VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Souhrn fotbalového víkendu

Prinášíme vám výsledkový servis fotbalových utkání na Opavsku a Hlučínsku z uplynulého víkendu.

24.9.2018
SDÍLEJ:

Služovice - Vřesina.Foto: Ondřej Teichmann

MSFL - 8. kolo

Dolní Benešov – Vyškov 2:3 (0:2).
Branky: 61. Gebauer, 90. Labuda – 4. Matocha, 24. M. Vintr  50. O. Vintr.

Uničov – Hlučín 0:0.

Rýmařov - Líšeň 1:8 (0:5).
Branky: 52. Šupák - 7., 17., 49. a 78. Přichystal, 4. a 72. Krška David, 26. a 37. Minařík.

Frýdek-Místek - Hulín 5:1 (3:1).
Branky: 15. (penalta) a 75. Varadi, 21. a 26. Gomola, 86. Hruška - 35. Ondřejka z pok. kopu.

Uherský Brod - Valašské Meziříčí 0:0.

Vrchovina - Hodonín 2:1 (1:0).
Branky: 18. Dočekal, 90. Ošmera - 77. Mareš.

Velké Meziříčí - Petřkovice 1:1 (1:1).
Branky: 33. Simr - 13. Kania.

Kroměříž - Otrokovice 1:0 (0:0).
Branka: 55. Motal.

1. Líšeň 8 6 1 1 22:7 19
2. Kroměříž 8 6 0 2 14:6 18
3. Uherský Brod 8 5 2 1 15:9 17
4. Frýdek - Místek 8 5 1 2 20:10 16
5. Velké Meziříčí 8 3 5 0 18:11 14
6. Vyškov 8 3 2 3 15:12 11
7. Petřkovice 8 3 2 3 8:10 11
8. Otrokovice 8 3 1 4 13:11 10
9. Dolní Benešov 8 3 1 4 16:16 10
10. Hlučín 8 2 4 2 11:11 10
11. Hodonín 8 3 1 4 8:9 10
12. Uničov 8 3 1 4 9:11 10
13. Vrchovina 8 2 2 4 12:15 8
14. Rýmařov 8 2 2 4 12:23 8
15. Valašské Meziříčí 8 0 3 5 7:24 3
16. Hulín 8 0 2 6 11:26 2

DIVIZE E - 8. kolo

SFC Opava B – SO Bruntál 3:0 (1:0).
Branky: 27. Řezníček, 55. Souček, 67. Juřena.
Rozhodčí: Dudek – Koláček, Šamárek.
ŽK: Dohnálek.
Diváci: 206.

Nový Jičín - Bohumín 1:2 (0:2).
Branky: 55. Kiss Farkas - 4. Halaška, 25. Latocha.

Vsetín - Havířov 1:0 (0:0).
Branka: 51. Bublák.

Frýdlant n. O. - Přerov 1:0 (0:0).
Branka: 71. Velička.

Kozlovice - Dětmarovice 4:1 (2:1).
Branky: 31. Nekuda, 45. vlastní, 85. Mazouch, 88. Přikryl - 36. Skoupý.

Šumperk - Ústí 2:0 (0:0).
Branky: 55. Smrž, 64. Šebela.

Hranice - Heřmanice 5:0 (0:0).
Branky: 51. a 90. Marek 65. Kundrát, 80. D. Kuchař, 90. Vavřík.

HFK Olomouc - Slavičín 2:0 (0:0).
Branky: 69. Horka z pok. kopu, 93. Buček.

1. Nový Jičín 8 7 0 1 21:5 21
2. Frýdlant nad Ostravicí 8 4 3 1 12:6 15
3. Slezský FC Opava B 8 4 2 2 22:8 14
4. Hranice 8 3 4 1 20:13 13
5. Dětmarovice 8 4 1 3 19:13 13
6. Kozlovice 8 4 1 3 12:11 13
7. Slavičín 8 4 1 3 13:13 13
8. HFK Olomouc 8 3 3 2 12:11 12
9. Havířov 8 4 0 4 10:16 12
10. Bohumín 8 3 2 3 19:16 11
11. Vsetín 8 3 2 3 9:10 11
12. SO Bruntál 8 3 1 4 11:12 10
13. Heřmanice 8 3 1 4 16:20 10
14. Šumperk 8 2 1 5 10:20 7
15. Ústí 8 0 2 6 4:18 2
16. Přerov 8 0 2 6 5:23 2

KRAJSKÝ PŘEBOR - 8. kolo  

Pustá Polom – Polanka 0:1 (0:0).
Branka: 88. Šustr.
Rozhodčí: Čuba – Dedek, Lalík.
ŽK: Vitoul, Kuděla, Vítek, Poštulka – Gajďok, Šustr, Mašlanka.
Diváci: 100.

Petrovice – Oldřišov 2:1 (1:0).
Branky: 22. Makula, 80. Hanusek – 50. Moc.
Rozhodčí: Matějek – Šafrán, Šimeček.
ŽK: Holec, Hanusek, Ruisl, Šiška – Štalmach.
Diváci: 85.

Český Těšín – Háj ve Slezsku 1:0 (0:0).
Branka: 59. z pen. Vlachovič.
Rozhodčí: Slaný – Kret, Dedek.
ŽK: Krucina, Zogata – Eršil, Trupl, Hlaváček.
ČK: 90+2. Zogata, 90+3. Rac.
Diváci: 80.

Hlubina - Brušperk 2:0 (0:0).
Branky: 55. Vančo, 68. Rodek.

Šenov - Břidličná 2:6 (1:4).
Branky: 28. Hanauer, 53. Klos - 6. a 20. Furčak, 40. Cudrák, 45. Jiřičný, 52. Sklenařík, 87. Pella.

Čeladná - Frenštát p. R. 3:3 (2:1).
Branky: 22. Fojtík, 39. Váňa, 50. Šimák - 45. Klimpar, 47. Jurek, 60. Malý.

Bílovec - Krnov 0:0.

Stará Bělá - Dolní Datyně 1:2 (1:0).
Branky: 36. Fárek - 57. Baláž, 76. Gistinger.

Dohrávka 15. kola:
Polanka - Český Těšín 3:1 (1:0).
Branky: 38. Kaluža, 55. Miko, 70. Uher - 84. Vlachovič.

1. Frenštát pod Radhoštěm 9 7 2 0 23:7 23
2. Čeladná 9 7 1 1 25:12 22
3. Český Těšín 9 6 1 2 14:7 19
4. Polanka 9 5 2 2 16:10 17
5. Petrovice 9 5 1 3 20:14 16
6. Bílovec 9 4 3 2 25:8 15
7. Brušperk 9 4 3 2 20:9 15
8. Břidličná 9 4 3 2 20:14 15
9. Háj ve Slezsku 9 3 3 3 13:12 12
10. Šenov 9 3 0 6 17:21 9
11. Dolní Datyně 9 3 0 6 10:29 9
12. Hlubina  9 2 2 5 15:22 8
13. Pustá Polom 9 2 2 5 9:17 8
14. Oldřišov 9 2 1 6 12:19 7
15. Stará Bělá 9 1 1 7 11:37 4
16. Krnov 9 0 3 6 8:20 3

I.A TŘÍDA - SK. A - 8. kolo

Suché Lazce - Mokré Lazce 0:2 (0:2).
Branky: 4. a 37. Hiemer.

Chlebičov - Kobeřice 1:2 (1:0).
Branky: 43. Radek - 67. Hartmann, 74. Stuchlík.

Darkovičky - Jakubčovice 5:2 (3:1).
Branky: 15. a 43. Bajger, 13. Wicker,  67. Kempný, 78. Turanský - 23. Fertál, 69. D. Molnár.

Kravaře - Fulnek 3:2 (0:2).
Branky: 60. a 70. Barcal, 61. Těžký - 30. Ďurica, 44. Maléř.

Vřesina - Velké Heraltice 2:0 (0:0).
Branky: 75. Majkut, 87. Hloušek.

Slavkov - Štěpánkovice 0:2 (0:0).
Branky: 72. Schwalbe, 88. D. Harazim.

Utkání Ludgeřovice - Bolatice odloženo na 27. září.

1. Kobeřice 7 6 1 0 18:6 19
2. Darkovičky 7 4 2 1 13:8 14
3. Kravaře 7 3 3 1 15:8 12
4. Jakubčovice 6 4 0 2 18:12 12
5. Štěpánkovice 7 4 0 3 9:9 12
6. Vřesina 7 3 2 2 10:7 11
7. Fulnek 7 3 1 3 12:13 10
8. Bolatice 6 3 0 3 10:14 9
9. Mokré Lazce 7 3 0 4 10:14 9
10. Velké Heraltice 7 2 2 3 9:15 8
11. Chlebičov 7 2 1 4 14:11 7
12. Slavkov 7 2 1 4 9:13 7
13. Ludgeřovice 5 1 1 3 6:9 4
14. Suché Lazce 7 0 0 7 5:19 0

I.B TŘÍDA - SK. A - 8. kolo

Žimrovice - Malé Hoštice 2:0 (1:0).
Branky: 41. O. Černý, 71. J. Černý.

Krásné Loučky - Budišov nad Budišovkou 3:2 (0:1).
Branky: 72. a 73. (penalta) Košárek, 86. Žitník - 21. Skácel, 49. Kuric.

Vítkov - Karlovice 2:4 (1:2).
Branky: 18. P. Moravec, 87. Dohnálek - 16., 36., 48. (penalta) a 76. Burda.

Chomýž - Kylešovice 3:0 (2:0).
Branky: 20. a 44. Korčián, 59. Čandas.

Zlatníky - Město Albrechtice 4:4 (3:0).
Branky: 17. Kořínek, 19. Řehulka, 38. D. Bláha, 48. Prejda - 53. Táborský, 60. Horkel, 66. Pavlíček z pok. kopu, 76. Juchelka.

Rýmařov B - Hradec nad Moravicí 3:4 (1:1).
Branky: 40. Doležel, 59. Piroška, 84. Přecechtěl z pok. kopu - 7. a 58. Hebelka, 53. Lichý, 89. Krejsa.

SO Bruntál B - Horní Benešov 7:0 (2:0).
Branky: 29. a 85. Cabal, 72. a 75. Blažek, 36. Kopec, 58. Hrabovský, 79. Chudý.

1. Hradec nad Moravicí 7 5 1 1 23:14 16
2. Malé Hoštice 7 5 0 2 22:12 15
3. Krásné Loučky 7 5 0 2 18:14 15
4. Žimrovice 7 4 2 1 17:10 14
5. Rýmařov B 7 4 1 2 24:14 13
6. Zlatníky 7 4 1 2 19:11 13
7. Karlovice 7 4 1 2 21:13 13
8. Budišov nad Budišovkou 7 3 1 3 23:13 10
9. SO Bruntál B 7 3 0 4 31:15 9
10. Vítkov 7 2 3 2 12:12 9
11. Chomýž 7 2 0 5 9:24 6
12. Město Albrechtice 7 1 3 3 8:26 6
13. Kylešovice 7 0 1 6 4:28 1
14. Horní Benešov 7 0 0 7 8:33 0

I.B TŘÍDA - SK. B - 8. kolo

Slovan Ostrava - Ostrava-Jih 4:3 (2:0).
Branky: 15. (penalta), 62. a 68. Trunkát, 44. Toma - 71. Korbačka, 85. Prokeš 88. F. Gaži.

Velká Polom - Chuchelná 1:2 (1:1).
Branky: 9. Jiří Stadtherr - 30. Neuwirth, 88. Hradil.

Klimkovice - Kozmice 2:1 (2:0).
Branky: 13. Vaněk, 22. vlastní - 75. Mlýnek.

Velké Hoštice - Řepiště 3:1 (0:1).
Branky: 54. J. Jaroš, 56. Stříbný, 84. Těžký - 40. Moravčík.

Strahovice - Darkovice 4:2 (3:1).
Branky: 45. a 65. Wicha, 12. Továrek, 42. Malchárek - 38. Poštulka, 57. Tannnenberger.

Šilheřovice - Krásné Pole 1:2 (1:0).
Branky: 23. Černý - 68. a 69. Hammpel.

Bohuslavice - Hať 1:1 (0:0).
Branky: 60. Koval - 86. J. Machalla.

1. Ostrava - Jih 7 6 0 1 28:5 18
2. Velké Hoštice 7 5 1 1 14:6 16
3. Slovan Ostrava 7 5 0 2 20:17 15
4. Hať 7 3 3 1 12:12 12
5. Klimkovice 7 3 2 2 17:14 11
6. Strahovice 7 3 2 2 15:14 11
7. Řepiště 7 3 1 3 15:19 10
8. Kozmice 7 3 1 3 10:14 10
9. Krásné Pole 7 3 0 4 14:17 9
10. Bohuslavice 7 2 2 3 10:10 8
11. Dakrovice 7 2 1 4 15:18 7
12. Chuchelná 7 2 1 4 11:17 7
13. Velká Polom 7 1 1 5 10:16 4
14. Šilheřovice 7 0 1 6 10:22 1

OKRESNÍ PŘEBOR

Služovice - Vřesina 2:1 (1:1).

Litultovice - Březová 1:1 (0:0).
Píšť - Jakartovice 0:2 (0:1).
Hlavnice - Slavia Opava 0:1 (0:1).
Stěbořice - Těškovice 2:0 (2:0).
Štítina - Dobroslavice 3:3 (1:2).

1. Slavia Opava 7 5 1 1 21:7 16
2. Stěbořice 7 4 2 1 22:9 14
3. Jakartovice 6 4 1 1 18:6 13
4. Litultovice 6 4 1 1 17:7 13
5. Hlavnice 7 4 1 2 17:9 13
6. Vřesina 6 3 3 0 16:8 12
7. Vávrovice 6 4 0 2 11:8 12
8. Dobroslavice 7 3 1 3 14:22 10
9. Píšť 6 2 1 3 10:20 7
10. Těškovice 7 1 2 4 13:15 5
11. Březová 6 1 2 3 7:14 5
12. Štítina 7 0 2 5 10:21 2
13. Služovice 6 0 2 4 4:16 2
14. Kobeřice B 6 0 1 5 2:20 1

III. TŘÍDA - SK. A

Bělá - Chuchelná B 2:0 (1:0).
Sudice - Šilheřovice B 7:0 (2:0).
Bohuslavice B - Kozmice B 4:1 (2:0).
Štěpánkovice B - Darkovice B 8:2 (4:1).
Strahovice B - Bolatice B 0:9 (0:7).
Darkovičky B - Hať B 2:0 (0:0).
Závada - Dolní Benešov B 1:3 (1:1).

1. Bolatice B 6 6 0 0 38:2 18
2. Bělá 6 4 1 1 11:6 13
3. Strahovice B 8 4 1 3 14:17 13
4. Sudice 6 4 0 2 19:15 12
5. Závada 7 3 1 3 19:13 10
6. Bohuslavice B 6 3 1 2 19:13 10
7. Darkovičky B 7 3 1 3 14:16 10
8. Štěpánkovice B 7 2 3 2 21:20 9
9. Dolní Benešov B 7 1 4 2 12:17 7
10. Kozmice B 7 2 1 4 9:20 7
11. Darkovičky B 7 2 1 4 18:33 7
12. Hať B 7 1 2 4 13:21 5
13. Chuchelná B 5 1 1 3 4:10 4
14. Šilheřovice B 6 1 1 4 8:16 4

III. TŘÍDA - SK. B

Komárov - Skřipov 3:1 (0:0).
Kyjovice - Oldřišov B 1:3 (0:3).
Chvalíkovice - Raduň 2:1 (1:0).
Palhanec - Budišovice 3:1 (1:1).
Otice - Hrabyně 3:1 (1:1).
Pustá Polom B - Malé Hoštice B 6:1 (3:0).

1. Pustá Polom B 7 7 0 0 34:3 21
2. Komárov 7 7 0 0 37:9 21
3. Oldřišov B 7 5 0 2 21:11 15
4. Chvalíkovice 6 4 2 0 10:6 14
5. Otice 7 4 1 3 11:6 13
6. Malé Hoštice B 7 4 1 3 21:21 13
7. Skřipov 7 3 2 2 14:14 11
8. Hrabyně 7 2 1 4 9:16 7
9. Horní Lhota 5 2 0 3 7:14 6
10. Hněvošice 6 1 1 4 7:11 4
11. Palhanec 6 1 1 4 6:12 4
12. Budišovice 7 1 0 6 14:25 3
13. Kyjovice 6 0 1 5 5:24 1
14. Raduň 7 0 0 7 4:28 0

III. TŘÍDA - SK. C

Holasovice - Větřkovice 4:0 (2:0).
Vávrovice B - Brumovice 1:3 (1:2).
Dolní Životice - Melč 4:1 (1:1).
Sosnová - Štáblovice 6:4 (2:3).
Budišov n/B B - Radkov 2:2 (1:1).
Deštné – Slavkov B 2:0 (1:0).

1. Dolní Životice 7 6 0 1 41:10 18
2. Holasovice 6 5 0 1 33:6 15
3. Brumovice 5 5 0 0 26:7 15
4. Radkov 6 4 2 0 14:7 14
5. Melč 6 3 1 2 20:11 10
6. Slavkov B 5 3 1 1 1¨4:9 10
7. Větřkovice 5 2 2 1 18:8 8
8. Budišov nad Budišovkou B 7 2 2 3 17:32 8
9. Štáblovice 6 0 4 2 14:20 4
10. Deštné 7 1 1 5 8:38 4
11. Sosnová 7 1 0 6 14:37 3
12. Vávrovice B 7 0 2 5 3:15 2
13. Svobodné Heřmanice 6 0 1 5 10:32 1

Autor: Roman Brhel

24.9.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 12 200 Kč Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních UKLÍZEČ -KA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KO: p. Halšková, p. Krbálková, první kontakt telefonicky - je třeba si domluvit schůzku, tel.: 732 339 845 - volejte pouze po-pá 6:30 - 14:00 hod., e-mail: opava@lesksluzby.cz. Osobní návštěva možná po předchozí telefonické domluvěv areálu SN, pavilon Chirurgie, 1.PP, úklid., Pracoviště Slezské nemocnice - porodní sály, nepřetržitý provoz - včetně víkendů a svátků, 12ti hodinové směny, příplatky za noční směny, svátky, nástup ihned.. Pracoviště: Lesk služby s.r.o.- pracoviště opava, Olomoucká, č.p. 470, 746 01 Opava 1. Informace: Halšková, +420 732 339 845. Výroba - Výroba Montážní dělník 20 000 Kč Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 15. Poznámka: KO: Hahnová Alena, tel.: 604 297 720 - volejte pouze po-pá 8:00 - 14:00 hod., e-mail: alena.hahnova@brano.eu, Pečlivost, důkladnost, smysl pro detail, samokontrola, zodpovědnost, pravidelná docházka., Pracoviště Hradec nad Moravicí.. Pracoviště: Brano a.s., Opavská, č.p. 1000, 747 41 Hradec nad Moravicí. Informace: Alena Hahnová, +420 604 297 720. Stavebnictví - Stavebnictví Ostatní stavební technici 29 000 Kč Ostatní stavební technici STAVEBNÍ TECHNIK /-NIČKA. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 29000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: *KO: Šárka Mahrová, životopisy posílat na e-mail: mahrova@azintergips.cz, tel. 723 724 901., Požadujeme: SŠ vzdělání technického směru, 2 roky praxe v oboru, možnost zaškolení, snaha učit se, schopnost vést lidi, ochota cestovat po celé ČR. , Náplň práce: vedení staveb výstavby, vedení lidí, kontrola materiálu., Nástup možný ihned.. Pracoviště: Az-intergips a.s., Krnovská, č.p. 2941, 747 07 Opava 7. Informace: Šárka Mahrová, . Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 90 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) KUCHAŘ/KA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 90 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Balejková Alžběta, tel.: 595000176, mobil 603 257 277, Nástup možný ihned. , Manuální zručnost, chuť pracovat.. Pracoviště: Alžběta balejková, Mírové náměstí, č.p. 19, 748 01 Hlučín. Informace: Alžběta Balejková, +420 595 000 176,603 257 277.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Kooperativa NBL: BK Opava – Královští sokoli, 13. října 2018 v Opavě
3 16

Basketbalisté Opavy si poradili s nováčkem

Radovan Kouřil (ve žlutém) na snímku s děčínským Filipem Kroutilem.

Opavský Radovan Kouřil po senzační výhře: Rozhodla dobrá práce v obraně

-

Souhrn fotbalového víkendu

Přinášíme vám výsledkový servis fotbalových utkání na Opavsku a Hlučínsku z uplynulého víkendu.

Cenný skalp zařídil Pecuch

Tohle vítězství se počítá. Dolnobenešovští fotbalisté na domácím trávníku porazili nebezpečnou Kroměříž. Jediný gól zápasu vstřelil osm minut před koncem Pecuch.

Střelecký koncert Skácelovy družiny

Čekání na výhru skončilo. Fotbalisté Hlučína se po osmizápasovém půstu radovali z vítězství. Nutno podotknout, že stálo za to. Skácelova družina rozstřílela Velké Meziříčí vysoko 8:1.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 11 9 0 2 27:7 27
2. FC Viktoria Plzeň 11 9 0 2 16:9 27
3. AC Sparta Praha 11 7 2 2 19:7 23
4. FC Baník Ostrava 11 7 2 2 18:8 23
5. FC Fastav Zlín 11 6 2 3 17:9 20
6. FK Jablonec 11 6 1 4 18:11 19
7. FC Slovan Liberec 11 4 4 3 13:12 16
8. Bohemians Praha 1905 11 4 3 4 11:12 15
9. FK Mladá Boleslav 11 4 2 5 24:25 14
10. 1. FK Příbram 11 4 2 5 18:22 14
11. MFK Karviná 11 3 1 7 14:21 10
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Komunální volby do zastupitelstev obcí 2018 (5. a 6. října 2018)
Seznam kandidátů, jak se volí v komunálních volbách, zpravodajství, výsledky komunálních voleb 2018 a přehled možných koalic v zastupitelstvu vaší obce. Volby do magistrátu a zastupitelstva krajských měst (Praha, Brno, Plzeň, Ostrava, České Budějovice, Jihlava, Hradec Králové, Pardubice, Olomouc, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Liberec, Zlín)

Senátní volby 2018 (1. kolo 5. a 6. října 2018, 2. kolo 12. a 13. října 2018)
Aktuální složení Senátu, seznam kandidátů do Senátu, výsledky senátních voleb 2018 pro volební obvody: Sokolov, Chomutov, Rokycany, Domažlice, České Budějovice, Praha 12, Praha 4, Praha 8, Praha 2, Litoměřice, Teplice, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Benešov, Chrudim, Náchod, Svitavy, Třebíč, Břeclav, Brno-město, Prostějov, Šumperk, Opava, Ostrava-město, Karviná, Vsetín, Zlín.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT