MSFL - 20. kolo

Dolní Benešov – Hodonín 3:2 (1:2).

Branky: 29. Pecuch, 54. Rubý, 85. Labuda – 11. Labuda (vlastní), 40. Bohun.

Rozhodčí: Křepský – Kneisl. Polák.

ŽK: Romaněnko, Rubý, Strakoš, Karčmář, Baránek.

ČK: 64. Strakoš.

Diváci: 86.

Dolní Benešov: Chvěja – Strakoš, Romaněnko, Moravec, Karčmář – Škroch (90. Večerek), Blahuta (70. Baránek), Rubý, Býma (89. Rychnovský) – Pecuch, Labuda. Trenér: Marcel Melecký.

Hlučín – Petřkovice 0:4 (0:3).
Branky: 25. Szotkowski, 29. Lokša, 45. Baranek, 88. Ptáček.
Rozhodčí: Dorušák – Silný, Slabý.
ŽK: Málek, Hudeczek, Mac – Neumann, Baranek.
Diváci: 218

Hlučín: Jan Kodeš – Žižka (65. Heiník), Hudeczek, Mác, Vengřinek – Málek, T. Dostál, Štefek (65. Pyclík), Opatřil, Carvalho (54. Krejčí) – Foltýn. Trenér: Alois Skácel.

Další výsledky:

Rýmařov - Uherský Brod 1:3 (1:1).
Branky: 25. Dydowicz - 20. (penalta) a 57. Ťok, 48. Chwaszcz.
Rozhodčí: Mikeska.
ŽK: Blanař (U. B.).
Diváci: 144.

Uničov - Frýdek-Místek 0:2 (0:1).
Branky: 8. Hykel, 57. Hruška.
Rozhodčí: Tomanec.
ŽK: Bača - Hykel , Hloch, Bialek.
Diváci: 225.

Vyškov - Otrokovice 2:1 (2:0).
Branky: 27. Vintr z pok. kopu, 35. Klesa - 59. Hladík.
Rozhodčí: Mikyska.
ŽK: Sečkář, George, Lahodný, Šustr - Koňařík, Vašulka, Mlýnek, Smékal.
Diváci: 173.

Kroměříž - Líšeň 3:0 (2:0).
Branky: 4. a 87. (penalta) Silný, 8. Zavadil.
Rozhodčí: Černý.
ŽK: Šmerda - Bednář, Demeter.
Diváci: 223.

Velké Meziříčí - Hulín 5:0 (2:0).
Branky: 30. Dolejš, 32. vlastní, 60. Demeter, 72. Simr, 73. Mucha.
Rozhodčí: Drozdy.
ŽK: Smejkal - Ondřejka.
Diváci: 215.

Vrchovina - Valašské Meziříčí 2:1 (0:1).
Branky: 66. M. Skalník, 90. Duba - 8. Fojtík. 
Rozhodčí: Gasnárek.
ŽK: Duba - Vrána, Dekleva.
Diváci: 310.

Dohrávka 16. kola:

Velké Meziříčí – Rýmařov 1:6 (1:1).
Branky: 27. Smejkal – 58. a 78. Navrátil, 61. a 85. Šupák, 7. Dydowicz, 68. Ondruška.

.

Divize E - 20. kolo

Kozlovice – Slezský FC Opava B 0:1 (0:0).
Branky: 68. Řezníček.
ŽK: Kyselák – Řezníček, Souček.
Diváci: 276.

Slezský FC Opava B: Lasák – Musila, Rychlý, Swiech, Večerek – Manzia (82. Dybal), Souček, Řezníček, Darmovzal (90. Vrána) – Veselý, A. Helebrand (86. Hluchý). Trenér: Lukáš Černín.

Další  výsledky:

Nový Jičín - Havířov 2:3 (1:0).
Branky: 35. Smolarčík z pok. kopu, 51. Wolf - 72. a 87. Wojnar, 85. Skoupý.
ČK: 34. Igbinoba (H.).
80 diváků.

Heřmanice - Bohumín 1:3 (1:0).
Branky: 40. Půda - 77., 85. a 91. Padych.
100 diváků.

Dětmarovice - Slavičín 0:6 (0:2).
Branky: 38. a 83. Žůrek, 48. a 51. Elšík, 35. Juřica, 58. Školník.
ČK: 80. Tomáš (D.).
150 diváků.

HFK Olomouc - Bruntál 1:2 (1:2).
Branky: 11. Buček - 25. Kovařík, 44. Adamovský, 55 diváků.

Hranice - Přerov 5:0 (0:0). Branky: 58. a 76. Marek, 50. Kundrát, 61. Veselka, 90. Šustal, 165 diváků.

Vsetín - Šumperk 1:0 (0:0). Branka: 66. Maček, 120 diváků.

Frýdlant n. O. - Ústí 2:0 (0:0).
Branky: 65. a 86. Klimas.
305 diváků.

.

Krajský přebor - 20. kolo

Čeladná – Oldřišov 1:2 (0:1).
Branky: 57. Moučka – 11. Moc, 49. Fusek.
Rozhodčí: Potiorek – Szwed, Svoboda.
ŽK: Taraba, Horváth, Moučka, Jackovič – M. Jardný, Moc, Teichmann, Kurka.
Diváci: 40.

Oldřišov: Anděl – Pflegr, Dřizgevič, Droppa, V. Jadrný – Bolacký (83. Mička), Moc, Kurka (90.Morong), Fusek (78. Pavlíček) – Bořucký, Teichmann (90. Kubný). Trenér: Roman Bořucký.

Bílovec – Háj ve  Slezsku 3:0 (0:0).
Branky: 47. (penalta) a 79. Ronec, 82. Melecký.
Rozhodčí: Tabašek – Šabacký. Kret.
Diváci: 120.

Háj ve Slezsku: Bartoš – Kolig (75. Lampa), Stošek, Konvička, Malcharek – Jesch, Eršil (86. Vyležík) – Uvíra (63. Továrek), Žurek, Komárek – Dao (79. Prokša). Trenér: Aleš Rozsypal.

Pustá Polom – Petrovice 1:1 (1:1).
Branky: 10. Mrázek – 30. Sikora.
Rozhodčí: Laštůvka – Smetana, Slaný.
ŽK: Šmíd, Blucha, Malik, Kuděla, Kostera – Makula.
Diváci: 70.

Pustá Polom: Minařík – Blucha, Šmíd, Potůček, Malík (54. Kostera) – Frank (83. Kludka), Vítek, Matějček (46. Kuděla), Švabík – Rodek – Mrázek. Trenér: Petr Souček.

Další výsledky:

Šenov - Dolní Datyně 1:1 (1:1).
Branky: 12. Svoboda - 24. Jaworek.
157 diváků.

Hlubina - Krnov 2:0 (2:0).
Branky: 12. Hanauer, 27. Krčmařík.
45 diváků.

Stará Bělá - Český Těšín 0:1 (0:0).
Branka: 67. S. Zogata.
80 diváků.

Brušperk - Břidličná 3:3 (3:1).
Branky: 23. Šimon, 30. P. Cigánek, 41. Krejčok - 14. Cudrák z pok. kopu, 60. Daříček, 82. Šulák.
100 diváků.

Polanka - Frenštát p. R. 0:0.
ČK: 90. Vybíral.
251 diváků.

.

I. A TŘÍDA - SK. A - 18. kolo

Darkovičky - Štěpánkovice 1:2 (1:1).
Branky: 34. Strachota - 37. Bartusek, 56. Schwalbe.

Ludgeřovice - Velké Heraltice 3:0 (1:0).
Branky: 38. Zbořil, 60. Němec, 64. Pěntka.

Chlebičov - Fulnek 0:4 (0:3).
Branky: 2. a 25. Maléř, 13. P. Zagol, 53. Ďurica z pok. kopu.

Mokré Lazce - Jakubčovice 1:2 (1:1).
Branky: 16. Galvas - 35. Schreier, 48. Chovanec.

Kobeřice - Bolatice 3:1 (1:0).
Branky: 37. Kubný, 76. Mezera, 79. Oberherr - 59. Slivka.

Kravaře - Slavkov 1:1 (0:0).
Branky: 80. Peterek - 54. Rohovský.

TJ Suché Lazce odstoupily ze soutěže.

.

I. B TŘÍDA - SK. A - 18. kolo

Kylešovice - Žimrovice 1:2 (1:1).
Branky: 11. Rampáček - 6. Machura, 90. O. Černý

Krásné Loučky - Hradec nad Moravicí 3:2 (2:1).
Branky: 8. Hudský, 27. Šmíd, 54. Mitura - 3. D. Wiweger, 61. Krejsa.

Malé Hoštice - Karlovice 5:0 (2:0).
Branky: 3., 52. a 69. D. Klinger, 13. a 50. Šafarčík.

Budišov nad Budišovkou - Horní Benešov 5:0 (2:0).
Branky: 7. a 85. M. Pražák, 18. a 70. Modelský, 78. Kuric.

SO Bruntál B - Chomýž 4:2 (2:1).
Branky: 21., 58. a 87. Hendrych, 2. Blažek - 22. Lhoťan, 81. Juchelka.

Rýmařov B - Zlatníky 3:1 (2:1).
Branky: 16. Doležel, 43. Lesák, 57. Koždoň - 41. Chmel.

Utkání Vítkov - Město Albrechtice odloženo.

.

I. B TŘÍDA - SK. B - 18. kolo

Ostrava-Jih - Hať 3:2 (1:1).
Branky: 15. Kadlčík, 57. Matiášek, 87. M. Gaži - 13. Heglas, 77. Kupka.

Darkovice - Krásné Pole 1:1 (1:1).
Branky: 14. Tannenberger - 10. Oleš.

Slovan Ostrava - Klimkovice 1:1 (0:0).
Branky:46. Kubes - 78. Židek.

Velká Polom - Velké Hoštice 1:2 (0:0).
Branky: 61. P. Sztefek z pok. kopu - 49. Kahler, 54. J. Jaroš.

Bohuslavice - Řepiště 1:1 (0:0).
Branky: 90. Skroch - 26. Kožušník.

Šilheřovice - Kozmice 2:0 (0:0).
Branky: 47. Černý, 86. Voznica z pok. kopu.

Strahovice - Chuchelná 2:1 (2:0).
Branky: 8. (penalta) a 32. Wicha - 56. Rybenský.

.

Okresní přebor

Služovice - Vávrovice 1:2 (0:0).
Litultovice - Píšť 3:1 (2:0).
Hlavnice - Jakartovice 5:1 (3:1).
Stěbořice - Kobeřice B 8:0 (3:0).
Těškovice - Slavia Opava 3:3 (3:3).

.

III. TŘÍDA - SK. A

Darkovice "B" - Bolatice "B" 1:6 (0:2).
Bělá - Závada 2:0 (1:0).
Darkovičky "B" - Dolní Benešov "B" 0:6 (0:5).
Bohuslavice "B" - Sudice 5:1 (3:0).
Strahovice "B" - Šilheřovice "B" 4:1 (1:1).
Kozmice "B" - Hať "B" 2:1 (1:1).

.

III. TŘÍDA - SK. B

Skřipov - Raduň 3:5 (2:1).
Komárov - Oldřišov "B" 2:2 (0:0).
Chvalíkovice - Hrabyně 0:0.
Otice - Hněvošice 2:1 (0:1).
Palhanec - Horní Lhota 1:2.
Malé Hoštice "B" - Budišovice 0:4 (0:0).

.

III. TŘÍDA - SK. C

Holasovice - Dolní Životice 1:4 (1:3).
Štáblovice - Brumovice 4:2 (3:2).
Sosnová - Větřkovice 1:3 (1:1).
Svobodné Heřmanice - Budišov n/B B 2:3 (1:3).
Deštné - Melč 3:6 (2:1).

.