VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Souhrn fotbalového víkendu

Přinášíme vám souhrn fotbalových utkání na Opavsku a Hlučínsku.

11.9.2018
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Jiří Novák

MSFL - 6. kolo

Dolní Benešov – Petřkovice 0:2 (0:1).
Branky: 9. Tobiáš, 62. Ficek.
Rozhodčí: Nováček – Denev, Jahoda.
ŽK: Adamík, Haas – Baranek, Rychlý.
Diváci: 359

Hlučín – Otrokovice 1:4 (0:3).
Branky: 68. Carvalho – 29. a 58. Hladík, 40. Šohaj, 43. Slaný.
Rozhodčí: Páral – Křepský, Zaoral.
ŽK: Heiník, Fojtík, Hudeczek – Fiala.
Diváci: 155.

Rýmařov - Valašské Meziříčí 1:1 (1:1).
Branky: 10. Harazin - 22. Výmola.

Frýdek-Místek - Uherský Brod 2:3 (0:1).
Branky: 84. Smékal, 89. Varadi - 13. Malenovský z pok. kopu, 66. David, 69. Hruboš.

Kroměříž - Hodonín 2:0 (2:0).
Branky: 18. a 44. Okleštěk.

Uničov - Vyškov 2:0 (0:0).
Branky: 49. Krč, 85. P. Jeřábek.

Vrchovina - Hulín 1:1 (1:1).
Branky: 37. Vícha - 45. Ondřejka.

Předehráno v pátek:
Velké Meziříčí - Líšeň 2:1 (2:1).
Branky: 24. Demeter, 32. Komínek - 15. Krška.

1. Uherský Brod 6 4 1 1 12:7 13
2. Líšeň 6 4 1 1 11:6 13
3. Velké Meziříčí 6 3 3 0 15:8 12
4. Kroměříž 6 4 0 2 12:6 12
5. Otrokovice 6 3 1 2 10:6 10
6. Frýdek-Místek 6 3 1 2 12:9 10
7. Petřkovice 6 3 1 2 7:8 10
8. Hodonín 6 3 0 3 5:5 9
9. Uničov 6 3 0 3 7:8 9
10. Hlučín 6 2 2 2 10:10 8
11. Vyškov 6 2 1 3 11:9 7
12. Dolní Benešov 6 2 1 3 10:10 7
13. Vrchovina 6 1 2 3 10:11 5
14. Rýmařov 6 1 2 3 7:12 5
15. Hulín 6 0 2 4 7:17 2
16. Valašské Meziříčí 6 0 2 4 7:21 2

DIVIZE E - 6. kolo

Slezský FC Opava B – Šumperk 5:0 (2:0).
Branky: 39. a 79. Darmovzal, 46. Jurečka, 55. a 87. (penalta) A. Helebrand.
Rozhodčí: Volek – Kostelník, Šimoník.
ŽK: Jurečka, Souček – Macura, Ševčík, Rozsíval, Bernard, Olejník.
Diváci: 83.

Dětmarovice - Bohumín 2:2 (2:1).
Branky: 9. Macko, 24. Tomáš - 36. (penalta) a 91. Halaška.

Frýdlant n. O. - Bruntál 2:1 (0:0).
Branky: 49. Klimas, 74. Svatonský - 63. Kyselý.

HFK Olomouc - Havířov 1:2 (0:0).
Branky: 51. Buček - 63. a 68. Wojnar.

Kozlovice - Heřmanice 1:0 (0:0).
Branka: 47. F. Přikryl.

Vsetín - Ústí 2:1 (1:0).
Branky: 33. Jaroš, 80. Bublák - 90. Bezděk z pok. kopu.

Předehráno:

Nový Jičín - Přerov 4:0 (2:0).
Branky: 38. Pyclík, 41. Juříček, 51. Nippert, 90. Preči.

Hranice - Slavičín 3:3 (2:1).
Branky: 38. a 54. M. Kuchař, 28. Pecha - 26. Vaculík, 46. Žůrek, 62. Juřica.

1. Nový Jičín 6 6 0 0 18:2 18
2. Slavičín 6 4 1 1 12:9 13
3. Frýdlant nad Ostravicí 6 3 3 0 11:5 12
4. Dětmarovice 6 3 1 2 14:8 10
5. Heřmanice 6 3 1 2 15:11 10
6. Kozlovice 6 3 1 2 8:9 10
7. Hranice 6 2 3 1 13:11 9
8. Havířov 6 3 0 3 9:15 9
9. Slezský FC Opava B 6 2 2 2 15:8 8
10. Vsetín 6 2 2 2 8:9 8
11. HFK Olomouc 6 2 2 2 8:9 8
12. Bohumín 6 2 1 3 15:13 7
13. SO Bruntál 6 2 1 3 10:9 7
14. Ústí 6 0 2 4 4:12 2
15. Šumperk 6 0 1 5 7:20 1
16. Přerov 6 0 1 5 3:20 1

KRAJSKÝ PŘEBOR - 6. kolo

Pustá Polom – Brušperk 1:1 (0:0).
Branky: 67. Poštulka – 59. Krejčok.
Rozhodčí: Janáč – Šimeček, Šafrán.
ŽK:Vitoul, Blucha, Poštulka -  Šimon,  Brejla, Zajac.
Diváci: 140.

Stará Bělá – Háj ve Slezsku 1:1 (0:0).
Branky: 70. Charvát – 83. Janíček.
Rozhodčí: Matějek – Slaný, Smetana.
ŽK: Pilch, Kožík, Wendtner, Dziža – Blažej, Trupl.
Diváci: 135.

Bílovec – Oldřišov 5:0 (1:0).
Branky: 26. Ronec, 54. Seidler, 55. a 75. Střelec, 89. Černín.
Rozhodčí: Laštuvka – Ham, Vidlička.
ŽK: Černín, Šimíček – Janík, Štalmach, P. Žídek.
Diváci: 160.

Hlubina - Frenštát p. R. 1:3 (1:2).
Branky: 30. Klíma - 35. a 66. Špaček, 14. Klimpar.

Šenov - Krnov 2:1 (1:0).
Branky: 25. Kopel, 71. Bernatík - 54. Houdek.

Čeladná - Dolní Datyně 5:0 (3:0).
Branky:  21. a 73. Váňa, 38. a 81. Kahánek, 41. Kublák.

Lok. Petrovice - Český Těšín 1:2 (1:1).
Branky: 33. Czyž - 34. Kiška, 85. Vlachovič.

Polanka - Břidličná 1:1 (1:0).
Branky: 32. vlastní- 54. Mohyla.

1. Frenštát pod Radhoštěm 7 6 1 0 17:3 19
2. Čeladná 7 6 0 1 21:9 18
3. Český Těšín 6 4 1 1 10:4 13
4. Brušperk 7 3 3 1 17:7 12
5. Petrovice 7 4 0 3 18:13 12
6. Bílovec 7 3 2 2 21:8 11
7. Polanka 6 3 2 1 12:6 11
8. Háj ve Slezsku 7 3 2 2 13:11 11
9. Šenov 7 3 0 4 14:12 9
10. Břidličná 7 2 3 2 13:12 9
11. Pustá Polom 7 2 2 3 9:14 8
12. Oldřišov 7 2 1 4 10:15 7
13. Dolní Datyně 7 2 0 5 8:24 6
14. Hlubina 7 1 2 4 13:21 5
15. Krnov 7 0 2 5 8:19 2
16. Stará Bělá 7 0 1 6 8:34 1

I.A TŘÍDA - SK. A - 6. kolo

Chlebičov - Jakubčovice 1:2 (0:1).
Branky: 88. Korbel - 13. K. Molnár, 50. Chovanec z pok. kopu.

Ludgeřovice - Fulnek 2:4 (1:2).
Branky: 21. a 63. Vojtek - 43. a 56. P. Zagol, 40. Maléř, 84. Jan Šesták z pok. kopu.

Mokré Lazce - Bolatice 1:2 (0:0).
Branky: 67. Hiemer - 46. Kretek, 50. Monsberger.

Kobeřice - Suché Lazce 3:0 (0:0).
Branky: 76. a 78. Kubný, 46. Robin Wirth.

Darkovičky - Velké Heraltice 2:2 (1:1).
Branky: 30. Turanský z pok. kopu, 72. Kremzer - 7. Otipka, 77. Piatkevič.

Kravaře - Štěpánkovice 3:0 (2:0).
Branky: 34. (penalta) a 57. Pavelek, 43. Miketa.

Vřesina - Slavkov 3:0 (2:0).
Branky: 22. Uhlík, 45. Majkut, 84. Hloušek.

1. Kobeřice 5 4 1 0 12:4 13
2. Jakubčovice 5 4 0 1 16:7 12
3. Dakrovičky 5 3 2 0 7:4 11
4. Bolatice 5 3 0 2 9:11 9
5. Kravaře 5 2 2 1 10:4 8
6. Vřesina 5 2 2 1 7:4 8
7. Fulnek 5 2 1 2 8:9 7
8. Velké Heraltice 5 2 1 2 7:11 7
9. Mokré Lazce 5 2 0 3 7:10 6
10. Štěpánkovice 5 2 0 3 4:8 6
11. Chlebičov 5 1 1 3 10:8 4
12. Ludgeřovice 5 1 1 3 6:9 4
13. Slavkov 5 1 1 3 6:10 4
14. Suché Lazce 5 0 0 5 4:14 0

I.B TŘÍDA - SK. A - 6. kolo

Vítkov - Chomýž 3:0 (0:0).
Branky: 52. Mikulenka, 57. P. Pavlíček, 59. L. Pavlíček.

Žimrovice - Budišov nad Budišovkou 2:2 (1:2).
Branky: 39. O. Černý, 72. Kuděla - 23. Pizur, 28. Skácel.

Malé Hoštice - Horní Benešov 8:1 (3:0).
Branky: 20., 28. a 78. Kašný, 32. a 82. Baďura Lukáš, 53. vlastní, 68. Staníček, 69. Bartošek - 78. Lukačovič.

Krásné Loučky - Karlovice 2:1 (0:0).
Branky: 58. Šmíd, 70. Juřina - 77. Holčák z pok. kopu.

Zlatníky - Kylešovice 5:1 (2:1).
Branky: 6. a 43. Kavan, 61. Korbel, 68. Prejda, 88. Chmel - 20. Pekárek z pok. kopu.

Rýmařov B - Město Albrechtice 4:0 (1:0).
Branky: 44. a 89. (penalta) Přecechtěl, 46. a 49. Doležel.

SO Bruntál B - Hradec nad Moravicí 2:4 (2:1).
Branky: 26. Krajčovič, 30. Zetek - 36., 76., 79. a 90. Krejsa.

1. Malé Hoštice 5 4 0 1 19:8 12
2. Zlatníky 5 4 0 1 15:5 12
3. Hradec nad Moravicí 5 4 0 1 18:10 12
4. Budišov nad Budišovkou 5 3 1 1 19:7 10
5. Rýmařov B 5 3 1 1 17:7 10
6. Krásné Loučky 5 3 0 2 11:9 9
7. Žimrovice 5 2 2 1 13:10 8
8. Vítkov 5 2 2 1 9:7 8
9. Karlovice 5 2 1 2 13:10 7
10. SO Bruntál B 5 2 0 3 23:11 6
11. Město Albrechtice 5 1 1 3 3:21 4
12. Chomýž 5 1 0 4 3:20 3
13. Horní Benešov 5 0 0 5 5:22 0
14. Kylešovice 5 0 0 5 3:24 0

I.B TŘÍDA - SK. A - 6. kolo

Slovan Ostrava - Darkovice 1:6 (0:2).
Branky: 81. Trunkát - 28. a 45. Miketa, 56. a 88. Pavel Vyletělek, 66. Chotár, 85. Adámek.

Ostrava-Jih - Krásné Pole 4:0 (3:0).
Branky: 7. Mika Válek, 16. Petrovský, 23. Kadlčík, 68. F. Gaži.

Velká Polom - Řepiště 2:0 (0:0).
Branky: 66. Šmída, 86. Mučka.

Klimkovice - Velké Hoštice 2:2 (1:2).
Branky: 8. Vaněk, 85. Gelnar - 36. a 45. Těžký.

Strahovice - Hať 1:1 (1:1).
Branky: 38. M. Malchárek - 3. Chmelař.

Šilheřovice - Chuchelná 2:3 (0:1).
Branky: 62. a 86. Petr - 52. a 66. Neuwirth, 5. Hradil.

Bohuslavice - Kozmice 2:0 (1:0).
Branky: 23. Koval, 77. Baránek.

1. Ostrava-Jih 5 5 0 0 22:1 15
2. Velké Hoštice 5 4 1 0 11:2 13
3. Slovan Ostrava 5 3 0 2 13:14 9
4. Klimkovice 5 2 2 1 14:9 8
5. Hať 5 2 2 1 8:10 8
6. Darkovice 5 2 1 2 13:11 7
7. Kozmice 5 2 1 2 6:10 7
8. Řepiště 5 2 1 2 10:15 7
9. Bohuslavice 5 2 0 3 6:6 6
10. Krásné Pole 5 2 0 3 10:11 6
11. Strahovice 5 1 2 2 6:10 5
12. Velká Polom 5 1 1 3 7:11 4
13. Chuchelná 5 1 0 4 6:13 3
14. Šilheřovice 5 0 1 4 8:17 1

Okresní přebor

Služovice - Březová 1:1 (0:1).
Litultovice - Jakartovice 3:1 (0:1).
Stěbořice - Dobroslavice 8:3 (3:1).
Těškovice - Vřesina 4:4 (2:0).
Kobeřice B - Píšť 0:2 (0:1).
Hlavnice - Vávrovice 2:0 (1:0).
Štítina - Slavia Opava 0:6 (0:3). 

1. Litultovice 5 4 1 0 16:5 13
2. Slavia Opava 5 3 1 1 16:7 10
3. Hlavnice 5 3 1 1 14:7 10
4. Jakartovice 5 3 1 1 11:6 10
5. Vřesina 5 2 3 0 13:6 9
6. Vávrovice 5 3 0 2 9:7 9
7. Stěbořice 5 2 2 1 14:7 8
8. Píšť 5 2 1 2 8:14 7
9. Dobroslavice 5 2 0 3 10:19 6
10. Těškovice 5 1 2 2 13:12 5
11. Březová 5 1 2 2 6:11 5
12. Služovice 5 0 2 3 4:12 2
13. Štítina 5 0 1 4 5:15 1
14. Kobečice B 5 0 1 4 2:13 1

III. TŘÍDA - SK. A 

Bělá - Dolní Benešov B 1:1 (1:1).
Sudice - Závada 3:2 (1:1).
Kozmice B - Bolatice B 0:3 (0:2).
Štěpánkovice B - Hať B 4:4 (3:1).
Bohuslavice B - Darkovice B 5:4 (2:1).
Strahovice B - Chuchelná B 2:0 (1:0).
Darkovičky B - Šilheřovice B 1:3 (1:1).

1. Bolatice B 4 4 0 0 24:2 12
2. Strahovice 5 3 1 1 11:6 10
3. Bělá 5 3 1 1 9:5 10
4. Závada 5 3 0 2 16:8 9
5. Sudice 5 3 0 2 14:14 9
6. Bohuslavice B 4 2 0 2 13:10 6
7. Štěpánkovice B 5 1 3 1 13:13 6
8. Hať B 5 1 2 2 12:16 5
9. Dolní Benešov B 5 0 4 1 8:11 4
10. Kozmice B 4 1 1 2 5:9 4
11. Chuchelná B 4 1 1 2 3:7 4
12. Darkovičky B 5 1 1 3 9:15 4
13. Šilheřovice B 5 1 1 3 7:14 4
14. Darkovice B 5 1 1 3 9:23 4

III. TŘÍDA - SK. B

Kyjovice - Hněvošice 1:1 (0:0).
Malé Hoštice B - Skřipov 1:1 (0:1).
Chvalíkovice - Budišovice 1:0 (1:0).
Komárov - Hrabyně 5:2 (4:0).
Palhanec - Oldřišov B 1:2 (0:1).
Pustá Polom B - Raduň 5:1 (2:0).
Otice - Horní Lhota 3:0 (1:0).

1. Pustá Polom B 5 5 0 0 26:1 15
2. Komárov 5 5 0 0 27:5 15
3. Otice 5 3 1 1 8:3 10
4. Chvalíkovice 4 3 1 0 7:4 10
5. Skřipov 5 3 1 1 12:10 10
6. Malé Hoštice B 5 3 1 1 13:14 10
7. Oldřišov B 5 3 0 2 16:10 9
8. Hněvošice 5 1 1 3 6:9 4
9. Hrabyně 5 1 1 3 6:13 4
10. Budišovice 5 1 0 4 10:15 3
11. Horní Lhota 4 1 0 3 5:13 3
12. Palhanec 4 0 1 3 3:9 1
13. Kyjovice 4 0 1 3 3:19 1
14. Raduň 5 0 0 5 2:19 0

III. TŘÍDA - SK. C

Holasovice - Melč 4:1 (2:0).
Vávrovice B - Větřkovice 0:0.
Svobodné Heřmanice - Štáblovice 2:2 (2:2).
Sosnová - Slavkov B 3:6 (2:3).
Deštné - Radkov 1:5 (1:4).
Budišov n/B B - Dolní Životice 1:11 (0:6).

1. Holasovice 5 5 0 0 33:5 15
2. Dolní Životice 5 4 0 1 30:9 12
3. Radkov 4 3 1 0 11:5 10
4. Brumovice 3 3 0 0 16:6 9
5. Melč 4 2 1 1 12:6 7
6. Slavkov B 3 2 1 0 11:6 7
7. Budišov nad Budišovkou B 5 2 1 2 14:23 7
8. Větřkovice 4 1 2 1 8:7 5
9. Štáblovice 5 0 4 1 10:14 4
10. Vávrovice B 5 0 2 3 1:9 2
11. Svobodné Heřmanice 5 0 1 4 10:25 1
12. Deštné 5 0 1 4 5:28 1
13. Sosnová 5 0 0 5 8:26 0

Autor: Roman Brhel

11.9.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Řemeslné práce - Řemeslné práce Tesař 20 000 Kč Tesaři STOLAŘ - TESAŘ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Výhodou řidičský průkaz sk. "B", "C", Práce s technickou dokumentací.. Pracoviště: Revitex blockhouse s.r.o. - pracoviště hlučín, K Pile, č.p. 581, 748 01 Hlučín. Informace: Iva Třísková, +420 776 255 847. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 110 Kč Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel ŘIDIČ. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 110 kč, mzda max. 115 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KO: Kročková Pavla, tel.: 724 484 508 (volejte 6.30-14.00 hod.), e-mail: personal@ostravskestavby.cz, Požadujeme praxi min. 5 let v oboru, dobrý zdravotní stav., Pracoviště: Bolatice, nástup ihned.. Pracoviště: Ostravské stavby a.s. - bolatice, Průmyslová, č.p. 964, 747 23 Bolatice. Informace: Pavla Kročková, +420 724 484 508. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 30 000 Kč Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel ŘIDIČ SK. C+E - ČR. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KO: Ing. Josef Štencel tel.: 602 531 668, e-mail: jednatel@stenceltransport.cz., vzdělání nerozhoduje, praxe podmínkou, požadujeme: digitální kartu, školení řidičů a psychologické testy. , Nabízíme: mzdu 26 000 Kč + cestovné. Jízdy po ČR, každodenní návrat do sídla společnosti. Nástup možný ihned.. Pracoviště: Štencel transport s. r. o., K Rybníčkům, č.p. 334, 747 81 Otice. Informace: Josef Štencel, . Výroba - Výroba Mechanici a opraváři osobních automobilů 100 Kč Mechanici a opraváři osobních automobilů AUTOMECHANIK/-ČKA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 100 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: *Beneš Pavel, tel.: 608 887 298, Nástup možný ihned. Požadujeme manuální zručnost.. Pracoviště: Pavel beneš - pracoviště, Markvartovická, č.p. 1928, 748 01 Hlučín. Informace: Pavel Beneš, .

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

FORTUNA:LIGA,  9. kolo, 22. září 2018, SFC Opava - FK Teplice
AKTUALIZOVÁNO
52

Opava má druhou výhru, v Brně porazila Teplice

Eligijus Jankauskas

Fotbalová Opava ulovila litevskou posilu, přichází mladík Jankauskas

-

Souhrn fotbalového víkendu

Prinášíme vám výsledkový servis fotbalových utkání na Opavsku a Hlučínsku z uplynulého víkendu.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 9 8 0 1 22:4 24
2. AC Sparta Praha 9 7 2 0 19:5 23
3. FC Viktoria Plzeň 9 7 0 2 14:9 21
4. FC Fastav Zlín 9 6 1 2 16:7 19
5. FC Baník Ostrava 9 6 1 2 14:5 19
6. FK Jablonec 9 4 1 4 14:10 13
7. FK Mladá Boleslav 9 4 1 4 22:20 13
8. Bohemians Praha 1905 9 3 2 4 10:12 11
9. 1. FK Příbram 9 3 2 4 14:18 11
10. FC Slovan Liberec 9 2 4 3 9:12 10
11. MFK Karviná 9 3 0 6 14:19 9
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT