bohumín 2:1 (0:1)
Branky: 61. Hořelica, 90. Matůš z pok. kopu - 41. Šiška
120 diváků.

Jeseník - Frýdlant n. O. 2:0 (1:0)
Branky: 5. Vavrač, 90. Marcinov
186 diváků.

Ústí - Dolní Benešov 1:3 (1:1)
Branky: 45. Bezděk - 9. a 67. Býma, 10. Labuda
ČK: 70. Černotský (Ú.)
370 diváků.

Nové Sady - Slavičín 1:4 (0:2)
Branky: 86. Škoda - 14., 65. a 84. Elšík, 11. Goňa
ČK: 42. Schlimbach (N. S.)
110 diváků.

Brumov - Kozlovice 1:3 (0:2)
Branky: 78. Kolouch - 11. a 74. Galetka, 34. Nekuda
165 diváků.

1. Ústí 24 14 7 3 54:22 49
2. Dolní Benešov 24 13 9 2 45:23 48
3. Havířov 24 14 4 6 64:35 46
4. Nový Jičín 24 13 7 4 38:19 46
5. Kozlovice 24 13 5 6 49:29 44
6. Slavičín 24 13 5 6 45:25 44
7. Opava B 23 10 5 8 43:29 35
8. Frýdlant nad Ostravicí 24 10 5 9 30:38 35
9. Nové Sady 24 8 7 9 29:40 31
10. Vsetín 24 9 3 12 24:28 30
11. Jeseník 23 8 3 12 30:49 27
12. Bohumín 24 5 9 10 33:39 24
13. Hranice 24 5 6 13 26:50 21
14. Brumov 24 5 4 15 25:60 19
15. Petrovice 24 4 4 16 27:50 16
16. Šternberk 24 4 3 17 31:57 15

KRAJSKÝ PŘEBOR - 25. kolo

Čeladná - Krnov 2:5 (1:3)
Branky: 19. Řehák, 70. Šebesta - 4., 65. a 84. Sabo, 31. Bartoníček, 42. Pella
100 diváků.

Břidličná - SO Bruntál 2:3 (1:1)
Branky: 10. Jiřičný, 67. Sklenařík - 11. Adamovský, 60. Lavrovič, 86. Zrník
320 diváků.

Heřmanice - Slavia Orlová 3:1 (2:0)
Branky: 34. (penalta) a 59. Opata, 5. Tomšů - 64. vlastní
120 diváků.

Šenov - Český Těšín 2:2 (1:1)
Branky: 44. Maleňák, 79. Klimša - 33. a 53. Kiška
110 diváků.

Dětmarovice - Frenštát p. R. 3:0 (1:0)
Branky: 4. Ristovský, 48. Škuta z pok. kopu, 53. Tomáš
120 diváků.

Háj ve Slezsku - Vratimov 7:3 (3:1)
Branky: 5. a 35. Dao , 74. a 88. Komárek, 45. vlastní, 56. Továrek, 69. Jesch - 18. Racko, 60. Bandy, 73. vlastní
65 diváků.

Polanka - Bílovec 2:5 (2:2)
Branky: 3. Kaluža, 36. Drulák - 6. a 42. J. Tomášek, 56. a 57. Tomášek, 60. Melecký
130 diváků.

Pustá Polom - Stará Bělá 2:0 (2:0)
Branky: 40. Švábík, 45. Schwalbe
100 diváků.

1. Dětmarovice 25 18 2 4 63:28 59
2. Heřmanice 25 18 1 6 67:25 55
3. SO Bruntál 25 16 6 3 58:30 54
4. Háj ve Slezsku 25 17 2 6 67:38 53
5. Pustá Polom 25 14 4 7 54:27 46
6. Čeladná 25 12 5 8 71:39 41
7. Polanka 25 10 5 10 43:45 35
8. Stará Bělá 25 10 2 13 37:49 32
9. Břidličná 25 9 2 14 43:64 29
10. Frenštát pod Radhoštěm 24 9 1 14 54:55 28
11. Krnov 25 8 4 13 44:57 28
12. Bílovec 25 7 4 14 37:58 25
13. Šenov 25 7 3 15 44:62 24
14. Český Těšín 24 5 6 13 25:47 21
15. Slavia Orlová 25 6 3 16 30:72 21
16. Vratimov 25 5 4 16 42:80 19

I.A TŘÍDA sk. A - 23. kolo

Chlebičov - Darkovičky 2:1 (1:0)
Branky: 45. Radek, 71. Buga - 60. Lindovský.

Krásné Loučky - Jakubčovice 0:0.

Velké Heraltice - Vítkov 1:0 (0:0)
Branka:82. A. Rolný.

Mokré Lazce - Bolatice 0:4 (0:1)
Branky: 17. Monsberger, 51. Kotík, 57. Obrusník, 64. Mudroch.

Kobeřice - Ludgeřovice 2:1 (1:1)
Branky: 12. Šimeček, 68. Oberherr - 43. Bělan.

Oldřišov - Slavkov 6:2 (2:1)
Branky: 11. a 53. Brunclík, 66. a 75. Fišer, 29. Bořucký, 88. Dřizgevič - 34. Hendrych, 81. Cahel.

Kravaře - Hlubina 2:1 (1:1)
Branky: 11. Nestroj 76. Těžký - 33. Klíma.

1. Oldřišov 21 13 3 5 56:36 42
2. Hlubina 21 12 4 5 54:28 40
3. Kobeřice 21 11 4 6 50:36 37
4. Kravaře 21 11 3 7 44:29 36
5. Velké Heraltice 21 11 3 7 30:31 36
6. Ludgeřovice 21 10 4 7 49:36 34
7. Chlebičov 21 8 5 8 28:36 29
8. Darkovičky 21 8 4 9 26:28 28
9. Mokré Lazce 21 7 6 8 40:49 27
10. Bolatice 21 7 5 9 44:39 26
11. Jakubčovice 21 7 5 9 40:45 26
12. Slavkov 21 7 4 10 32:39 25
13. Krásné Loučky 21 3 5 13 19:42 14
14. Vítkov 21 3 3 15 25:63 12

I.B TŘÍDA sk. A - 23. kolo

Chomýž - Štěpánkovice 4:1 (3:0)
Branky: 35., 40. a 64. Lukáš, 39. L. Klement - 75. V. Harazim.

Město Albrechtice - Hradec nad Moravicí 0:1 (0:1)
Branka: 28. Ondřej.

Žimrovice - Karlovice 2:0 (1:0)
Branky: 34. O. Černý, 66. Hopp.

Úvalno - Suché Lazce 1:5 (1:1)
Branky: 43. Ryška - 32. a 76. Kožušník, 60. Adamčík, 78. Feher, 81. D. Laub z pok. kopu.

Velké Hoštice - Horní Benešov 4:0 (3:0)
Branky: 6. a 12. Stříbný, 22. Kubný, 60. Tietz.

Malé Hoštice - Zlatníky 5:0 (2:0)
Branky: 1. Klinger, 43. Staníček, 54. Baďura, 88. Unruh, 90. Šafarčík.

SO Bruntál B - Kylešovice 10:0 (3:0)
Branky: 3. a 76. Orság, 65. a 71. Hendrych, 24. Cabal, 42. Hrabovský, 50. Blažek 81. Golias, 82. Břuchanský, 84. Šidlák z pok. kopu.

1. Suché Lazce 21 13 3 5 63:30 42
2. Žimrovice 21 13 3 5 49:33 42
3. Štěpánkovice 21 12 2 7 52:32 38
4. Karlovice 22 11 4 7 57:28 37
5. Malé Hoštice 21 10 5 6 54:40 35
6. Zlatníky 21 10 4 7 46:37 34
7. SO Bruntál 22 8 6 8 55:39 30
8. Kylešovice 21 8 4 9 37:64 28
9. Hradec nad Moravicí 21 8 3 10 41:43 27
10. Horní Benešov 21 7 4 10 45:59 25
11. Chomýž 21 7 3 11 34:55 24
12. Velké Hoštice 21 6 3 12 33:53 21
13. Město Albrechtice 21 6 2 13 37:55 20
14. Úvalno 21 5 2 14 47:82 17

I. B TŘÍDA sk. B - 23. kolo

Velká Polom - Petřvald na Moravě 0:7 (0:4)
Branky: 28. a 45. Červeňák, 4. Manďák., 34. M. Jaroš, 65. Hýl, 81. Hurník, 90. Macíček.

Klimkovice - Dolní Lhota 3:1 (0:0)
Branky: 46. Sáblík Jakub, 82. Vostárek, 86. Bednář - 70. D. Blanar.

Strahovice - Píšť 0:2 (0:1)
Branky: 10. Ohřál, 55. Jac.

Chuchelná - Ostrava-Jih 1:4 (0:3)
Branky: 72. Neuwirth - 29. Janošec, 39. Kadlčík, 41. M. Gaži, 69. F. Gaži.

Kozmice - Bohuslavice 4:2 (2:0)
Branky: 9. Herák, 45. Remeš, 50. Silveira, 90. Gai.

Šilheřovice - Darkovice 0:2 (0:1)
Branky: 5. Poštulka, 67. Pavel Vyletělek.

Hať - Vřesina 0:0.

1. Vřesina 21 17 3 1 55:18 54
2. Petřvald na Moravě 21 13 5 3 56:26 44
3. Strahovice 21 11 3 7 57:32 36
4. Klimkovice 21 11 3 7 35:27 36
5. Kozmice 21 9 5 7 50:42 32
6. FC Ostrava Jih 21 10 2 9 50:47 32
7. Bohuslavice 21 9 4 8 46:40 31
8. Velká Polom 21 9 3 9 37:42 30
9. Šilheřovice 21 7 4 10 37:55 25
10. Chuchelná 21 7 2 12 26:58 23
11. Hať 21 5 7 9 24:36 22
12. Darkovice 21 5 5 11 28:41 20
13. Píšť 21 4 5 12 33:52 17
14. Dolní Lhota 21 4 1 16 34:51 13

Okresní přebor

Budišov nad Budišovkou - Kobeřice B 4:1 (1:0)
Litultovice - Dolní Životice 5:2 (2:0)
Hněvošice - Jakartovice 0:8 (0:4)
Štítina - Otice 3:0 (2:0)
Březová - Stěbořice 0:1 (0:1)
Vřesina - Slavia Opava 2:2 (1:1)

Dobroslavice - Hlavnice 4:2 (1:2)

1. Budišov nad Budišovkou 20 19 1 0 95:17 58
2. Jakartovice 20 14 2 4 62:27 44
3. Stěbořice 21 14 1 6 64:41 43
4. Slavia Opava 20 13 3 4 54:29 42
5. Vřesina 21 11 2 8 61:41 35
6. Litultovice 20 11 2 7 39:42 35
7. Březová 20 8 3 9 29:33 27
8. Kobeřice B 20 8 2 10 32:40 26
9. Dobroslavice 21 8 2 11 46:60 26
10. Hlavnice 20 6 4 10 44:56 22
11. Otice 21 5 3 13 27:45 18
12. Dolní Životice 20 4 3 13 30:58 15
13. Štítina 20 4 2 14 20:56 14
14. Hněvošice 20 1 2 17 18:76 5

III. třída - sk. A

Dolní Benešov B - Závada 2:1 (0:1)
Štěpánkovice B - Bolatice B 3:0 (1:0)
Strahovice B - Darkovičky B 1:1 (1:0)
Kozmice B - Sudice 0:3 (0:2)
Hať B - Služovice 0:5 (0:2)
Oldřišov B - Bohuslavice B 9:5 (5:2)
Kozmice B - Darkovičky B 3:0 (1:0) 

1. Bolatice B 19 15 2 2 74:26 47
2. Služovice  18 14 2 2 69:17 44
3. Dolní Benešov B 20 11 4 5 61:46 37
4. Sudice 19 10 3 6 65:49 33
5. Oldřišov B 19 9 3 7 59:61 30
6. Štěpánkovice B 19 9 3 8 35:44 29
7. Závada 20 7 4 9 33:38 25
8. Strahovice B 18 7 3 8 41:46 24
9. Bělá 18 6 4 8 43:41 22
10. Hať B 19 6 4 9 33:43 22
11. Dakrovičky B 18 5 3 10 32:47 18
12. Bohuslavice B 20 3 2 15 40:79 11
13. Kozmice B 19 2 2 15 21:69 8

III. třída sk. B

Holasovice - Vítkov B 0:0
Moravice - Svobodné Heřmanice 5:5 (2:0)
Sosnová - Budišov nad Budišovkou B 3:3 (2:2)
Melč - Deštné 4:0 (0:0)
Brumovice - Štáblovice 1:1 (1:1)
Vávrovice A - Slavkov B 4:1 (2:0)
Moravice - Budišov nad Budišovkou B 2:6 (0:4) 

1. Slavkov B 20 16 1 3 96:33 49
2. Vávrovice A 19 14 4 1 87:26 46
3. Melč 18 14 0 4 78:36 42
4. Holasovice 18 13 1 4 60:20 40
5. Štáblovice 19 11 1 7 54:40 34
6. Brumovice  19 10 2 7 47:39 32
7. Budišov nad Budišovkou B 19 9 2 8 55:44 29
8. Radkov  19 6 4 9 32:40 22
9. Vítkov B 19 6 1 12 43:62 19
10. Svobodné Heřmanice 18 4 1 13 29:73 13
11. Sosnová 18 3 1 14 31:72 10
12. Moravice  18 3 1 14 31:78 10
13. Deštné 20 3 1 16 20:100 10

III. třída sk. C

Budišovice - Vávrovice B 0:1 (0:1)
Hrabyně - Raduň 4:0 (3:0)
Těškovice - Skřipov 5:1 (3:0)
Palhanec - Větřkovice 1:2 (0:0)
Vávrovice B - Komárov 1:5 (0:3)
Větřkovice - Chvalíkovice 4:2 (2:0)

1. Komárov 18 14 1 3 75:25 43
2. Těškovice 17 14 0 3 72:23 42
3. Pustá Polom B 17 12 0 5 63:23 36
4. Horní Lhota 16 11 1 4 46:22 34
5. Hrabyně 18 11 0 7 32:31 33
6. Skřipov 17 7 2 8 32:37 23
7. Raduň 18 6 4 8 43:41 22
8. Budišovice 16 6 1 9 35:38 19
9. Větřkovice 17 6 0 11 29:72 18
10. Palhanec 16 3 2 11 20:53 11
11. Vávrovice B 17 2 3 12 11:68 9
12. Chvalíkovice 17 2 2 13 22:47 8

 

Autor: Roman Brhel

14.5.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Řemeslné práce - Řemeslné práce Tesař 100 Kč Tesaři TESAŘ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 100 kč, mzda max. 150 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: KO: Weissová Jana, tel: 553 622 810, e-mail: weissova@pohl.cz., Vzdělání nerozhoduje, praxe v oboru min. 3 roky, znalost čtení výkresové dokumentace, práce s motorovou pilou, samostatnost, spolehlivost, zdravotní způsobilost. Výhodou zkušenosti s betonováním, vázáním armatury a vazačský průkaz., Pracoviště Opava, nástup ihned.. Pracoviště: Pohl cz, a.s., odštěpný závod opava, Holasická, č.p. 1632, 747 05 Opava 5. Informace: Jana Weissová, . Zdravotnictví - Zdravotnictví Zdravotní sestra 21 300 Kč Všeobecné sestry s osvědčením VŠEOBECNÁ SESTRA - ZÁCHRANÁŘ -KA SE SPECIALIZOVANOU ZPŮSOBNOSTÍ V OBORU INTENZIVNÍ PÉČE. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 21300 kč, mzda max. 32170 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KO: Mgr. Hana Hozová, tel.: 553 766 103, e-mail: hana.hozova@snopava.cz, VOŠ/VŠ - odborná, případně specializovaná způsobilost v souladu se zákonem č. 96/2004 ve znění novely zákona č. 201/2017, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost. Platové zařazení se řídí nařízením vlády dle přílohy č. 3., Pracoviště Opava, nástup ihned.. Pracoviště: Slezská nemocnice v opavě, Olomoucká, č.p. 470, 746 01 Opava 1. Informace: Hana Hozová, +420 553 766 103. Zdravotnictví - Zdravotnictví Zdravotní sestra 21 300 Kč Všeobecné sestry s osvědčením VŠEOBECNÁ SESTRA - CHIRURGICKÉ ODDĚLENÍ. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 21300 kč, mzda max. 32170 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KO: Mgr. Hana Hozová, tel.: 553 766 103, e-mail: hana.hozova@snopava.cz, VOŠ/VŠ - odborná, případně specializovaná způsobilost v souladu se zákonem č. 96/2004 ve znění novely zákona č. 201/2017, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost. Platové zařazení se řídí nařízením vlády dle přílohy č. 3., Pracoviště Opava, nástup ihned.. Pracoviště: Slezská nemocnice v opavě, Olomoucká, č.p. 470, 746 01 Opava 1. Informace: Hana Hozová, +420 553 766 103. Stavebnictví - Stavebnictví Ostatní stavební technici 29 000 Kč Ostatní stavební technici STAVEBNÍ TECHNIK /-NIČKA. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 29000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: *KO: Šárka Mahrová, životopisy posílat na e-mail: mahrova@azintergips.cz, tel. 723 724 901., Požadujeme: SŠ vzdělání technického směru, 2 roky praxe v oboru, možnost zaškolení, snaha učit se, schopnost vést lidi, ochota cestovat po celé ČR. , Náplň práce: vedení staveb výstavby, vedení lidí, kontrola materiálu., Nástup možný ihned.. Pracoviště: Az-intergips a.s., Krnovská, č.p. 2941, 747 07 Opava 7. Informace: Šárka Mahrová, .

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Kooperativa NBL: BK Opava – Královští sokoli, 13. října 2018 v Opavě
3 16

Basketbalisté Opavy si poradili s nováčkem

Radovan Kouřil (ve žlutém) na snímku s děčínským Filipem Kroutilem.

Opavský Radovan Kouřil po senzační výhře: Rozhodla dobrá práce v obraně

-

Souhrn fotbalového víkendu

Přinášíme vám výsledkový servis fotbalových utkání na Opavsku a Hlučínsku z uplynulého víkendu.

Cenný skalp zařídil Pecuch

Tohle vítězství se počítá. Dolnobenešovští fotbalisté na domácím trávníku porazili nebezpečnou Kroměříž. Jediný gól zápasu vstřelil osm minut před koncem Pecuch.

Střelecký koncert Skácelovy družiny

Čekání na výhru skončilo. Fotbalisté Hlučína se po osmizápasovém půstu radovali z vítězství. Nutno podotknout, že stálo za to. Skácelova družina rozstřílela Velké Meziříčí vysoko 8:1.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 11 9 0 2 27:7 27
2. FC Viktoria Plzeň 11 9 0 2 16:9 27
3. AC Sparta Praha 11 7 2 2 19:7 23
4. FC Baník Ostrava 11 7 2 2 18:8 23
5. FC Fastav Zlín 11 6 2 3 17:9 20
6. FK Jablonec 11 6 1 4 18:11 19
7. FC Slovan Liberec 11 4 4 3 13:12 16
8. Bohemians Praha 1905 11 4 3 4 11:12 15
9. FK Mladá Boleslav 11 4 2 5 24:25 14
10. 1. FK Příbram 11 4 2 5 18:22 14
11. MFK Karviná 11 3 1 7 14:21 10
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Komunální volby do zastupitelstev obcí 2018 (5. a 6. října 2018)
Seznam kandidátů, jak se volí v komunálních volbách, zpravodajství, výsledky komunálních voleb 2018 a přehled možných koalic v zastupitelstvu vaší obce. Volby do magistrátu a zastupitelstva krajských měst (Praha, Brno, Plzeň, Ostrava, České Budějovice, Jihlava, Hradec Králové, Pardubice, Olomouc, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Liberec, Zlín)

Senátní volby 2018 (1. kolo 5. a 6. října 2018, 2. kolo 12. a 13. října 2018)
Aktuální složení Senátu, seznam kandidátů do Senátu, výsledky senátních voleb 2018 pro volební obvody: Sokolov, Chomutov, Rokycany, Domažlice, České Budějovice, Praha 12, Praha 4, Praha 8, Praha 2, Litoměřice, Teplice, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Benešov, Chrudim, Náchod, Svitavy, Třebíč, Břeclav, Brno-město, Prostějov, Šumperk, Opava, Ostrava-město, Karviná, Vsetín, Zlín.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT