VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Souhrn fotbalového víkendu

Přinášíme vám výsledkový servis fotbalových utkání na Opavsku a Hlučínsku za uplynulý víkend.

2.10.2018
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník / Archiv

MSFL - 9. kolo

Hlučín – Dolní Benešov 2:2 (1:1).
Branky: 20. Mozol, 86. Foltýn – 9. Rubý, 50. Labuda.
Rozhodčí: Gasnárek – Drozdy, Macrineanu.
ŽK: Málek, Carvalho, Jančík, Štefek – Rubý, Moravec, Daniel Škroch.
Diváci: 429.

Petřkovice - Vrchovina 5:1 (2:1).
Branky: 45. a 73. Telnar, 45. Smékal, 56. Szotkowski, 60. Kania - 25. Zbytovský.

Líšeň - Frýdek-Místek 4:2 (2:0).
Branky: 44., 46. a 76. Zapletal, 67. Fall - 53. (penalta) a 69. Varadi.

Hodonín - Rýmařov 3:1 (1:0).
Branky: 4. Hesek z pok. kopu, 73. Suchý, 92. Novotný - 52. Tilkeridis.

Vyškov - Kroměříž 0:0.

Otrokovice - Velké Meziříčí 3:5 (1:3).
Branky: 32. Jasenský, 56. Mlýnek, 73. Hladík - 37. a 62. Simr, 9. Dolejš, 12. E. Smejkal, 71. Bouček.

Valašské Meziříčí - Uničov 0:4 (0:1).
Branky: 45. Krč z pok. kopu, 54. Dostál, 80. Purzitidis, 90. Jeřábek.

Hulín - Uherský Brod 1:0 (0:0).
Branka: 71. Šrom.

1. Líšeň 9 7 1 1 26:9 22
2. Kroměříž 9 6 1 2 14:6 19
3. Velké Meziříčí 9 4 5 0 23:14 17
4. Uherský Brod 9 5 2 2 15:10 17
5. Frýdek-Místek 9 5 1 3 22:14 16
6. Petřkovice 9 4 2 3 13:11 14
7. Uničov 9 4 1 4 13:11 13
8. Hodonín 9 4 1 4 11:10 13
9. Vyškov 9 3 3 3 15:12 12
10. Dolní Benešov 9 3 2 4 18:18 11
11. Hlučín 9 2 5 2 13:13 11
12. Otrokovice 9 3 1 5 16:16 10
13. Vrchovina 9 2 2 5 13:20 8
14. Rýmařov 9 2 2 5 13:26 8
15. Hulín 9 1 2 6 12:26 5
16. Valašské Meziříčí 9 0 3 6 7:28 3

DIVIZE E - 9. kolo

Havířov – Slezský FC Opava B 1:1 (1:1).
Branky: 43. Hottek – 38. Jankauskas.
Rozhodčí: Kovařčík – Lysák, Šamárek.
ŽK: Matušovič, Skoupý, Zupko – Hluchý.
Diváci: 230.

Heřmanice - Nový Jičín 2:5 (0:3).
Branky: 61. a 62. Tomšů - 12. Urbanovský, 31. Pyclík, 39. Klepáč, 49. Javorek, 82. Opatřil.

Dětmarovice - Hranice 1:6 (1:1).
Branky: 16. Alić - 48., 51. a 85. Marek, 35. Vavřík, 75. D. Kuchař, 90. Křenek.

Slavičín - Frýdlant n. O. 3:1 (1:0).
Branky: 65. a 81. P. Švach, 40. Elšík - 85. Velička.

Přerov - Vsetín 1:1 (1:0).
Branky: 6. Dlouhý - 79. Stuchlík.

Ústí - Kozlovice 1:4 (0:3).
Branky: 72. Žingor - 8. a 49. Řehák, 13. a 19. Galetka.

Bohumín - HFK Olomouc 3:0 (0:0).
Branky: 49. Košťál, 76. Halaška, 85. Baculák.

Bruntál - Šumperk 3:0 (0:0).
Branky: 57. P. Kundrátek, 65. Orság, 80. Cabal.

1. Nový Jičín 9 8 0 1 26:7 24
2. Hranice 9 4 4 1 26:14 16
3. Kozlovice 9 5 1 3 16:12 16
4. Slavičín 9 5 1 3 16:14 16
5. Slezský FC Opava B 9 4 3 2 23:9 15
6. Frýdlant nad Ostravicí  9 4 3 2 13:9 15
7. Bohumín 9 4 2 3 22:16 14
8. SO Bruntál 9 4 1 4 14:12 13
9. Dětmarovice 9 4 1 4 20:19 13
10. Havířov 9 4 1 4 11:17 13
11. Vsetín 9 3 3 3 10:11 12
12. HFK Olomouc 9 3 3 3 12:14 12
13. Heřmanice 9 3 1 5 18:25 10
14. Šumperk 9 2 1 6 10:23 7
15. Přerov 9 0 3 6 6:24 3
16. Ústí 9 0 2 7 5:22 2

KRAJSKÝ PŘEBOR - 9. kolo

Oldřišov – Český Těšín 1:0 (1:0).
Branka: 43. Dřizgevič.
Rozhodčí: Viščor – Lalík, Švec.
ŽK: Fišer.
Diváci: 121.

Háj ve Slezsku – Pustá Polom 1:1 (1:0).
Branky: 43. O. Matěj – 81. Richtár.
Rozhodčí: Tomšík – Šafrán, Janáč.
ŽK: Trupl – Jašek.
Diváci: 290.

Dolní Datyně - Lok. Petrovice 0:2 (0:2).
Branky: 34. Hanusek, 45. Makula.

Břidličná - Čeladná 2:0 (0:0).
Branky: 59. Jiřičný, 64. Čanecký.

Brušperk - Šenov 2:2 (0:0).
Branky: 52. Zajac, 78. Vrána - 56. Bednář, 60. Hanauer.

Polanka - Hlubina 2:0 (0:0).
Branky: 47. Skřehot, 49. Ševčík.

Krnov - Stará Bělá 5:3 (2:1).
Branky: 12. a 79. Tümmler, 19. a 90. Fiurik, 88. Šimčík z pok. kopu - 1. Petrík, 48. Brachtl, 64. Kožík.

Frenštát p. R. - Bílovec 4:2 (3:1).
Branky: 44. a 90. Klimpar, 13. Bolcek, 38. Žitnik - 21. Černín, 73. Střelec.

1. Frenštát pod Radhoštěm 10 8 2 0 27:9 26
2. Čeladná 10 7 1 2 25:14 22
3. Polanka 10 6 2 2 18:10 20
4. Petrovice 10 6 1 3 22:14 19
5. Český Těšín 10 6 1 3 14:8 19
6. Břidličná 10 5 3 2 22:14 18
7. Brušperk 10 4 4 2 22:11 16
8. Bílovec 10 4 3 3 27:12 15
9. Háj ve Slezsku 10 3 4 3 14:13 13
10. Šenov 10 3 1 6 19:23 10
11. Oldřišov 10 3 1 6 13:19 10
12. Pustá Polom 10 2 3 5 10:18 9
13. Dolní Datyně  10 3 0 7 10:31 9
14. Hlubina 10 2 2 6 15:24 8
15. Krnov 10 1 3 6 13:23 6
16. Stará Bělá 10 1 1 8 14:42 4

I.A TŘÍDA - SK. A - 9. kolo

Velké Heraltice - Slavkov 1:4 (0:1).
Branky: 89. Piatkevič - 53. a 81. Rohovský, 39. Schneider, 58. Borunský.

Fulnek - Vřesina 8:0 (4:0).
Branky: 14., 24., 41., 72. a 81. Maléř , 21. P. Zagol, 54. M. Zagol, 83. Ďurica.

Jakubčovice - Kravaře 6:0 (1:0).
Branky: 63., 66. (penalta), 68. (penalta) a 72. Chovanec, 20. Sommer, 54. Vavroš.

Mokré Lazce - Chlebičov 3:0 (0:0).
Branky: 49. a 60. Galvas, 90. Mička.

Bolatice - Darkovičky 2:2 (0:1).
Branky: 70. Šamárek z pok. kopu, 94. O. Langer  - 36. a 75. (penalta) Kremzer.

Kobeřice - Ludgeřovice 3:0 (2:0).
Branky: 3.. 21. a 72. Šimeček.

Štěpánkovice - Suché Lazce 2:1 (1:1).
Branky: 35. Smažík, 69. Tomíček  - 18. Kozelek.

Dohrávka 8. kola:
Ludgeřovice - Bolatice 1:5 (0:1).
Branky: 65. Kolenko - 60., 78. a 86. Šamárek, 24. Sebrala, 71. Ballarin.

1. Kobeřice 8 7 1 0 21:6 22
2. Jakubčovice 7 5 0 2 24:12 15
3. Darkovičky 8 4 3 1 15:10 15
4. Štěpánkovice 8 5 0 3 11:10 15
5. Fulnek 8 4 1 3 20:13 13
6. Bolatice 8 4 1 3 17:17 13
7. Kravaře 8 3 3 2 15:14 12
8. Mokré Lazce 8 4 0 4 13:14 12
9. Vřesina 8 3 2 3 10:15 11
10. Slavkov 8 3 1 4 13:14 10
11. Velké Herlatice 8 2 2 4 10:19 8
12. Chlebičov 8 2 1 5 14:14 7
13. Ludgeřovice 7 1 1 5 7:17 4
14. Suché Lazce 8 0 0 8 6:21 0

I.B TŘÍDA - SK. A - 9. kolo

Město Albrechtice - Žimrovice 2:2 (2:1).
Branky: 7. a 18. Rustler - 5. a 49. Hertel.

Chomýž - Zlatníky 2:1 (1:1).
Branky: 34. Ryška, 90. T. Klement z pok. kopu - 25. Kořínek.

Hradec nad Moravicí - Kylešovice 6:0 (2:0).
Branky: 48., 75. a 84. Krejsa, 9. M. Lichý, 27. Holuša, 61. D. Wiweger.

Karlovice - Rýmařov B 5:0 (3:0).
Branky: 5. a 22. Holčák, 39. Burian, 70. Raiskup, 77. Matějíček z pok. kopu.

Horní Benešov - Vítkov 0:3 (0:2).
Branky: 25. Pokorný, 38. L. Pavlíček, 78. Špok.

Budišov nad Budišovkou - SO Bruntál B 5:0 (2:0).
Branky: 14. a 42. R. Modelský, 57. Skácel, 74. Černoch, 85. Pizur.

Malé Hoštice - Krásné Loučky 0:2 (0:1).
Branky: 33. Košárek, 49. Mamula.

1. Hradec nad Moravicí 8 6 1 1 29:14 19
2. Krásné Loučky 8 6 0 2 20:14 18
3. Karlovice 8 5 1 2 26:13 16
4. Malé Hoštice 8 5 0 3 22:14 15
5. Žimrovice 8 4 3 1 19:12 15
6. Budišov nad Budišovkou 8 4 3 1 28:13 13
7. Zlatníky 8 4 1 3 20:13 13
8. Rýmařov B 8 4 1 3 24:19 13
9. Vítkov 8 3 3 2 15:12 12
10. SO Bruntál 8 3 0 5 31:20 9
11. Chomýž 8 3 0 5 11:25 9
12. Město Albrechtice 8 1 4 3 10:28 7
13. Kylešovice 8 0 1 7 4:34 1
14. Horní Benešov 8 0 0 8 8:36 0

I.B TŘÍDA - SK. B - 9. kolo

Řepiště - Slovan Ostrava 3:2 (1:1).
Branky: 62. a 91. Moravčík, 11. Volf - 36. Toma, 68. Tydlačka.

Krásné Pole - Bohuslavice 2:6 (1:4).
Branky: 44. Oleš z pok. kopu, 62. Ožvolda -  64. a 70. Vitásek, 3. Heiduk 7. Juchelka, 22. Koval, 29. Skroch.

Darkovice - Šilheřovice 3:1 (2:1).
Branky: 7.tannenberger, 20. Chlappek z pok. kopu, 46. Chotár - 9. Černý. 

Ostrava-Jih - Strahovice 6:1 (0:1).
Branky: 48., 63. a 77. F. Gaži, 52. Petrovský, 80. Janošec, 84. Mika Válek - 27. Wicha.

Kozmice - Velké Hoštice 1:2 (0:1).
Branky: 92. Tsiolas - 41. J. Jaroš, 65. Tietz z pok. kopu.

Chuchelná - Klimkovice 2:2 (1:1).
Branky: 6. Michalík, 70. Neuwirth z pok. kopu - 9. a 47. Borgosz. 

Hať - Velká Polom 2:2 (2:2).
Branky: 42. J. Machalla, 43. D. Plaček - 8. Novák, 35. Němec.

1. Ostrava-Jih 8 7 0 1 34:6 21
2. Velké Hoštice 8 6 1 1 16:7 19
3. Slovan Ostrava 8 5 0 3 22:20 15
4. Hať 8 3 4 1 14:14 13
5. Řepiště 8 4 1 3 18:21 13
6. Klimkovice 8 3 3 2 19:16 12
7. Bohuslavice 8 3 2 3 16:12 11
8. Strahovice 8 3 2 3 16:20 11
9. Darkovice 8 3 1 4 18:19 10
10. Kozmice 8 3 1 4 11:16 10
11. Krásné Pole 8 3 0 5 16:23 9
12. Chuchelná 8 2 2 4 13:19 8
13. Velká Polom 8 1 2 5 12:18 5
14. Šilheřovice 8 0 1 7 11:25 1

OKRESNÍ PŘEBOR

Vřesina - Hlavnice 3:1 (1:0).

Vávrovice - Píšť 6:0 (1:0).
Jakartovice - Stěbořice 1:3 (0:0). 
Slavia Opava - Litultovice 2:0 (1:0).
Březová - Kobeřice B 2:0 (1:0).
Dobroslavice - Služovice 5:1 (3:0). 
Těškovice - Štítina 0:7 (0:3).

1. Slavia Opava 8 6 1 1 23:7 19
2. Stěbořice 8 5 2 1 25:10 17
3. Jakartovice 8 5 1 2 21:9 16
4. Vřesina 8 4 3 1 20:11 15
5. Vávrovice 7 5 0 2 17:8 15
6. Litultovice 8 4 2 2 18:10 14
7. Hlavnice 8 4 1 3 18:12 13
8. Dobroslavice 8 4 1 3 19:23 13
9. Březová 8 2 3 3 10:15 9
10. Píšť 8 2 1 5 10:28 7
11. Štítina 8 1 2 5 17:21 5
12. Těškovice 8 1 2 5 13:22 5
13. Služovice 8 1 2 5 7:22 5
14. Kobeřice B 7 0 1 6 2:22 1

III. TŘÍDA - SK. A

Darkovice B - Strahovice B 2:3 (1:2). 
Dolní Benešov B - Bohuslavice B 1:2 (1:1). 
Hať B - Bělá 2:2 (1:1).
Šilheřovice B - Závada 0:2 (0:1). 
Bolatice B - Darkovičky B 2:0 (0:0). 
Kozmice B - Štěpánkovice B 1:1 (0:1). 
Chuchelná B - Sudice 2:1 (1:1).

1. Bolatice B 8 8 0 0 44:3 24
2. Bělá 8 5 2 1 15:8 17
3. Strahovice B 9 5 1 3 17:19 16
4. Sudice 8 5 0 3 27:17 15
5. Závada 8 4 1 3 21:13 13
6. Bohuslavice B 8 4 1 3 22:18 13
7. Štěpánkovice B 8 2 4 2 22:21 10
8. Dakrovičky B 8 3 1 4 14:18 10
9. Kozmice B 8 2 2 4 10:21 8
10. Dolní Benešov B 8 1 4 3 13:19 7
11. Chuchelná B 7 2 1 4 6:13 7
12. Darkovice B 8 2 1 5 20:36 7
13. Hať B 8 1 3 4 15:23 4
14. Šilheřovice B 8 1 1 6 8:25 4

III. TŘÍDA - SK. B

Raduň - Komárov 3:4 (2:3).
Budišovice - Otice 2:2 (0:2). 
Horní Lhota - Pustá Polom B 2:3 (1:1).
Oldřišov B - Hněvošice 2:2 (0:1).
Hrabyně - Kyjovice 5:1 (0:1). 
Malé Hoštice B - Chvalíkovice 2:3 (0:1).
Palhanec - Skřipov 1:0 (0:0).

1. Pustá Polom B 8 8 0 0 37:5 24
2. Komárov B 8 8 0 0 41:12 24
3. Chvalíkovice 7 5 2 0 13:8 17
4. Oldřišov B 8 5 1 2 23:13 16
5. Otice  8 4 2 2 13:8 14
6. Malé Hoštice B 8 4 1 3 23:24 13
7. Skřipov 8 3 2 3 14:15 11
8. Hrabyně 8 3 1 4 14:17 10
9. Horní Lhota 7 3 0 4 12:19 9
10. Palhanec 7 2 1 4 7:12 7
11. Hněvošice 8 1 2 5 11:16 5
12. Budišovice 8 1 1 6 16:27 4
13. Kyjovice 7 0 1 6 6:29 1
14. Raduň 8 0 0 8 7:32 0

III. TŘÍDA - SK. C

Větřkovice - Budišov n/B B 4:0 (1:0). 
Melč - Svobodné Heřmanice 2:1 (0:0). 
Brumovice - Deštné 8:0 (7:0). 
Slavkov B - Holasovice 1:2 (0:2). 
Štáblovice - Vávrovice B 1:3 (0:0).

1. Holasovice 8 7 0 1 39:7 21
2. Dolní Životice 7 6 0 1 41:10 18
3. Brumovice 6 6 0 0 34:7 18
4. Radkov 6 4 2 0 14:7 14
5. Melč 7 4 1 2 22:12 13
6. Větřkovice 7 3 2 2 22:12 11
7. Slavkov B 6 3 1 2 15:11 10
8. Budišov nad Budišovkou B 8 2 2 4 17:36 8
9. Vávrovice B 8 1 2 5 6:16 5
10. Štáblovice 7 0 4 3 12:23 4
11. Deštné 8 1 1 6 8:46 4
12. Sosnová 7 1 0 6 14:37 3
13. Svobodné Heřmanice 7 0 1 6 11:34 1

Autor: Roman Brhel

2.10.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 12 200 Kč Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních UKLÍZEČ -KA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KO: p. Halšková, p. Krbálková, první kontakt telefonicky - je třeba si domluvit schůzku, tel.: 732 339 845 - volejte pouze po-pá 6:30 - 14:00 hod., e-mail: opava@lesksluzby.cz. Osobní návštěva možná po předchozí telefonické domluvěv areálu SN, pavilon Chirurgie, 1.PP, úklid., Pracoviště Slezské nemocnice - porodní sály, nepřetržitý provoz - včetně víkendů a svátků, 12ti hodinové směny, příplatky za noční směny, svátky, nástup ihned.. Pracoviště: Lesk služby s.r.o.- pracoviště opava, Olomoucká, č.p. 470, 746 01 Opava 1. Informace: Halšková, +420 732 339 845. Výroba - Výroba Montážní dělník 20 000 Kč Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 15. Poznámka: KO: Hahnová Alena, tel.: 604 297 720 - volejte pouze po-pá 8:00 - 14:00 hod., e-mail: alena.hahnova@brano.eu, Pečlivost, důkladnost, smysl pro detail, samokontrola, zodpovědnost, pravidelná docházka., Pracoviště Hradec nad Moravicí.. Pracoviště: Brano a.s., Opavská, č.p. 1000, 747 41 Hradec nad Moravicí. Informace: Alena Hahnová, +420 604 297 720. Stavebnictví - Stavebnictví Ostatní stavební technici 29 000 Kč Ostatní stavební technici STAVEBNÍ TECHNIK /-NIČKA. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 29000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: *KO: Šárka Mahrová, životopisy posílat na e-mail: mahrova@azintergips.cz, tel. 723 724 901., Požadujeme: SŠ vzdělání technického směru, 2 roky praxe v oboru, možnost zaškolení, snaha učit se, schopnost vést lidi, ochota cestovat po celé ČR. , Náplň práce: vedení staveb výstavby, vedení lidí, kontrola materiálu., Nástup možný ihned.. Pracoviště: Az-intergips a.s., Krnovská, č.p. 2941, 747 07 Opava 7. Informace: Šárka Mahrová, . Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 90 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) KUCHAŘ/KA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 90 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Balejková Alžběta, tel.: 595000176, mobil 603 257 277, Nástup možný ihned. , Manuální zručnost, chuť pracovat.. Pracoviště: Alžběta balejková, Mírové náměstí, č.p. 19, 748 01 Hlučín. Informace: Alžběta Balejková, +420 595 000 176,603 257 277.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Kooperativa NBL: BK Opava – Královští sokoli, 13. října 2018 v Opavě
3 16

Basketbalisté Opavy si poradili s nováčkem

Radovan Kouřil (ve žlutém) na snímku s děčínským Filipem Kroutilem.

Opavský Radovan Kouřil po senzační výhře: Rozhodla dobrá práce v obraně

-

Souhrn fotbalového víkendu

Přinášíme vám výsledkový servis fotbalových utkání na Opavsku a Hlučínsku z uplynulého víkendu.

Cenný skalp zařídil Pecuch

Tohle vítězství se počítá. Dolnobenešovští fotbalisté na domácím trávníku porazili nebezpečnou Kroměříž. Jediný gól zápasu vstřelil osm minut před koncem Pecuch.

Střelecký koncert Skácelovy družiny

Čekání na výhru skončilo. Fotbalisté Hlučína se po osmizápasovém půstu radovali z vítězství. Nutno podotknout, že stálo za to. Skácelova družina rozstřílela Velké Meziříčí vysoko 8:1.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 11 9 0 2 27:7 27
2. FC Viktoria Plzeň 11 9 0 2 16:9 27
3. AC Sparta Praha 11 7 2 2 19:7 23
4. FC Baník Ostrava 11 7 2 2 18:8 23
5. FC Fastav Zlín 11 6 2 3 17:9 20
6. FK Jablonec 11 6 1 4 18:11 19
7. FC Slovan Liberec 11 4 4 3 13:12 16
8. Bohemians Praha 1905 11 4 3 4 11:12 15
9. FK Mladá Boleslav 11 4 2 5 24:25 14
10. 1. FK Příbram 11 4 2 5 18:22 14
11. MFK Karviná 11 3 1 7 14:21 10
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Komunální volby do zastupitelstev obcí 2018 (5. a 6. října 2018)
Seznam kandidátů, jak se volí v komunálních volbách, zpravodajství, výsledky komunálních voleb 2018 a přehled možných koalic v zastupitelstvu vaší obce. Volby do magistrátu a zastupitelstva krajských měst (Praha, Brno, Plzeň, Ostrava, České Budějovice, Jihlava, Hradec Králové, Pardubice, Olomouc, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Liberec, Zlín)

Senátní volby 2018 (1. kolo 5. a 6. října 2018, 2. kolo 12. a 13. října 2018)
Aktuální složení Senátu, seznam kandidátů do Senátu, výsledky senátních voleb 2018 pro volební obvody: Sokolov, Chomutov, Rokycany, Domažlice, České Budějovice, Praha 12, Praha 4, Praha 8, Praha 2, Litoměřice, Teplice, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Benešov, Chrudim, Náchod, Svitavy, Třebíč, Břeclav, Brno-město, Prostějov, Šumperk, Opava, Ostrava-město, Karviná, Vsetín, Zlín.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT