VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Souhrn fotbalového víkendu

/VÝSLEDKY, TABULKY, FOTOGALERIE/ Přinášíme vám výsledkový servis víkendových fotbalových zápasů na Opavsku a Hlučínsku.

4.9.2017
SDÍLEJ:

Malé Hoštice - Horní Benešov 5:1Foto: DENÍK / Petr Widenka

I. dorostenecká liga

Opava - Karviná 0:3 (0:0)

1. Plzeň 4 0-0 1 14:5 12
2. Brno 3 0-2 0 14:9 11
3. Pardubice 3 1-0 0 6:2 11
4. Slavia Praha 3 0-1 1 10:4 10
5. Ostrava 2 2-0 1 10:7 10
6. Sparta Praha 3 0-0 0 14:3 9
7. Karviná 3 0-0 2 11:10 9
8. Hradec Králové 3 0-0 2 8:7 9
9. Slovácko 3 0-0 2 9:8 9
10. Olomouc 2 1-0 1 7:6 8
11. České Budějovice 2 0-0 3 6:9 6
12. Bohemians 2 0-0 3 5:11 6
13. Mladá Boleslav 1 1-0 2 5:7 5
14. Zlín 1 0-1 3 6:9 4
15. Příbram 1 0-0 3 6:8 3
16. Frýdek-Místek 0 0-1 3 1:10 1
17. Teplice 0 0-0 4 2:11 0
18. Opava 0 0-0 5 4:14 0

MSFL

Hlučín - HFK Olomouc 5:1 (2:1)
Branky: 11. Massaniec, 43. Foltyn, 66. Kraut, 83. a 87. Ságner - 5. Krejčí

Uničov - Rýmařov 1:1 (1:0)
Branky: 25. Jeřábek - 53. Šupák

Hulín - Otrokovice 1:1 (1:0)
Branky: 10. Vyskočil - 76. Pěnička

Uherský Brod - Prostějov 0:3 (0:2)
Branky: 39. a 46. Kroupa, 40. Šteigl

Mohelnice - Velké Meziříčí 0:1 (0:0)
Branka: 48. Simr

Vyškov - Kroměříž 2:0 (1:0)
Branky: 8. Krejčí, 91. Božović

Valašské Meziříčí - Líšeň 2:0 (1:0)
Branky: 37. Byrtus, 84. Behan

Petřkovice - Hodonín 0:0

1. Velké Meziříčí 5 0 0 19:5 15
2. Vyškov 5 0 0 18:7 15
3. Kroměříž 4 0 1 9:6 12
4. Prostějov 3 1 1 8:5 10
5. Valašské Meziříčí 3 0 1 9:4 9
6. Rýmařov 2 2 1 8:6 8
7. Petřkovice 2 1 1 5:3 7
8. Líšeň 2 1 2 9:12 7
9. Uničov 1 2 2 10:11 5
10. Hodonín 1 2 2 7:12 5
11. Hulín 1 1 3 8:9 4
12. Hlučín 1 1 3 8:9 4
13. HFK Olomouc 1 0 4 7:13 3
14. Otrokovice 0 3 2 6:14 3
15. Mohelnice 0 1 4 6:10 1
16. Uherský Brod 0 1 4 2:13 1

Divize E

Opava B - Frýdlant nad Ostravicí 2:2 (2:1)
Branky: 14. a 20. Puškáč - 27. Kratochvíl, 65. Fromelius

Petrovice - Dolní Benešov 1:2 (1:1)
Branky: 39. Hanusek - 26. Labuda (pen.), 88. Pecuch

Brumov - Havířov 1:5 (0:2)
Branky: 76. Naňák - 22. a 74. Lišaník, 26. Skoupý, 53. Förster, 80. Omasta

Vsetín - Nový Jičín 1:1 (0:1)
Branky: 57. Matůš - 17. Pyclík

Hranice - Slavičín 0:4 (0:3)
Branky: 24. Juřica, 31. Kříž, 33. a 76. Fojtík

Šternberk - Jeseník 1:0 (0:0)
Branka: 47. Tögel

Nové Sady - Ústí 0:7 (0:4)
Branky: 4. Orava, 11. a 19. Maléř, 24. Bezděk (pen.), 53. Michálek, 56. Zagol, 82. Smolka

Bohumín - Kozlovice 0:0

1. Havířov 4 1 0 15:5 13
2. Ústí 3 2 0 14:2 11
3. Kozlovice 3 2 0 12:2 11
4. Slavičín 3 0 2 10:7 9
5. Dolní Benešov 2 3 0 6:4 9
6. Brumov 3 0 2 8:9 9
7. Nové Sady 2 1 2 8:11 7
8. Vsetín 1 2 2 4:4 5
9. Hranice 1 2 2 7:9 5
10. Frýdlant nad Ostravicí 1 2 2 5:10 5
11. Opava B 0 4 1 6:8 4
12. Jeseník 1 1 3 5:7 4
13. Šternberk 1 1 3 5:8 4
14. Bohumín 0 4 1 3:6 4
15. Nový Jičín 0 3 2 4:9 3
16. Petrovice 1 0 4 4:15 3

Krajský přebor

Orlová - Vratimov 2:5 (2:2)
Branky: Branky: 6. a 27. Renta - 29. a 85. J. Pešek, 54. Osvěčík, 4. Svěnčík, 63. R. Pešek

Český Těšín - Krnov 2:0 (2:0)
Branky: 4. Sostřonek, 39. Rac

Stará Bělá - Bruntál 1:1 (0:1)
Branky: 53. Líbař - 29. Kyselý

Šenov - Bílovec 2:3 (0:2)
Branky: 50. vlastní, 83. Aniol - 21. Černín, 24. Ronec, 76. Vaněk

Heřmanice - Háj ve Slezsku 4:1 (3:1)
Branky: 1. a 71. P. Schwarz, 17. a 28. Opata - 3. Komárek

Čeladná - Polanka 2:2 (2:2)
Branky: 3. Martin Váňa, 21. Fojtík - 8. a 18. Miko

Břidličná - Dětmarovice 0:3 (0:2)
Branky: 28. Tomáš, 34. Siekiera, 47. Pospěch (pen.)

Pustá Polom - Frenštát pod Radhoštěm 2:6 (1:3)
Branky: 32. Černohorský, 75. Štýbar - 30. a 72. Střelec, 5. Bednář 16. Vokáč, 51. Klimpar, 88. Poláček

1. Bruntál 5 1 0 17:5 16
2. Dětmarovice 5 1 0 17:6 16
3. Čeladná 4 1 1 24:6 13
4. Heřmanice 4 0 2 20:10 12
5. Frenštát pod Radhoštěm 3 1 2 17:10 10
6. Stará Bělá 3 1 2 15:12 10
7. Háj ve Slezsku 3 0 2 13:10 9
8. Pustá Polom 3 0 3 13:14 9
9. Šenov 2 1 3 11:10 7
10. Bílovec 2 1 3 12:12 7
11. Polanka 2 1 3 11:13 7
12. Krnov 1 2 3 9:15 5
13. Český Těšín 1 1 4 5:13 4
14. Orlová 1 1 3 6:17 4
15. Vratimov 1 0 5 9:22 3
16. Břidličná 1 0 5 3:27 3

I.A třída, skupina A

Vítkov - Jakubčovice 1:4 (1:3)
Branky: 12. T. Černoch - 15. a 34. Murin, 21. Šaran, 88. Schreier

Velké Heraltice - Mokré Lazce 1:1 (1:1)
Branky: 41. A. Rolný - 43. Bystrý

Kobeřice - Chlebičov 6:0 (2:0)
Branky: 76. a 86. A. Šimeček., 14. Robin Wirth, 44. Kusztubajda, 48. P. Stuchlík, 80. Kubný

Kravaře - Bolatice 3:3 (2:1)
Branky: 6. Barcal, 13. Skoumal, 59. Heger - 8. a 75. Sebrala, 24. Obrusník

Oldřišov - Krásné Loučky 1:0 (1:0)
Branka: 32. Bořucký

Slavkov - Ludgeřovice 3:2 (1:0)
Branky: 24. Hendrych, 47. Borunský, 92. Lazecký - 56. Němec, 70. Havlík

Hlubina - Darkovičky 0:0

1. Darkovičky 2 2 0 5:2 8
2. Kravaře 2 1 1 14:5 7
3. Jakubčovice 2 1 1 12:6 7
4. Oldřišov 2 1 0 9:6 7
5. Chlebičov 2 1 1 7:10 7
6. Hlubina 1 3 0 8:6 6
7. Slavkov 2 0 2 6:6 6
8. Bolatice 1 2 1 14:8 5
9. Ludeřovice 1 2 1 7:7 5
10. Kobeřice 1 1 1 8:6 4
11. Krásné Loučky 1 1 2 3:7 4
12. Velké Heraltice 0 3 1 5:6 3
13. Mokré Lazce 0 1 3 5:16 1
14. Vítkov 0 1 3 3:15 1

I.B třída, skupina A

Malé Hoštice - Horní Benešov 5:1 (2:0)
Branky: 60. a 84. Baďura, 11. vlastní, 20. Klinger, 88. Slíž - 77. Mecner

Hradec nad Moravicí - Velké Hoštice 3:0 (2:0)
Branky: 6. a 43. Krejsa, 56. M. Lichý

Město Albrechtice - Suché Lazce 1:2 (0:1)
Branky: 90. Pavlíček (pen.) - 10. a 57. Havelka

Chomýž - Žimrovice 1:8 (1:3)
Branky: 28. Lhoťan - 10., 50., 54. a 60. Škrobánek, 7. Machura, 45. Wiweger, 82. Biel, 79. Rusňák

Bruntál B - Úvalno 7:1 (4:1)
Branky: 43., 83. a 88. Hendrych, 17. a 44. Barteska, 41. Češek, 47. Samson - 16. Sovadina

Kylešovice - Karlovice 1:3 (1:2)
Branky: 19. Pekárek (pen.) - 5. a 37. Belej, 70. Holčák

Štěpánkovice - Zlatníky 3:3 (1:3)
Branky: 24. D. Benek, 52. Smažík, 60. Grigarčík - 22. a 41. Fajkus, 12. L. Němčík

1. Hradec nad Moravicí 3 1 0 14:4 10
2. Žimrovice 3 1 0 13:4 10
3. Karlovice 3 0 1 16:6 9
4. Suché Lazce 3 0 1 13:7 9
5. Bruntál B 2 1 1 13:8 7
6. Malé Hoštice 2 1 1 13:12 7
7. Štěpánkovice 1 1 2 7:7 4
8. Zlatníky 1 1 2 7:11 4
9. Horní Benešov 1 1 2 7:11 4
10. Kylešovice 1 1 2 4:11 4
11. Chomýž 1 1 2 6:15 4
12. Město Albrechtice 1 0 3 8:9 3
13. Úvalno 1 0 3 6:16 3
14. Velké Hoštice 0 1 3 2:8 1

I.B třída, skupina B

Darkovice - Píšť 3:1 (2:0)
Branky: 17. Novák, 34. Poštulka, 46. N. Chotár - 74. Blahut

Ostrava-Jih - Vřesina 1:2 (0:2)
Branky: 50. Válek (pen.) - 9. Výšek, 36. Hloušek

Velká Polom - Strahovice 4:0 (1:0)
Branky: 13. a 75. P. Sztefekl, 66. a 86. Cihlář

Bohuslavice - Petřvald na Moravě 1:3 (1:1)
Branky: 9. Baránek - 2. a 46. J. Huvar, 82. Macíček

Šilheřovice - Dolní Lhota 2:1 (1:1)
Branky: 3. a 76. Černý - 21. Kozelský

Kozmice - Hať 2:1 (2:0)
Branky: 24. a 37. Gai - 90. D. Plaček (pen.)

Chuchelná - Klimkovice 0:4 (0:1)
Branky: 14. Lubojacký, 56. Švec, 61. Bednář, 71. Vostárek

1. Vřesina 4 0 0 16:4 12
2. Klimkovice 3 1 0 8:1 10
3. Strahovice 3 0 1 13:9 9
4. Šilheřovice 2 1 1 10:8 7
5. Petřvald na Moravě 2 1 1 10:9 7
6. Darkovice 2 1 1 6:5 7
7. Velká Polom 2 0 2 9:8 6
8. Ostrava-Jih 2 0 2 9:9 6
9. Kozmice 2 0 2 6:6 6
10. Bohuslavice 1 1 2 7:8 4
11. Píšť 1 1 2 6:7 4
12. Hať 0 2 2 4:10 2
13. Dolní Lhota 0 0 4 4:11 0
14. Chuchelná 0 0 4 4:17 0

Okresní přebor

Litultovice - Dobroslavice 4:0 (0:0)
Branky: 75., 84. a 86. Tengler, 79. Grygar

Budišov nad Budišovkou - Štítina 5:0 (2:0)
Branky: 14. Metelka, 42.(pen.) a 75. Modelský, 59. Pražák, 60. Pizur

Dolní Životice - Kobeřice B 1:2 (0:2)
Branky: 86. Ondřej - 8. Bedrich, 33. Gargoš

Stěbořice - Otice 2:1 (2:1)
Branky: 30. Čavera (pen.), 35. Graca - 2. Vitásek

Slavia Opava - Hněvošice 4:3 (1:2)
Branky: 4. Mařádek, 47. Postřimovský, 57. Kříž, 67. Škrobánek - 19. a 83.(pen.) Ševior, 43. Vavřinčík

Březová - Jakartovice 0:4 (0:1)
Branky: 44., 70. a 85. Urban, 88. Tkadleček

Vřesina - Hlavnice 8:2 (5:1)
Branky: 16. a 22. Boháč (obě pen.), 19. Koval, 27. Kocián, 44., 47., 50. a 81. Boček - 43. Liška, 84. Pasterňák (pen.)

1. Budišov nad Budišovkou 4 0 0 18:5 12
2. Jakartovice 4 0 0 13:1 12
3. Kobeřice B 4 0 0 12:4 12
4. Stěbořice 3 0 1 12:6 9
5. Litultovice 3 0 1 9:7 9
6. Slavia Opava 2 0 2 14:12 6
7. Vřesina 2 0 2 13:11 6
8. Březová 2 0 2 8:6 6
9. Dobroslavice 2 0 2 7:11 6
10. Otice 1 0 3 8:8 3
11. Hlavnice 1 0 3 9:16 3
12. Hněvošice 0 0 4 5:14 0
13. Dolní Životice 0 0 4 4:17 0
14. Štítina 0 0 4 2:16 0

III. třída, skupina A

Sudice - Služovice 3:2 (1:2)
Dolní Benešov B - Bolatice B 1:2 (0:1)
Bohuslavice B - Bělá 0:0
Oldřišov B - Hať B 7:1 (4:0)
Závada - Darkovičky B 1:0 (0:0)
Kozmice B - Štěpánkovice B 2:0 (1:0)

1. Bolatice B 3 1 0 14:6 10
2. Oldřišov B 3 0 0 14:4 9
3. Bělá 2 1 0 12:5 7
4. Dolní Benešov B 2 1 1 15:9 7
5. Sudice 2 0 2 8:14 6
6. Závada 1 2 1 5:5 5
7. Strahovice B 1 1 1 14:9 4
8. Darkovičky B 1 1 2 7:7 4
9. Hať B 1 1 2 7:15 4
10. Služovice 1 0 2 9:9 3
11. Štěpánkovice B 1 0 3 4:11 3
12. Kozmice B 1 0 2 5:13 3
13. Bohuslavice B 0 0 3 4:11 0

III. třída, skupina B

Vávrovice - Radkov 1:1 (1:1)
Vítkov B - Svobodné Heřmanice 7:0 (3:0)
Melč - Moravice 2:1 (1:0)
Slavkov B - Štáblovice 10:4 (3:3)
Sosnová - Brumovice 1:2 (0:1)
Deštné - Budišov nad Budišovkou B 1:10 (0:5)

1. Slavkov B 3 0 0 22:6 9
2. Budišov nad Budišovkou B 3 0 1 18:5 9
3. Štáblovice 3 0 1 22:13 9
4. Vávrovice 2 1 0 8:5 7
5. Holasovice 2 0 1 16:5 6
6. Melč 2 0 0 10:4 6
7. Brumovice 2 0 2 12:17 6
8. Radkov 1 2 1 9:11 5
9. Vítkov B 1 0 3 12:14 3
10. Moravice 1 0 3 8:11 3
11. Svobodné Heřmanice 1 0 3 6:15 3
12. Deštné 0 1 3 3:26 1
13. Sosnová 0 0 3 3:17 0

III. třída, skupina C

Raduň - Komárov 3:4 (2:3)
Chvalíkovice - Horní Lhota 0:1 (0:0)
Skřipov - Větřkovice 2:0 (0:0)
Hrabyně - Palhanec 3:0 (1:0)
Pustá Polom B - Vávrovice B 7:0 (4:0)
Těškovice - Budišovice 4:1 (2:0)

1. Pustá Polom B 4 0 0 18:2 12
2. Horní Lhota 3 1 0 8:4 10
3. Komárov 3 0 1 17:5 9
4. Těškovice 3 0 0 14:2 9
5. Skřipov 1 2 1 6:7 5
6. Raduň 1 1 2 8:7 4
7. Palhanec 1 1 2 3:8 4
8. Vávrovice B 1 1 2 4:13 4
9. Hrabyně 1 0 2 4:5 3
10. Budišovice 1 0 2 3:6 3
11. Kyjovice 1 0 2 4:8 3
12. Chvalíkovice 0 0 3 2:5 0
13. Větřkovice 0 0 3 1:20 0

Autor: Redakce

4.9.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Nepozorný řidič narazil do trolejbusu

Deník - Naši prvňáci

Tento týden představíme prvňáčky ZŠ Otice, ZŠ Slavkov a ZŠ Stěbořice

OBRAZEM: Vánoční strom na Dolním náměstí

Vánoční strom, kterým je letos sedmnáctimetrová jedle bělokorá, na Dolním náměstí v Opavě už stojí!

OBRAZEM: Rybníček patřil bojovým sportům

Vyprodaný Kulturní dům Na Rybníčku v Opavě má za sebou večer nabitý bojovým uměním.

Město chce řešit neutěšenou část centra

Vedení města se rozhodlo řešit další výraznou neutěšenou část centra města, severní frontu Horního náměstí. Podle hlavního opavského architekta Petra Stanjury bylo rozhodnuto o dopracování nejúspěšnějšího návrhu z architektonické soutěže z roku 2008.

Přípravy na advent vrcholí

Města utratí za výzdobu desítky tisíc korun, stromy na náměstích se rozsvítí o nadcházejícím víkendu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT