MSFL - 10. kolo

Uničov – Dolní Benešov 5:0 (2:0).
Branky: 11. Jeřábek, 13. a 80. Vichta, 84. Komenda, 90. Svoboda.
Rozhodčí: Drozdy – Tomanec, Silný.
ŽK: Uvízl, Seibert – Haas, Strakoš.
Diváci: 162.

Kroměříž – Hlučín 3:0 (1:0).
Branky: 44. a 73. Motal, 71. Okleštěk.
Rozhodčí: Macrineanu – Richtár, Černoevič.
ŽK: Cupák, Matoušek, Krhut –Málek, Štefek.
Diváci: 187.

Rýmařov - Petřkovice 2:1 (1:0).
Branky: 29. Ondruška, 52. Dydowicz - 74. Rychlý.

Frýdek-Místek - Hodonín 1:0 (1:0).
Branka: 33. Gomola.

Uherský Brod - Líšeň 0:4 (0:2).
Branky: 7. a 67. Krška, 40. vlastní, 83. Machálek.

Valašské Meziříčí - Hulín 0:4 (0:0).
Branky: 53. a 71. (penalta) Ondřejka, 54. Koláčný, 88. Pospíšil.

Velké Meziříčí - Vyškov 2:4 (0:0).
Branky: 60. Komínek, 88. Simr - 63. a 92. Arsič, 55. vlastní, 90. Dovhanyuk.

Vrchovina - Otrokovice 3:5 (0:3).
Branky: 87. a 91. M. Skalník, 69. Dočekal - 9. a 78. J. Hladík, 14. Malý, 40. Skwarczek, 81. Kiška.

1. Líšeň 10 8 1 1 30:9 25
2. Kroměříž 10 7 1 2 17:6 22
3. Frýdek-Místek 10 6 1 3 23:14 19
4. Velké Meziříčí 10 4 5 1 25:18 17
5. Uherský Brod 10 5 2 3 15:14 17
6. Uničov 10 5 1 4 18:11 16
7. Vyškov 10 4 3 3 19:14 15
8. Petřkovice 10 4 2 2 14:13 14
9. Otrokovice 10 4 1 5 21:19 13
10. Hodonín 10 4 1 5 11:11 13
11. Hlučín 10 2 5 3 13:16 11
12. Dolní Benešov 10 3 2 5 18:23 11
13. Rýmařov 10 3 2 5 15:27 11
14. Vrchovina 10 2 2 6 16:25 8
15. Hulín 10 2 2 6 16:26 8
16. Valašské Meziříčí 10 0 3 7 7:32 3

Divize - 10. kolo

SFC Opava B – Přerov 6:0 (3:0).
Branky: 15. Jankauskas, 21., 23., 61. a 64. Veselý, 79. Hluchý.
Rozhodčí: Šamárek – Kneisl, Krupa.
ŽK: Bubeník, Koller.
Diváci: 70.

Nový Jičín - Dětmarovice 4:0 (2:0).
Branky: 15. a 78. Pyclík, 11. Javorek, 74. Švec.

HFK Olomouc - Heřmanice 4:2 (2:1).
Branky: 6. Drmola, 33. Malenda, 60. Krumpolc z pok. kopu, 83. Buček - 23. a 51. Hetto.

Ústí - Bruntál 2:2 (1:0).
Branky: 6. Bezděk z pok. kopu, 62. Smítal - 60. Kyselý z pok. kopu, 79. Cabal.

Vsetín - Slavičín 0:1 (0:1).
Branky: 45. Elšík.

Frýdlant n. O. - Bohumín 5:1 (2:0).
Branky: 8., 75. a 80. Velička, 3. a 66. (penalta) Hrdlička - 72. Padych.

Kozlovice - Hranice 0:2 (0:1).
Branky: 42. Vyka, 50. Marek.

Šumperk - Havířov 3:3 (1:2).
Branky: 26. Smrž, 46. Macura, 64. Rozsíval z pok. kopu - 15. a 72. (penalta) Wojnar, 37. Guendouze.

1. Nový Jičín 10 9 0 1 30:7 27
2. Hranice 10 5 4 1 28:14 19
3. Slavičín 10 6 1 3 17:14 19
4. Slezský FC Opava B 10 5 3 2 29:9 18
5. Frýdlant nad Ostravicí 10 5 3 2 18:10 18
6. Kozlovice 10 5 1 4 16:14 16
7. HFK Olomouc 10 4 3 3 16:16 15
8. Bohumín 10 4 2 4 23:21 14
9. SO Bruntál 10 4 2 4 16:14 14
10. Havířov 10 4 2 4 14:20 14
11. Dětmarovice 10 4 1 5 20:23 13
12. Vsetín 10 3 3 4 10:12 12
13. Heřmanice 10 3 1 6 20:29 10
14. Šumperk 10 2 2 6 13:26 8
15. Ústí 10 0 3 7 7:24 3
16. Přerov 10 0 3 7 6:30 3

Krajský přebor - 10. kolo

Pustá Polom – Hlubina 4:0 (1:0).
Branky: 18. vl. Bochňák, 50. Richtár, 58. Frank, 75. Švábík.
Rozhodčí: Šujan – Smetana, Janáč.
Diváci: 90.

Háj ve Slezsku – Oldřišov 3:2 (2:0).
Branky: 8. Komárek, 36. Dao, 50. Konvička (penalta) – 86. Kurka, 91. M. Jadrný.
Rozhodčí: Slaný – Ochodek, Szwed.
ŽK: Blažej – Droppa, Moc, Kurka.
Diváci: 200.

Šenov - Polanka 0:2 (0:1).
Branky: 28. Gajďok, 88. Šustr.

Čeladná - Brušperk 3:4 (2:2).
Branky: 34. a 51. Váňa, 42. Fojtík - 10., 16. a 54. Krejčok, 63. Polášek.

Bílovec - Břidličná 1:2 (1:1).
Branky: 3. Ondruš - 17. Sklenařík, 57. Jiřičný.

Stará Bělá - Frenštát p. R. 0:4 (0:2).
Branky: 31. Žitník, 44. Jurek, 52. Špaček, 89. Hajník.

Lok. Petrovice - Krnov 6:0 (2:0).
Branky: 9., 80. a 84. Hanusek Daniel, 24. a 60. Legierski, 87. Sikora.

Český Těšín - Dolní Datyně 1:1 (1:0).
Branky: 21. Kantor - 83. Čopák.

1. Frenštát pod Radhoštěm 11 9 2 0 31:9 29
2. Polanka 11 7 2 2 20:10 23
3. Petrovice 11 7 1 3 28:14 22
4. Čeladná 11 7 1 3 28:18 22
5. Břidličná 11 6 3 2 24:15 21
6. Český Těšín 11 6 2 3 15:9 20
7. Brušperk 11 5 4 2 26:14 19
8. Háj ve Slezsku 11 4 4 3 17:15 16
9. Bílovec 11 4 3 4 28:14 15
10. Pustá Polom 11 3 3 5 14:18 12
11. Šenov 11 3 1 7 19:25 10
12. Oldřišov 11 3 1 7 15:22 10
13. Dolní Datyně 11 3 1 7 11:32 10
14. Hlubina 11 2 2 7 15:28 8
15. Krnov 11 1 3 7 13:29 6
16. Stará Bělá 11 1 1 9 14:46 4

I.A TŘÍDA - SK. A - 10. kolo

Suché Lazce - Chlebičov 0:1 (0:0).
Branka: 76. Matyášek.

Ludgeřovice - Mokré Lazce 1:1 (0:1).
Branky: 51. Krumpholz - 16. Galvas.

Darkovičky - Kobeřice 0:0.

Kravaře - Bolatice 0:0.

Vřesina - Jakubčovice 1:3 (0:2).
Branky: 53. T. Hruzík - 18. (penalta) a 32. Schreier, 70. Fertál.

Slavkov - Fulnek 2:3 (1:1).
Branky: 44. Gračanin, 90. Hendrych - 8. Maléř, 74. M. Zagol, 82. Špitalík.

Štěpánkovice - Velké Heraltice 4:0 (1:0).
Branky: 11. Liška z pok. kopu, 47. M. Grigarčík, 61. Schwalbe, 82. Jurček.

Dohrávka 7. kola:

Jakubčovice - Ludgeřovice 5:1 (3:0).
Branky: 7. a 79. Vavroš, 16. a 70. Schreier, 41. K. Molnár - 46. Kolenko.

1. Kobeřice 9 7 2 0 21:6 23
2. Jakubčovice 9 7 0 2 32:14 21

3. Štěpánkovice

9 6 0 3 15:10 18
4. Fulnek 9 5 1 3 23:15 16
5. Darkovičky 9 4 4 1 15:10 16
6. Bolatice 9 4 2 3 17:17 14
7. Kravaře 9 3 4 2 15:14 13
8. Mokré Lazce 9 4 1 4 14:15 13
9. Vřesina 9 3 2 4 11:18 11
10. Chlebičov 9 3 1 5 15:14 10
11. Slavkov 9 3 1 5 15:17 10
12. Velké Heraltice 9 2 2 5 10:23 8
13. Ludgeřovice 9 1 2 6 9:23 5
14. Suché Lazce 9 0 0 9 6:22 0

I.B TŘÍDA - SK. A - 10. kolo

Žimrovice - Krásné Loučky 2:0 (2:0).
Branky: 4. Kuděla, 25. J. Černý.

Vítkov - Budišov nad Budišovkou 3:4 (1:1).
Branky: 39. Dohnálek, 69. Pavlíček, 80. Špok - 60., 61. a 72. Pizur, 24. Skácel.

Karlovice - Kylešovice 9:0 (3:0).
Branky: 13. a 22. Holčák, 55. a 60. Burian, 43. Raiskup, 47. Bačovský, 59. Foltýn z pok. kopu, 64. Kašpar, 90. Burda.

Město Albrechtice - Chomýž 2:1 (1:0).
Branky: 26. Rustler, 59. Pavlíček - 62. Schindler.

Zlatníky - Hradec nad Moravicí 0:0.

Rýmařov B - Horní Benešov 5:2 (4:2).
Branky: 6. a 25. Doležel, 5. Kocúr, 31. Kováč, 59. Piroška - 15. Podaný, 37. Slepička.

SO Bruntál B - Malé Hoštice 2:7 (1:4).
Branky: 7. Hendrych, 82. Šanda - 34., 61., 65. a 78. D. Klinger, 12. a 32. Baďura, 26. vlastní.

1. Hradec nad Moravicí 9 6 2 1 29:14 20
2. Karlovice 9 6 1 2 35:13 19
3. Malé Hoštice 9 6 0 3 29:16 18
4. Žimrovice 9 5 3 1 21:12 18
5. Krásné Loučky 9 6 0 3 20:16 18
6. Budišov nad Budišovkou 9 5 1 3 32:16 16
7. Rýmařov B 9 5 1 3 29:21 16
8. Zlatníky 9 4 2 3 20:13 14
9. Vítkov 9 3 3 3 18:16 12
10. Město Albrechtice 9 2 4 3 12:29 10
11. SO Bruntál B 9 3 0 6 33:27 9
12. Chomýž 9 3 0 6 12:27 9
13. Kylešovice 9 0 1 8 4:43 1
14. Horní Benešov 9 0 0 9 10:41 0

I.B TŘÍDA - SK. B - 10. kolo

Velká Polom - Krásné Pole 1:2 (0:2).
Branky: 71. Němec - 17. Klimek, 31. Hampel.

Klimkovice - Hať 5:2 (2:0).
Branky: 7. a 30. Mikoláš, 62. Vaněk, 63. Moučka, 89. Švec - 47. D. Plaček, 90. Fojtík.

Řepiště - Kozmice 1:0 (0:0).
Branka: 51. Moravčík.

Šilheřovice - Ostrava-Jih 2:2 (1:1).
Branky: 29. Redzina, 70. Dřevjaný - 2. Petrovský, 90. Prokeš.

Bohuslavice - Darkovice 3:3 (2:3).
Branky: 32. a 48. Koval, 2. Hejduk - 20. Pavel Vyletělek, 23. Poštulka, 38. Miketa.

Velké Hoštice - Chuchelná 1:0 (0:0).
Branka: 77. J. Jaroš.

Utkání Slovan Ostrava - Strahovice odloženo na 9. října.

1. Ostrava-Jih 9 7 1 1 36:8 22
2. Velké Hoštice 9 7 1 1 17:7 22
3. Řepiště 9 5 1 3 19:21 16
4. Klimkovice 9 4 3 2 24:18 15
5. Slovan Ostrava 8 5 0 3 22:20 15
6. Hať 9 3 4 2 16:19 13
7. Bohuslavice 9 3 3 3 19:15 12
8. Krásné Pole 9 4 0 5 18:24 12
9. Darkovice 9 3 2 4 21:22 11
10. Strahovice 8 3 2 3 16:20 11
11. Kozmice 9 3 1 5 11:17 10
12. Chuchelná 9 2 2 5 13:20 8
13. Velká Polom 9 1 2 6 13:20 5
14. Šilheřovice 9 0 2 7 13:27 2

Okresní přebor

Píšť - Březová 1:1 (0:1).
Litultovice - Vřesina 4:2 (3:2).


Služovice - Těškovice 3:2 (2:2).
Hlavnice - Dobroslavice 7:2 (4:2).
Kobeřice B - Slavia Opava 0:2 (0:1).
Stěbořice - Štítina 2:2 (0:1).
Jakartovice - Vávrovice 2:2 (2:2).

1. Slavia Opava 9 7 1 1 25:7 22
2. Stěbořice 9 5 3 1 27:12 18
3. Jakartovice 9 5 2 2 23:11 17
4. Litultovice 9 5 2 2 22:12 17
5. Hlavnice 9 5 1 3 25:14 16
6. Vávrovice 8 5 1 2 19:10 16
7. Vřesina 9 4 3 2 22:15 15
8. Dobroslavice 9 4 1 4 21:30 13
9. Březová 9 2 4 3 11:16 10
10. Služovice 9 2 2 5 10:24 8
11. Píšť 9 2 2 5 11:29 8
12. Štítina 9 1 3 5 19:23 6
13. Těškovice 9 1 2 6 15:25 5
14. Kobeřice B 8 0 1 7 2:24 1

III. TŘÍDA - SK. A

Sudice - Hať B 4:3 (2:1).
Bělá - Bolatice B 4:1 (2:1).
Dolní Benešov B - Šilheřovice B 2:3 (2:0). 
Bohuslavice B - Štěpánkovice B 2:2 (1:1). 
Darkovičky B - Darkovice B 3:0 (1:0).
Závada – Chuchelná B 4:2 (2:0).
Darkovice B - Strahovice B 2:3 (1:2).

1. Bolatice B 9 8 0 1 45:7 24
2. Bělá 9 6 2 1 19:9 20
3. Sudice 9 6 0 3 31:20 18
4. Závada 9 5 1 3 25:15 16
5. Strahovice B 9 5 1 3 17:19 16
6. Bohuslavice B 9 4 2 3 24:20 14
7. Darkovičky B 9 4 1 4 17:18 13
8. Štěpánkovice B 9 2 5 2 24:23 11
9. Kozmice B 8 2 2 4 10:21 8
10. Dolní Benešov B 9 1 4 4 15:22 7
11. Chuchelná B 8 2 1 5 8:17 7
12. Šilheřovice B 9 2 1 6 11:27 7
13. Darkovice B 9 2 1 6 20:39 7
14. Hať B 9 1 3 5 18:27 6

III. TŘÍDA - SK. B

Kyjovice - Budišovice 1:7 (1:5).
Hněvošice - Hrabyně 0:1 (0:1).
Komárov - Malé Hoštice B 6:2 (3:1).
Pustá Polom B - Chvalíkovice 4:0 (0:0).
Pa Palhanec - Raduň 0:1 (0:1).
Otice - Skřipov 2:1 (2:0).
Horní Lhota - Oldřišov B 0:3 (0:3). 

1. Pustá Polom B 9 9 0 0 41:5 27
2. Komárov 9 9 0 0 47:14 27
3. Oldřišov B 9 6 1 2 26:13 19
4. Otice 9 5 2 2 15:9 17
5. Chvalíkovice 8 5 2 1 13:12 17
6. Hrabyně 9 4 1 4 15:17 13
7. Malé Hoštice B 9 4 1 4 25:30 13
8. Skřipov 9 3 2 4 15:17 11
9. Horní Lhota 8 3 0 5 12:22 9
10. Budišovice 9 2 1 6 23:28 7
11. Palhanec 8 2 1 5 7:13 7
12. Hněvošice 9 1 2 6 11:17 5
13. Raduň 9 1 0 8 8:32 3
14. Kyjovice 8 0 1 7 7:36 1

III. TŘÍDA - SK. C

Holasovice - Brumovice 3:1 (1:0).
Dolní Životice - Větřkovice 5:3 (1:2).
Melč - Radkov 7:0 (1:0).
Deštné - Štáblovice 0:3 (0:0).
Budišov n/B B - Slavkov B 2:0 (1:0).
Větřkovice - Budišov n/B B 4:0 (1:0).

1. Holasovice 9 8 0 1 42:8 24
2. Dolní Životice 8 7 0 1 46:13 21
3. Brumovice 7 6 0 1 35:10 18
4. Melč 8 5 1 2 29:12 16
5. Radkov 7 4 2 1 14:14 14
6. Větřkovice 8 3 2 3 24:17 11
7. Budišov nad Budišovkou B 9 3 2 4 19:36 11
8. Slavkov B 7 3 1 3 15:13 10
9. Štáblovice 8 1 4 3 18:23 7
10. Vávrovice B 8 1 2 5 6:16 5
11. Deštné 9 1 1 7 8:49 4
12. Sosnová  7 1 0 6 14:37 3
13. Sovbodné Heřmanice 7 0 1 6 11:34 1