VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Souhrn fotbalového víkendu

Fotbalové soutěže se nám pomalu rozjíždějí a my Vám opět přinášíme výsledkový servis fotbalového víkendu na Opavsku a Hlučínsku.

13.8.2018
SDÍLEJ:

Malé Hoštice - Město AlbrechticeFoto: Deník / Petr Widenka

MSFL - 2. kolo

Hlučín - Hulín 1:0 (0:0).
Branka: 89. Heiník.

Dolní Benešov - Valašské Meziříčí 2:2 (1:1).
Branky: 30. a 72. (obě z penalty) Labuda - 41. Výmola, 80. Černý.

Vrchovina - Rýmařov 2:2 (1:2).
Branky: 25. a 82. Duba - 34. Kolísek, 45. Navrátil.

Uničov - Petřkovice 0:1 (0:0).
Branka: 78. Lokša.

Vyškov - Líšeň 0:2 (0:1).
Branky: 10. Demeter Patrik, 47. Krška David (pen.).

Velké Meziříčí - Frýdek-Místek 2:2 (1:0).
Branky: 37. Dolejš z pok. kopu, 90. Komínek - 50. Bialek, 80. Varadi.

Otrokovice - Hodonín 1:0 (0:0).
Branka: 73. Malý.

Kroměříž - Uherský Brod 3:1 (1:0).
Branky: 61. a 88. Silný, 29. Cupák - 64. Hruboš.

1. Hlučín 2 2 0 0 6:2 6
2. Líšeň 2 2 0 0 4:0 6
3. Velké Meziříčí 2 1 1 0 5:3 4
4. Frýdek - Místek 2 1 1 0 3:2 4
5. Vyškov 2 1 0 1 7:5 3
6. Kroměříž 2 1 0 1 3:2 3
7. Hodonín 2 1 0 1 2:1 3
8. Uničov 2 1 0 1 2:2 3
9. Uherský Brod 2 1 0 1 3:4 3
10. Petřkovice 2 1 0 1 1:2 3
11. Otrokovice 2 1 0 1 1:2 3
12. Dolní Benešov 2 0 1 1 3:4 1
13. Vrchovina 2 0 1 1 3:4 1
14. Rýmařov 2 0 1 1 3:5 1
15. Valašské Meziříčí 2 0 1 1 4:7 1
16. Hulín 2 0 0 2 3:8 0


DIVIZE E - 2. kolo

Heřmanice - Havířov 4:0 (1:0).
Branky: 24. a 75. Tomšů, 46. Martynek, 61. Půda.

Dětmarovice - SO Bruntál 1:0 (0:0).
Branka: 55. Pospěch.

Nový Jičín - Šumperk 2:1 (1:0).
Branky: 15. Javorek, 79. Opatřil - 66. Podhorný.

HFK Olomouc - SFC Opava B 1:1 (1:1).
Branky: 40. Bořil - 23. Kuzník.

Hranice - Ústí 1:1 (1:1).
Branky: 42. Marek - 20. Smítal.

Frýdlant n. O. - Vsetín 2:0 (2:0).
Branky: 26. Wludyka z pok kopu, 38. Hrdlička.

Bohumín - Přerov 5:1 (1:0).
Branky: 26. M. Hanus, 49. Halaška, 65. Lišaník, 82. Padych z pok. kopu, 83. Latocha – 71. Bubeník.

Kozlovice - Slavičín 0:1 (0:0).
Branka: 73. Školník.

1. Dětmarovice 2 2 0 0 4:0 6
2. Nový Jičín 2 2 0 0 4:2 6
3. Slavičín 2 2 0 0 2:0 6
4. Heřmanice 2 1 1 0 6:2 4
5. Hranice 2 1 1 0 6:3 4
6. Frýdlant nad Ostravicí 2 1 1 0 2:0 4
7. Bohumín 2 1 0 1 5:3 3
8. Havířov 2 1 0 1 2:4 3
9. HFK Olomouc 2 0 2 0 2:2 2
10. SO Bruntál 2 0 1 1 2:3 1
11. Slezský FC Opava B 2 0 1 1 2:3 1
12. Kozlovice 2 0 1 1 0:1 1
13. Vsetín 2 0 1 1 1:3 1
14. Ústí 2 0 1 1 1:4 1
15. Šumperk 2 2 0 0 3:7 0
16. Přerov 2 2 0 0 1:6 0

KRAJSKÝ PŘEBOR - 2. kolo

Hlubina - Háj ve Slezsku 4:2 (2:0).
Branky: 26. a 38. Schmutz, 63. Klíma, 82. Vančo - 71. Jesch, 90. Konvička.

Šenov - Český Těšín 1:4 (0:1).
Branky: 79. Maleňák z pok. kopu - 14. Vlachovič, 47. Bolek, 58. Folwarczny, 75. Rac.

Čeladná - Lok. Petrovice 2:1 (1:0).
Branky: 7. Křiva, 49. Bystrý - 68. Czyž.

Bílovec - Stará Bělá 11:0 (6:0).
Branky:  23., 31., 48. a 50. F. Tomášek, 18., 30. a 45. Střelec, 52. a 84. Šimíček, 38. Černín, 80. Ronec.

Břidličná - Krnov 1:1 (1:1).
Branky: 2. Sklenařík - 39. Houdek.

Brušperk - Dolní Datyně 5:0 (2:0).
Branky: 34. a 65. Krejčok, 38. Polášek, 73. P. Cigánek, 89. Brejla.

Polanka - Oldřišov 2:1 (0:1).
Branky: 54. Skřehot, 87. Šustr - 3. Bořucký.

Pustá Polom - Frenštát p. R. 0:3 (0:1).
Branky: 4. Bolcek, 92. Špaček, 93. Klimpar.

1. Frenštát pod Radhoštěm 2 2 0 0 7:0 6
2. Čeladná 2 2 0 0 10:4 6
3. Český Těšín 2 2 0 0 6:1 6
4. Bílovec 2 1 1 0 13:2 4
5. Břidličná 2 1 1 0 5:2 4
6. Polanka 2 1 1 0 3:2 4
7. Brušperk 2 1 0 1 5:2 3
8. Petrovice 2 1 0 1 4:3 3
9. Oldřišov 2 1 0 1 3:2 3
10. Hlubina 2 1 0 1 4:4 3
11. Háj ve Slezsku 2 0 1 1 3:5 1
12. Pustá Polom 2 0 1 1 2:5 1
13. Krnov 2 0 1 1 1:5 1
14. Šenov 2 0 0 2 2:7 0
15. Dolní Datyně 2 0 0 2 1:9 0
16. Stará Bělá 2 0 0 2 3:19 0

I.A TŘÍDA - SK. A - 2. kolo

Suché Lazce - Jakubčovice 2:3 (0:2)
Branky: 66. Adamčík, 90. Vlha - 20. Murin, 33. Chovanec, 47. Schreier.

Kobeřice - Velké Heraltice 3:1 (2:0)
Branky: 22. Šimeček, 45. Kryštof, 75. Kubný - 60. A. Rolný.

Ludgeřovice - Vřesina 2:2 (0:1)
Branky: 57. Němec, 63. Pěntka - 26. a 56. Legeza.

Mokré Lazce - Štěpánkovice 3:1 (2:1)
Branky: 29. a 37. P. Galvas, 90. Novák - 42. Dluhoš.

Slavkov - Chlebičov 2:2 (0:1)
Branky: 50. Rohovský, 77. Schneider z pok. kopu - 15. Teichmann, 75. Radek.

Bolatice - Fulnek 3:0 (1:0)
Branky: 22. a 82. Sebrala, 90. Sikora.

Darkovičky - Kravaře 1:1 (1:1)
Branky: 19. Buchta - 36. Pavelek.

 

I.B TŘÍDA - SK. A - 2. kolo

Žimrovice - Karlovice 3:3 (1:2)
Branky: 77. a 81. (obě z penalty) Černý, 27. V. Škrobánek - 40., 42. a 69. (všechny z penalty) Holčák.

Horní Benešov - Hradec nad Moravicí 2:3 (0:0)
Branky: 81. a 89. Budík Jiří, 89. Budík Jiří - 47. M. Lichý, 63. Krejsa, 82. Ondřej.

Krásné Loučky - Zlatníky 2:0 (0:0)
Branky: 67. Žitník, 74. Kyška.

Vítkov - Rýmařov B 2:2 (2:0)
Branky: 15. Minařík, 43. Chalupa - 53. Kováč, 65. Kocúr.

SO Bruntál B - Kylešovice 7:0 (4:0)
Branky: 13., 17. a 61. Hendrych, 24. a 54. Kučera, 25. Cabal, 89. Nosál.

Budišov nad Budišovkou - Chomýž 9:0 (4:0)
Branky: 32., 54., 62., 71. a 89. M. Pražák, 29. a 35. Pizur, 5. Skácel, 73. Černoch.

Malé Hoštice - Město Albrechtice 3:0 (0:0)
Branky: 80. Staníček, 87. Unruh, 90. Chřibek.

I.B TŘÍDA - SK. B - 2. kolo

Slovan Ostrava - Hať 2:3 (1:1)
Branky: 40. Urbánek, 78. Trunkát - 5. R. Chmelař, 61. Heglas, 68. D. Plaček.

Krásné Pole - Chuchelná 3:0 (0:0)
Branky: 48. Hampel, 82. Ožvolda, 83. Galus.

Darkovice - Kozmice 1:3 (1:1)
Branky: 43. Tannenberger - 8. Tsiolas, 62. Ohřál, 90. Mlýnek.

Ostrava-Jih - Řepiště 7:0 (3:0)
Branky: 29. a 48. (obě z penalty) J. Šimko, 58. a 90. Mika Válek, 9. Petrovský, 30. Kadlčík, 79. Miškařík.

Strahovice - Velké Hoštice 0:2 (0:1)
Branky: 34. Čavera z pok. kopu, 47. Moša.

Šilheřovice - Klimkovice 1:4 (0:3)
Branky: 54. L. Černý z pok. kopu - 16., 24. a 43. Mikoláš, 77. Moučka.

Bohuslavice - Velká Polom 3:0 (2:0)
Branky: 19. Baránek, 27. Koval, 83. Vitásek.

Okresní přebor

Služovice - Kobeřice B 1:1 (0:0).

Vřesina - Březová 1:1 (0:1).

Hlavnice - Litultovice 3:5 (1:2).

Stěbořice - Slavia Opava 1:4 (0:2).

Těškovice - Jakartovice 1:3 (0:2).

Štítina - Píšť 1:1 (0:0).

Dobroslavice - Vávrovice 2:1 (1:1).

 

III. TŘÍDA - SK. A

Darkovice B - Šilheřovice B 3:2 (3:1).

Bolatice B - Chuchelná B 5:1 (2:0).

Darkovičky B - Bělá 3:0 (1:0).

Štěpánkovice B - Závada 1:6 (1:3).

 

III. TŘÍDA - SK. B

Komárov - Kyjovice 8:1 (5:0).

Palhanec - Otice 0:0.

Raduň - Oldřišov B 0:2 (0:1).

Chvalíkovice - Hněvošice 1:0 (0:0).

Hrabyně - Skřipov 0:2 (0:1).

Malé Hoštice B - Horní Lhota 4:2 (0:0).

Pustá Polom B - Budišovice 7:0 (4:0).

 

III. TŘÍDA - SK. C

Vávrovice B - Budišov n/B B 0:0.

Sosnová - Dolní Životice 2:7 (2:2).

Svobodné Heřmanice - Slavkov B 1:3 (1:2).

Brumovice - Větřkovice 4:2 (1:1).

Štáblovice - Radkov 2:2 (1:0).

Deštné - Holasovice 2:7 (1:3)

Autor: Roman Brhel

13.8.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel základní školy 25 470 Kč Učitelé na 2. stupni základních škol UČITEL/-KA PRO 2. STUPEŇ ZŠ, APROBACE ČJ. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25470 kč, mzda max. 33140 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KO: Mgr. Natálie Jaššová, tel. 556 305 342, 604 691 731 v pracovní dny v době od 8-15 hod., e-mail: natalie.jassova@skolabudisov.cz, VŠ vzdělání s aprobací pro II. stupeň ZŠ, případně i I. stupeň ZŠ pro výuku ČJ a literatury, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.. Pracoviště: Základní škola budišov nad budišovkou, okres opava, příspěvková organizace, Halaškovo náměstí, č.p. 178, 747 87 Budišov nad Budišovkou. Informace: Natálie Jaššová, +420 604 691 731. Potravinářství - Potravinářství Řezník, uzenář 20 000 Kč Řezníci a uzenáři ŘEZNÍK/CE. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Volné pracovní místo na prodejně Novák maso-uzeniny v prostorách Penny Marketu., , Náplň práce: , -bourání, opracování, porcování a příprava masa, , -příprava masných polotovarů a výrobků, , -kontrola čerstvosti a kvality masa, , -příprava a doplnění sortimentu do pultů, , -úklid pracoviště., , Požadujeme: , -zdravotní průkaz, , -věk min. 18 let, , -vyučení v oboru řezník-uzenář případně kuchař-číšník výhodou, , -praxi s opracováním masa, , -znalost masa, samostatnost, zručnost a pečlivost.. Pracoviště: Novák maso - uzeniny s.r.o. - provozovna, Cihelní, č.p. 1827, 748 01 Hlučín. Informace: Miluše Kellerová, +420 725 263 697. Stavebnictví - Stavebnictví Ostatní stavební technici 29 000 Kč Ostatní stavební technici STAVEBNÍ TECHNIK /-NIČKA. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 29000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: *KO: Šárka Mahrová, životopisy posílat na e-mail: mahrova@azintergips.cz, tel. 723 724 901., Požadujeme: SŠ vzdělání technického směru, 2 roky praxe v oboru, možnost zaškolení, snaha učit se, schopnost vést lidi, ochota cestovat po celé ČR. , Náplň práce: vedení staveb výstavby, vedení lidí, kontrola materiálu., Nástup možný ihned.. Pracoviště: Az-intergips a.s., Krnovská, č.p. 2941, 747 07 Opava 7. Informace: Šárka Mahrová, . Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Pracovník ostrahy 85 Kč Pracovníci ostrahy, strážní OSTRAHA PRODEJEN. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 85 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Požadujeme :, -Věk nad 18 let, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, -Praxe výhodou není však podmínkou, -Certifikát strážného /možnost zprostředkování/, -Vhodné i pro OZP /12-ti hodinové pracovní směny/, -Pochůzková činnost v rámci svěřeného objektu, -Spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost, , Nabízíme :, -Zázemí ve stabilní společnosti, kariérní růst, -Odměny + příplatky za sobotu a neděli, Pro informování ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. Nechodit na pobočku!, Ostraha prodejny Penny.. Pracoviště: Bohemia marten plus s.r.o. - cihelní, hlučín, Cihelní, č.p. 1872, 748 01 Hlučín. Informace: Pavla Liebertzová, +420 606 333 112.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vítěz 128. Velké pardubické v cíli. Jan Faltejsek a kůň Tzigane du Berlais.
73

Velká pardubická? Dominance Moravskoslezského kraje!

Kooperativa NBL: BK Opava – Královští sokoli, 13. října 2018 v Opavě
3 16

Basketbalisté Opavy si poradili s nováčkem

Opava selhala na doskoku

Výborně rozehráli opavští basketbalisté své druhé vystoupení v Lize mistrů.

-

Souhrn fotbalového víkendu

Přinášíme vám výsledkový servis fotbalových utkání na Opavsku a Hlučínsku z uplynulého víkendu.

Cenný skalp zařídil Pecuch

Tohle vítězství se počítá. Dolnobenešovští fotbalisté na domácím trávníku porazili nebezpečnou Kroměříž. Jediný gól zápasu vstřelil osm minut před koncem Pecuch.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 11 9 0 2 27:7 27
2. FC Viktoria Plzeň 11 9 0 2 16:9 27
3. AC Sparta Praha 11 7 2 2 19:7 23
4. FC Baník Ostrava 11 7 2 2 18:8 23
5. FC Fastav Zlín 11 6 2 3 17:9 20
6. FK Jablonec 11 6 1 4 18:11 19
7. FC Slovan Liberec 11 4 4 3 13:12 16
8. Bohemians Praha 1905 11 4 3 4 11:12 15
9. FK Mladá Boleslav 11 4 2 5 24:25 14
10. 1. FK Příbram 11 4 2 5 18:22 14
11. MFK Karviná 11 3 1 7 14:21 10
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT