MSFL - 28. kolo

Rýmařov - Líšeň 2:0 (0:0).

Fotogalerie: Rýmařov - Líšeň 2:0

Uničov - Petřkovice 0:2 (0:1).

HFK Olomouc - Mohelnice 2:1 (1:1).

Předehráno:

Valašské Meziříčí - Hulín 0:0.

Otrokovice - Kroměříž 3:1 (1:0).

Prostějov - Velké Meziříčí 2:0 (1:0).

Uherský Brod - Vyškov 3:1 (1:1).

Hlučín – Hodonín 2:2 (1:1)
Branky: 13. Málek, 54. Foltýn – 32. Šturma, 79. Gabčo
Rozhodčí: Dorušák – Páral, Macrineanu
ŽK: Foltýn, Hudeczek – Mareš, Novotný, Opina
Diváků: 147.

Fotogalerie: Hlučín - Hodonín 2:2 (1:1)

1. Prostějov 28 20 4 4 73:31 64
2. Velké Meziříčí 28 19 2 7 71:43 59
3. Líšeň 28 16 5 7 62:41 53
4. Kroměříž 28 14 5 9 53:44 47
5. Hlučín 28 13 6 9 51:38 45
6. Hulín 28 12 5 11 63:55 41
7. Uničov 28 10 9 9 59:40 39
8. Vyškov 28 10 7 11 45:48 37
9. Hodonín 28 10 7 11 47:51 37
10. Petřkovice 28 11 3 14 43:45 36
11. Rýmařov 28 10 6 12 44:56 36
12. Uherský Brod 28 10 5 13 30:42 35
13. Valašské Meziříčí 28 11 2 15 41:65 35
14. Otrokovice 28 8 9 11 38:55 33
15. HFK Olomouc 28 5 4 19 34:70 19
16. Mohelnice 28 3 5 20 34:64 14

DIVIZE E - 28. kolo

Frýdlant n. O. - Petrovice 6:1 (1:0).

Bohumín - Nové Sady 4:0 (3:0).

Vsetín - Šternberk 2:0 (2:0).

Hranice - Brumov 2:1 (0:1).

Slavičín - Ústí 3:4 (2:4).

Kozlovice - Jeseník 3:2 (1:1).

Nový Jičín – Dolní Benešov 1:2 (0:1)
Branky: 80. Pyclík – 41. Býma, 57. Adamík
Rozhodčí: Hovorka – Kadlec, Sedláček
ŽK: Malina, Juříček (oba NJ)
Diváků: 318.

Fotogalerie: Divize E: Nový Jičín - Dolní Benešov

Slezský FC Opava B – Havířov 1:1 (0:1)
Branky: 91. Rychlý - 6. Lišaník
Rozhodčí: Kozubík – Kotala, Richtár
ŽK: Berger – Hottek, Lišaník, Wojnar
Diváků: 102.

1. Dolní Benešov 28 16 9 3 53:30 57
2. Ústí 28 16 7 5 62:36 55
3. Havířov 28 16 5 7 71:39 53
4. Kozlovice 28 16 5 7 58:35 53
5. Nový Jičín 29 15 7 7 49:28 52
6. Opava B 29 15 6 8 57:32 51
7. Slavičín 28 14 5 9 56:36 47
8. Frýdlant nad Ostravicí 29 12 7 10 43:43 43
9. Nové Sady 29 10 8 11 37:49 38
10. Vsetín 28 10 4 14 28:32 34
11. Bohumín 28 8 9 11 46:45 33
12. Jeseník 28 9 3 16 39:62 30
13. Hranice 28 7 6 15 29:56 27
14. Petrovice 28 6 4 18 33:59 22
15. Brumov 28 5 4 19 26:75 19
16. Šternberk 28 5 3 20 36:66 18

KRAJSKÝ PŘEBOR - 28. kolo

Vratimov - Šenov 1:3 (1:2).

Stará Bělá - Čeladná 1:1 (1:1).

Český Těšín - Břidličná 3:1 (1:0).

Slavia Orlová - Dětmarovice 1:5 (0:1).

Pustá Polom - Heřmanice 2:2 (0:1)
Branky: 74. Frank, 79. Blucha - 43. Opata, 54. Mantey.

Krnov - Polanka 1:0 (1:0).

Bruntál - Háj ve Slezsku 4:1 (1:1)
Branky: 11. Hrabovský, 49. Lavrovič, 65. Orság, 79. Adamovský - 5. Dao.

Frenštát p. R. - Bílovec 3:0 (3:0).

1. Dětmarovice 28 21 2 5 70:30 65
2. SO Bruntál 28 19 6 3 66:33 63
3. Heřmanice 28 19 3 6 75:29 60
4. Háj ve Slezsku 28 18 2 8 71:46 56
5. Pustá Polom 28 14 7 7 60:33 49
6. Čeladná 28 13 7 8 77:44 46
7. Polanka 28 11 5 12 48:50 38
8. Stará Bělá 28 10 3 15 39:57 33
9. Krnov 28 9 5 14 48:62 32
10. Frenštát pod Radhoštěm 28 10 1 17 57:63 31
11. Šenov 28 9 4 15 52:66 31
12. Bílovec 28 9 4 15 41:61 31
13. Břidličná 28 9 3 16 48:72 30
14. Český Těšín 28 7 8 13 33:52 29
15. Slavia Orlová 28 7 3 18 35:81 24
16. Vratimov 28 5 5 18 44:85 20

I.A TŘÍDA - sk. A - 26. kolo

Jakubčovice - Oldřišov 1:2 (1:1)
Branky: 37. K. Molnár - 3. Bořucký, 73. Dřizgevič.

Hlubina - Kobeřice 2:1 (0:1)
Branky: 64. Schmutz, 79. Rodek - 30. Robin Wirth.

Vítkov - Mokré Lazce 2:3 (2:0)
Branky: 10. a 20. Pokorný - 70. a 72. P. Galvas, 61. Hiemer.

Ludgeřovice - Krásné Loučky 2:1 (1:1)
Branky: 7. a 80. Pěntka - 41. Hudský z pok. kopu.

Kravaře - Velké Heraltice 0:2 (0:2)
Branky: 38. Richter, 45. Zvardoň.

Slavkov - Chlebičov 1:1 (0:0)
Branky: 56. Nevlud  - 57. Radek.

Darkovičky - Bolatice 0:1 (0:0)
Branka: 47. Mudroch.

1. Oldřišov 24 16 3 5 65:38 51
2. Hlubina 24 16 4 7 59:38 43
3. Velké Heraltice 24 13 3 8 36:37 42
4. Kobeřice 24 12 4 8 56:40 40
5. Ludgeřovice 24 11 5 8 55:45 38
6. Kravaře 24 11 3 10 44:34 36
7. Chlebičov 24 9 7 8 34:39 34
8. Mokré Lazce 24 9 6 9 50:55 33
9. Bolatice 24 9 5 10 48:42 32
10. Jakubčovice 24 9 5 10 44:47 32
11. Dakrovičky 24 9 4 11 30:33 31
12. Slavkov 24 8 5 11 37:45 29
13. Krásné Loučky 24 4 5 15 25:49 17
14. Vítkov 24 4 3 17 29:70 15

I.B TŘÍDA - sk. A - 26. kolo

Karlovice - Chomýž 2:1 (2:0)
Branky: 31. Peška, 41. M. Raiskup - 71. Schindler.

Město Albrechtice - SO Bruntál B 2:3 (1:2)
Branky: 2. Červinka, 46. Charalambidis - 6. Šanda, 45. vlastní, 55. Zetek.

Velké Hoštice - Suché Lazce 3:0 (2:0)
Branky: 8. J. Jaroš, 28. Čavera z pok. kopu, 62. David.

Zlatníky - Žimrovice 5:4 (5:2)
Branky: 5. a 23. Prejda, 28. a 42. Fajkus, 13. Kořínek - 6. a 55. Škrobánek, 25. Režnar, 90. Rusňák z pok. kopu.

Hradec nad Moravicí - Malé Hoštice 3:2 (1:0)
Branky: 41. Moc, 47. Pola, 85. Lichý - 68. Baďura, 75. vlastní.

Štěpánkovice - Horní Benešov 6:2 (3:1)
Branky: 19., 45. a 63. D. Harazim, 1. a 72. Smažík, 49. Grigarčík - 23. Jakub Dankovič, 73. Motl.

Utkání Kylešovice - Úvalno nehráno, hosté se nedostavili.

1. Štěpánkovice 24 15 2 7 64:36 47
2. Suché Lazce 24 14 4 6 65:34 46
3. Žimrovice 24 14 4 6 59:40 46
4. Karlovice 25 13 4 8 63:31 43
5. Zlatníky 24 12 5 7 58:44 41
6. Malé Hoštice 24 11 5 8 60:45 38
7. Hradec nad Moravicí 24 11 3 10 57:50 36
8. SO Bruntál B 25 9 6 10 62:51 33
9. Horní Benešov 24 8 5 11 63:69 29
10. Kylešovice 23 8 4 11 39:71 28
11. Velké Hoštice 24 8 3 13 39:59 27
12. Chomýž 24 7 3 14 37:67 24
13. Město Albrechtice 24 7 2 15 43:62 23
14. Úvalno 23 5 2 16 49:89 17

I.B TŘÍDA - sk. B - 26. kolo

Ostrava-Jih - Klimkovice 2:2 (1:1)
Branky: 42. Stojan, 71. F. Gaži - 4. Gelnar, 77. Švec z pok. kopu.

Petřvald na Moravě - Hať 0:0.

Vřesina - Kozmice 2:1 (0:0)
Branky: 52. Hloušek, 80. A. Hruzík - 60. Gai.

Šilheřovice - Chuchelná 2:3 (0:2)
Branky: 57. Jakubec, 72. Petr - 27., 38. a 48. Hradil.

Darkovice - Velká Polom 3:1 (0:0)
Branky: 50. Pavel Vyletělek, 69. Poštulka, 77. Tannenberger - 52. P. Sztefek.

Bohuslavice - Strahovice 1:3 (1:1)
Branky: 43. Koval - 7. Pekárek z pok. kopu, 46. M. Malchárek, 79. Slanina.

Píšť - Dolní Lhota 4:2 (1:2)
Branky: 67. a 79. Ohřál, 61. Dráb, 39. K. Moric - 21. a 37. Spisar.

1. Vřesina 24 18 4 2 58:21 58
2. Petřvald na Moravě 24 13 7 4 60:32 46
3. Strahovice 24 14 3 7 69:36 45
4. Klimkovice 24 11 5 8 42:35 38
5. Bohuslavice 24 10 5 9 52:45 35
6. Velká Polom 24 10 4 10 42:48 34
7. Ostrava - Jih 24 10 3 11 56:58 33
8. Kozmice 24 9 5 10 52:49 32
9. Šilheřovice 24 9 4 11 42:58 31
10. Darkovice 24 8 5 11 37:44 29
11. Hať 23 6 8 9 28:37 26
12. Chuchelná 24 8 2 14 31:67 26
13. Píšť 24 6 5 13 40:60 23
14. Dolní Lhota 23 4 2 17 37:56 14

Okresní přebor

Dolní Životice - Štítina 1:1 (1:0).

Březová - Slavia Opava 1:2 (0:0).

Hlavnice - Litultovice 2:3 (2:2).

Stěbořice - Budišov nad Budišovkou 6:0 (4:0).

Kobeřice B - Dobroslavice 2:1 (1:0).

Vřesina - Hněvošice 4:4 (3:2).

Fotogalerie: TJ Vřesina -TJ Hněvošice 4:4 (3:2)

Otice - Jakartovice 0:2 (0:1).

1. Budišov nad Budišovkou 23 20 2 1 107:24 62
2. Jakartovice 24 17 3 4 74:34 54
3. Stěbořice 24 17 1 6 74:41 52
4. Slavia Opava 23 15 3 5 58:32 48
5. Litultovice 23 12 2 9 42:50 38
6. Vřesina 24 11 4 9 69:50 37
7. Březová 23 9 3 11 35:38 30
8. Kobeřice B 23 9 3 11 34:43 30
9. Dobroslavice 24 9 3 12 53:66 30
10. Hlavnice 23 7 4 12 50:63 25
11. Otice 24 6 3 15 31:52 21
12. Štítina 23 6 3 14 27:60 21
13. Dolní Životice 24 4 4 16 35:77 16
14. Hněvošice 23 1 4 18 24:83 7

III.TŘÍDA - sk. A

Služovice - Oldřišov B 4:0 (1:0).

Dolní Benešov B - Kozmice B 3:2 (0:1).

Sudice - Štěpánkovice B 4:1 (2:0).

Bělá - Hať B 3:1 (1:1).

Darkovičky B - Bolatice B 3:0 (1:0).

Bohuslavice B - Strahovice B 2:1 (0:0).

Štěpánkovice B - Bělá 2:2 (1:0).

1. Služovice 21 17 2 2 79:19 53
2. Bolatice B 22 16 2 4 85:33 50
3. Dolní Benešov B 23 12 4 7 64:53 40
4. Sudice 21 11 3 7 71:55 36
5. Oldřišov B 22 10 4 8 67:71 34
6. Štěpánkovice B 22 9 3 10 39:53 30
7. Závada 22 8 5 9 42:46 29
8. Strahovice 21 8 4 9 49:52 28
9. Bělá 21 7 6 8 50:46 27
10. Darkovičky B 21 7 4 10 41:51 25
11. Hať B 22 6 5 11 38:58 23
12. Bohuslavice 22 5 2 15 45:80 17
13. Kozmice B 22 2 2 18 25:78 8

III.TŘÍDA - sk. B

Štáblovice - Vítkov B 4:2 (1:1).

Budišov nad Budišovkou B - Moravice 5:2 (4:1).

Vávrovice A - Holasovice 2:4 (0:0).

Slavkov B - Sosnová 11:2 (4:1).

Štáblovice - Radkov 3:2 (1:1).

Svobodné Heřmanice - Melč 2:4 (0:3).

Deštné - Brumovice 1:4 (0:1).

1. Slavkov B 23 19 1 3 113:36 58
2. Vávrovice A 22 16 4 2 97:30 52
3. Holasovice 21 15 1 5 71:28 46
4. Melč 21 15 0 6 83:45 45
5. Brumovice 22 13 2 7 58:41 41
6. Štáblovice 21 13 1 7 61:43 40
7. Budišov nad Budišovkou B 21 10 2 9 61:50 32
8. Radkov 22 7 5 10 36:44 26
9. Vítkov B 21 7 0 14 46:68 21
10. Sosnová 21 4 1 16 36:88 13
11. Svobodné Heřmanice 21 4 1 16 31:83 13
12. Moravice 21 3 2 16 35:88 11
13. Deštné 23 3 2 18 27:111 11

III.TŘÍDA - sk. C

Větřkovice - Hrabyně 3:4 (0:2).

Komárov - Palhanec 9:1 (3:0).

Skřipov - Budišovice 3:2 (1:0).

Pustá Polom B - Těškovice 0:1 (0:1).

Horní Lhota - Vávrovice B 9:0 (0:0). 

1. Těškovice 20 17 0 3 80:24 51
2. Komárov 21 16 1 4 92:29 49
3. Pustá Polom 20 13 1 6 66:25 40
4. Horní Lhota 19 13 1 5 60:26 40
5. Hrabyně 21 12 1 8 37:37 37
6. Skřipov 19 8 2 9 35:45 26
7. Budišovice 19 8 1 10 43:45 25
8. Raduň 19 6 4 9 44:45 22
9. Větřkovice 20 7 1 12 35:77 22
10. Palhanec 19 4 2 13 27:68 14
11. Chvalíkovice 19 2 3 14 23:51 9
12. Vávrovice B 20 2 3 15 14:84 9