VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Souhrn fotbalového víkendu

Prinášíme vám výsledkový servis fotbalových utkání na Opavsku a Hlučínsku.

29.10.2018
SDÍLEJ:

Heřmanice – Slezský FC Opava BFoto: Deník / Lukáš Kaboň

MSFL - 13. kolo

Dolní Benešov – Vrchovina 0:0.
Rozhodčí: Černý – Nováček, Mrázek.
ŽK: Řezníček.
Diváci: 85.

Hlučín – Rýmařov 1:0 (1:0).
Branka: 27. Kraut.
Rozhodčí: Denev – Machač, Mayer.
ŽK: Málek, Dostál, Mac – Navrátil, Hleba, Šupák, P. György.
Diváci: 138.

Petřkovice - Valašské Meziříčí 2:1 (1:0).
Branky: 41. Neumann z pok. kopu, 85. Szotkowski - 56. Furmánek.
Rozhodčí: Popelák.
ŽK: Szotkowski, Baranek - Michálek, Matyáš.
Diváci: 151.

Vyškov - Frýdek-Místek 2:1 (1:1).
Branky: 10. M. Vintr, 84. Krejčí - 18. Varadi z pok. kopu.
Rozhodčí: Kneisl.
ŽK: M. Vintr, Lahodný, Přerovský - Švrček, Kutáč, Varadi.
Diváci: 162.

Líšeň - Uničov 4:1 (2:1).
Branky: 70. a 84. (penalta) Přichystal, 16. Machálek, 30. Demeter - 45. Svoboda.
Rozhodčí: Dorušák.
ŽK: Černín, Fall - Seibert, Vejvoda.
ČK: 73. Dostál (U.).
Diváci: 315.

Hodonín - Hulín 1:2 (1:2).
Branky: 25. Hesek - 4. Šrom, 15. Ondřejka.
Rozhodčí: Zaoral.
ŽK: Šustr, Fojtík, Ťok - Tureček, Josl, Mahalický.
Diváci: 130.

Otrokovice - Uherský Brod 3:1 (1:1).
Branky: 9. Hladík, 65. Malý, 68. Kiška - 12. Chwaszcz.
Rozhodčí: Macrineanu.
ŽK: Kaizar - Kovář.
Diváci: 181.

Kroměříž - Velké Meziříčí 1:1 (1:1).
Branky: 33. Motal z pok. kopu - 26. Demeter z pok. kopu. Rozhodčí: Tomanec.
ŽK: Silný, V. Mlýnek - Smejkal, Kriegsmann.
Diváci: 176.

1. Líšeň 13 11 1 1 38:12 34
2. Kroměříž 13 7 3 3 20:10 24
3. Petřkovice 13 7 2 4 25:16 23
4. Otrokovice 13 7 1 5 30:23 22
5. Velké Meziříčí 13 5 6 2 29:28 21
6. Uničov 13 6 2 5 23:17 20
7. Vyškov 13 5 5 3 23:17 20
8. Frýdek Místek 13 6 1 6 25:25 19
9. Hlučín 13 4 5 4 23:19 17
10. Hodonín 13 5 2 6 18:17 17
11. Uherský Brod 13 5 2 6 20:24 17
12. Dolní Benešov 13 4 3 6 20:25 15
13. Vrchovina 13 3 4 6 19:27 13
14. Rýmařov 13 3 3 7 18:32 12
15. Hulín 13 3 2 8 20:32 11
16. Valašské Meziříčí 13 0 4 9 10:37 4

DIVIZE E - 13. kolo

Heřmanice- Slezský FC Opava B 2:4 (1:3).
Branky: 1. Půda, 83. Opata – 13. Swiech, 15. a 67. Jankauskas, 39. Fusek.
Rozhodčí: Kotala – Krupa, Dudek.
ŽK: Tomšů, Strojek, Mlčoch, Půda – Dybal, Swiech, Veselý, Kuznik. 
ČK: 52. Andrejko.
Diváci: 100. 

Přerov - Bruntál 0:1 (0:0).
Branka: 52. Urban, 65 diváků.

Dětmarovice - Vsetín 2:4 (0:2).
Branky: 61. Mičola, 76. Macko - 18. a 79. Hořelica, 4. Jaroš, 48. Stuchlík.
188 diváků.

Hranice - Frýdlant n. O. 2:4 (0:3).
Branky: 75. Vavřík z pok. kopu, 89. Křenek - 10., 15. a 40. Klimas, 48. Velička.
120 diváků.

Nový Jičín - HFK Olomouc 1:1 (1:1).
Branky: 1. Macíček - 35. Buček z pok. kopu.
ČK: 75. Pyclík (N. J.).
90 diváků.

Havířov - Kozlovice 0:4 (0:3).
Branky: 41. a 56. Nekuda, 28. vlastní, 43. Galetka.
100 diváků.

Slavičín - Ústí 4:1 (4:0).
Branky: 9. Horáček, 37. Juřica, 39. Kalus, 43. Goňa - 50. V. Smolka.
100 diváků.

Bohumín - Šumperk 2:1 (1:1).
Branky: 37. z penalty a 46. Halaška - 32. Horák.
105 diváků.

1. Nový Jičín 13 9 3 1 33:10 30
2. Slavičín 13 9 1 3 25:15 28
3. Slezský FC Opava B 13 7 3 3 36:12 24
4. SO Bruntál 13 7 2 4 22:17 23
5. Frýdlant nad Ostravicí 13 6 4 3 25:16 22
6. Hranice 13 5 5 3 31:20 20
7. Kozlovice 13 6 2 5 23:18 20
8. Bohumín 13 6 2 5 27:26 20
9. HFK Olomouc 13 5 4 4 20:20 19
10. Dětmarovice 13 6 1 6 26:29 19
11. Vsetín 13 5 3 5 19:16 18
12. Havířov 13 5 2 6 18:27 17
13. Heřmanice 13 3 2 8 24:39 11
14. Šumperk 13 3 2 8 16:32 11
15. Přerov 13 1 3 9 11:34 6
16. Ústí 13 0 3 10 9:34 3

KRAJSKÝ PŘEBOR - 13. kolo

Dolní Datyně – Pustá Polom 1:0 (1:0).
Branka: 20. Baláž.
Rozhodčí: Šimeček – Kret, Šujan.
ŽK: Kaduch, Jaworek, Dolák – Blucha.
Diváci: 45.

Krnov – Oldřišov 2:2 (2:0).
Branky: 3. Mrukvia, 43. Šimčík – 65. Janík, 68. Dřizgevič.
Rozhodčí: Tomšík – Vidlička, Kret.
ŽK: Ostrák – Pfleger, M. Žídek, V. Jadrný, Bolacký, D. Bořucký.
Diváci: 180.

Frenštát pod Radhoštěm – Háj ve Slezsku  5:1 (1:1).
Branky: 42. Malý, 58. a 76. Špaček, 63. Walder, 71. Vaverka – 15. Uvíra.
Rozhodčí: Ochodek – Lalík, Slaný.
ŽK: Kovář, Žitník – Hlaváček, Dao, Vyležík, Janíček.
Diváci: 120.

Břidličná - Český Těšín 2:1 (1:1).
Branky: 44. Sklenařík, 88. Cudrák - 27. Bolek.
120 diváků.

Brušperk - Lok. Petrovice 1:0 (0:0).
Branka: 94. Zajac.
ČK: 41. Polášek (B.).
95 diváků.

Hlubina - Bílovec 2:0 (2:0).
Branky: 13. a 16. Rodek.
80 diváků.

Šenov - Čeladná 2:3 (1:0).
Branky: 22. vlastní, 75. Kopel - 59. Baran, 63. Stýskala, 90. Dušík.
76 diváků.

Polanka - Stará Bělá 6:0 (3:0).
Branky: 21. a 57. Uher, 24. a 35. Miko, 63. Kaluža, 72. Bartoš.
ČK: 79. Dziža (S. B.).
123 diváků.

1. Frenštát pod Radhoštěm 14 10 2 2 36:12 32
2. Břidličná 14 9 3 2 32:18 30
3. Polanka 14 9 2 3 32:14 29
4. Čeladná 14 8 2 4 33:27 26
5. Petrovice 14 8 1 5 30:19 25
6. Brušperk 14 7 4 3 28:19 25
7. Český Těšín 14 7 2 5 17:12 23
8. Háj ve Slezsku 14 5 5 4 22:22 20
9. Bílovec 14 5 3 6 31:17 18
10. Oldřišov 14 5 2 7 22:26 17
11. Pustá Polom 14 4 3 7 19:21 15
12. Hlubina 14 4 3 7 21:30 15
13. Dolní Datyně 14 4 2 8 15:37 14
14. Šenov 14 3 1 10 22:35 10
15. Krnov 14 2 4 8 16:33 10
16. Stará Bělá 14 2 1 11 20:54 7

I.A TŘÍDA - SK. A - 13. kolo

Chlebičov - Kravaře 2:1 (2:0).
Branky: 12. Mikuš, 25. Tkadleček - 85. Barcal.

Fulnek - Suché Lazce 7:0 (3:0).
Branky: 35. a 80. Maléř, 27. K. Krása, 41. M. Zagol, 47. P. Zagol, 54. Jan Šesták, 90. Jar. Šesták.

Jakubčovice - Velké Heraltice 3:1 (2:0).
Branky:  44. a 73. Chovanec, 20. Schreier - 72. Fojtík.

Ludgeřovice - Darkovičky 2:1 (1:1).
Branky: 41. Kolenko, 73. Bělan - 12. Bláha.

Mokré Lazce - Vřesina 2:3 (1:1).
Branky: 26. (penalta) a 52. Galvas - 9. Hloušek, 72. Seget., 88. Majkut.

Bolatice - Štěpánkovice 1:2 (1:2).
Branky: 31. Sebrala z pok. kopu - 2. Tomíček, 7. Večerek.

Kobeřice - Slavkov 2:0 (1:0).
Branky: 6. Kubný, 81. Robin Wirth.

1. Kobeřice 12 10 2 0 25:6 32
2. Jakubčovice 12 9 1 2 38:16 28
3. Fulnek 12 8 1 3 38:17 25
4. Štěpánkovice 12 7 1 4 20:18 22
5. Darkovičky  12 5 4 3 20:17 19
6. Bolatice 12 5 2 5 26:22 17
7. Chlebičov 12 5 1 6 22:18 16
8. Kravaře 12 4 4 4 18:18 16
9. Mokré Lazce 12 5 1 6 21:22 16
10. Vřesina 12 4 2 6 14:27 14
11. Slavkov 12 4 1 7 18:23 13
12. Ludgeřovice 12 3 2 7 16:28 11
13. Velké Heraltice 12 3 2 7 15:30 11
14. Suché Lazce 12 0 0 12 8:37 0

I.B TŘÍDA - SK. A - 13. kolo

Hradec nad Moravicí - Žimrovice 1:4 (0:1).
Branky: 48. Krejsa - 11. a 86. L. Škrobánek, 62. V. Škrobánek, 76. Hopp.

Karlovice - Chomýž 5:0 (2:0).
Branky: 30., 62. a 80. Burda, 28. Peška, 71. M. Raiskup.

Horní Benešov - Město Albrechtice 0:7 (0:2).
Branky: 14., 62., 68. a 84. Fiebrich, 18. Kropáč, 52. Horkel, 76. Kala.

Krásné Loučky - Rýmařov B 2:1 (1:1).
Branky: 33. Ručka, 62. Šmíd - 7. Drábek.

SO Bruntál B - Vítkov 5:1 (4:0).
Branky: 2. a 14. Zatloukal, 24. a 54. Hendrych, 45. Kučera - 71. P. Pavlíček.

Budišov nad Budišovkou - Zlatníky 5:2 (2:0).
Branky: 8., 42. a 55. (penalta) Skácel, 72. Modelský z pok. kopu, 76. Kuric - 58. Chmel, 77. vlastní.

Malé Hoštice - Kylešovice 7:1 (2:0).
Branky: 22. a 68. Šafarčík, 28. a 64. Klinger, 53. Pospěch, 84. Baďura, 88. Schrom - 76. Fruncek.

1. Malé Hoštice 12 9 0 3 39:17 27
2. Karlovice 12 8 2 2 44:16 26
3. Hradec nad Moravicí 12 8 2 2 35:21 26
4. Žimrovice 12 7 3 2 28:18 24
5. Krásné Loučky 12 8 0 4 26:20 24
6. Budišov nad Budišovkou 12 7 2 3 40:19 23
7. Zlatníky 12 5 3 4 29:19 18
8. Rýmařov B 12 5 1 6 31:27 16
9. SO Bruntál B 12 5 0 7 41:31 15
10. Vítkov 12 4 3 5 22:24 15
11. Město Albrechtice 12 3 4 5 25:37 13
12. Chomýž 12 3 0 9 14:36 9
13. Kylešovice 12 1 2 9 8:51 5
14. Horní Benešov 12 0 0 12 12:58 0

I.B TŘÍDA - SK. B - 13. kolo

Krásné Pole - Řepiště 1:2 (0:2).
Branky: 74. Oleš z pok. kopu - 12. Volf, 46. Moravčík.

Darkovice - Velké Hoštice 3:1 (1:1).
Branky: 22. Chotár, 70. Chlappek z pok. kopu, 91. Pavel Vyletělek - 25. Jaroš.

Ostrava-Jih - Klimkovice 0:1 (0:0).
Branka: 48. Sáblík.

Strahovice - Velká Polom 1:0 (0:0).
Branka: 56. Pekárek.

Šilheřovice - Bohuslavice 2:1 (1:1).
Branky: 40. Černý, 60. Voznica - 20. Kocián.

Chuchelná - Slovan Ostrava 1:2 (0:1).
Branky: 74. Šrámek - 41. a 89. Trunkát.

Hať - Kozmice 1:2 (0:1).
Branky: 85. Heglas - 13. Janík, 60. Mlýnek.

1.Ostrava-Jih 12 8 1 3 42:14 25
2. Velké Hoštice 12 8 1 3 19:11 25
3. Klimkovice 12 7 3 2 34:21 24
4. Slovan Ostrava 12 8 0 4 37:29 24
5. Strahovice 12 6 2 4 23:25 20
6. Hať 12 5 4 3 22:24 19
7. Řepiště 12 6 1 5 24:28 19
8. Bohuslavice 12 5 3 4 25:19 18
9. Darkovice 12 5 2 5 31:29 17
10. Chuchelná 12 4 2 6 17:22 14
11. Kozmice 12 4 1 7 15:23 13
12. Krásné Pole 12 4 0 8 20:31 12
13. Velká Polom 12 1 2 9 17:31 5
14. Šilheřovice 12 1 2 9 19:38 5

Okresní přebor

Vřesina - Jakartovice 5:0 (2:0).
Služovice - Hlavnice 3:4 (2:1).
Slavia Opava - Vávrovice 3:1 (0:0).
Březová - Stěbořice 0:6 (0:4).
Dobroslavice - Píšť 4:0 (0:0).
Těškovice - Kobeřice B 2:0 (0:0).
Štítina - Litultovice 0:3 (0:2).

1. Slavia Opava 12 10 1 1 34:9 31
2. Hlavnice 12 8 1 3 36:19 25
3. Stěbořice 12 7 3 2 40:17 24
4. Litultovice 12 7 3 2 29:13 24
5. Jakartovice 12 6 2 4 27:22 20
6. Vávrovice 12 6 1 4 25:16 19
7. Dobroslavice 12 6 1 5 29:34 19
8. Vřesina 12 5 3 4 32:23 18
9. Březová 12 3 4 5 15:26 13
10. Služovice 12 3 2 7 17:35 11
11. Píšť 12 3 2 7 17:40 11
12. Těškovice 12 2 3 7 20:29 9
13. Štítina 12 1 3 8 20:33 6
14. Kobeřice B 12 1 1 9 5:30 4

III. TŘÍDA - SK. A

Darkovice B - Závada 0:3 (0:0).
Strahovice B - Darkovičky B 3:2 (1:1).
Kozmice B - Sudice 6:3 (3:1).
Chuchelná B - Bohuslavice B 1:2 (0:0).
Hať B - Šilheřovice B 3:2 (2:1).
Bolatice B - Dolní Benešov B 3:1 (1:1).
Štěpánkovice B - Bělá 2:0 (1:0).

1. Bolatice B 12 11 0 1 65:11 33
2. Bělá 12 7 2 3 27:15 23
3. Strahovice B 12 7 1 4 28:29 22
4. Sudice 12 7 0 5 39:40 21
5. Závada 12 6 2 4 32:23 20
6. Bohuslavice B 12 6 2 4 32:27 20
7. Štěpánkovice B 12 3 6 3 31:30 15
8. Darkovičky B 12 4 3 5 22:24 15
9. Kozmice B 11 3 3 5 18:32 12
10. Hať B 12 2 5 5 25:33 11
11. Chuchelná B 11 3 2 6 16:25 11
12. Šilheřovice B 12 3 1 8 18:34 10
13. Darkovice B 12 3 1 8 26:47 10
14. Dolní Benešov B 12 1 6 5 22:31 9

III. TŘÍDA - SK. B

Chvalíkovice - Otice 2:4 (1:1).
Komárov - Palhanec 3:1 (0:1).
Budišovice - Oldřišov B 9:1 (5:1).
Hrabyně - Pustá Polom B 0:3 (0:1).
Horní Lhota - Skřipov 0:1 (0:1).
Malé Hoštice B - Kyjovice 3:0 (2:0).

1. Komárov 12 11 1 0 55:16 34
2. Pustá Polom B 12 10 1 1 48:10 31
3. Otice 12 8 2 2 32:12 26
4. Oldřišov B 12 8 1 3 37:26 25
5. Chvalíkovice 11 6 2 3 17:21 20
6. Malé Hoštice B 12 5 2 5 30:38 17
7. Skřipov 12 4 3 5 19:22 15
8. Horní Lhota 11 5 0 6 18:24 15
9. Hrabyně 12 4 1 7 16:27 13
10. Budišovice 12 3 2 7 36:37 11
11. Palhanec 11 2 2 7 11:20 8
12. Hněvošice 11 1 4 6 16:22 7
13. Kyjovice 11 2 1 8 13:40 7
14. Raduň 11 1 0 10 9:42 3

III. TŘÍDA - SK. C

Větřkovice - Svobodné Heřmanice 4:2 (3:0).
Vávrovice B - Deštné 0:3 (0:1).
Brumovice - Melč 2:4 (0:4).
Štáblovice - Dolní Životice 0:1 (0:0).
Sosnová - Holasovice 2:2 (1:2).
Slavkov B - Radkov 13:0 (6:0).
Dolní Životice - Brumovice 3:2 (2:1).

1. Dolní Životice 11 10 0 1 54:15 30
2. Holasovice 11 9 1 1 49:12 28
3. Melč 11 8 1 2 41:18 25
4. Brumovice 10 7 0 3 45:20 21
5. Radkov 10 5 3 2 23:30 18
6. Větřkovice 11 4 3 4 33:26 15
7. Budišov nad Budišovkou B 11 4 2 5 26:44 14
8. Slavkov B 10 4 1 5 31:21 13
9. Deštné 11 2 2 7 13:51 8
10. Štáblovice 11 1 4 6 22:33 7
11. Vávrovice B 11 1 3 7 10:25 6
12. Sosnová 10 1 3 6 21:44 6
13. Svobodné Heřmanice 10 1 1 8 16:45 4

Autor: Redakce, Roman Brhel

29.10.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Obsluha strojů 18 000 Kč Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu OPERÁTOR/KA V PLASTIKÁŘSKÉ VÝROBĚ - NÁSTUPNÍ BONUS 8.000 Kč. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 21000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: KO: Fajkusová Iva, tel.: 731 821 139, e-mail: fajkusova@pfplasty.cz, Požadujeme: , • Manuální zručnost, • Ochota práce v nepřetržitém provozu (směny 7,5 hodiny), Pracoviště Chuchelná, nástup ihned., Nabízíme:, • NÁSTUPNÍ BONUS 8.000 Kč, • nadstandardní příplatky za odpolední a noční směnu, • měsíční bonusy až 30 % mzdy, Náplň práce:, • Obsluha vstřikovacího stroje, • Práce s měřidly (kalibr, měrka, posuvné měřítko), • Kontrola výlisků, • Opracování výlisků. Pracoviště: Pf plasty cz s.r.o., Masarykova, č.p. 144, 747 24 Chuchelná. Informace: Iva Fajkusová, +420 731 821 139. Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni 75 Kč Pomocníci v kuchyni POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 75 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: *KO: Ohneiser Radek, tel.: 739 203 964., vzdělání nerozhoduje, praxe v kuchyni vítána, flexibilita pracovitost., 2-směnný provoz: ranní 6:00 - 14:00, odpolední 10:00 - 18:00 hod., pracoviště: Jídelna Apetit, Sadová 44, Opava, nástup ihned., Náplň práce: pomocné práce v kuchyni, úklid, mytí nádobí aj.. Pracoviště: Radek ohnheiser - jídelna apetit, Sadová, č.p. 189, 746 01 Opava 1. Informace: Radek Ohneiser, +420 739 203 964. Výroba - Výroba Zámečníci strojů 17 000 Kč Zámečníci strojů MONTÉR. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: KO: Stromská Zuzana Ing., tel.: 733 678 252, e-mail: kariera@msa.cz, SOU - vyučení v oboru zámečník výhodou; praxe na obdobné pozici min. 2 roky výhodou; zručnost; přesnost; pečlivost; zodpovědnost; schopnost samostatné a systematické práce., Ochota pracovat ve vícesměnném provozu (je-li to potřeba), motivující finanční ohodnocení (základ, osobní ohodnocení, prémie)., Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, pracoviště Dolní Benešov, nástup dohodou., Pracovní náplň:, Montér provádí přípravné a montážní práce na montážích a opravách armatur: příprava pracoviště; montážní práce dle výkresové dokumentace a technologických postupů; stanovení pracovních kroků, prostředků a metod; sestavování armatur podle dokumentace; montáž dílů armatur a provádění oprav; evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce.. Pracoviště: Msa, a.s., Hlučínská, č.p. 641, 747 22 Dolní Benešov. Informace: Zuzana Stromská, +420 733 678 252. Výroba - Výroba Seřizovači 120 Kč Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) HORIZONTÁŘ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 120 kč, mzda max. 150 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KO: Tůmová Lenka Ing., tel.: 553 872 173, 731 607 906, e-mail: tumova@ostroj.cz., Výborná znalost čtení technických výkresů, jeřábnický průkaz a vazačské osvědčení výhodou. Samostatnost, flexibilita., Pracoviště Opava, nástup ihned., Nabízíme:, - Odměnu za pracovní přínos v závislosti na hospodářském výsledku, - Týden dovolené navíc, závodní stravování, očkování proti chřipce., - Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru, - Příspěvek na letní dětský tábor nebo lyžařský výcvik., - Poukázky na zdravotní prevenci, sportovní a kulturní aktivity, - Sportovní a společenské akce společnosti, Náplň práce: odpovídá za používání kalibrovaných měřidel, odpovídá za provádění nezávislé kontroly; provádí přípravu a kontrolu nářadí a nástrojů; řídí chod stroje a provádí strojní obráběbí; provádí samokontrolu provedené práce; provádí doplňování olejů a chladicích emulzí do stroje; obsluhuje zvedací zařízení a manipuluje s materiálem a rozpracovanými díly.. Pracoviště: Ostroj a.s., Těšínská, č.p. 1586, 746 01 Opava 1. Informace: Lenka Tůmová, +420 553 872 173.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Zápas 15. kola fotbalové FORTUNA:LIGY mezi SFC Opava a FC Baník Ostrava.
13 83

Opava vs. Baník: Při slezském derby policie zatkla 26 chuligánů

Sigma Olomouc - SFC Opava, 3. listopadu 2018
AKTUALIZOVÁNO
5 33

Opava sahala po výhře, má ale pouze bod

OBRAZEM: Děvčata z Loděnice padla po penaltách

Fotbalistky z Loděnice mají za sebou zápas třetího kola Českého poháru s Hradcem Králové.

Oslabená Opava dostala lekci

Trápení basketbalistů Opavy v domácí soutěži pokračuje. V sobotu schytali Slezané slušný debakl v Pardubicích. Trenér Petr Czudek opět postrádal Bujnocha, Dragouna a Zbránka. Na palubovce to bylo proti rozjeté Bekse znát.

Karviná odvolala Nádvorníka. Je to šok, přiznal trenér

Karviná – Překvapivý krok zvolilo v reprezentační přestávce vedení MFK Karviná. V sobotu totiž odvolalo z funkce hlavního trenéra Romana Nádvorníka.

Opava držela krok v prvním poločase

/VIDEO, FOTOGALERIE/Doposud neporažený celek letošní basketbalové Ligy mistrů z Tenerife se představil ve středu na opavské palubovce. Slezané drželi krok s týmem z Kanárských ostrovů v prvním poločase, nakonec prohráli 70:92. Trenér Petr Czudek postrádal marody Bujnocha, Dragouna a Zbránka.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 15 12 1 2 37:11 37
2. FC Viktoria Plzeň 15 11 2 2 22:13 35
3. AC Sparta Praha 15 9 3 3 28:12 30
4. FK Jablonec 15 9 2 4 33:14 29
5. FC Baník Ostrava 15 8 3 4 21:12 27
6. FC Fastav Zlín 15 8 3 4 22:14 27
7. FC Slovan Liberec 15 6 5 4 15:13 23
8. FK Mladá Boleslav 15 5 3 7 28:30 18
9. SFC Opava 15 5 2 8 20:23 17
10. FK Teplice 15 4 4 7 17:23 16
11. Bohemians Praha 1905 15 4 4 7 16:23 16
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT