MSFL - 3. kolo

Petřkovice - Otrokovice 2:1 (1:0).
Branky: 12. Ptáček, 75. Telnar - 53. J. Hladík. 

Rýmařov - Uničov 1:2 (0:1).
Branky: 55. Navrátil z pok. kopu - 25. Seibert, 72. Jeřábek.

Frýdek-Místek - Vrchovina 4:1 (1:1).
Branky:  26. a 74. Varadi, 67. Strnad, 84. Gomola - 4. Vícha.

Hulín - Dolní Benešov 0:3 (0:1).
Branky: 20. Adamík, 52. Rubý, 84. Pecuch.

Líšeň - Hlučín 1:1 (0:0).
Branky: 59. Demeter - 74. De Carvalho.

Uherský Brod - Velké Meziříčí 1:1 (0:1).
Branky: 73. Kovář - 23. Dufek.

Valašské Meziříčí - Kroměříž 0:2 (0:1).
Branky: 38. Okleštěk, 68. Silný.

Hodonín - Vyškov 1:0 (0:0).
Branka: 79. Opina.

1. Hlučín 3 2 1 0 7:3 7
2. Frýdek-Místek 3 2 1 0 7:3 7
3. Líšeň 3 2 1 0 5:1 7
4. Kroměříž 3 2 0 1 5:2 6
5. Hodonín 3 2 0 1 3:1 6
6. Uničov 3 2 0 1 4:3 6
7. Petřkovice 3 2 0 1 3:3 6
8. Velké Meziříčí 3 1 2 0 6:4 5
9. Dolní Benešov 3 1 1 1 6:4 4
10. Uherský Brod 3 1 1 1 4:5 4
11. Vyškov 3 1 0 2 7:6 3
12. Otrokovice 3 1 0 2 2:4 3
13. Rýmařov 3 0 1 2 4:7 1
14. Vrchovina 3 0 1 2 4:8 1
15. Valašské Meziříčí 3 0 1 2 4:9 1
16. Hulín 3 0 0 3 3:11 0

DIVIZE E - 3. kolo

Opava B - Frýdlant n. O. 2:2 (1:1).
Branky: 13. Keller, 58. A. Helebrand - 41. Klimas, 81. Svatonský.

Vsetín - Kozlovice 1:3 (0:1).
Branky: 60. Hořelica - 59. a 88. (penalta) Galetka, 45. Přikryl.

Ústí -  Nový Jičín 0:2 (0:1).
Branky: 33. Juříček, 69. Pyclík.

Slavičín - Bohumín 4:2 (2:2).
Branky: 22. a 86. P. Švach, 43. Žůrek, 58. Vaculík - 4. Halaška, 25. Latocha.

Havířov - Dětmarovice 4:2 (1:0).
Branky: 32. vlastní, 60. Wojnar, 77. Hottek, 92. Zupko - 81. a 85. Škuta.

Bruntál - Hranice 4:2 (2:1).
Branky: 11. a 89. Urban, 31. Lavrovič, 51. Kyselý – 14. a 68. Marek.

Šumperk - HFK Olomouc 1:2 (1:0).
Branky: 40. Rozsíval – 60. Juráš, 84. Horka z pok. kopu.

Předehráno v pátek:

Přerov - Heřmanice 1:4 (0:3).
Branky: 78. D. Chuda - 9., 40. a 43. Půda, 50. Opata.

1.-2. Nový Jičín 3 3 0 0 6:2 9
1.-2. Slavičín 3 3 0 0 6:2 9
3. Heřmanice 3 2 1 0 10:3 7
4. Dětmarovice 3 2 0 1 6:4 6
5. Havířov 3 2 0 1 6:6 6
6. Frýdlant nad Ostravicí 3 1 2 0 4:2 5
7. HFK Olomouc 3 1 2 0 4:3 5
8. Hranice 3 1 1 1 8:7 4
9. SO Bruntál 3 1 1 1 6:5 4
10. Kozlovice 3 1 1 1 3:2 4
11. Bohumín 3 1 0 2 7:7 3
12. Opava B 3 0 2 1 4:5 2
13. Vsetín 3 0 1 2 2:6 1
14. Ústí 3 1 2 1 1:6 1
15. Šumperk 3 0 0 3 4:9 0
16. Přerov 3 0 0 3 2:10 0

KRAJSKÝ PŘEBOR - 3. kolo

Háj ve Slezsku - Šenov 2:1 (1:1). Branky: 9. a 53. P. Uvíra  - 40. Bernatík.

Stará Bělá - Pustá Polom 1:2 (1:1). Branky: 5. Gerlich - 4. Poštulka, 44. Frank.

Lok. Petrovice - Bílovec 1:2 (0:1). Branky: 56. Gill - 4. a 84. Střelec.

Dolní Datyně - Polanka 1:6 (1:2). Branky: 19. Jaworek - 25. a 74. (penalta) Ševčík, 45. a 49. Miko, 83. Kaluža, 86. Surovec.

Krnov - Brušperk 0:4 (0:1). Branky: 35. Vrána, 77. Laryš, 88. Krejčok, 90. Blahut.

Frenštát p. R. - Břidličná 2:0 (1:0). Branky: 27. Malý 77. Walder.

Oldřišov - Hlubina 2:2 (0:2). Branky: 55. a 62. Fišer - 8. a 40. Rodek.

Předehráno v pátek:

Český Těšín - Čeladná 0:2 (0:2). Branky: 3. a 27. Dušík.

1. Frenštát pod Radhoštěm 3 3 0 0 9:0 9
2. Čeladná 3 3 0 0 12:4 9
3. Bílovec 3 2 1 0 16:3 7
4. Polanka 3 2 1 0 9:3 7
5. Brušperk 3 2 0 1 9:2 6
6. Český Těšín 3 2 0 1 6:3 6
7. Břidličná 3 1 1 1 5:4 4
8. Oldřišov 3 1 1 1 5:4 4
9. Hlubina 3 1 1 1 6:6 4
10. Háj ve Slezsku 3 1 1 1 5:6 4
11. Pustá Polom 3 1 1 1 4:6 4
12. Petrovice 3 1 0 2 5:5 3
13. Krnov 3 0 1 2 1:9 1
14. Šenov 3 0 0 3 3:9 0
15. Dolní Datyně 3 0 0 3 2:15 0
16. Stará Bělá 3 0 0 3 4:21 0

I.A TŘÍDA - SK. A - 3. kolo

Velké Heraltice - Mokré Lazce 2:0 (1:0)
Branky: 31. Šimon, 94. Otipka.

Fulnek - Kobeřice 0:0.

Jakubčovice - Bolatice 6:1 (3:1)
Branky: 34. a 42. (obě z penalty) Chovanec, 54. a 63. Schreier, 15. Fertál, 70. Vavroš - 26. Hartoš.

Kravaře - Suché Lazce 4:0 (1:0)
Branky: 20. a 57. Peterek, 63. Těžký, 82. Miketa.

Vřesina - Darkovičky 0:1 (0:1)
Branka: 3. Jamnický.

Slavkov - Ludgeřovice 0:1 (0:0)
Branka: 63. Němec.

Štěpánkovice - Chlebičov 2:1 (1:0)
Branky: 33. vlastní, 72. Harazim  - 89. Tkadleček.

1. Jakubčovice 2 2 0 0 9:3 6
2. Kravaře 2 1 1 0 5:1 4
3. Kobeřice 2 1 1 0 3:1 4
4. Darkovičky 2 1 1 0 2:1 4
5. Ludgeřovice 2 1 1 0 3:2 4
6. Mokré Lazce 2 1 0 1 3:3 3
7. Velké Heraltice 2 1 0 1 3:3 3
8. Štěpánkovice 2 1 0 1 3:4 3
9. Bolatice 2 1 0 1 4:6 3
10. Chlebičov 2 0 1 1 3:4 1
11. Slavkov 2 0 1 1 2:3 1
12. Vřesina 2 0 1 1 2:3 1
13. Fulnek 2 0 1 1 0:3 1
14. Suché Lazce 2 0 0 2 2:7 0

I.B TŘÍDA - SK. A - 3. kolo

Vítkov - Kylešovice 3:1 (1:0)
Branky:  51. a 54. Chalupa, 8. Dubový - 78. Bolacký.

Město Albrechtice - Krásné Loučky 2:1 (1:1)
Branky: 30. Hricko, 50. Fiebrich - 8. vlastní.

Chomýž - Malé Hoštice 1:3 (1:2)
Branky: 32. Komžík - 33. a 64. Klinger,  29. Schrom.

Karlovice - Horní Benešov 4:1 (2:0)
Branky: 7. a 37. Burda Jaroslav, 58. M. Raiskup, 61. Burian - 51. Podaný.

Zlatníky - SO Bruntál B 5:2 (3:1)
Branky: 14. Prejda, 20. Chmel, 43. Holuša, 77. Diehel, 82. Kavan - 28. Cabal, 79. Hynk.

Rýmařov B - Žimrovice 5:2 (1:2)
Branky: 36. a 60. Piroška, 54. a 90. Kováč, 77. Přecechtěl z pok. kopu - 38. Levay, 42. Škrobánek.

Zápas Hradec nad Moravicí - Budišov nad Budišovkou odložen na 5. září.

1. Malé Hoštice 2 2 0 0 6:1 6
2. Rýmařov B 2 1 1 0 7:4 4
3. Karlovice 2 1 1 0 7:4 4
4. Vítkov 2 1 1 0 5:3 4
5. Budišov nad Budišovkou 1 1 0 0 9:0 3
6. SO Bruntál B 2 1 0 1 9:5 3
7. Hradec nad Moravicí 1 1 0 0 3:2 3
8. Krásné Loučky 2 1 0 1 3:2 3
9. Zlatníky 2 1 0 1 5:4 3
10. Město Albrechtice 2 1 0 0 2:4 3
11. Žimrovice 2 0 1 1 5:8 1
12. Horní Benešov 2 0 0 2 3:7 0
13. Kylešovice 2 0 0 2 1:10 0
14. Chomýž 2 0 0 2 1:12 0

I.B TŘÍDA - SK. B - 3. kolo

Velká Polom - Slovan Ostrava 2:3 (0:1)
Branky: 61. P. Sztefek, 72. Rychlý - 43. Trunkát z pok. kopu, 59. Urbánek, 69. Trojan.

Řepiště - Strahovice 5:2 (2:0)
Branky: 47. a 92. Moravčík, 14. Zahradník, 43. Lukosz, 77. Pikonský - 58. Wicha, 71. Slanina.

Ostrava-Jih - Kozmice 5:0 (2:0)
Branky: 30., 47., 57. a 63. Kadlčík, 10. F. Gaži.

Chuchelná - Darkovice 0:3 (0:1)
Branky: 5. Bury, 54. Chotár z pok. kopu, 58. Poštulka.

Hať - Krásné Pole 2:1 (2:1)
Branky: 6. a 42. R. Chmelař - 21. Hampel.

Velké Hoštice - Šilheřovice 4:0 (1:0)
Branky: 43. Janecký, 75. Stoczek, 84. David, 89. Kampík.

Utkání Klimkovice - Bohuslavice odloženo.

1. Ostrava-Jih 2 2 0 0 12:0 6
2. Velké Hoštice 2 2 0 0 6:0 6
3. Hať 2 2 0 0 5:3 6
4. Bohuslavice 1 1 0 0 3:0 3
5. Klimkovice 1 1 0 0 4:1 3
6. Krásné Pole 2 1 0 1 4:2 3
7. Darkovice 2 1 0 1 4:3 3
8. Slovan Ostrava 2 1 0 1 5:5 3
9. Kozmice 2 1 0 1 3:6 3
10. Řepiště 2 1 0 1 5:9 3
11. Velká Polom 2 0 0 2 2:6 0
12. Strahovice 2 0 0 2 2:7 0
13. Chuchelná 2 0 0 2 0:6 0
14. Šilheřovice 2 0 0 2 1:8 0

Okresní přebor

Kobeřice B - Hlavnice 1:2 (0:2).
Litultovice - Stěbořice 0:0.
Píšť - Služovice 4:2 (3:2).
Březová - Dobroslavice 1:3 (1:1).
Slavia Opava - Vřesina 1:2 (1:2).

Jakartovice - Štítina 3:1 (2:1).
Vávrovice - Těškovice 3:2 (1:1). 

1. Jakrtovice 2 2 0 0 6:2 6
2. Dobroslavice 2 2 0 0 5:2 6
3. Litultovice 2 1 1 0 5:3 4
4. Píšť 2 1 1 0 5:3 4
5. Vřesina 2 1 1 0 3:2 4
6. Slavia Opava 2 1 0 1 5:3 3
7. Vávrovice 2 1 0 1 4:4 3
8. Hlavnice 2 1 0 1 5:6 3
9. Kobeřice B 2 0 1 1 2:3 1
10. Služovice 2 0 1 1 3:5 1
11. Štítina 2 0 1 1 2:4 1
12. Březová 2 0 1 1 2:4 1
13. Stěbořice 2 0 1 1 1:4 1
14. Těškovice 2 0 0 2 3:6 0

III. TŘÍDA - SK. A

Dolní Benešov B - Štěpánkovice B 3:3 (2:1).
Sudice - Darkovičky B 7:4 (4:1).
Bělá - Bohuslavice B 1:0 (1:0).
Hať B - Bolatice B 1:4 (1:2).
Šilheřovice B - Kozmice B 2:2 (1:2).
Závada - Strahovice B 3:0 (1:0).
Chuchelná B - Darkovice B 2:0 (2:0).

1. Závada 2 2 0 0 9:1 6
2. Bolatice B 2 2 0 0 9:2 6
3. Kozmice B 2 1 1 0 5:2 4
4. Bohuslavice B 2 1 0 1 6:2 3
5. Dakrovičky B 2 1 0 1 7:7 3
6. Sudice 2 1 0 1 7:7 3
7. Strahovice B 2 1 0 1 3:3 3
8. Darkovice B 2 1 0 1 3:4 3
9. Chuchelná B 2 1 0 1 3:5 3
10. Bělá 2 1 0 1 1:3 3
11. Šilheřovice B 2 0 1 1 4:5 1
12. Dolní Benešov B 2 0 1 1 3:6 1
13. Štěpánkovice B 2 0 1 1 4:9 1
14. Hať B 2 0 0 2 2:10 0

III. TŘÍDA - SK. B

Hněvošice - Komárov 1:5 (1:3).
Raduň - Hrabyně 1:2 (1:1).
Budišovice - Skřipov 3:4 (1:2).
Oldřišov B - Malé Hoštice B 9:2 (6:1).
Otice - Pustá Polom B 0:2 (0:0).

1. Komárov 2 2 0 0 13:2 6
2. Oldřišov B 2 2 0 0 11:2 6
3. Pustá Polom B 2 2 0 0 9:0 6
4. Skřipov 2 2 0 0 6:3 6
5. Chvalíkovice 1 1 0 0 1:0 3
6. Hrabyně 2 1 0 1 2:3 3
7. Malé Hoštice B 2 1 0 1 6:11 3
8. Palhanec 1 0 1 0 0:0 1
9. Otice 2 0 1 1 0:2 1
10. Horní Lhota 1 0 0 1 2:4 0
11. Raduň 2 0 0 2 1:4 0
12. Hněvošice 2 0 0 2 1:6 0
13. Kyjovice 1 0 0 1 1:8 0
14. Budišovice 2 0 0 2 3:11 0

III. TŘÍDA - SK. C

Větřkovice - Štáblovice 3:3 (0:2).
Holasovice - Svobodné Heřmanice 9:1 (3:1).
Dolní Životice - Vávrovice B 5:1 (1:0).
Melč - Sosnová 7:1 (3:1).
Budišov n/B B - Deštné 9:0 (5:0).

1. Holasovice 2 2 0 0 16:3 6
2. Dolní Životice 2 2 0 0 12:3 6
3. Budišov nad Budisovkou B 2 1 1 0 9:0 4
4. Melč 1 1 0 0 7:1 3
5. Brumovice 1 1 0 0 4:2 3
6. Slavkov B 1 1 0 0 3:1 3
7. Štáblovice 2 0 2 0 5:5 2
8. Radkov 1 0 1 0 2:2 1
9. Větřkovice 2 0 1 1 5:7 1
10. Vávrovice B 2 0 1 1 1:5 1
11. Svobodné Heřmanice 2 0 0 2 2:12 0
12. Sosnová 2 0 0 2 3:14 0
13. Deštné 2 0 0 2 2:16 0