VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Souhrn fotbalového víkendu

Přinášíme vám výsledkový servis fotbalového utkání na Opavsku a Hlučínsku z uplynulého víkendu.

6.11.2018
SDÍLEJ:

TJ Nova Vávrovice - TJ Vřesina 0:4 (0:1).Foto: Ondřej Teichmann

MSFL - 14. kolo

Frýdek-Místek – FC Hlučín 2:0 (2:0).
Branky: 6. Strnad, 38. Varadi (Penalta).
Rozhodčí: Ogrodník – Silný, Volek.
ŽK: Literák, Strnad, Kutáč – Mac.
Diváci: 212.

Rýmařov – Dolní Benešov 1:1 (0:1).
Branky: 63. Šupák – 10. Řezníček.
Rozhodčí: Vostrejž – Popelák, Mayer.
ŽK: Moravec.
Diváci: 158.

Hulín - Petřkovice 1:3 (1:0).
Branky: 13. Šrom - 54. a 59. Szotkowski, 53. Kania.
Rozhodčí: Drozdy.
ŽK: Josl - Chlopek.
Diváci: 156.

Uherský Brod - Vyškov 3:0 (1:0).
Branky: 52. a 71. Mančík, 2. Malenovský z pok. kopu.
Rozhodčí: Černoevič.
ŽK: Kovář - Tijani, M. Vintr.
Diváci: 164.

Valašské Meziříčí - Otrokovice 0:4 (0:1).
Branky: 7. Kiška, 76. Slaný, 88. Hladík, 90. vlastní.
Rozhodčí: Gasnárek.
ŽK: Furmánek, Žilinský, Pop - Šohaj.
Diváci: 80.

Líšeň - Hodonín 1:1 (0:1).
Branky: 80. Přichystal z pok. kopu - 15. Sasín Radek.
Rozhodčí: Richtár.
ŽK: Černín, Přichystal - Petráš.
Diváci: 395.

Uničov - Velké Meziříčí 0:3 (0:2).
Branky: 18. a 64. Simr, 23. Demeter.
Rozhodčí: Mrázek. ŽK: Kriegsmann (V. M.).
Diváci: 185.

Vrchovina - Kroměříž 2:3 (1:1).
Branky: 2. Dočekal, 78. Duba - 10. a 71. Cupák, 61. Motal.
Rozhodčí: Jahoda.
ŽK: Vícha, Dočekal, Chalupa - Motal, Cupák.
Diváci: 370.

1. Líšeň 14 11 2 1 39:13 35
2. Kroměříž 14 8 3 3 23:12 27
3. Petřkovice 14 8 2 4 28:17 26
4. Otrokovice 14 8 1 5 34:23 25
5. Velké Meziříčí 14 6 6 2 32:28 24
6. Frýdek-Místek 14 7 1 6 27:25 22
7. Vyškov 14 5 5 4 23:20 20
8. Uničov 14 6 2 6 23:20 20
9. Uherský Brod 14 6 2 6 23:24 20
10. Hodonín 14 5 3 6 19:18 18
11. Hlučín 14 4 5 5 23:21 17
12. Dolní Benešov 14 4 4 6 21:26 16
13. Vrchovina 14 3 4 7 21:30 13
14. Rýmařov 14 3 4 7 19:33 13
15. Hulín 14 3 2 9 21:35 11
16. Valašské Meziříčí 14 0 4 10 10:41 4

DIVIZE E - 14. kolo

SFC Opava B – Dětmarovice 3:0 (1:0).
Branky: 20. Janetzký, 61.Juřena, 66. Jurečka (penalta).
Rozhodčí: Hanák – Volek, Vlk.
ŽK: Socha – Kotrla, Macko, Řapek.
Diváci: 100.

Frýdlant n. O. - Nový Jičín 1:0 (0:0).
Branka: 61. Wludyka.
374 diváků.

Ústí - Bohumín 1:6 (1:3).
Branky: 7. J. Smolka - 10. a 58. Latocha, 74. a 76. M. Hanus, 9. F. Hanus, 17. Lišaník.
80 diváků.

Havířov - Přerov 3:0 (1:0).
Branky: 25., 49. a 53. Wojnar.
170 diváků.

Bruntál - Slavičín 3:1 (2:0).
Branky: 13. a 38. Češek, 76. Kyselý – 88. Fojtík.
390 diváků.

Šumperk - Heřmanice 3:4 (1:2).
Branky: 34. Rozsíval z pen., 62. Macura, 69. Podhorný – 28. a 65. Mantey, 12. Strojek, 71. Opata.
ČK: 72. Bernard (Š.).
120 diváků.

Vsetín - Hranice 2:2 (1:0).
Branky: 39. Stuchlík, 74. Matůš - 47. Vyka, 70. Vavřík z pok. kopu.
100 diváků.

Kozlovice - HFK Olomouc 4:0 (2:0).
Branky: 18. a 57. Nekuda, 13. Král, 60. Galetka.
290 diváků.

1. Nový Jičín 14 9 3 2 33:11 30
2. Slavičín 14 9 1 4 26:18 28
3. Slezský FC Opava B 14 8 3 3 39:12 27
4. SO Bruntál 14 8 2 4 25:18 26
5. Frýdlant nad Ostravicí 14 7 4 3 26:16 25
6. Kozlovice 14 7 2 5 27:18 23
7. Bohumín 14 7 2 5 33:27 23
8. Hranice 14 5 6 3 33:22 21
9. Havířov 14 6 2 6 21:27 20
10. Vsetín 14 5 4 5 21:18 19
11. HFK Olomouc 14 5 4 5 20:24 19
12. Dětmarovice 14 6 1 7 26:32 19
13. Heřmanice 14 4 2 8 28:42 14
14. Šumperk 14 3 2 9 19:36 11
15. Přerov 14 1 3 10 11:37 6
16. Ústí 14 0 3 11 10:40 3

KRAJSKÝ PŘEBOR - 14. kolo

Háj ve Slezsku – Břidličná 2:2 (0:1)
Branky: 51. Komárek, 82. Uvíra – 9. Daříček, 73. Furčak.
Rozhodčí: Šafrán – Vidlička, Šimeček.
ŽK: Vyležík – Čanecký.
Diváci: 78.

Oldřišov – Frenštát 0:3 (0:2).
Branky: 2. Vaverka, 24. Klimpar, 49. Špaček.
Rozhodčí: Lalík – Potiorek, Švec.
ŽK: Moc, Štalmach, M. Jadrný- Žitník, Bolcek, Vaverka.
Diváci: 103.

Pustá Polom – Čeladná 3:1 (1:1).
Branky: 31. Vítek, 45. a 88. Kludka – 30. Šoch.
Rozhodčí: Jurajda – Ham, Laštuvka.
ŽK: Blucha - |Šimák, Kublák.
Diváci: 50.

Bílovec - Šenov 5:1 (1:1).
Branky: 21. a 51. Střelec, 57. Melecký, 75. Seidler, 79. Ondruš - 7. Hanauer.
53 diváků.

Stará Bělá - Hlubina 1:6 (0:3).
Branky: 71. Rusinko - 18. a 20. Rodek, 39. a 51. Sasko, 60. Bochňák, 89. Schmutz.
95 diváků.

Lok. Petrovice - Polanka 0:0.
ČK: 90. Urban (L. P.).
100 diváků.

Český Těšín - Brušperk 0:0.
92 diváků.

Dolní Datyně - Krnov 1:7 (0:4).
Branky: 62. Gistinger - 20. a 66. Sabo, 32. a 61. Furik, 2. Bartoníček, 27. Klepáček, 47. Houdek.
50 diváků.

1. Frenštát pod Radhoštěm 15 11 2 2 39:12 35
2. Břidličná 15 9 4 2 34:20 31
3. Polanka 15 9 3 3 32:14 30
4. Petrovice 15 8 2 5 30:19 26
5. Brušperk 15 7 5 3 28:19 26
6. Čeladná 15 8 2 5 34:30 26
7. Český Těšín 15 7 3 5 17:12 24
8. Bílovec 15 6 3 6 36:18 21
9. Háj ve Slezsku 15 5 6 4 24:24 21
10. Pustá Polom 15 5 3 7 22:22 18
11. Hlubina 15 5 3 7 27:31 18
12. Oldřišov 15 5 2 8 22:29 17
13. Dolní Datyně 15 4 2 9 16:44 14
14. Krnov 15 3 4 8 23:34 13
15. Šenov 15 3 1 11 23:40 10
16. Stará Bělá 15 2 1 12 21:60 7

I.A TŘÍDA - SK. A - 1. kolo

Štěpánkovice - Kobeřice 0:1 (0:1).
Branka: 30. Kubný.

Velké Heraltice - Bolatice 0:2 (0:2).
Branky: 9. a 27. Šamárek.

Fulnek - Jakubčovice 3:0 (1:0).
Branky: 14., 78. a 83. Maléř.

Darkovičky - Suché Lazce 5:2 (2:1).
Branky: 6., 48. a 57. Kremzer, 10. Jamnický, 66. Bajger - 35. Kostka, 76. Adamčík.

Kravaře - Ludgeřovice 2:2 (0:1).
Branky: 52. Peterek, 62. Koneczný - 16. Vojtek, 83. Martiník.

Vřesina - Chlebičov 1:2 (1:1).
Branky: 19. A. Hruzík - 10. Tkadleček, 87. Dzierža.

Slavkov - Mokré Lazce 2:1 (1:0).
Branky: 22. Schneider, 83. Cahel - 86. Mička.

1. Kobeřice 13 11 2 0 26:6 35
2. Fulnek 13 9 1 3 41:17 28
3. Jakubčovice 13 9 1 3 38:19 28
4. Darkovičky 13 6 4 3 25:19 22
5. Štěpánkovice 13 7 1 5 20:19 22
6. Bolatice 13 6 2 5 28:22 20
7. Chlebičov 13 6 1 6 24:19 19
8. Kravaře 13 4 5 4 20:20 17
9. Mokré Lazce 13 5 1 7 22:24 16
10. Slavkov 13 5 1 7 20:24 16
11. Vřesina 13 4 2 7 15:29 14
12. Ludgeřovice 13 3 3 7 18:30 12
13. Velké Heraltice 13 3 2 8 15:32 11
14. Suché Lazce 13 0 0 13 10:42 0

I.B TŘÍDA - SK. A - 1. kolo

Město Albrechtice - Budišov nad Budišovkou 1:2 (0:0).
Branky: 80. Pavlíček - 70. a 83. Kuric.

Chomýž - Horní Benešov 3:1 (2:0).
Branky: 17. Juchelka, 37. T. Klement z pok. kopu, 59. Ryška - 66. J. Žižka.

Hradec nad Moravicí - Karlovice 3:2 (2:2).
Branky: 6. a 82. Krejsa, 16. Moc - 11. Holčák, 39. Burda.

Vítkov - Žimrovice 1:2 (1:1).
Branky: 10. Dohnálek - 15. a 56. L. Škrobánek.

Kylešovice - Krásné Loučky 2:4 (2:0).
Branky: 2. Fruncek, 4. Vavrečka - 55. a 80. Juřina, 58. Košárek, 66. Kyška.

Zlatníky - Malé Hoštice 0:0.

Rýmařov B - SO Bruntál B 7:1 (2:0).
Branky: 57., 69. a 82. Piroška, 37. a 86. Kováč, 42. vlastní, 73. R. Přecechtěl - 60. Hendrych.

1. Hradec nad Moravicí 13 9 2 2 38:23 29
2. Malé Hoštice 13 9 1 3 29:17 28
3. Žimrovice 13 8 3 2 30:19 27
4. Krásné Loučky 13 9 0 4 30:22 27
5. Karlovice 13 8 2 3 46:19 26
6. Budišov nad Budišovkou 13 8 2 3 42:20 26
7. Zlatníky 13 5 4 4 29:19 19
8. Rýmařov B 13 6 1 6 38:28 19
9. SO BruntálB 13 5 0 8 42:38 15
10. Vítkov 13 4 3 6 23:26 15
11. Město Albrechtice 13 3 4 6 26:39 13
12. Chomýž 13 4 0 9 17:37 12
13. Kylešovice 13 1 2 10 10:55 5
14. Horní Benešov 13 0 0 13 13:61 0

I.B TŘÍDA - SK. B - 1. kolo

Bohuslavice - Slovan Ostrava 1:1 (1:1).
Branky: 19. Kubiš - 38. Trunkát.

Chuchelná - Hať 3:0 (0:0).
Branky: 61. a 89. Hradil, 74. Rybenský.

Velká Polom - Šilheřovice 2:1 (0:1).
Branky: 80. Šmída, 87. Mučka z pok. kopu - 39. Dřevjaný.

Klimkovice - Strahovice 4:3 (2:2).
Branky: 12. Mohelník, 37. Sáblík, 61. Mikoláš, 86. Moučka - 18. Wicha, 40. Slanina, 58. Obrusník.

Velké Hoštice - Ostrava-Jih 0:6 (0:4).
Branky: 3. a 66. Kadlčík, 30. a 32. Gaži, 15. Korbačka, 64. Prokeš.

Řepiště - Darkovice 1:2 (1:2).
Branky: 17. Volf - 6. Chotár, 38. Voldán.

Kozmice - Krásné Pole 3:1 (2:1).
Branky: 15. a 83. Tsiolas, 28. Herák - 21. Oleš.

1. Ostrava-Jih 13 9 1 3 48:14 28
2. Klimkovice 13 8 3 2 38:24 27
3. Slovan Ostrava 13 8 1 4 38:30 25
4. Velké Hoštice 13 8 1 4 19:17 25
5. Darkovice 13 6 2 5 33:30 20
6. Strahovice 13 6 2 5 26:29 20
7. Bohuslavice 13 5 4 4 26:20 19
8. Řepiště 13 6 1 6 25:30 19
9. Hať 13 5 4 4 22:27 19
10. Chuchelná 13 5 2 6 20:22 17
11. Kozmice 13 5 1 7 18:24 16
12. Krásné Pole 13 4 0 9 21:34 12
13. Velká Polom 13 2 2 9 19:32 8
14. Šilheřovice 13 1 2 10 20:40 5

Okresní přebor

Litultovice - Služovice 7:0 (3:0).
Kobeřice B - Štítina 1:5 (1:3).
Hlavnice - Stěbořice 1:0 (0:0).
Jakartovice - Dobroslavice 1:1 (0:1).
Píšť - Těškovice 2:2 (2:2).
Březová - Slavia Opava 1:1 (1:1).  
Vávrovice - Vřesina 0:4 (0:1).

1. Slavia Opava 13 10 2 1 35:10 32
2. Hlavnice 13 9 1 3 37:19 28
3. Litultovice 13 8 3 2 36:13 27
4. Stěbořice 13 7 3 3 40:18 24
5. Vřesina 13 6 3 4 36:23 21
6. Jakartovice 13 6 3 4 28:23 21
7. Dobroslavice 13 6 2 5 30:35 20
8. Vávrovice 12 6 1 5 25:20 19
9. Březová 13 3 5 5 16:27 14
10. Píšť 13 3 3 7 19:42 12
11. Služovice 13 3 2 8 17:42 11
12. Těškovice 13 2 4 7 22:31 10
13. Štítina 13 2 3 8 25:34 9
14. Kobeřice B 12 1 1 10 6:35 4

III. TŘÍDA - SK. A

Bělá - Strahovice B 2:2 (2:1).
Dolní Benešov B - Darkovice B 2:1 (0:1).
Závada - Kozmice B 3:0 (1:0).
Šilheřovice B - Bolatice B 2:10 (0:5).'
Darkovičky B - Bohuslavice B 3:3 (1:1).
Chuchelná B - Hať B 2:1 (1:0).
Sudice - Štěpánkovice B 2:1 (2:0).

1. Bolatice B 13 12 0 1 75:13 36
2. Bělá 13 7 3 3 29:17 24
3. Sudice 13 8 0 5 41:41 24
4. Závada 13 7 1 4 35:23 23
5. Strahovice B 13 7 1 4 30:31 23
6. Bohuslavice B 13 6 3 4 35:30 21
7. Darkovičky B 13 4 4 5 25:27 16
8. Štěpánkovice B 13 3 6 4 32:32 15
9. Chuchelná B 12 4 2 6 18:26 14
10. Dolní Benešov B 13 2 6 5 24:32 12
11. Kozmice B 12 3 3 6 18:35 12
12. Hať B 13 2 5 6 26:35 11
13. Darkovice B 13 3 1 9 27:49 10
14. Šilheřovice B 13 3 1 9 20:44 10

III. TŘÍDA - SK. B

Hněvošice - Malé Hoštice B 6:2 (4:0).
Kyjovice - Chvalíkovice 2:4 (1:2).
Oldřišov B - Skřipov 3:2 (2:1).
Horní Lhota - Raduň 9:0 (6:0).
Hrabyně - Budišovice 2:2 (1:1).
Palhanec - Pustá Polom B 2:5 (1:2).
Otice - Komárov 3:2 (1:1).

1. Pustá Polom B 13 11 1 1 53:12 34
2. Komárov 13 11 1 1 57:19 34
3. Otice 13 9 2 2 35:14 29
4. Oldřišov B 13 9 1 3 40:28 28
5. Chvalíkovice 12 7 2 3 21:23 23
6. Horní Lhota 12 6 0 6 27:24 18
7. Malé Hoštice 13 5 2 6 32:44 17
8. Skřipov 13 4 3 6 21:25 15
9. Hrabyně 13 4 2 7 18:29 14
10. Hněvošice 13 3 4 6 28:27 13
11. Budišovice 13 3 3 7 38:39 12
12. Palhanec 12 2 2 8 13:25 8
13. Kyjovice 12 2 1 9 15:44 7
14. Raduň 13 1 0 12 12:57 3

III. TŘÍDA - SK. C

Holasovice - Vávrovice B 2:0 (1:0).
Deštné - Svobodné Heřmanice 1:1 (1:1).
Budišov n/B B - Sosnová 1:1 (1:1).
Radkov - Brumovice 0:2 (0:1).
Melč - Štáblovice 4:0 (2:0).

1. Holasovice 12 10 1 1 51:12 31
2. Dolní Životice 11 10 0 1 54:15 30
3. Melč 12 9 1 2 45:18 28
4. Brumovice 11 8 0 3 47:20 24
5. Radkov 11 5 3 3 23:32 18
6. Větřkovice 11 4 3 4 33:26 15
7. Budišov nad Budišovkou B 12 4 3 5 27:45 15
8. Slavkov B 10 4 1 5 31:21 13
9. Deštné 12 2 3 7 14:52 9
10. Štáblovice 12 1 4 7 22:37 7
11. Sosnová 11 1 4 6 22:45 7
12. Vávrovice B 12 1 3 8 10:27 6
13. Svobodné Heřmanice 11 1 2 8 17:46 5

Autor: Redakce, Roman Brhel

6.11.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Obsluha strojů 18 000 Kč Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu OPERÁTOR/KA V PLASTIKÁŘSKÉ VÝROBĚ - NÁSTUPNÍ BONUS 8.000 Kč. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 21000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: KO: Fajkusová Iva, tel.: 731 821 139, e-mail: fajkusova@pfplasty.cz, Požadujeme: , • Manuální zručnost, • Ochota práce v nepřetržitém provozu (směny 7,5 hodiny), Pracoviště Chuchelná, nástup ihned., Nabízíme:, • NÁSTUPNÍ BONUS 8.000 Kč, • nadstandardní příplatky za odpolední a noční směnu, • měsíční bonusy až 30 % mzdy, Náplň práce:, • Obsluha vstřikovacího stroje, • Práce s měřidly (kalibr, měrka, posuvné měřítko), • Kontrola výlisků, • Opracování výlisků. Pracoviště: Pf plasty cz s.r.o., Masarykova, č.p. 144, 747 24 Chuchelná. Informace: Iva Fajkusová, +420 731 821 139. Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni 75 Kč Pomocníci v kuchyni POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 75 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: *KO: Ohneiser Radek, tel.: 739 203 964., vzdělání nerozhoduje, praxe v kuchyni vítána, flexibilita pracovitost., 2-směnný provoz: ranní 6:00 - 14:00, odpolední 10:00 - 18:00 hod., pracoviště: Jídelna Apetit, Sadová 44, Opava, nástup ihned., Náplň práce: pomocné práce v kuchyni, úklid, mytí nádobí aj.. Pracoviště: Radek ohnheiser - jídelna apetit, Sadová, č.p. 189, 746 01 Opava 1. Informace: Radek Ohneiser, +420 739 203 964. Výroba - Výroba Zámečníci strojů 17 000 Kč Zámečníci strojů MONTÉR. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: KO: Stromská Zuzana Ing., tel.: 733 678 252, e-mail: kariera@msa.cz, SOU - vyučení v oboru zámečník výhodou; praxe na obdobné pozici min. 2 roky výhodou; zručnost; přesnost; pečlivost; zodpovědnost; schopnost samostatné a systematické práce., Ochota pracovat ve vícesměnném provozu (je-li to potřeba), motivující finanční ohodnocení (základ, osobní ohodnocení, prémie)., Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, pracoviště Dolní Benešov, nástup dohodou., Pracovní náplň:, Montér provádí přípravné a montážní práce na montážích a opravách armatur: příprava pracoviště; montážní práce dle výkresové dokumentace a technologických postupů; stanovení pracovních kroků, prostředků a metod; sestavování armatur podle dokumentace; montáž dílů armatur a provádění oprav; evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce.. Pracoviště: Msa, a.s., Hlučínská, č.p. 641, 747 22 Dolní Benešov. Informace: Zuzana Stromská, +420 733 678 252. Výroba - Výroba Seřizovači 120 Kč Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) HORIZONTÁŘ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 120 kč, mzda max. 150 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KO: Tůmová Lenka Ing., tel.: 553 872 173, 731 607 906, e-mail: tumova@ostroj.cz., Výborná znalost čtení technických výkresů, jeřábnický průkaz a vazačské osvědčení výhodou. Samostatnost, flexibilita., Pracoviště Opava, nástup ihned., Nabízíme:, - Odměnu za pracovní přínos v závislosti na hospodářském výsledku, - Týden dovolené navíc, závodní stravování, očkování proti chřipce., - Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru, - Příspěvek na letní dětský tábor nebo lyžařský výcvik., - Poukázky na zdravotní prevenci, sportovní a kulturní aktivity, - Sportovní a společenské akce společnosti, Náplň práce: odpovídá za používání kalibrovaných měřidel, odpovídá za provádění nezávislé kontroly; provádí přípravu a kontrolu nářadí a nástrojů; řídí chod stroje a provádí strojní obráběbí; provádí samokontrolu provedené práce; provádí doplňování olejů a chladicích emulzí do stroje; obsluhuje zvedací zařízení a manipuluje s materiálem a rozpracovanými díly.. Pracoviště: Ostroj a.s., Těšínská, č.p. 1586, 746 01 Opava 1. Informace: Lenka Tůmová, +420 553 872 173.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Zápas 15. kola fotbalové FORTUNA:LIGY mezi SFC Opava a FC Baník Ostrava.
13 83

Opava vs. Baník: Při slezském derby policie zatkla 26 chuligánů

Sigma Olomouc - SFC Opava, 3. listopadu 2018
AKTUALIZOVÁNO
5 33

Opava sahala po výhře, má ale pouze bod

OBRAZEM: Děvčata z Loděnice padla po penaltách

Fotbalistky z Loděnice mají za sebou zápas třetího kola Českého poháru s Hradcem Králové.

Oslabená Opava dostala lekci

Trápení basketbalistů Opavy v domácí soutěži pokračuje. V sobotu schytali Slezané slušný debakl v Pardubicích. Trenér Petr Czudek opět postrádal Bujnocha, Dragouna a Zbránka. Na palubovce to bylo proti rozjeté Bekse znát.

Karviná odvolala Nádvorníka. Je to šok, přiznal trenér

Karviná – Překvapivý krok zvolilo v reprezentační přestávce vedení MFK Karviná. V sobotu totiž odvolalo z funkce hlavního trenéra Romana Nádvorníka.

Opava držela krok v prvním poločase

/VIDEO, FOTOGALERIE/Doposud neporažený celek letošní basketbalové Ligy mistrů z Tenerife se představil ve středu na opavské palubovce. Slezané drželi krok s týmem z Kanárských ostrovů v prvním poločase, nakonec prohráli 70:92. Trenér Petr Czudek postrádal marody Bujnocha, Dragouna a Zbránka.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 15 12 1 2 37:11 37
2. FC Viktoria Plzeň 15 11 2 2 22:13 35
3. AC Sparta Praha 15 9 3 3 28:12 30
4. FK Jablonec 15 9 2 4 33:14 29
5. FC Baník Ostrava 15 8 3 4 21:12 27
6. FC Fastav Zlín 15 8 3 4 22:14 27
7. FC Slovan Liberec 15 6 5 4 15:13 23
8. FK Mladá Boleslav 15 5 3 7 28:30 18
9. SFC Opava 15 5 2 8 20:23 17
10. FK Teplice 15 4 4 7 17:23 16
11. Bohemians Praha 1905 15 4 4 7 16:23 16
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT