VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Souhrn fotbalového víkendu

Přinášíme vám výsledkový servis fotbalových výsledků na Opavsku a Hlučínsku z uplynulého víkendu.

9.10.2018
SDÍLEJ:

TJ Litultovice - TJ Vřesina 4:2 (3:1).Foto: Ondřej Tecihmann

MSFL - 10. kolo

Uničov – Dolní Benešov 5:0 (2:0).
Branky: 11. Jeřábek, 13. a 80. Vichta, 84. Komenda, 90. Svoboda.
Rozhodčí: Drozdy – Tomanec, Silný.
ŽK: Uvízl, Seibert – Haas, Strakoš.
Diváci: 162.

Kroměříž – Hlučín 3:0 (1:0).
Branky: 44. a 73. Motal, 71. Okleštěk.
Rozhodčí: Macrineanu – Richtár, Černoevič.
ŽK: Cupák, Matoušek, Krhut –Málek, Štefek.
Diváci: 187.

Rýmařov - Petřkovice 2:1 (1:0).
Branky: 29. Ondruška, 52. Dydowicz - 74. Rychlý.

Frýdek-Místek - Hodonín 1:0 (1:0).
Branka: 33. Gomola.

Uherský Brod - Líšeň 0:4 (0:2).
Branky: 7. a 67. Krška, 40. vlastní, 83. Machálek.

Valašské Meziříčí - Hulín 0:4 (0:0).
Branky: 53. a 71. (penalta) Ondřejka, 54. Koláčný, 88. Pospíšil.

Velké Meziříčí - Vyškov 2:4 (0:0).
Branky: 60. Komínek, 88. Simr - 63. a 92. Arsič, 55. vlastní, 90. Dovhanyuk.

Vrchovina - Otrokovice 3:5 (0:3).
Branky: 87. a 91. M. Skalník, 69. Dočekal - 9. a 78. J. Hladík, 14. Malý, 40. Skwarczek, 81. Kiška.

1. Líšeň 10 8 1 1 30:9 25
2. Kroměříž 10 7 1 2 17:6 22
3. Frýdek-Místek 10 6 1 3 23:14 19
4. Velké Meziříčí 10 4 5 1 25:18 17
5. Uherský Brod 10 5 2 3 15:14 17
6. Uničov 10 5 1 4 18:11 16
7. Vyškov 10 4 3 3 19:14 15
8. Petřkovice 10 4 2 2 14:13 14
9. Otrokovice 10 4 1 5 21:19 13
10. Hodonín 10 4 1 5 11:11 13
11. Hlučín 10 2 5 3 13:16 11
12. Dolní Benešov 10 3 2 5 18:23 11
13. Rýmařov 10 3 2 5 15:27 11
14. Vrchovina 10 2 2 6 16:25 8
15. Hulín 10 2 2 6 16:26 8
16. Valašské Meziříčí 10 0 3 7 7:32 3

Divize - 10. kolo

SFC Opava B – Přerov 6:0 (3:0).
Branky: 15. Jankauskas, 21., 23., 61. a 64. Veselý, 79. Hluchý.
Rozhodčí: Šamárek – Kneisl, Krupa.
ŽK: Bubeník, Koller.
Diváci: 70.

Nový Jičín - Dětmarovice 4:0 (2:0).
Branky: 15. a 78. Pyclík, 11. Javorek, 74. Švec.

HFK Olomouc - Heřmanice 4:2 (2:1).
Branky: 6. Drmola, 33. Malenda, 60. Krumpolc z pok. kopu, 83. Buček - 23. a 51. Hetto.

Ústí - Bruntál 2:2 (1:0).
Branky: 6. Bezděk z pok. kopu, 62. Smítal - 60. Kyselý z pok. kopu, 79. Cabal.

Vsetín - Slavičín 0:1 (0:1).
Branky: 45. Elšík.

Frýdlant n. O. - Bohumín 5:1 (2:0).
Branky: 8., 75. a 80. Velička, 3. a 66. (penalta) Hrdlička - 72. Padych.

Kozlovice - Hranice 0:2 (0:1).
Branky: 42. Vyka, 50. Marek.

Šumperk - Havířov 3:3 (1:2).
Branky: 26. Smrž, 46. Macura, 64. Rozsíval z pok. kopu - 15. a 72. (penalta) Wojnar, 37. Guendouze.

1. Nový Jičín 10 9 0 1 30:7 27
2. Hranice 10 5 4 1 28:14 19
3. Slavičín 10 6 1 3 17:14 19
4. Slezský FC Opava B 10 5 3 2 29:9 18
5. Frýdlant nad Ostravicí 10 5 3 2 18:10 18
6. Kozlovice 10 5 1 4 16:14 16
7. HFK Olomouc 10 4 3 3 16:16 15
8. Bohumín 10 4 2 4 23:21 14
9. SO Bruntál 10 4 2 4 16:14 14
10. Havířov 10 4 2 4 14:20 14
11. Dětmarovice 10 4 1 5 20:23 13
12. Vsetín 10 3 3 4 10:12 12
13. Heřmanice 10 3 1 6 20:29 10
14. Šumperk 10 2 2 6 13:26 8
15. Ústí 10 0 3 7 7:24 3
16. Přerov 10 0 3 7 6:30 3

Krajský přebor - 10. kolo

Pustá Polom – Hlubina 4:0 (1:0).
Branky: 18. vl. Bochňák, 50. Richtár, 58. Frank, 75. Švábík.
Rozhodčí: Šujan – Smetana, Janáč.
Diváci: 90.

Háj ve Slezsku – Oldřišov 3:2 (2:0).
Branky: 8. Komárek, 36. Dao, 50. Konvička (penalta) – 86. Kurka, 91. M. Jadrný.
Rozhodčí: Slaný – Ochodek, Szwed.
ŽK: Blažej – Droppa, Moc, Kurka.
Diváci: 200.

Šenov - Polanka 0:2 (0:1).
Branky: 28. Gajďok, 88. Šustr.

Čeladná - Brušperk 3:4 (2:2).
Branky: 34. a 51. Váňa, 42. Fojtík - 10., 16. a 54. Krejčok, 63. Polášek.

Bílovec - Břidličná 1:2 (1:1).
Branky: 3. Ondruš - 17. Sklenařík, 57. Jiřičný.

Stará Bělá - Frenštát p. R. 0:4 (0:2).
Branky: 31. Žitník, 44. Jurek, 52. Špaček, 89. Hajník.

Lok. Petrovice - Krnov 6:0 (2:0).
Branky: 9., 80. a 84. Hanusek Daniel, 24. a 60. Legierski, 87. Sikora.

Český Těšín - Dolní Datyně 1:1 (1:0).
Branky: 21. Kantor - 83. Čopák.

1. Frenštát pod Radhoštěm 11 9 2 0 31:9 29
2. Polanka 11 7 2 2 20:10 23
3. Petrovice 11 7 1 3 28:14 22
4. Čeladná 11 7 1 3 28:18 22
5. Břidličná 11 6 3 2 24:15 21
6. Český Těšín 11 6 2 3 15:9 20
7. Brušperk 11 5 4 2 26:14 19
8. Háj ve Slezsku 11 4 4 3 17:15 16
9. Bílovec 11 4 3 4 28:14 15
10. Pustá Polom 11 3 3 5 14:18 12
11. Šenov 11 3 1 7 19:25 10
12. Oldřišov 11 3 1 7 15:22 10
13. Dolní Datyně 11 3 1 7 11:32 10
14. Hlubina 11 2 2 7 15:28 8
15. Krnov 11 1 3 7 13:29 6
16. Stará Bělá 11 1 1 9 14:46 4

I.A TŘÍDA - SK. A - 10. kolo

Suché Lazce - Chlebičov 0:1 (0:0).
Branka: 76. Matyášek.

Ludgeřovice - Mokré Lazce 1:1 (0:1).
Branky: 51. Krumpholz - 16. Galvas.

Darkovičky - Kobeřice 0:0.

Kravaře - Bolatice 0:0.

Vřesina - Jakubčovice 1:3 (0:2).
Branky: 53. T. Hruzík - 18. (penalta) a 32. Schreier, 70. Fertál.

Slavkov - Fulnek 2:3 (1:1).
Branky: 44. Gračanin, 90. Hendrych - 8. Maléř, 74. M. Zagol, 82. Špitalík.

Štěpánkovice - Velké Heraltice 4:0 (1:0).
Branky: 11. Liška z pok. kopu, 47. M. Grigarčík, 61. Schwalbe, 82. Jurček.

Dohrávka 7. kola:

Jakubčovice - Ludgeřovice 5:1 (3:0).
Branky: 7. a 79. Vavroš, 16. a 70. Schreier, 41. K. Molnár - 46. Kolenko.

1. Kobeřice 9 7 2 0 21:6 23
2. Jakubčovice 9 7 0 2 32:14 21

3. Štěpánkovice

9 6 0 3 15:10 18
4. Fulnek 9 5 1 3 23:15 16
5. Darkovičky 9 4 4 1 15:10 16
6. Bolatice 9 4 2 3 17:17 14
7. Kravaře 9 3 4 2 15:14 13
8. Mokré Lazce 9 4 1 4 14:15 13
9. Vřesina 9 3 2 4 11:18 11
10. Chlebičov 9 3 1 5 15:14 10
11. Slavkov 9 3 1 5 15:17 10
12. Velké Heraltice 9 2 2 5 10:23 8
13. Ludgeřovice 9 1 2 6 9:23 5
14. Suché Lazce 9 0 0 9 6:22 0

I.B TŘÍDA - SK. A - 10. kolo

Žimrovice - Krásné Loučky 2:0 (2:0).
Branky: 4. Kuděla, 25. J. Černý.

Vítkov - Budišov nad Budišovkou 3:4 (1:1).
Branky: 39. Dohnálek, 69. Pavlíček, 80. Špok - 60., 61. a 72. Pizur, 24. Skácel.

Karlovice - Kylešovice 9:0 (3:0).
Branky: 13. a 22. Holčák, 55. a 60. Burian, 43. Raiskup, 47. Bačovský, 59. Foltýn z pok. kopu, 64. Kašpar, 90. Burda.

Město Albrechtice - Chomýž 2:1 (1:0).
Branky: 26. Rustler, 59. Pavlíček - 62. Schindler.

Zlatníky - Hradec nad Moravicí 0:0.

Rýmařov B - Horní Benešov 5:2 (4:2).
Branky: 6. a 25. Doležel, 5. Kocúr, 31. Kováč, 59. Piroška - 15. Podaný, 37. Slepička.

SO Bruntál B - Malé Hoštice 2:7 (1:4).
Branky: 7. Hendrych, 82. Šanda - 34., 61., 65. a 78. D. Klinger, 12. a 32. Baďura, 26. vlastní.

1. Hradec nad Moravicí 9 6 2 1 29:14 20
2. Karlovice 9 6 1 2 35:13 19
3. Malé Hoštice 9 6 0 3 29:16 18
4. Žimrovice 9 5 3 1 21:12 18
5. Krásné Loučky 9 6 0 3 20:16 18
6. Budišov nad Budišovkou 9 5 1 3 32:16 16
7. Rýmařov B 9 5 1 3 29:21 16
8. Zlatníky 9 4 2 3 20:13 14
9. Vítkov 9 3 3 3 18:16 12
10. Město Albrechtice 9 2 4 3 12:29 10
11. SO Bruntál B 9 3 0 6 33:27 9
12. Chomýž 9 3 0 6 12:27 9
13. Kylešovice 9 0 1 8 4:43 1
14. Horní Benešov 9 0 0 9 10:41 0

I.B TŘÍDA - SK. B - 10. kolo

Velká Polom - Krásné Pole 1:2 (0:2).
Branky: 71. Němec - 17. Klimek, 31. Hampel.

Klimkovice - Hať 5:2 (2:0).
Branky: 7. a 30. Mikoláš, 62. Vaněk, 63. Moučka, 89. Švec - 47. D. Plaček, 90. Fojtík.

Řepiště - Kozmice 1:0 (0:0).
Branka: 51. Moravčík.

Šilheřovice - Ostrava-Jih 2:2 (1:1).
Branky: 29. Redzina, 70. Dřevjaný - 2. Petrovský, 90. Prokeš.

Bohuslavice - Darkovice 3:3 (2:3).
Branky: 32. a 48. Koval, 2. Hejduk - 20. Pavel Vyletělek, 23. Poštulka, 38. Miketa.

Velké Hoštice - Chuchelná 1:0 (0:0).
Branka: 77. J. Jaroš.

Utkání Slovan Ostrava - Strahovice odloženo na 9. října.

1. Ostrava-Jih 9 7 1 1 36:8 22
2. Velké Hoštice 9 7 1 1 17:7 22
3. Řepiště 9 5 1 3 19:21 16
4. Klimkovice 9 4 3 2 24:18 15
5. Slovan Ostrava 8 5 0 3 22:20 15
6. Hať 9 3 4 2 16:19 13
7. Bohuslavice 9 3 3 3 19:15 12
8. Krásné Pole 9 4 0 5 18:24 12
9. Darkovice 9 3 2 4 21:22 11
10. Strahovice 8 3 2 3 16:20 11
11. Kozmice 9 3 1 5 11:17 10
12. Chuchelná 9 2 2 5 13:20 8
13. Velká Polom 9 1 2 6 13:20 5
14. Šilheřovice 9 0 2 7 13:27 2

Okresní přebor

Píšť - Březová 1:1 (0:1).
Litultovice - Vřesina 4:2 (3:2).


Služovice - Těškovice 3:2 (2:2).
Hlavnice - Dobroslavice 7:2 (4:2).
Kobeřice B - Slavia Opava 0:2 (0:1).
Stěbořice - Štítina 2:2 (0:1).
Jakartovice - Vávrovice 2:2 (2:2).

1. Slavia Opava 9 7 1 1 25:7 22
2. Stěbořice 9 5 3 1 27:12 18
3. Jakartovice 9 5 2 2 23:11 17
4. Litultovice 9 5 2 2 22:12 17
5. Hlavnice 9 5 1 3 25:14 16
6. Vávrovice 8 5 1 2 19:10 16
7. Vřesina 9 4 3 2 22:15 15
8. Dobroslavice 9 4 1 4 21:30 13
9. Březová 9 2 4 3 11:16 10
10. Služovice 9 2 2 5 10:24 8
11. Píšť 9 2 2 5 11:29 8
12. Štítina 9 1 3 5 19:23 6
13. Těškovice 9 1 2 6 15:25 5
14. Kobeřice B 8 0 1 7 2:24 1

III. TŘÍDA - SK. A

Sudice - Hať B 4:3 (2:1).
Bělá - Bolatice B 4:1 (2:1).
Dolní Benešov B - Šilheřovice B 2:3 (2:0). 
Bohuslavice B - Štěpánkovice B 2:2 (1:1). 
Darkovičky B - Darkovice B 3:0 (1:0).
Závada – Chuchelná B 4:2 (2:0).
Darkovice B - Strahovice B 2:3 (1:2).

1. Bolatice B 9 8 0 1 45:7 24
2. Bělá 9 6 2 1 19:9 20
3. Sudice 9 6 0 3 31:20 18
4. Závada 9 5 1 3 25:15 16
5. Strahovice B 9 5 1 3 17:19 16
6. Bohuslavice B 9 4 2 3 24:20 14
7. Darkovičky B 9 4 1 4 17:18 13
8. Štěpánkovice B 9 2 5 2 24:23 11
9. Kozmice B 8 2 2 4 10:21 8
10. Dolní Benešov B 9 1 4 4 15:22 7
11. Chuchelná B 8 2 1 5 8:17 7
12. Šilheřovice B 9 2 1 6 11:27 7
13. Darkovice B 9 2 1 6 20:39 7
14. Hať B 9 1 3 5 18:27 6

III. TŘÍDA - SK. B

Kyjovice - Budišovice 1:7 (1:5).
Hněvošice - Hrabyně 0:1 (0:1).
Komárov - Malé Hoštice B 6:2 (3:1).
Pustá Polom B - Chvalíkovice 4:0 (0:0).
Pa Palhanec - Raduň 0:1 (0:1).
Otice - Skřipov 2:1 (2:0).
Horní Lhota - Oldřišov B 0:3 (0:3). 

1. Pustá Polom B 9 9 0 0 41:5 27
2. Komárov 9 9 0 0 47:14 27
3. Oldřišov B 9 6 1 2 26:13 19
4. Otice 9 5 2 2 15:9 17
5. Chvalíkovice 8 5 2 1 13:12 17
6. Hrabyně 9 4 1 4 15:17 13
7. Malé Hoštice B 9 4 1 4 25:30 13
8. Skřipov 9 3 2 4 15:17 11
9. Horní Lhota 8 3 0 5 12:22 9
10. Budišovice 9 2 1 6 23:28 7
11. Palhanec 8 2 1 5 7:13 7
12. Hněvošice 9 1 2 6 11:17 5
13. Raduň 9 1 0 8 8:32 3
14. Kyjovice 8 0 1 7 7:36 1

III. TŘÍDA - SK. C

Holasovice - Brumovice 3:1 (1:0).
Dolní Životice - Větřkovice 5:3 (1:2).
Melč - Radkov 7:0 (1:0).
Deštné - Štáblovice 0:3 (0:0).
Budišov n/B B - Slavkov B 2:0 (1:0).
Větřkovice - Budišov n/B B 4:0 (1:0).

1. Holasovice 9 8 0 1 42:8 24
2. Dolní Životice 8 7 0 1 46:13 21
3. Brumovice 7 6 0 1 35:10 18
4. Melč 8 5 1 2 29:12 16
5. Radkov 7 4 2 1 14:14 14
6. Větřkovice 8 3 2 3 24:17 11
7. Budišov nad Budišovkou B 9 3 2 4 19:36 11
8. Slavkov B 7 3 1 3 15:13 10
9. Štáblovice 8 1 4 3 18:23 7
10. Vávrovice B 8 1 2 5 6:16 5
11. Deštné 9 1 1 7 8:49 4
12. Sosnová  7 1 0 6 14:37 3
13. Sovbodné Heřmanice 7 0 1 6 11:34 1

Autor: Roman Brhel, Redakce

9.10.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 12 200 Kč Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních UKLÍZEČ -KA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KO: p. Halšková, p. Krbálková, první kontakt telefonicky - je třeba si domluvit schůzku, tel.: 732 339 845 - volejte pouze po-pá 6:30 - 14:00 hod., e-mail: opava@lesksluzby.cz. Osobní návštěva možná po předchozí telefonické domluvěv areálu SN, pavilon Chirurgie, 1.PP, úklid., Pracoviště Slezské nemocnice - porodní sály, nepřetržitý provoz - včetně víkendů a svátků, 12ti hodinové směny, příplatky za noční směny, svátky, nástup ihned.. Pracoviště: Lesk služby s.r.o.- pracoviště opava, Olomoucká, č.p. 470, 746 01 Opava 1. Informace: Halšková, +420 732 339 845. Výroba - Výroba Montážní dělník 20 000 Kč Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 15. Poznámka: KO: Hahnová Alena, tel.: 604 297 720 - volejte pouze po-pá 8:00 - 14:00 hod., e-mail: alena.hahnova@brano.eu, Pečlivost, důkladnost, smysl pro detail, samokontrola, zodpovědnost, pravidelná docházka., Pracoviště Hradec nad Moravicí.. Pracoviště: Brano a.s., Opavská, č.p. 1000, 747 41 Hradec nad Moravicí. Informace: Alena Hahnová, +420 604 297 720. Stavebnictví - Stavebnictví Ostatní stavební technici 29 000 Kč Ostatní stavební technici STAVEBNÍ TECHNIK /-NIČKA. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 29000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: *KO: Šárka Mahrová, životopisy posílat na e-mail: mahrova@azintergips.cz, tel. 723 724 901., Požadujeme: SŠ vzdělání technického směru, 2 roky praxe v oboru, možnost zaškolení, snaha učit se, schopnost vést lidi, ochota cestovat po celé ČR. , Náplň práce: vedení staveb výstavby, vedení lidí, kontrola materiálu., Nástup možný ihned.. Pracoviště: Az-intergips a.s., Krnovská, č.p. 2941, 747 07 Opava 7. Informace: Šárka Mahrová, . Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 90 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) KUCHAŘ/KA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 90 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Balejková Alžběta, tel.: 595000176, mobil 603 257 277, Nástup možný ihned. , Manuální zručnost, chuť pracovat.. Pracoviště: Alžběta balejková, Mírové náměstí, č.p. 19, 748 01 Hlučín. Informace: Alžběta Balejková, +420 595 000 176,603 257 277.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Kooperativa NBL: BK Opava – Královští sokoli, 13. října 2018 v Opavě
3 16

Basketbalisté Opavy si poradili s nováčkem

Radovan Kouřil (ve žlutém) na snímku s děčínským Filipem Kroutilem.

Opavský Radovan Kouřil po senzační výhře: Rozhodla dobrá práce v obraně

-

Souhrn fotbalového víkendu

Přinášíme vám výsledkový servis fotbalových utkání na Opavsku a Hlučínsku z uplynulého víkendu.

Cenný skalp zařídil Pecuch

Tohle vítězství se počítá. Dolnobenešovští fotbalisté na domácím trávníku porazili nebezpečnou Kroměříž. Jediný gól zápasu vstřelil osm minut před koncem Pecuch.

Střelecký koncert Skácelovy družiny

Čekání na výhru skončilo. Fotbalisté Hlučína se po osmizápasovém půstu radovali z vítězství. Nutno podotknout, že stálo za to. Skácelova družina rozstřílela Velké Meziříčí vysoko 8:1.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 11 9 0 2 27:7 27
2. FC Viktoria Plzeň 11 9 0 2 16:9 27
3. AC Sparta Praha 11 7 2 2 19:7 23
4. FC Baník Ostrava 11 7 2 2 18:8 23
5. FC Fastav Zlín 11 6 2 3 17:9 20
6. FK Jablonec 11 6 1 4 18:11 19
7. FC Slovan Liberec 11 4 4 3 13:12 16
8. Bohemians Praha 1905 11 4 3 4 11:12 15
9. FK Mladá Boleslav 11 4 2 5 24:25 14
10. 1. FK Příbram 11 4 2 5 18:22 14
11. MFK Karviná 11 3 1 7 14:21 10
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Komunální volby do zastupitelstev obcí 2018 (5. a 6. října 2018)
Seznam kandidátů, jak se volí v komunálních volbách, zpravodajství, výsledky komunálních voleb 2018 a přehled možných koalic v zastupitelstvu vaší obce. Volby do magistrátu a zastupitelstva krajských měst (Praha, Brno, Plzeň, Ostrava, České Budějovice, Jihlava, Hradec Králové, Pardubice, Olomouc, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Liberec, Zlín)

Senátní volby 2018 (1. kolo 5. a 6. října 2018, 2. kolo 12. a 13. října 2018)
Aktuální složení Senátu, seznam kandidátů do Senátu, výsledky senátních voleb 2018 pro volební obvody: Sokolov, Chomutov, Rokycany, Domažlice, České Budějovice, Praha 12, Praha 4, Praha 8, Praha 2, Litoměřice, Teplice, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Benešov, Chrudim, Náchod, Svitavy, Třebíč, Břeclav, Brno-město, Prostějov, Šumperk, Opava, Ostrava-město, Karviná, Vsetín, Zlín.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT