VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Souhrn fotbalového víkendu

Přinášíme vám výsledkový servis fotbalových utkání na Opavsku a Hlučínsku.

18.9.2018
SDÍLEJ:

Háj ve Slezsku - Petrovice 0:0Foto: Deník / Petr Widenka

MSFL - 7. kolo

Otrokovice -  Dolní Benešov 3:4 (1:1).
Branky: 11. Šohaj, 58. Mlýnek, 62. Markovič – 33., 46., 47. a 70. Labuda.
Rozhodčí: Dorušák – Silný, Běhal.
ŽK: Rubý, Haas.
Diváci: 158.

Vyškov – Hlučín 1:1 (0:1).
Branky: 71. Bartley – 43. Štefek.
Rozhodčí: Drozdy – Tomanec, Vostrejž.
ŽK: Vintr, Tijani – Carvalho, Mac, Štefek.
Diváci: 235.

Petřkovice - Kroměříž 0:1 (0:0).
Branka: 52. Okleštěk.

Hulín - Rýmařov 3:4 (2:1).
Branky: 25. Josl z pok. kopu, 32. Šrom, 74. Ondřejka z pok. kopu - 16., 54. a 88. Navrátil, 66. Šupák.

Uherský Brod - Uničov 3:2 (1:0).
Branky: 37. Malenovský, 47. David, 57. Hruboš - 76. a 83. (penalta) Krč.

Líšeň - Vrchovina 3:0 (0:0).
Branky: 47. a 69. Přichystal, 83. Krška.

Hodonín - Velké Meziříčí 2:2 (2:0).
Branky: 22. Suchý, 26. Dione Papa - 65. a 76. Simr.

Valašské Meziříčí - Frýdek-Místek 0:3 (0:2).
Branky: 19. Hruška, 33. Varadi, 57. Gomola.

1. Líšeň 7 5 1 1 14:6 16
2. Uherský Brod 7 5 1 1 15:9 16
3. Kroměříž 7 5 0 2 13:6 15
4. Velké Meziříčí 7 3 4 0 17:10 13
5. Frýdek-Místek 7 4 1 2 15:9 13
6. Otrokovice 7 3 1 3 13:10 10
7. Dolní Benešov 7 3 1 3 14:13 10
8. Hodonín 7 3 1 3 7:7 10
9. Petřkovice 7 3 1 3 7:9 10
10. Hlučín 7 2 3 2 11:11 9
11. Uničov 7 3 0 4 9:11 9
12. Vyškov 7 2 2 3 12:10 8
13. Rýmařov 7 2 2 3 11:15 8
14. Vrchovina 7 1 2 4 10:14 5
15. Hulín 7 0 2 5 10:21 2
16. Valašské Meziříčí 7 0 2 5 7:24 2

DIVIZE E - 7. kolo

Ústí  - SFC Opava B 0:4 (0:1).
Branky: 68. a 90. M. Helebrand, 5. Hluchý, 57. Souček.
Rozhodčí: Hudec – Kadlec, Soukal.
ŽK: Holoubek, Žingor – Souček.
Diváci: 170.

Heřmanice - Dětmarovice 1:4 (1:0).
Branky: 28. Mantey - 51. a 85. Řapek, 55. Macko, 60. Egri.

Havířov - Frýdlant n. O. 1:0 (1:0).
Branka: 38. Zupko.

Slavičín - Nový Jičín 1:2 (0:1).
Branky: 49. Žůrek - 6. Juříček, 53. Pyclík.

Bohumín - Hranice 2:2 (0:1).
Branky: 71. Baculák, 85. Halaška z pen. - 44. Kundrát z pen., 65. Vyka.

Bruntál - Vsetín 1:0 (1:0).
Branka: 20. Hrabovský.

Přerov - HFK Olomouc 2:2 (2:1).
Branky: 2. a 10. Dlouhý - 32. Horka, 68. Malenda.

Šumperk - Kozlovice 1:0 (0:0).
Branka: 55. Horák.

1. Nový Jičín 7 7 0 0 20:3 21
2. Dětmarovice 7 4 1 2 18:9 13
3. Slavičín 7 4 1 2 13:11 13
4. Frýdlant nad Ostravicí 7 3 3 1 11:6 12
5. Havířov 7 4 0 3 10:15 12
6. Slezský FC Opava B 7 3 2 2 19:8 11
7. Hranice 7 2 4 1 15:13 10
8. SO Bruntál 7 3 1 3 11:9 10
9. Heřmanice 7 3 1 3 16:15 10
10. Kozlovice 7 3 1 3 8:10 10
11. HFK Olomouc 7 2 3 2 10:11 9
12. Bohumín 7 2 2 3 17:15 8
13. Vsetín 7 2 2 3 8:10 8
14. Šumperk 7 1 1 5 8:20 4
15. Ústí 7 0 2 5 4:16 2
16. Přerov 7 0 2 5 5:22 2

Krajský přebor - 7.kolo

Český Těšín – Pustá Polom 2:0 (1:0).
Branky: 15. Vlachovič, 82. Zogata.
Rozhodčí: Ham – Matějek, Viščor.
ŽK: Vlachovič – Blucha.
Diváci: 160.

Oldřišov – Stará Bělá 1:2 (0:2).
Branky: 49. Dřizgevič (penalta) – 5. Fárek, 16. Dziža.
Rozhodčí: Potiorek – Kret, Janáč.
ŽK: Anděl, Dřizgevič, Janík – Ivánek, Wendtner.
ČK: 90+2. Bořucký.
Diváci: 117.

Háj ve Slezsku – Petrovice 0:0.
Rozhodčí: Vojkovský – Jurček, Szwed.
ŽK: Trupl – Holec, Chwastek, Páleník.
Diváci: 120.

Dolní Datyně - Bílovec 0:4 (0:1).
Branky: 40. Ronec z pok. kopu, 62. J. Tomášek, 75. Pavlík, 77. Šimíček.

Břidličná - Hlubina 1:0 (1:0).
Branka: 16. Jiřičný.

Brušperk - Polanka 3:0 (2:0).
Branky: 10. a 30. Cigánek, 90. Brejla.

Krnov - Čeladná 0:1 (0:1).
Branka: 13. Kublák.

Frenštát p. R. - Šenov 3:1 (0:1).
Branky: 54. Klimpar z pok. kopu, 88. Bartoň, 92. Vaverka - 24. Kopel.

1. Frenštát pod Radhoštěm 8 7 1 0 20:4 22
2. Čeladná 8 7 0 1 22:9 21
3. Český Těšín 7 5 1 1 12:4 16
4. Brušperk 8 4 3 1 20:7 15
5. Bílovec 8 4 2 2 25:8 14
6. Petrovice 8 4 1 3 18:13 13
7. Břidličná 8 3 3 2 14:12 12
8. Háj ve Slezsku 8 3 3 2 13:11 12
9. Polanka 7 3 2 2 12:9 11
10. Šenov 8 3 0 5 15:15 9
11. Pustá Polom 8 2 2 4 9:16 8
12. Oldřišov 8 2 1 5 11:17 7
13. Dolní Datyně 8 2 0 6 8:28 6
14. Hlubina 8 1 2 5 13:22 5
15. Stará Bělá 8 1 1 6 10:35 4
16. Krnov 8 0 2 6 8:20 2

I.A TŘÍDA - SK. A - 7. kolo

Velké Heraltice - Kravaře 2:2 (1:2).
Branky: 12. M. Rolný, 66. Čunta - 28. Peterek, 45. Heger.

Fulnek - Darkovičky 2:1 (2:0).
Branky:16. P. Zagol, 43. Špitalík - 80. Kremzer.

Bolatice - Chlebičov 1:3 (0:1).
Branky: 74. Sebrala z pok. kopu - 7. Matyášek, 51. Tkadleček, 90. Radek.

Kobeřice - Mokré Lazce 4:1 (0:0).
Branky: 46., 58. a 61. A. Šimeček, 88. Kryštof - 55. Drozd.

Slavkov - Suché Lazce 3:1 (2:1).
Branky: 4. a 57. Král, 24. Rohovský - 15. Adamčík.

Štěpánkovice - Vřesina 3:1 (1:0).
Branky: 19. Bartusek, 69. Grigarčík, 72. Kožušník - 81. Wilk .

Utkání Jakubčovice - Ludgeřovice odloženo na 3. října.

1. Kobeřice 6 5 1 0 16:5 16
2. Jakubčovice 5 4 0 1 16:7 12
3. Darkovičky 6 3 2 1 8:6 11
4. Fulnek 6 3 2 1 10:10 10
5. Kravaře 6 2 3 1 12:6 9
6. Štěpánkovice 6 3 0 3 7:9 9
7. Bolatice 6 3 0 3 10:14 9
8. Vřesina 6 2 2 2 8:7 8
9. Velké Heraltice 6 2 2 2 9:13 8
10. Chlebičov 6 2 1 3 13:9 7
11. Slavkov 6 2 1 3 9:11 7
12. Mokré Lazce 6 2 0 4 8:14 6
13. Ludgeřovice 5 1 1 3 6:9 4
14. Suché Lazce 6 0 0 6 5:17 0

I.B TŘÍDA - SK. A - 7. kolo

Chomýž - Rýmařov B 3:4 (0:2).
Branky: 46. a 67. Juchelka, 49. Korčián - 27. Furik, 31. Kováč, 75. Přecechtěl, 88. Koždoň.

Hradec nad Moravicí - Vítkov 1:1 (0:1).
Branky: 88. D. Wiweger - 38. Špok.

Karlovice - SO Bruntál B 4:1 (2:1).
Branky: 19. a 87. Holčák, 39. Pelán, 52. M. Raiskup - 24. Hendrych z pok. kopu.

Horní Benešov - Krásné Loučky 3:4 (1:1).
Branky: 13. Zahradník, 47. Slíva, 67. Jak. Dankovič - 71. a 93. (obě z penalt) Krištof, 16. Fiurášek, 82. Košárek.

Zlatníky - Žimrovice 0:2 (0:2).
Branky: 16. L. Škrobánek, 20. Rusňák.

Město Albrechtice - Kylešovice 1:1 (0:1).
Branky: 48. Fiebrich - 42. Fruncek.

Budišov nad Budišovkou - Malé Hoštice 2:3 (1:2).
Branky: 39. Pizur, 59. Pražák - 20. Kašný, 30. Kliner, 81. Baďura.

1. Malé Hoštice 6 5 0 1 22:10 15
2. Rýmařov B 6 4 1 1 21:10 13
3. Hradec nad Moravicí 6 4 1 1 19:11 13
4. Zlatníky 6 4 0 2 15:7 12
5. Krásné Loučky 6 4 0 2 15:12 12
6. Žimrovice 6 3 2 1 15:10 11
7. Budišov nad Budišovkou 6 3 1 2 21:10 10
8. Karlovice 6 3 1 2 17:11 10
9. Vítkov 6 2 3 1 10:8 9
10. SO Bruntál B 6 2 0 4 24:15 6
11. Město Albrechtice 6 1 2 3 4:22 5
12. Chomýž 6 1 0 5 6:24 3
13. Kylešovice 6 0 1 5 4:25 1
14. Horní Benešov 6 0 0 6 8:26 0

I.B TŘÍDA - SK. B - 7. kolo

Velké Hoštice - Slovan Ostrava 0:3 (0:1).
Branky: 33. a 48. Tydlačka, 79. Trunkát.

Řepiště - Klimkovice 4:1 (3:1).
Branky: 17. a 45. Vomáčka, 41. a 80. Zahradník - 16. vlastní.

Krásné Pole - Strahovice 2:5 (1:1).
Branky: 42. M. Stralczynski, 60. Oleš - 47. a 71. Wicha, 14. M. Malchárek, 75. Hladík, 82. Pekárek.

Darkovice - Ostrava-Jih 0:3 (0:2).
Branky: 2. Šimko z pok. kopu, 29. Prokeš, 89. Němec.

Chuchelná - Bohuslavice 3:3 (1:1).
Branky: 35. a 91. Michalík, 53. Gargoš - 34. a 92. Koval, 47. Juchelka.

Hať - Šilheřovice 3:1 (2:0).
Branky: 27. Kupka, 43. Heglas, 59. Plaček - 86. Petr.

Kozmice - Velká Polom 3:2 (1:1).
Branky: 21. Gai, 49. Ondič, 61. Kalous - 44. Stadtherr, 78. Šmída.

1. Ostrava - Jih 6 6 0 0 25:1 18
2. Velké Hoštice 6 4 1 1 11:5 13
3. Slovan Ostrava 6 4 0 2 16:14 12
4. Hať 6 3 2 1 11:11 11
5. Řepiště 6 3 1 2 14:16 10
6. Kozmice 6 3 1 2 9:12 10
7. Klimkovice 6 2 2 2 15:13 8
8. Strahovice 6 2 2 2 11:12 8
9. Bohuslavice 6 2 1 3 9:9 7
10. Dakrovice 6 2 1 3 13:14 7
11. Krásné Pole  6 2 0 4 12:16 6
12. Velká Polom 6 1 1 4 9:14 4
13. Chuchelná 6 1 1 4 9:16 4
14. Šilheřovice 6 0 1 5 9:20 1

Okresní přebor

Píšť - Stěbořice 2:6 (0:4).
Vřesina - Štítina 3:2 (1:1).

Dobroslavice - Těškovice 1:0 (0:0).
Jakartovice - Kobeřice B 7:0 (3:0).
Vávrovice - Litultovice 2:1 (1:0).
Slavia Opava - Služovice 4:0 (1:0).
Březová - Hlavnice 1:3 (0:1). 

1. Slavia Opava 6 4 1 1 20:7 13
2. Jakartovice 6 4 1 1 18:6 13
3. Litultovice 6 4 1 1 17:7 13
4. Hlavnice 6 4 1 1 17:8 13
5. Vřesina 6 3 3 0 16:8 12
6. Vávrovice 6 4 0 2 11:8 12
7. Stěbořice 6 3 2 1 20:9 11
8. Dobroslavice 6 3 0 3 11:19 9
9. Píšť 6 2 1 3 10:20 7
10. Těškovice 6 1 2 3 13:13 5
11. Březová 6 1 2 3 7:14 5
12. Služovice 6 0 2 4 4:16 2
13. Štítina  6 0 1 5 7:18 1
14. Kobeřice B 6 0 1 5 2:20 1

III. TŘÍDA - SK. A

Dolní Benešov B - Sudice 1:5 (1:3).
Darkovice B - Kozmice B 7:2 (3:2).
Hať B - Strahovice B 1:3 (0:2).
Bolatice B - Štěpánkovice B 5:0 (2:0).
Závada - Bohuslavice B 2:2 (2:1).
Šilheřovice B - Bělá 1:2 (0:0).
Chuchelná B - Darkovičky B 1:3 (1:2).

1. Bolatice B 5 5 0 0 29:2 15
2. Strahovice B 7 4 1 2 14:8 13
3. Bělá 6 4 1 1 11:6 13
4. Sudice 6 4 0 2 19:15 12
5. Závada 6 3 1 2 18:10 10
6. Bohuslavice B 5 2 1 2 15:12 7
7. Darkovičky B 6 2 1 3 12:16 7
8. Kozmice B 6 2 1 3 8:16 7
9. Darkovice B 6 2 1 3 16:25 7
10. Štěpánkovice B 6 1 3 2 13:18 6
11. Hať B 6 1 2 3 13:19 5
12. Chuchelná B 5 1 1 3 4:10 4
13. Dolní Benešov B 6 0 4 2 9:16 4
14. Šilheřovice B 6 1 1 4 8:16 4

III. TŘÍDA - SK. B

Chvalíkovice - Skřipov 1:1 (1:0).
Raduň - Malé Hoštice B 1:7 (1:4).
Budišovice - Komárov 3:7 (2:4).
Hněvošice - Pustá Polom B 1:2 (1:1).
Horní Lhota - Kyjovice 2:1 (1:0).
Oldřišov B - Otice 2:0 (1:0).
Hrabyně - Palhanec 2:0 (2:0).

1. Komárov 6 6 0 0 34:8 18
2. Pustá Polom B 6 6 0 0 28:2 18
3. Malé Hoštice B 6 4 1 1 20:15 13
4. Oldřišov B 6 4 0 2 18:10 12
5. Chvalíkovice 5 3 2 0 8:5 11
6. Skřipov 6 3 2 1 13:11 11
7. Otice 6 3 1 2 8:5 10
8. Hrabyně 6 2 1 3 8:13 7
9. Horní Lhota 5 2 0 3 7:14 6
10. Hněvošice 6 1 1 4 7:11 4
11. Budišovice 6 1 0 5 13:22 3
12. Palhanec 5 0 1 4 3:11 1
13. Kyjovice 5 0 1 4 4:21 1
14. Raduň 6 0 0 6 3:26 0

III. TŘÍDA - SK. C

Větřkovice - Deštné 10:1 (6:0).
Brumovice - Sosnová 7:0 (3:0).
Slavkov B - Vávrovice B 3:1 (3:0).
Dolní Životice - Svobodné Heřmanice 7:0 (3:0).
Melč - Budišov n/B B 7:1 (4:0).
Radkov - Holasovice 1:0 (1:0).
Holasovice - Melč 4:1 (2:0).

1. Dolní Životice 6 5 0 1 37:9 15
2. Holasovice 6 5 0 1 33:6 15
3. Radkov 5 4 1 0 12:5 13
4. Brumovice 4 4 0 0 23:6 12
5. Melč 5 3 1 1 19:7 10
6. Slavkov B 4 3 1 0 14:7 10
7. Větřkovice 5 2 2 1 18:8 8
8. Budišov nad Budišovkou B 6 2 1 3 15:30 7
9. Štáblovice 5 0 4 1 10:14 4
10. Vávrovice B 6 0 2 4 2:12 2
11. Svobodné Heřmanice 6 0 1 5 10:32 1
12. Deštné 6 0 1 5 6:38 1
13. Sosnová 6 0 0 6 8:33 0

Autor: Roman Brhel

18.9.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 12 200 Kč Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních UKLÍZEČ -KA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KO: p. Halšková, p. Krbálková, první kontakt telefonicky - je třeba si domluvit schůzku, tel.: 732 339 845 - volejte pouze po-pá 6:30 - 14:00 hod., e-mail: opava@lesksluzby.cz. Osobní návštěva možná po předchozí telefonické domluvěv areálu SN, pavilon Chirurgie, 1.PP, úklid., Pracoviště Slezské nemocnice - porodní sály, nepřetržitý provoz - včetně víkendů a svátků, 12ti hodinové směny, příplatky za noční směny, svátky, nástup ihned.. Pracoviště: Lesk služby s.r.o.- pracoviště opava, Olomoucká, č.p. 470, 746 01 Opava 1. Informace: Halšková, +420 732 339 845. Výroba - Výroba Montážní dělník 20 000 Kč Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 15. Poznámka: KO: Hahnová Alena, tel.: 604 297 720 - volejte pouze po-pá 8:00 - 14:00 hod., e-mail: alena.hahnova@brano.eu, Pečlivost, důkladnost, smysl pro detail, samokontrola, zodpovědnost, pravidelná docházka., Pracoviště Hradec nad Moravicí.. Pracoviště: Brano a.s., Opavská, č.p. 1000, 747 41 Hradec nad Moravicí. Informace: Alena Hahnová, +420 604 297 720. Stavebnictví - Stavebnictví Ostatní stavební technici 29 000 Kč Ostatní stavební technici STAVEBNÍ TECHNIK /-NIČKA. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 29000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: *KO: Šárka Mahrová, životopisy posílat na e-mail: mahrova@azintergips.cz, tel. 723 724 901., Požadujeme: SŠ vzdělání technického směru, 2 roky praxe v oboru, možnost zaškolení, snaha učit se, schopnost vést lidi, ochota cestovat po celé ČR. , Náplň práce: vedení staveb výstavby, vedení lidí, kontrola materiálu., Nástup možný ihned.. Pracoviště: Az-intergips a.s., Krnovská, č.p. 2941, 747 07 Opava 7. Informace: Šárka Mahrová, . Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 90 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) KUCHAŘ/KA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 90 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Balejková Alžběta, tel.: 595000176, mobil 603 257 277, Nástup možný ihned. , Manuální zručnost, chuť pracovat.. Pracoviště: Alžběta balejková, Mírové náměstí, č.p. 19, 748 01 Hlučín. Informace: Alžběta Balejková, +420 595 000 176,603 257 277.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Kooperativa NBL: BK Opava – Královští sokoli, 13. října 2018 v Opavě
3 16

Basketbalisté Opavy si poradili s nováčkem

Radovan Kouřil (ve žlutém) na snímku s děčínským Filipem Kroutilem.

Opavský Radovan Kouřil po senzační výhře: Rozhodla dobrá práce v obraně

-

Souhrn fotbalového víkendu

Přinášíme vám výsledkový servis fotbalových utkání na Opavsku a Hlučínsku z uplynulého víkendu.

Cenný skalp zařídil Pecuch

Tohle vítězství se počítá. Dolnobenešovští fotbalisté na domácím trávníku porazili nebezpečnou Kroměříž. Jediný gól zápasu vstřelil osm minut před koncem Pecuch.

Střelecký koncert Skácelovy družiny

Čekání na výhru skončilo. Fotbalisté Hlučína se po osmizápasovém půstu radovali z vítězství. Nutno podotknout, že stálo za to. Skácelova družina rozstřílela Velké Meziříčí vysoko 8:1.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 11 9 0 2 27:7 27
2. FC Viktoria Plzeň 11 9 0 2 16:9 27
3. AC Sparta Praha 11 7 2 2 19:7 23
4. FC Baník Ostrava 11 7 2 2 18:8 23
5. FC Fastav Zlín 11 6 2 3 17:9 20
6. FK Jablonec 11 6 1 4 18:11 19
7. FC Slovan Liberec 11 4 4 3 13:12 16
8. Bohemians Praha 1905 11 4 3 4 11:12 15
9. FK Mladá Boleslav 11 4 2 5 24:25 14
10. 1. FK Příbram 11 4 2 5 18:22 14
11. MFK Karviná 11 3 1 7 14:21 10
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Komunální volby do zastupitelstev obcí 2018 (5. a 6. října 2018)
Seznam kandidátů, jak se volí v komunálních volbách, zpravodajství, výsledky komunálních voleb 2018 a přehled možných koalic v zastupitelstvu vaší obce. Volby do magistrátu a zastupitelstva krajských měst (Praha, Brno, Plzeň, Ostrava, České Budějovice, Jihlava, Hradec Králové, Pardubice, Olomouc, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Liberec, Zlín)

Senátní volby 2018 (1. kolo 5. a 6. října 2018, 2. kolo 12. a 13. října 2018)
Aktuální složení Senátu, seznam kandidátů do Senátu, výsledky senátních voleb 2018 pro volební obvody: Sokolov, Chomutov, Rokycany, Domažlice, České Budějovice, Praha 12, Praha 4, Praha 8, Praha 2, Litoměřice, Teplice, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Benešov, Chrudim, Náchod, Svitavy, Třebíč, Břeclav, Brno-město, Prostějov, Šumperk, Opava, Ostrava-město, Karviná, Vsetín, Zlín.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT