MSFL - 21. kolo

Petřkovice - Dolní Benešov 2:2 (1:1).
Branky: 32. a 93. (penalta) Baranek - 12. a 59. Adamík.
Rozhodčí: Denev.
ŽK: Tomšů, Baranek - Karčmář.
Diváci: 491.

Otrokovice - Hlučín 0:2 (0:1).
Branky: 37. a 85. Málek.
Rozhodčí: Mayer.
ŽK: Malý, Markovič, Koňařík, Kiška - De Carvalho, Málek, Vengřinek.
Diváci: 187.

Valašské Meziříčí - Rýmařov 0:3 (0:3).
Branky: 33. a 38. Navrátil, 28. Dydowicz.
Rozhodčí: Vostrejž.
ŽK: Fojtík (V. M.).
Diváci: 130.

Uherský Brod - Frýdek-Místek 0:1 (0:0).
Branka: 87. Varadi.
Rozhodčí: Zaoral.
ŽK: Mančík - Vašíček, Hruška, Kofroň.
Diváci: 362.

Hulín - Vrchovina 3:1 (0:0).
Branky: 75. a 84. Minář, 69. Šrom - 78. Švanda.
Rozhodčí: Černoevič.
ŽK: Zlámal - K. Skalník, Michal.
Diváci: 151.

Vyškov - Uničov 0:2 (0:2).
Branky: 7. Strnad, 17. Krč.
Rozhodčí: Páral.
ŽK: Vintr - Ambrozek, Krayzel, Purzitidis.
Diváci: 285.

Líšeň - Velké Meziříčí 1:2 (1:1).
Branky: 3. Machálek - 10. Smejkal, 62. Demeter.
Rozhodčí: Mrázek.
ŽK: Šperka (L.).
Diváci: 576.

Hodonín - Kroměříž 0:1 (0:0).
Branka: 93. Moravec.
Rozhodčí: Vejtasa.
ŽK: Pospíšil, T. Mareš, Weiss, Fojtík - Okleštěk, Motal, Jeleček.
Diváci: 325.

.

DIVIZE E - 21. kolo

Heřmanice - Kozlovice 2:1 (0:1).
Branky: 81. Byrtus, 90. Mantey - 26. Galetka.
180 diváků.

Přerov - Nový Jičín 0:3 (0:1).
Branky: 17. a 62. Smolarčík, 71. Wolf.
102 diváků.

Ústí - Vsetín 0:3 (0:2).
Branky: 32. a 70. Stuchlík, 17. Zuzaňák.
150 diváků.

Šumperk - Opava B 1:0 (1:0).
Branka: 27. Rozsíval z pok. kopu.
ČK: 76. Souček (O.).
190 diváků.

Havířov - HFK Olomouc 2:1 (1:1).
Branky: 14. Malcharek, 76. Wojnar - 25. Cikryt.
207 diváků.

Slavičín - Hranice 3:1 (1:1).
Branky: 23. Školník, 75. Elšík, 76. P. Švach - 10. Marek.
260 diváků.

Bruntál - Frýdlant n. O. 0:0.
510 diváků.

Bohumín - Dětmarovice 3:2 (1:1).
Branky: 31. M. Hanus, 80. Moskál, 93. Poštulka - 42. Řapek, 52. Mičola.
200 diváků.

.

KRAJSKÝ PŘEBOR - 21. kolo

Háj ve Slezsku - Stará Bělá 6:1 (5:1).
Branky: 35. a 79. Komárek, 10. vlastní, 14. Jesch, 25. Dao, 39. Konvička - 16. Tomek.
200 diváků.

Dolní Datyně - Čeladná 1:3 (0:1).
Branky: 88. Rozsíval - 33. a 67. Horváth, 75. Kahánek.
126 diváků.

Brušperk - Pustá Polom 1:3 (1:0).
Branky: 17. Polášek - 56. Rodek, 58. Frank, 72. Kludka.
145 diváků.

Břidličná - Polanka 2:2 (0:1).
Branky: 76. Minich, 78. Holčák - 27. Miko, 84. Koutný.
78 diváků.

Frenštát p. R. - Hlubina 2:2 (0:2).
Branky: 56. Malý, 90. Bolcek - 34. Sasko, 41. Schmutz.
240 diváků.

Krnov - Šenov 3:0 (1:0).
Branky: 5. Bartoníček, 63. Havlíček, 73. Sabo.
ČK: 69. Babič (Š.).
300 diváků.

Oldřišov - Bílovec 1:4 (1:1).
Branky: 8. Kurka - 33. penalta a 55. Ronec, 50. a 65. Střelec.
120 diváků.

Předehráno v pátek:

Český Těšín - Lok. Petrovice 1:0 (0:0).

.

I.A TŘÍDA - SKUPINA A - 19. kolo

Štěpánkovice - Kravaře 2:1 (2:1).
Branky: 20. Grigarčík, 34. Harazim - 25. Tesařík.

Jakubčovice - Chlebičov 2:1 (2:0).
Branky: 1. a 29. Murin - 71. Korbel.

Fulnek - Ludgeřovice 0:0.

Velké Heraltice - Darkovičky 2:3 (0:2).
Branky: 62. Fojtík, 91. V. Valchař - 7. a 76. Jamnický, 33. Moravec.

Bolatice - Mokré Lazce 3:3 (1:3).
Branky: 16. a 72. (penalta) M. Ballarin, 69. T. Ballarin - 33. Kostka, 43. Galvas, 45. Wojnar.

Slavkov - Vřesina 1:0 (1:0).
Branka: 39. Pekárek.

Suché Lazce odstoupily ze soutěže.

.

I.B TŘÍDA - SKUPINA A - 19. kolo

Horní Benešov - Malé Hoštice 0:4 (0:4).
Branky: 11. Pospěch, 15. Kašný, 23. Stříbný, 38. Šafarčík.

Karlovice - Krásné Loučky 0:1 (0:0).
Branky: 75. Žitník.

Hradec nad Moravicí - SO Bruntál B 0:2 (0:1).
Branky: 40. Šanda, 75. Orság

Chomýž - Vítkov 3:1 (3:1).
Branky: 3. a 21. Lhoťan 15. Schindler - 41. Pokorný.

Město Albrechtice - Rýmařov B 3:1 (3:1).
Branky: 28. Táborský, 19. Šupák, 44. Horkel - 3. Kršek.

Kylešovice - Zlatníky 0:4 (0:2).
Branky: 43. a 55. (penalta) Chmel, 22. Ležák, 76. Bláha.

Budišov nad Budišovkou - Žimrovice 1:1 (0:1).
Branky: 62. R. Modelský - 43. L. Škrobánek.

.

I.B TŘÍDA - SKUPINA B - 19. kolo

Darkovice - Slovan Ostrava 0:0.

Krásné Pole - Ostrava-Jih 3:1 (3:1).
Branky: 24. Chrastina, 31. Klimek, 40. Řeháček - 19. J. Šimko z pok. kopu.

Řepiště - Velká Polom 0:1 (0:1).
Branky: 29. Jiří Stadtherr.

Velké Hoštice - Klimkovice 1:3 (1:1).
Branky: 9. J. Jaroš z pok. kopu - 43. Mohelník, 69. Brachtl, 77. Drábek.

Hať - Strahovice 1:2 (1:0).
Branky: 16. Chmelař - 54. Beneš, 82. Wicha.

Chuchelná - Šilheřovice 0:0.

Předehráno v pátek:

Kozmice - Bohuslavice 1:3 (1:0).

.

OKRESNÍ PŘEBOR

Píšť - Kobeřice "B" 5:0 (1:0).
Vřesina - Těškovice 2:2 (2:1).
Slavia Opava - Štítina 1:2 (0:2).
Vávrovice - Hlavnice 6:2 (3:1).
Březová - Služovice 3:2 (1:0).
Jakartovice - Litultovice 0:5 (0:2).
Dobroslavice - Stěbořice 1:2 (0:0).

.

III.třída - skupina A

Darkovice B - Bohuslavice B 1:4 (1:2).
Šilheřovice B - Darkovičky B 1:2 (0:1).
Dolní Benešov B - Bělá 2:1 (0:0).
Závada - Sudice 5:2 (2:1).
Chuchelná B - Strahovice B 3:2 (1:1).
Hať B - Štěpánkovice B 1:3 (0:1).
Bělá - Závada 2:0 (1:0).

.

III.třída - skupina B

Budišovice - Chvalíkovice 7:2 (3:0).
Hněvošice - Kyjovice 5:1 (1:1).
Raduň - Pustá Polom B 1:3 (0:2).
Hrabyně - Komárov 1:1 (1:1).
Oldřišov B - Palhanec 3:3 (1:2).
Horní Lhota - Otice 4:1 (3:1).
Skřipov - Malé Hoštice B 2:0 (1:0).

.

III. třída - skupina C

Dolní Životice - Budišov n/B B 6:0 (1:0).
Štáblovice - Svobodné Heřmanice 9:2 (4:1).
Slavkov B - Sosnová 14:2 (6:1).
Melč - Holasovice 3:1 (2:0).
Větřkovice - Vávrovice B 7:0 (3:0).
Radkov - Deštné 2:0 (0:0).

.