MSFL - 9. kolo

Hlučín – Dolní Benešov 2:2 (1:1).
Branky: 20. Mozol, 86. Foltýn – 9. Rubý, 50. Labuda.
Rozhodčí: Gasnárek – Drozdy, Macrineanu.
ŽK: Málek, Carvalho, Jančík, Štefek – Rubý, Moravec, Daniel Škroch.
Diváci: 429.

Petřkovice - Vrchovina 5:1 (2:1).
Branky: 45. a 73. Telnar, 45. Smékal, 56. Szotkowski, 60. Kania - 25. Zbytovský.

Líšeň - Frýdek-Místek 4:2 (2:0).
Branky: 44., 46. a 76. Zapletal, 67. Fall - 53. (penalta) a 69. Varadi.

Hodonín - Rýmařov 3:1 (1:0).
Branky: 4. Hesek z pok. kopu, 73. Suchý, 92. Novotný - 52. Tilkeridis.

Vyškov - Kroměříž 0:0.

Otrokovice - Velké Meziříčí 3:5 (1:3).
Branky: 32. Jasenský, 56. Mlýnek, 73. Hladík - 37. a 62. Simr, 9. Dolejš, 12. E. Smejkal, 71. Bouček.

Valašské Meziříčí - Uničov 0:4 (0:1).
Branky: 45. Krč z pok. kopu, 54. Dostál, 80. Purzitidis, 90. Jeřábek.

Hulín - Uherský Brod 1:0 (0:0).
Branka: 71. Šrom.

1. Líšeň 9 7 1 1 26:9 22
2. Kroměříž 9 6 1 2 14:6 19
3. Velké Meziříčí 9 4 5 0 23:14 17
4. Uherský Brod 9 5 2 2 15:10 17
5. Frýdek-Místek 9 5 1 3 22:14 16
6. Petřkovice 9 4 2 3 13:11 14
7. Uničov 9 4 1 4 13:11 13
8. Hodonín 9 4 1 4 11:10 13
9. Vyškov 9 3 3 3 15:12 12
10. Dolní Benešov 9 3 2 4 18:18 11
11. Hlučín 9 2 5 2 13:13 11
12. Otrokovice 9 3 1 5 16:16 10
13. Vrchovina 9 2 2 5 13:20 8
14. Rýmařov 9 2 2 5 13:26 8
15. Hulín 9 1 2 6 12:26 5
16. Valašské Meziříčí 9 0 3 6 7:28 3

DIVIZE E - 9. kolo

Havířov – Slezský FC Opava B 1:1 (1:1).
Branky: 43. Hottek – 38. Jankauskas.
Rozhodčí: Kovařčík – Lysák, Šamárek.
ŽK: Matušovič, Skoupý, Zupko – Hluchý.
Diváci: 230.

Heřmanice - Nový Jičín 2:5 (0:3).
Branky: 61. a 62. Tomšů - 12. Urbanovský, 31. Pyclík, 39. Klepáč, 49. Javorek, 82. Opatřil.

Dětmarovice - Hranice 1:6 (1:1).
Branky: 16. Alić - 48., 51. a 85. Marek, 35. Vavřík, 75. D. Kuchař, 90. Křenek.

Slavičín - Frýdlant n. O. 3:1 (1:0).
Branky: 65. a 81. P. Švach, 40. Elšík - 85. Velička.

Přerov - Vsetín 1:1 (1:0).
Branky: 6. Dlouhý - 79. Stuchlík.

Ústí - Kozlovice 1:4 (0:3).
Branky: 72. Žingor - 8. a 49. Řehák, 13. a 19. Galetka.

Bohumín - HFK Olomouc 3:0 (0:0).
Branky: 49. Košťál, 76. Halaška, 85. Baculák.

Bruntál - Šumperk 3:0 (0:0).
Branky: 57. P. Kundrátek, 65. Orság, 80. Cabal.

1. Nový Jičín 9 8 0 1 26:7 24
2. Hranice 9 4 4 1 26:14 16
3. Kozlovice 9 5 1 3 16:12 16
4. Slavičín 9 5 1 3 16:14 16
5. Slezský FC Opava B 9 4 3 2 23:9 15
6. Frýdlant nad Ostravicí  9 4 3 2 13:9 15
7. Bohumín 9 4 2 3 22:16 14
8. SO Bruntál 9 4 1 4 14:12 13
9. Dětmarovice 9 4 1 4 20:19 13
10. Havířov 9 4 1 4 11:17 13
11. Vsetín 9 3 3 3 10:11 12
12. HFK Olomouc 9 3 3 3 12:14 12
13. Heřmanice 9 3 1 5 18:25 10
14. Šumperk 9 2 1 6 10:23 7
15. Přerov 9 0 3 6 6:24 3
16. Ústí 9 0 2 7 5:22 2

KRAJSKÝ PŘEBOR - 9. kolo

Oldřišov – Český Těšín 1:0 (1:0).
Branka: 43. Dřizgevič.
Rozhodčí: Viščor – Lalík, Švec.
ŽK: Fišer.
Diváci: 121.

Háj ve Slezsku – Pustá Polom 1:1 (1:0).
Branky: 43. O. Matěj – 81. Richtár.
Rozhodčí: Tomšík – Šafrán, Janáč.
ŽK: Trupl – Jašek.
Diváci: 290.

Dolní Datyně - Lok. Petrovice 0:2 (0:2).
Branky: 34. Hanusek, 45. Makula.

Břidličná - Čeladná 2:0 (0:0).
Branky: 59. Jiřičný, 64. Čanecký.

Brušperk - Šenov 2:2 (0:0).
Branky: 52. Zajac, 78. Vrána - 56. Bednář, 60. Hanauer.

Polanka - Hlubina 2:0 (0:0).
Branky: 47. Skřehot, 49. Ševčík.

Krnov - Stará Bělá 5:3 (2:1).
Branky: 12. a 79. Tümmler, 19. a 90. Fiurik, 88. Šimčík z pok. kopu - 1. Petrík, 48. Brachtl, 64. Kožík.

Frenštát p. R. - Bílovec 4:2 (3:1).
Branky: 44. a 90. Klimpar, 13. Bolcek, 38. Žitnik - 21. Černín, 73. Střelec.

1. Frenštát pod Radhoštěm 10 8 2 0 27:9 26
2. Čeladná 10 7 1 2 25:14 22
3. Polanka 10 6 2 2 18:10 20
4. Petrovice 10 6 1 3 22:14 19
5. Český Těšín 10 6 1 3 14:8 19
6. Břidličná 10 5 3 2 22:14 18
7. Brušperk 10 4 4 2 22:11 16
8. Bílovec 10 4 3 3 27:12 15
9. Háj ve Slezsku 10 3 4 3 14:13 13
10. Šenov 10 3 1 6 19:23 10
11. Oldřišov 10 3 1 6 13:19 10
12. Pustá Polom 10 2 3 5 10:18 9
13. Dolní Datyně  10 3 0 7 10:31 9
14. Hlubina 10 2 2 6 15:24 8
15. Krnov 10 1 3 6 13:23 6
16. Stará Bělá 10 1 1 8 14:42 4

I.A TŘÍDA - SK. A - 9. kolo

Velké Heraltice - Slavkov 1:4 (0:1).
Branky: 89. Piatkevič - 53. a 81. Rohovský, 39. Schneider, 58. Borunský.

Fulnek - Vřesina 8:0 (4:0).
Branky: 14., 24., 41., 72. a 81. Maléř , 21. P. Zagol, 54. M. Zagol, 83. Ďurica.

Jakubčovice - Kravaře 6:0 (1:0).
Branky: 63., 66. (penalta), 68. (penalta) a 72. Chovanec, 20. Sommer, 54. Vavroš.

Mokré Lazce - Chlebičov 3:0 (0:0).
Branky: 49. a 60. Galvas, 90. Mička.

Bolatice - Darkovičky 2:2 (0:1).
Branky: 70. Šamárek z pok. kopu, 94. O. Langer  - 36. a 75. (penalta) Kremzer.

Kobeřice - Ludgeřovice 3:0 (2:0).
Branky: 3.. 21. a 72. Šimeček.

Štěpánkovice - Suché Lazce 2:1 (1:1).
Branky: 35. Smažík, 69. Tomíček  - 18. Kozelek.

Dohrávka 8. kola:
Ludgeřovice - Bolatice 1:5 (0:1).
Branky: 65. Kolenko - 60., 78. a 86. Šamárek, 24. Sebrala, 71. Ballarin.

1. Kobeřice 8 7 1 0 21:6 22
2. Jakubčovice 7 5 0 2 24:12 15
3. Darkovičky 8 4 3 1 15:10 15
4. Štěpánkovice 8 5 0 3 11:10 15
5. Fulnek 8 4 1 3 20:13 13
6. Bolatice 8 4 1 3 17:17 13
7. Kravaře 8 3 3 2 15:14 12
8. Mokré Lazce 8 4 0 4 13:14 12
9. Vřesina 8 3 2 3 10:15 11
10. Slavkov 8 3 1 4 13:14 10
11. Velké Herlatice 8 2 2 4 10:19 8
12. Chlebičov 8 2 1 5 14:14 7
13. Ludgeřovice 7 1 1 5 7:17 4
14. Suché Lazce 8 0 0 8 6:21 0

I.B TŘÍDA - SK. A - 9. kolo

Město Albrechtice - Žimrovice 2:2 (2:1).
Branky: 7. a 18. Rustler - 5. a 49. Hertel.

Chomýž - Zlatníky 2:1 (1:1).
Branky: 34. Ryška, 90. T. Klement z pok. kopu - 25. Kořínek.

Hradec nad Moravicí - Kylešovice 6:0 (2:0).
Branky: 48., 75. a 84. Krejsa, 9. M. Lichý, 27. Holuša, 61. D. Wiweger.

Karlovice - Rýmařov B 5:0 (3:0).
Branky: 5. a 22. Holčák, 39. Burian, 70. Raiskup, 77. Matějíček z pok. kopu.

Horní Benešov - Vítkov 0:3 (0:2).
Branky: 25. Pokorný, 38. L. Pavlíček, 78. Špok.

Budišov nad Budišovkou - SO Bruntál B 5:0 (2:0).
Branky: 14. a 42. R. Modelský, 57. Skácel, 74. Černoch, 85. Pizur.

Malé Hoštice - Krásné Loučky 0:2 (0:1).
Branky: 33. Košárek, 49. Mamula.

1. Hradec nad Moravicí 8 6 1 1 29:14 19
2. Krásné Loučky 8 6 0 2 20:14 18
3. Karlovice 8 5 1 2 26:13 16
4. Malé Hoštice 8 5 0 3 22:14 15
5. Žimrovice 8 4 3 1 19:12 15
6. Budišov nad Budišovkou 8 4 3 1 28:13 13
7. Zlatníky 8 4 1 3 20:13 13
8. Rýmařov B 8 4 1 3 24:19 13
9. Vítkov 8 3 3 2 15:12 12
10. SO Bruntál 8 3 0 5 31:20 9
11. Chomýž 8 3 0 5 11:25 9
12. Město Albrechtice 8 1 4 3 10:28 7
13. Kylešovice 8 0 1 7 4:34 1
14. Horní Benešov 8 0 0 8 8:36 0

I.B TŘÍDA - SK. B - 9. kolo

Řepiště - Slovan Ostrava 3:2 (1:1).
Branky: 62. a 91. Moravčík, 11. Volf - 36. Toma, 68. Tydlačka.

Krásné Pole - Bohuslavice 2:6 (1:4).
Branky: 44. Oleš z pok. kopu, 62. Ožvolda -  64. a 70. Vitásek, 3. Heiduk 7. Juchelka, 22. Koval, 29. Skroch.

Darkovice - Šilheřovice 3:1 (2:1).
Branky: 7.tannenberger, 20. Chlappek z pok. kopu, 46. Chotár - 9. Černý. 

Ostrava-Jih - Strahovice 6:1 (0:1).
Branky: 48., 63. a 77. F. Gaži, 52. Petrovský, 80. Janošec, 84. Mika Válek - 27. Wicha.

Kozmice - Velké Hoštice 1:2 (0:1).
Branky: 92. Tsiolas - 41. J. Jaroš, 65. Tietz z pok. kopu.

Chuchelná - Klimkovice 2:2 (1:1).
Branky: 6. Michalík, 70. Neuwirth z pok. kopu - 9. a 47. Borgosz. 

Hať - Velká Polom 2:2 (2:2).
Branky: 42. J. Machalla, 43. D. Plaček - 8. Novák, 35. Němec.

1. Ostrava-Jih 8 7 0 1 34:6 21
2. Velké Hoštice 8 6 1 1 16:7 19
3. Slovan Ostrava 8 5 0 3 22:20 15
4. Hať 8 3 4 1 14:14 13
5. Řepiště 8 4 1 3 18:21 13
6. Klimkovice 8 3 3 2 19:16 12
7. Bohuslavice 8 3 2 3 16:12 11
8. Strahovice 8 3 2 3 16:20 11
9. Darkovice 8 3 1 4 18:19 10
10. Kozmice 8 3 1 4 11:16 10
11. Krásné Pole 8 3 0 5 16:23 9
12. Chuchelná 8 2 2 4 13:19 8
13. Velká Polom 8 1 2 5 12:18 5
14. Šilheřovice 8 0 1 7 11:25 1

OKRESNÍ PŘEBOR

Vřesina - Hlavnice 3:1 (1:0).

Vávrovice - Píšť 6:0 (1:0).
Jakartovice - Stěbořice 1:3 (0:0). 
Slavia Opava - Litultovice 2:0 (1:0).
Březová - Kobeřice B 2:0 (1:0).
Dobroslavice - Služovice 5:1 (3:0). 
Těškovice - Štítina 0:7 (0:3).

1. Slavia Opava 8 6 1 1 23:7 19
2. Stěbořice 8 5 2 1 25:10 17
3. Jakartovice 8 5 1 2 21:9 16
4. Vřesina 8 4 3 1 20:11 15
5. Vávrovice 7 5 0 2 17:8 15
6. Litultovice 8 4 2 2 18:10 14
7. Hlavnice 8 4 1 3 18:12 13
8. Dobroslavice 8 4 1 3 19:23 13
9. Březová 8 2 3 3 10:15 9
10. Píšť 8 2 1 5 10:28 7
11. Štítina 8 1 2 5 17:21 5
12. Těškovice 8 1 2 5 13:22 5
13. Služovice 8 1 2 5 7:22 5
14. Kobeřice B 7 0 1 6 2:22 1

III. TŘÍDA - SK. A

Darkovice B - Strahovice B 2:3 (1:2). 
Dolní Benešov B - Bohuslavice B 1:2 (1:1). 
Hať B - Bělá 2:2 (1:1).
Šilheřovice B - Závada 0:2 (0:1). 
Bolatice B - Darkovičky B 2:0 (0:0). 
Kozmice B - Štěpánkovice B 1:1 (0:1). 
Chuchelná B - Sudice 2:1 (1:1).

1. Bolatice B 8 8 0 0 44:3 24
2. Bělá 8 5 2 1 15:8 17
3. Strahovice B 9 5 1 3 17:19 16
4. Sudice 8 5 0 3 27:17 15
5. Závada 8 4 1 3 21:13 13
6. Bohuslavice B 8 4 1 3 22:18 13
7. Štěpánkovice B 8 2 4 2 22:21 10
8. Dakrovičky B 8 3 1 4 14:18 10
9. Kozmice B 8 2 2 4 10:21 8
10. Dolní Benešov B 8 1 4 3 13:19 7
11. Chuchelná B 7 2 1 4 6:13 7
12. Darkovice B 8 2 1 5 20:36 7
13. Hať B 8 1 3 4 15:23 4
14. Šilheřovice B 8 1 1 6 8:25 4

III. TŘÍDA - SK. B

Raduň - Komárov 3:4 (2:3).
Budišovice - Otice 2:2 (0:2). 
Horní Lhota - Pustá Polom B 2:3 (1:1).
Oldřišov B - Hněvošice 2:2 (0:1).
Hrabyně - Kyjovice 5:1 (0:1). 
Malé Hoštice B - Chvalíkovice 2:3 (0:1).
Palhanec - Skřipov 1:0 (0:0).

1. Pustá Polom B 8 8 0 0 37:5 24
2. Komárov B 8 8 0 0 41:12 24
3. Chvalíkovice 7 5 2 0 13:8 17
4. Oldřišov B 8 5 1 2 23:13 16
5. Otice  8 4 2 2 13:8 14
6. Malé Hoštice B 8 4 1 3 23:24 13
7. Skřipov 8 3 2 3 14:15 11
8. Hrabyně 8 3 1 4 14:17 10
9. Horní Lhota 7 3 0 4 12:19 9
10. Palhanec 7 2 1 4 7:12 7
11. Hněvošice 8 1 2 5 11:16 5
12. Budišovice 8 1 1 6 16:27 4
13. Kyjovice 7 0 1 6 6:29 1
14. Raduň 8 0 0 8 7:32 0

III. TŘÍDA - SK. C

Větřkovice - Budišov n/B B 4:0 (1:0). 
Melč - Svobodné Heřmanice 2:1 (0:0). 
Brumovice - Deštné 8:0 (7:0). 
Slavkov B - Holasovice 1:2 (0:2). 
Štáblovice - Vávrovice B 1:3 (0:0).

1. Holasovice 8 7 0 1 39:7 21
2. Dolní Životice 7 6 0 1 41:10 18
3. Brumovice 6 6 0 0 34:7 18
4. Radkov 6 4 2 0 14:7 14
5. Melč 7 4 1 2 22:12 13
6. Větřkovice 7 3 2 2 22:12 11
7. Slavkov B 6 3 1 2 15:11 10
8. Budišov nad Budišovkou B 8 2 2 4 17:36 8
9. Vávrovice B 8 1 2 5 6:16 5
10. Štáblovice 7 0 4 3 12:23 4
11. Deštné 8 1 1 6 8:46 4
12. Sosnová 7 1 0 6 14:37 3
13. Svobodné Heřmanice 7 0 1 6 11:34 1