VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Souhrn fotbalového víkendu

/3x FOTOGALERIE, VÝSLEDKY, TABULKY/ Přinášíme vám výsledkový servis víkendových fotbalových zápasů na Opavsku a Hlučínsku.

6.11.2017
SDÍLEJ:

Loděnice - Vítkovice 1:2Foto: DENÍK / Petr Widenka

I.dorostenecká liga

Opava - Teplice 2:3 (0:1)

1. Brno 11 0-2 0 42:12 35
2. Olomouc 9 1-1 2 24:11 30
3. Hradec Králové 9 1-1 3 28:16 30
4. Sparta Praha 9 0-2 2 41:16 29
5. Plzeň 8 0-1 4 34:17 25
6. Karviná 8 0-1 4 35:22 25
7. Slavia Praha 6 2-1 4 21:22 23
8. Pardubice 6 2-0 5 17:18 22
9. Slovácko 6 1-1 6 25:24 21
10. Ostrava 5 2-1 5 25:21 20
11. Příbram 3 4-2 4 15:17 19
12. České Budějovice 5 0-1 7 18:22 16
13. Zlín 3 1-2 7 19:28 13
14. Frýdek-Místek 3 1-2 7 9:32 13
15. Teplice 3 1-0 9 13:27 11
16. Mladá Boleslav 3 1-0 9 14:30 11
17. Bohemians 3 0-0 10 11:28 9
18. Opava 0 1-0 12 14:35 2

II. liga

Příbram – Opava 3:1
podrobnosti zde

Hradec Králové – Vítkovice 2:0 (1:0)
Branky: 10. Pázler, 90.+1 Krátký

Vlašim – Třinec 2:3 (1:2)
Branky: 14. Penc, 50. Vyhnal – 29. a 80. Šumbera, 19. Reintam

Olympia Praha – Ústí nad Labem 1:3 (1:0)
Branky: 8. Katidis – 71. a 90.(p) Jindráček, 68. Procházka

Žižkov – Táborsko 0:2 (0:1)
Branky: 10. Nešický, 50. Štohanzl

Varnsdorf – Znojmo 3:0 (1:0)
Branky: 37. Zbrožek, 52. Dordič, 74. D. Breda

České Budějovice – Pardubice 0:0
Frýdek-Místek – Sokolov 0:0

1. Třinec 9 2 3 21:12 29
2. České Budějovice 7 6 1 23:8 27
3. Opava 7 4 3 37:22 25
4. Pardubice 8 1 5 19:11 25
5. Příbram 7 2 5 22:14 23
6. Hradec Králové 5 6 3 18:15 21
7. Znojmo 6 3 5 18:23 21
8. Olympia 5 5 4 19:22 20
9. Táborsko 4 6 4 19:19 18
10. Sokolov 5 3 6 15:17 18
11. Vlašim 5 2 7 23:25 17
12. Žižkov 4 4 6 20:22 16
13. Vítkovice 3 4 7 15:28 13
14. Varnsdorf 2 6 6 17:22 12
15. Ústí nad Labem 3 3 8 16:28 12
16. Frýdek-Místek 1 5 8 7:21 8

MSFL

Hlučín - Líšeň 2:4
podrobnosti zde

Hulín - Petřkovice 3:1 (2:0)
Branky: 33. Hradil, 42. Šrom, 49. Zlámal - 75. Latocha

Rýmařov - Kroměříž 3:6 (2:5)
Branky: 5. R. Němec, 16. Kocúr, 55. Šupák - 23., 33. a 39. Neubert, 21. a 77. Silný, 41. Okleštěk

Otrokovice - Velké Meziříčí 2:0 (0:0)
Branky: 80. Dobeš, 87. Reteno

Uherský Brod - Valašské Meziříčí 2:1 (0:0)
Branky: 81.(p) a 87. R. David - 78. Gregáň

HFK Olomouc - Prostějov 1:4 (0:1)
Branky: 65. Horka - 8. Fládr, 53. Sus, 71. Šteigl, 80. Kroupa (p)

Mohelnice - Vyškov 2:2 (2:0)
Branky: 36. Vokoun, 38. Kotůlek - 70. (p) a 85. Studený

Uničov - Hodonín 2:2 (2:2)
Branky: 10. Markovič, 32. Komenda - 6. a 18. Sasín

1. Velké Meziříčí 10 2 2 39:17 32
2. Prostějov 9 3 2 29:13 30
3. Kroměříž 10 0 4 33:22 30
4. Vyškov 8 3 3 33:22 27
5. Líšeň 7 4 3 29:21 25
6. Valašské Meziříčí 7 0 6 24:25 21
7. Hlučín 6 2 6 26:21 20
8. Hulín 6 2 5 27:25 20
9. Uherský Brod 5 3 6 15:23 18
10. Uničov 4 5 5 27:22 17
11. Hodonín 4 4 6 20:28 16
12. Rýmařov 4 3 7 23:31 15
13. Otrokovice 3 5 6 20:32 14
14. Mohelnice 2 4 8 20:25 10
15. Petřkovice 3 1 10 15:28 10
16. HFK Olomouc 2 1 11 18:43 7

Divize E

Frýdlant nad Ostravicí - Nový Jičín 0:2 (0:2)
Branky: 12. Kiss Farkas, 42. Staněk

Petrovice - Šternberk 2:3 (2:2)
Branky: 4. a 32. Gomola - 17. a 26. Zifčák, 47. M. Kuba

Opava B - Ústí 1:2 (0:0)
Branky: 69. Mozol - 15. P. Zagol, 80. Marek

Hranice - Havířov 2:2 (2:1)
Branky: 15. Kuchař, 39. Vyka - 29. Wojnar, 83. Förster (p)

Kozlovice - Dolní Benešov 3:2 (2:2)
Branky: 18. a 90. Král, 12. Nekuda - 20. Košárek, 43. Romaněnko

Bohumín - Brumov 2:3 (1:1)
Branky: 19. Ptáček, 81. Opic - 4. M. Novák, 49. Kolouch, 83. Juřica

Vsetín - Nové Sady 0:2 (0:2)
Branky: 14. Škoda, 23. Šuba

Slavičín - Jeseník 4:1 (3:0)
Branky: 8. a 43. P. Švach, 12. Kříž, 67. Fojtík - 89. Mlynář

1. Ústí 8 4 2 31:14 28
2. Kozlovice 8 3 3 31:18 27
3. Slavičín 8 3 3 27:16 27
4. Dolní Benešov 7 5 2 23:14 26
5. Havířov 6 4 4 38:24 22
6. Bohumín 5 6 3 21:15 21
7. Jeseník 6 2 6 21:29 20
8. Opava B 5 4 5 29:16 19
9. Nový Jičín 4 7 3 15:15 19
10. Nové Sady 5 4 5 18:23 19
11. Frýdlant nad Ostravicí 5 3 6 16:24 18
12. Vsetín 5 1 8 11:17 16
13. Brumov 4 2 8 16:31 14
14. Hranice 3 4 7 19:34 13
15. Šternberk 3 3 8 19:25 12
16. Petrovice 2 1 11 13:33 7

Krajský přebor

Orlová - Polanka 0:1 (0:0)
Branka: 48. Koutný

Český Těšín - Dětmarovice 0:3 (0:2)
Branky: 1. a 27. Macko, 63. Pospěch (p)

Stará Bělá - Břidličná 2:4 (1:2)
Branky: 10. Mika, 47. Petrovský - 19. a 33.(p) Cudrák, 53. a 86. Kučera

Šenov - Heřmanice 1:3 (0:0)
Branky: 55. Beránek - 52.(p) a 56. Opata, 75. Tomšů

Vratimov - Frenštát pod Radhoštěm 2:7 (1:5)
Branky: 25. J. Pešek, 48. R. Pešek - 5. a 75. Špaček, 12. a 37. Lošťák, 28. a 44. Střelec, 57. Klimpar

Bruntál - Bílovec 3:2 (1:1)
Branky: 66. vlastní, 36. a 84. Kyselý - 36. Ronec, 55. Černín

Krnov - Háj ve Slezsku 4:2 (3:2)
Branky: 24. a 54. Havlíček, 5. Bartoníček, 44. Sabo - 9. Janíček, 45. Eršil

Pustá Polom - Čeladná 0:0

1. Dětmarovice 11 2 2 38:14 35
2. Heřmanice 11 0 4 42:17 33
3. Bruntál 10 3 2 32:19 33
4. Čeladná 9 4 2 50:16 31
5. Háj ve Slezsku 9 2 4 41:30 29
6. Pustá Polom 8 3 4 32:18 27
7. Polanka 6 4 5 24:25 22
8. Šenov 6 2 7 29:31 20
9. Frenštát pod Radhoštěm 6 1 7 35:30 19
10. Krnov 5 3 7 28:34 18
11. Stará Bělá 5 2 8 26:29 17
12. Břidličná 5 1 9 27:48 16
13. Bílovec 3 3 8 22:37 12
14. Český Těšín 2 3 10 14:35 9
15. Orlová 2 3 10 15:41 9
16. Vratimov 2 2 11 24:55 8

I.A třída, skupina A

Hlubina - Chlebičov 3:0 (1:0)
Branky: Branky: 8., 56. a 65. Starý

Ludgeřovice - Bolatice 2:4 (0:2)
Branky: 54. Pěntka, 65. Klos - 31. a 79. Kotík, 36. Sebrala (p), 59. Obrusník.

Vítkov - Krásné Loučky 5:2 (3:1)
Branky: 33. a 42. (obě p) Špok, 52. a 63. Dohnálek, 17. Pokorný - 26. Mamula, 88. Hudský

Slavkov - Mokré Lazce 3:1 (2:0)
Branky: 3. Nevlud, 28. Lazecký, 56. Pechník - 85. Novák

Darkovičky - Jakubčovice 2:1 (1:0)
Branky: 8. Felgenträger, 89. Buchvaldek - 89. Vavroš

Kravaře - Kobeřice 3:2 (2:2)
Branky: 14. Koneczný, 35. Lehnert, 63. Peterek - 11. Šimeček, 22. Kryštof

Oldřišov - Velké Heraltice 3:1 (2:0)
Branky: 12. P. Žídek, 39. Fišer, 92. Kurka - 57. M. Rolný

1. Hlubina 7 4 1 37:15 25
2. Kobeřice 6 3 3 30:22 21
3. Oldřišov 6 3 3 30:25 21
4. Velké Heraltice 6 3 4 18:21 21
5. Kravaře 5 2 4 31:15 17
6. Slavkov 5 2 5 18:19 17
7. Mokré Lazce 5 2 6 31:35 17
8. Bolatice 4 4 4 30:27 16
9. Darkovičky 4 4 4 12:12 16
10. Chlebičov 4 4 4 17:24 16
11. Ludgeřovice 4 3 5 30:29 15
12. Jakubčovice 4 2 7 28:32 14
13. Krásné Loučky 2 3 7 14:25 9
14. Vítkov 2 3 7 18:43 9

I.B třída, skupina A

Velké Hoštice - Karlovice 0:5 (0:3)
Branky: 43. a 81. Holčák, 1. Charizanis, 22. Láníček, 61. Burda

Zlatníky - Suché Lazce 2:1 (2:1)
Branky: 27. Korbel, 35. Chmel - 20. Kožušník

Kylešovice - Žimrovice 2:2 (1:1)
Branky: 42. Gračanin, 75. Hoferek - 40. Škrobánek, 88. Wiweger

Štěpánkovice - Úvalno 3:2 (2:2)
Branky: 6. Grigarčík, 42. D. Benek, 91. Smažík - 36. a 43. Z. Sovadina

Hradec nad Moravicí - Horní Benešov 0:3 (0:1)
Branky: 32., 75. a 85. Moravec

Město Albrechtice - Malé Hoštice 1:2 (1:1)
Branky: 30. Charalambidis - 19. a 62. Elek

Chomýž - Bruntál B 2:1 (1:1)
Branky: 35. a 81. Lhoťan - 2. Hrabovský

1. Karlovice 7 2 4 47:21 23
2. Hradec nad Moravicí 7 2 3 33:18 23
3. Malé Hoštice 6 4 2 30:25 22
4. Suché Lazce 6 3 3 30:19 21
5. Štěpánkovice 6 1 4 32:18 19
6. Kylešovice 5 4 4 23:31 19
7. Bruntál B 5 3 4 30:21 18
8. Žimrovice 5 3 5 27:26 18
9. Horní Benešov 5 3 5 24:31 18
10. Zlatníky 5 2 5 26:24 17
11. Chomýž 4 3 5 23:34 15
12. Město Albrechtice 4 1 8 21:28 13
13. Úvalno 3 1 9 31:52 10
14. Velké Hoštice 2 2 9 13:42 8

I.B třída, skupina B

Petřvald na Moravě - Dolní Lhota 5:1 (2:0)
Branky: 2., 86. a 89. J. Huvar, 17. Huták, 72. Augustýnek (p) - 52. Zdražila

Ostrava-Jih - Hať 2:1 (1:0)
Branky: 18. Válek, 62. Žíla - 70. R. Chmelař

Bohuslavice - Klimkovice 3:0 (3:0)
Branky: 8. a 34. D. Štefek, 29. Heiduk

Darkovice - Strahovice 1:2 (1:1)
Branky: 7. Kurek - 21. Slanina, 63. Býma

Šilheřovice - Velká Polom 4:2 (2:1)
Branky: 9. a 33. Lakva, 57. Volný, 95. Kabeláč - 35. Němec, 82. Zděblo

Kozmice - Chuchelná 7:2 (2:2)
Branky: 22. a 66. Tsiolas, 11. Lukáš, 47. Matysík, 63. Herák, 86. Gai, 86. Bochňák - 36. a 43. Seibert

Píšť - Vřesina 2:4 (1:4)
Branky: 28. a 47. Ohřál - 1. a 8. Wilk, 18. Novák, 32. Kalmus

1. Vřesina 10 1 1 43:15 31
2. Strahovice 9 1 2 44:17 28
3. Velká Polom 8 0 5 27:26 24
4. Petřvald na Moravě 7 2 3 31:18 23
5. Kozmice 6 3 3 34:24 21
6. Šilheřovice 6 3 4 29:30 21
7. Bohuslavice 6 2 5 29:27 20
8. Klimkovice 6 1 5 19:20 19
9. Ostrava-Jih 6 1 6 32:34 19
10. Chuchelná 5 1 6 18:30 16
11. Darkovice 3 2 8 16:28 11
12. Píšť 2 2 8 17:35 8
13. Hať 1 3 8 12:29 6
14. Dolní Lhota 1 0 12 21:39 3

Okresní přebor

Litultovice - Slavia Opava 0:3 (0:2)
Branky: 3. Nagy, 26. Kowalski, 58. Škrobánek

Kobeřice B - Jakartovice 0:2 (0:2)
Branky: 19. a 41. Hlaváč

Otice - Hlavnice 3:1 (1:1)
Branky: 31. M. Smuda, 61. Byrtus, 90. F. Smuda - 17. Liška

Dolní Životice - Hněvošice 5:0 (3:0)
Branky: 14. a 88. Vícha, 20. Štrbík, 35. a 61. Leifert

Vřesina - Dobroslavice 4:2 (1:0)
Branky: 28. Boháč (p), 63. a 82. Boček, 88. Kocián - 57. Chromečka, 78. Voves

Stěbořice - Štítina 5:0 (3:0)
Branky: 4. a 8. J. Fiedler, 34. M. Fiedler, 55. a 87. Čavera

Březová - Budišov nad Budišovkou 0:2 (0:2)
Branky: 19. Pizur, 45. Pražák

1. Budišov nad Budišovkou 12 1 0 60:11 37
2. Jakartovice 10 1 2 34:14 31
3. Slavia Opava 10 0 3 39:19 30
4. Litultovice 7 2 4 24:26 23
5. Vřesina 7 0 4 33:21 21
6. Stěbořice 6 0 6 36:31 18
7. Dobroslavice 6 0 7 26:37 18
8. Březová 5 2 5 17:18 17
9. Kobeřice B 5 2 6 19:24 17
10. Hlavnice 4 2 7 29:35 14
11. Otice 3 2 8 17:21 11
12. Dolní Životice 2 2 8 19:38 8
13. Štítina 2 0 11 7:42 6
14. Hněvošice 1 2 9 15:38 5

III. třída, skupina A

Služovice - Darkovičky B 8:0 (4:0)
Sudice - Hať B 2:0 (1:0)
Bolatice B - Bělá 5:0 (1:0)
Závada - Strahovice B 1:3 (1:2)
Oldřišov B - Kozmice B 3:1 (2:1)
Bohuslavice B - Štěpánkovice B 1:4 (0:3)

1. Bolatice B 10 2 0 37:10 32
2. Služovice 8 2 2 38:10 26
3. Oldřišov B 7 2 3 39:33 23
4. Dolní Benešov B 6 4 2 44:28 22
5. Sudice 6 2 3 38:34 20
6. Bělá 5 2 4 32:27 17
7. Strahovice B 5 1 6 29:31 16
8. Štěpánkovice B 4 1 6 21:29 13
9. Darkovičky B 4 1 7 24:34 13
10. Hať B 3 2 6 18:28 11
11. Závada 2 3 6 15:24 9
12. Bohuslavice B 2 1 8 19:37 7
13. Kozmice B 1 1 10 14:43 4

III. třída, skupina B

Vítkov B - Moravice 1:3 (1:2)
Štáblovice - Svobodné Heřmanice 3:2 (2:2)
Budišov nad Budišovkou B - Radkov 1:2 (0:1)
Vávrovice - Sosnová 0:0
Melč - Holasovice 4:2 (1:0)

1. Štáblovice 10 0 2 44:25 30
2. Slavkov B 9 1 1 58:18 28
3. Holasovice 8 0 4 43:18 24
4. Vávrovice 6 3 1 36:15 21
5. Melč 7 0 4 46:30 21
6. Brumovice 6 1 4 29:27 19
7. Radkov 5 3 4 22:24 18
8. Budišov nad Budišovkou B 5 1 5 38:23 16
9. Vítkov B 4 0 6 31:30 12
10. Moravice 3 0 8 20:38 9
11. Svobodné Heřmanice 2 0 10 15:54 6
12. Deštné 1 1 10 14:66 4
13. Sosnová 1 0 8 14:42 3

III. třída, skupina C

Raduň - Budišovice 3:3 (1:2)
Komárov - Vávrovice B 9:1 (4:0)
Chvalíkovice - Kyjovice 4:5 (1:3)
Hrabyně - Těškovice 0:1 (0:1)
Skřipov - Palhanec 4:1 (1:0)
Horní Lhota - Větřkovice 4:0 (3:0)

1. Pustá Polom B 10 0 2 56:15 30
2. Těškovice 10 0 2 53:14 30
3. Horní Lhota 9 1 2 37:16 28
4. Komárov 9 0 3 50:18 27
5. Kyjovice 7 0 5 42:28 21
6. Hrabyně 6 0 6 19:26 18
7. Skřipov 5 2 5 23:27 17
8. Budišovice 5 1 6 29:30 16
9. Raduň 4 2 5 32:24 14
10. Palhanec 3 2 7 16:37 11
11. Větřkovice 2 0 10 16:63 6
12. Vávrovice B 1 2 9 8:62 5
13. Chalíkovice 1 0 10 15:36 3

Autor: Redakce

6.11.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

V pořadí už třetí ročník Kabelkového veletrhu Opavského a Hlučínského Deníku hostilo v pátek odpoledne OC Breda.
57

Na Kabelkovém veletrhu padl absolutní rekord

Ilustrační foto.

Vánoce se očekávají dražší

Od hřebíků po komponenty do vozidel

Na místě Šibenného mlýna v obci Branka byla v roce 1862 vybudována továrna Branecké železárny, která vyráběla kromě drobného železářského sortimentu především hřebíky a cvočky do bot.

Zdeněk Lukeš: Opava má nejkrásnější koupaliště jaké znám

/ROZHOVOR/ Do Opavy jezdíval jako dítě. Jeho rodiče-sochaři Jaroslava Lukešová a Vladimír Kýn tu měli v podkroví domu na nároží Tyršovy a Rooseveltovy ulice ateliér. Nyní se sem dostane jednou za několik let.

Slezan odvolal trenéry

Vedení opavského hokejového klubu po středeční porážce ve Valašském Meziříčí odvolalo trenérskou dvojici Marek Harazim - David Galvas.

Zemědělka ožije atmosférou adventu

/POZVÁNKA/ Každoročně se do areálu Masarykovy střední školy zemědělské a Vyšší odborné školy Opava sjíždí bezmála deset tisíc lidí z blízkého i širokého okolí.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT