I.dorostenecká liga

Opava - Teplice 2:3 (0:1)

1. Brno 11 0-2 0 42:12 35
2. Olomouc 9 1-1 2 24:11 30
3. Hradec Králové 9 1-1 3 28:16 30
4. Sparta Praha 9 0-2 2 41:16 29
5. Plzeň 8 0-1 4 34:17 25
6. Karviná 8 0-1 4 35:22 25
7. Slavia Praha 6 2-1 4 21:22 23
8. Pardubice 6 2-0 5 17:18 22
9. Slovácko 6 1-1 6 25:24 21
10. Ostrava 5 2-1 5 25:21 20
11. Příbram 3 4-2 4 15:17 19
12. České Budějovice 5 0-1 7 18:22 16
13. Zlín 3 1-2 7 19:28 13
14. Frýdek-Místek 3 1-2 7 9:32 13
15. Teplice 3 1-0 9 13:27 11
16. Mladá Boleslav 3 1-0 9 14:30 11
17. Bohemians 3 0-0 10 11:28 9
18. Opava 0 1-0 12 14:35 2

II. liga

Příbram – Opava 3:1
podrobnosti zde

Hradec Králové – Vítkovice 2:0 (1:0)
Branky: 10. Pázler, 90.+1 Krátký

Vlašim – Třinec 2:3 (1:2)
Branky: 14. Penc, 50. Vyhnal – 29. a 80. Šumbera, 19. Reintam

Olympia Praha – Ústí nad Labem 1:3 (1:0)
Branky: 8. Katidis – 71. a 90.(p) Jindráček, 68. Procházka

Žižkov – Táborsko 0:2 (0:1)
Branky: 10. Nešický, 50. Štohanzl

Varnsdorf – Znojmo 3:0 (1:0)
Branky: 37. Zbrožek, 52. Dordič, 74. D. Breda

České Budějovice – Pardubice 0:0
Frýdek-Místek – Sokolov 0:0

1. Třinec 9 2 3 21:12 29
2. České Budějovice 7 6 1 23:8 27
3. Opava 7 4 3 37:22 25
4. Pardubice 8 1 5 19:11 25
5. Příbram 7 2 5 22:14 23
6. Hradec Králové 5 6 3 18:15 21
7. Znojmo 6 3 5 18:23 21
8. Olympia 5 5 4 19:22 20
9. Táborsko 4 6 4 19:19 18
10. Sokolov 5 3 6 15:17 18
11. Vlašim 5 2 7 23:25 17
12. Žižkov 4 4 6 20:22 16
13. Vítkovice 3 4 7 15:28 13
14. Varnsdorf 2 6 6 17:22 12
15. Ústí nad Labem 3 3 8 16:28 12
16. Frýdek-Místek 1 5 8 7:21 8

MSFL

Hlučín - Líšeň 2:4
podrobnosti zde

Hulín - Petřkovice 3:1 (2:0)
Branky: 33. Hradil, 42. Šrom, 49. Zlámal - 75. Latocha

Rýmařov - Kroměříž 3:6 (2:5)
Branky: 5. R. Němec, 16. Kocúr, 55. Šupák - 23., 33. a 39. Neubert, 21. a 77. Silný, 41. Okleštěk

Otrokovice - Velké Meziříčí 2:0 (0:0)
Branky: 80. Dobeš, 87. Reteno

Uherský Brod - Valašské Meziříčí 2:1 (0:0)
Branky: 81.(p) a 87. R. David - 78. Gregáň

HFK Olomouc - Prostějov 1:4 (0:1)
Branky: 65. Horka - 8. Fládr, 53. Sus, 71. Šteigl, 80. Kroupa (p)

Mohelnice - Vyškov 2:2 (2:0)
Branky: 36. Vokoun, 38. Kotůlek - 70. (p) a 85. Studený

Uničov - Hodonín 2:2 (2:2)
Branky: 10. Markovič, 32. Komenda - 6. a 18. Sasín

1. Velké Meziříčí 10 2 2 39:17 32
2. Prostějov 9 3 2 29:13 30
3. Kroměříž 10 0 4 33:22 30
4. Vyškov 8 3 3 33:22 27
5. Líšeň 7 4 3 29:21 25
6. Valašské Meziříčí 7 0 6 24:25 21
7. Hlučín 6 2 6 26:21 20
8. Hulín 6 2 5 27:25 20
9. Uherský Brod 5 3 6 15:23 18
10. Uničov 4 5 5 27:22 17
11. Hodonín 4 4 6 20:28 16
12. Rýmařov 4 3 7 23:31 15
13. Otrokovice 3 5 6 20:32 14
14. Mohelnice 2 4 8 20:25 10
15. Petřkovice 3 1 10 15:28 10
16. HFK Olomouc 2 1 11 18:43 7

Divize E

Frýdlant nad Ostravicí - Nový Jičín 0:2 (0:2)
Branky: 12. Kiss Farkas, 42. Staněk

Petrovice - Šternberk 2:3 (2:2)
Branky: 4. a 32. Gomola - 17. a 26. Zifčák, 47. M. Kuba

Opava B - Ústí 1:2 (0:0)
Branky: 69. Mozol - 15. P. Zagol, 80. Marek

Hranice - Havířov 2:2 (2:1)
Branky: 15. Kuchař, 39. Vyka - 29. Wojnar, 83. Förster (p)

Kozlovice - Dolní Benešov 3:2 (2:2)
Branky: 18. a 90. Král, 12. Nekuda - 20. Košárek, 43. Romaněnko

Bohumín - Brumov 2:3 (1:1)
Branky: 19. Ptáček, 81. Opic - 4. M. Novák, 49. Kolouch, 83. Juřica

Vsetín - Nové Sady 0:2 (0:2)
Branky: 14. Škoda, 23. Šuba

Slavičín - Jeseník 4:1 (3:0)
Branky: 8. a 43. P. Švach, 12. Kříž, 67. Fojtík - 89. Mlynář

1. Ústí 8 4 2 31:14 28
2. Kozlovice 8 3 3 31:18 27
3. Slavičín 8 3 3 27:16 27
4. Dolní Benešov 7 5 2 23:14 26
5. Havířov 6 4 4 38:24 22
6. Bohumín 5 6 3 21:15 21
7. Jeseník 6 2 6 21:29 20
8. Opava B 5 4 5 29:16 19
9. Nový Jičín 4 7 3 15:15 19
10. Nové Sady 5 4 5 18:23 19
11. Frýdlant nad Ostravicí 5 3 6 16:24 18
12. Vsetín 5 1 8 11:17 16
13. Brumov 4 2 8 16:31 14
14. Hranice 3 4 7 19:34 13
15. Šternberk 3 3 8 19:25 12
16. Petrovice 2 1 11 13:33 7

Krajský přebor

Orlová - Polanka 0:1 (0:0)
Branka: 48. Koutný

Český Těšín - Dětmarovice 0:3 (0:2)
Branky: 1. a 27. Macko, 63. Pospěch (p)

Stará Bělá - Břidličná 2:4 (1:2)
Branky: 10. Mika, 47. Petrovský - 19. a 33.(p) Cudrák, 53. a 86. Kučera

Šenov - Heřmanice 1:3 (0:0)
Branky: 55. Beránek - 52.(p) a 56. Opata, 75. Tomšů

Vratimov - Frenštát pod Radhoštěm 2:7 (1:5)
Branky: 25. J. Pešek, 48. R. Pešek - 5. a 75. Špaček, 12. a 37. Lošťák, 28. a 44. Střelec, 57. Klimpar

Bruntál - Bílovec 3:2 (1:1)
Branky: 66. vlastní, 36. a 84. Kyselý - 36. Ronec, 55. Černín

Krnov - Háj ve Slezsku 4:2 (3:2)
Branky: 24. a 54. Havlíček, 5. Bartoníček, 44. Sabo - 9. Janíček, 45. Eršil

Pustá Polom - Čeladná 0:0

1. Dětmarovice 11 2 2 38:14 35
2. Heřmanice 11 0 4 42:17 33
3. Bruntál 10 3 2 32:19 33
4. Čeladná 9 4 2 50:16 31
5. Háj ve Slezsku 9 2 4 41:30 29
6. Pustá Polom 8 3 4 32:18 27
7. Polanka 6 4 5 24:25 22
8. Šenov 6 2 7 29:31 20
9. Frenštát pod Radhoštěm 6 1 7 35:30 19
10. Krnov 5 3 7 28:34 18
11. Stará Bělá 5 2 8 26:29 17
12. Břidličná 5 1 9 27:48 16
13. Bílovec 3 3 8 22:37 12
14. Český Těšín 2 3 10 14:35 9
15. Orlová 2 3 10 15:41 9
16. Vratimov 2 2 11 24:55 8

I.A třída, skupina A

Hlubina - Chlebičov 3:0 (1:0)
Branky: Branky: 8., 56. a 65. Starý

Ludgeřovice - Bolatice 2:4 (0:2)
Branky: 54. Pěntka, 65. Klos - 31. a 79. Kotík, 36. Sebrala (p), 59. Obrusník.

Vítkov - Krásné Loučky 5:2 (3:1)
Branky: 33. a 42. (obě p) Špok, 52. a 63. Dohnálek, 17. Pokorný - 26. Mamula, 88. Hudský

Slavkov - Mokré Lazce 3:1 (2:0)
Branky: 3. Nevlud, 28. Lazecký, 56. Pechník - 85. Novák

Darkovičky - Jakubčovice 2:1 (1:0)
Branky: 8. Felgenträger, 89. Buchvaldek - 89. Vavroš

Kravaře - Kobeřice 3:2 (2:2)
Branky: 14. Koneczný, 35. Lehnert, 63. Peterek - 11. Šimeček, 22. Kryštof

Oldřišov - Velké Heraltice 3:1 (2:0)
Branky: 12. P. Žídek, 39. Fišer, 92. Kurka - 57. M. Rolný

1. Hlubina 7 4 1 37:15 25
2. Kobeřice 6 3 3 30:22 21
3. Oldřišov 6 3 3 30:25 21
4. Velké Heraltice 6 3 4 18:21 21
5. Kravaře 5 2 4 31:15 17
6. Slavkov 5 2 5 18:19 17
7. Mokré Lazce 5 2 6 31:35 17
8. Bolatice 4 4 4 30:27 16
9. Darkovičky 4 4 4 12:12 16
10. Chlebičov 4 4 4 17:24 16
11. Ludgeřovice 4 3 5 30:29 15
12. Jakubčovice 4 2 7 28:32 14
13. Krásné Loučky 2 3 7 14:25 9
14. Vítkov 2 3 7 18:43 9

I.B třída, skupina A

Velké Hoštice - Karlovice 0:5 (0:3)
Branky: 43. a 81. Holčák, 1. Charizanis, 22. Láníček, 61. Burda

Zlatníky - Suché Lazce 2:1 (2:1)
Branky: 27. Korbel, 35. Chmel - 20. Kožušník

Kylešovice - Žimrovice 2:2 (1:1)
Branky: 42. Gračanin, 75. Hoferek - 40. Škrobánek, 88. Wiweger

Štěpánkovice - Úvalno 3:2 (2:2)
Branky: 6. Grigarčík, 42. D. Benek, 91. Smažík - 36. a 43. Z. Sovadina

Hradec nad Moravicí - Horní Benešov 0:3 (0:1)
Branky: 32., 75. a 85. Moravec

Město Albrechtice - Malé Hoštice 1:2 (1:1)
Branky: 30. Charalambidis - 19. a 62. Elek

Chomýž - Bruntál B 2:1 (1:1)
Branky: 35. a 81. Lhoťan - 2. Hrabovský

1. Karlovice 7 2 4 47:21 23
2. Hradec nad Moravicí 7 2 3 33:18 23
3. Malé Hoštice 6 4 2 30:25 22
4. Suché Lazce 6 3 3 30:19 21
5. Štěpánkovice 6 1 4 32:18 19
6. Kylešovice 5 4 4 23:31 19
7. Bruntál B 5 3 4 30:21 18
8. Žimrovice 5 3 5 27:26 18
9. Horní Benešov 5 3 5 24:31 18
10. Zlatníky 5 2 5 26:24 17
11. Chomýž 4 3 5 23:34 15
12. Město Albrechtice 4 1 8 21:28 13
13. Úvalno 3 1 9 31:52 10
14. Velké Hoštice 2 2 9 13:42 8

I.B třída, skupina B

Petřvald na Moravě - Dolní Lhota 5:1 (2:0)
Branky: 2., 86. a 89. J. Huvar, 17. Huták, 72. Augustýnek (p) - 52. Zdražila

Ostrava-Jih - Hať 2:1 (1:0)
Branky: 18. Válek, 62. Žíla - 70. R. Chmelař

Bohuslavice - Klimkovice 3:0 (3:0)
Branky: 8. a 34. D. Štefek, 29. Heiduk

Darkovice - Strahovice 1:2 (1:1)
Branky: 7. Kurek - 21. Slanina, 63. Býma

Šilheřovice - Velká Polom 4:2 (2:1)
Branky: 9. a 33. Lakva, 57. Volný, 95. Kabeláč - 35. Němec, 82. Zděblo

Kozmice - Chuchelná 7:2 (2:2)
Branky: 22. a 66. Tsiolas, 11. Lukáš, 47. Matysík, 63. Herák, 86. Gai, 86. Bochňák - 36. a 43. Seibert

Píšť - Vřesina 2:4 (1:4)
Branky: 28. a 47. Ohřál - 1. a 8. Wilk, 18. Novák, 32. Kalmus

1. Vřesina 10 1 1 43:15 31
2. Strahovice 9 1 2 44:17 28
3. Velká Polom 8 0 5 27:26 24
4. Petřvald na Moravě 7 2 3 31:18 23
5. Kozmice 6 3 3 34:24 21
6. Šilheřovice 6 3 4 29:30 21
7. Bohuslavice 6 2 5 29:27 20
8. Klimkovice 6 1 5 19:20 19
9. Ostrava-Jih 6 1 6 32:34 19
10. Chuchelná 5 1 6 18:30 16
11. Darkovice 3 2 8 16:28 11
12. Píšť 2 2 8 17:35 8
13. Hať 1 3 8 12:29 6
14. Dolní Lhota 1 0 12 21:39 3

Okresní přebor

Litultovice - Slavia Opava 0:3 (0:2)
Branky: 3. Nagy, 26. Kowalski, 58. Škrobánek

Kobeřice B - Jakartovice 0:2 (0:2)
Branky: 19. a 41. Hlaváč

Otice - Hlavnice 3:1 (1:1)
Branky: 31. M. Smuda, 61. Byrtus, 90. F. Smuda - 17. Liška

Dolní Životice - Hněvošice 5:0 (3:0)
Branky: 14. a 88. Vícha, 20. Štrbík, 35. a 61. Leifert

Vřesina - Dobroslavice 4:2 (1:0)
Branky: 28. Boháč (p), 63. a 82. Boček, 88. Kocián - 57. Chromečka, 78. Voves

Stěbořice - Štítina 5:0 (3:0)
Branky: 4. a 8. J. Fiedler, 34. M. Fiedler, 55. a 87. Čavera

Březová - Budišov nad Budišovkou 0:2 (0:2)
Branky: 19. Pizur, 45. Pražák

1. Budišov nad Budišovkou 12 1 0 60:11 37
2. Jakartovice 10 1 2 34:14 31
3. Slavia Opava 10 0 3 39:19 30
4. Litultovice 7 2 4 24:26 23
5. Vřesina 7 0 4 33:21 21
6. Stěbořice 6 0 6 36:31 18
7. Dobroslavice 6 0 7 26:37 18
8. Březová 5 2 5 17:18 17
9. Kobeřice B 5 2 6 19:24 17
10. Hlavnice 4 2 7 29:35 14
11. Otice 3 2 8 17:21 11
12. Dolní Životice 2 2 8 19:38 8
13. Štítina 2 0 11 7:42 6
14. Hněvošice 1 2 9 15:38 5

III. třída, skupina A

Služovice - Darkovičky B 8:0 (4:0)
Sudice - Hať B 2:0 (1:0)
Bolatice B - Bělá 5:0 (1:0)
Závada - Strahovice B 1:3 (1:2)
Oldřišov B - Kozmice B 3:1 (2:1)
Bohuslavice B - Štěpánkovice B 1:4 (0:3)

1. Bolatice B 10 2 0 37:10 32
2. Služovice 8 2 2 38:10 26
3. Oldřišov B 7 2 3 39:33 23
4. Dolní Benešov B 6 4 2 44:28 22
5. Sudice 6 2 3 38:34 20
6. Bělá 5 2 4 32:27 17
7. Strahovice B 5 1 6 29:31 16
8. Štěpánkovice B 4 1 6 21:29 13
9. Darkovičky B 4 1 7 24:34 13
10. Hať B 3 2 6 18:28 11
11. Závada 2 3 6 15:24 9
12. Bohuslavice B 2 1 8 19:37 7
13. Kozmice B 1 1 10 14:43 4

III. třída, skupina B

Vítkov B - Moravice 1:3 (1:2)
Štáblovice - Svobodné Heřmanice 3:2 (2:2)
Budišov nad Budišovkou B - Radkov 1:2 (0:1)
Vávrovice - Sosnová 0:0
Melč - Holasovice 4:2 (1:0)

1. Štáblovice 10 0 2 44:25 30
2. Slavkov B 9 1 1 58:18 28
3. Holasovice 8 0 4 43:18 24
4. Vávrovice 6 3 1 36:15 21
5. Melč 7 0 4 46:30 21
6. Brumovice 6 1 4 29:27 19
7. Radkov 5 3 4 22:24 18
8. Budišov nad Budišovkou B 5 1 5 38:23 16
9. Vítkov B 4 0 6 31:30 12
10. Moravice 3 0 8 20:38 9
11. Svobodné Heřmanice 2 0 10 15:54 6
12. Deštné 1 1 10 14:66 4
13. Sosnová 1 0 8 14:42 3

III. třída, skupina C

Raduň - Budišovice 3:3 (1:2)
Komárov - Vávrovice B 9:1 (4:0)
Chvalíkovice - Kyjovice 4:5 (1:3)
Hrabyně - Těškovice 0:1 (0:1)
Skřipov - Palhanec 4:1 (1:0)
Horní Lhota - Větřkovice 4:0 (3:0)

1. Pustá Polom B 10 0 2 56:15 30
2. Těškovice 10 0 2 53:14 30
3. Horní Lhota 9 1 2 37:16 28
4. Komárov 9 0 3 50:18 27
5. Kyjovice 7 0 5 42:28 21
6. Hrabyně 6 0 6 19:26 18
7. Skřipov 5 2 5 23:27 17
8. Budišovice 5 1 6 29:30 16
9. Raduň 4 2 5 32:24 14
10. Palhanec 3 2 7 16:37 11
11. Větřkovice 2 0 10 16:63 6
12. Vávrovice B 1 2 9 8:62 5
13. Chalíkovice 1 0 10 15:36 3