VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Souhrn fotbalového víkendu

/2 x FOTOGALERIE, VÝSLEDKY, TABULKY/ Přinášíme vám výsledkový servis víkendových fotbalových zápasů na Opavsku a Hlučínsku.

15.5.2017
SDÍLEJ:

Budišov nad Budišovkou - Litultovice 4:3Foto: DENÍK / Petr Dušek

..kompletní zpravodajství najdete v úterním Opavském a Hlučínském Deníku..

I. dorostenecká liga

Hlučín - Opava 1:2 (1:1)
Branky: 36. Holiš - 16. Rychlý, 48. Veselý

1. Sparta Praha 22 4-1 6 66:35 63
2. Hradec Králové 22 8-1 7 56:35 59
3. Plzeň 20 6-4 9 53:38 58
4. Slavia Praha 18 1-3 11 69:41 56
5. Příbram 18 3-4 12 52:37 55
6. Olomouc 17 3-2 12 62:43 50
7. Ostrava 16 3-5 13 53:40 50
8. Mladá Boleslav 16 6-2 14 42:40 44
9. České Budějovice 14 3-3 16 41:54 42
10. Teplice 14 3-2 16 48:51 41
11. Slovácko 15 8-4 14 40:44 41
12. Zlín 14 8-6 15 37:38 40
13. Brno 11 1-7 18 69:68 39
14. Pardubice 11 1-5 18 39:37 37
15. Karviná 13 4-2 16 36:49 37
16. Opava 8 0-8 21 34:50 32
17. Jihlava 9 5-8 19 30:48 30
18. Hlučín 4 1-1 25 27:106 12

II. liga

Opava - Varnsdorf 4:2
podrobnosti zde

Pardubice - Třinec 2:0 (1:0)
Branky: 9. a 61. Fousek

Prostějov - Žižkov 2:0 (0:0)
Branky: 47. a 72. Hladík

Ostrava - Sokolov 3:0 (1:0)
Branky: 35. Mičola, 52. a 72. De Azevedo

Vlašim - Vítkovice 4:1 (1:0)
Branky: 39. a 83. Hašek, 60. Hadaščok, 79. Kučera - 48. Mišinský

Ústí nad Labem - Olomouc 2:2 (1:2)
Branky: 5. a 61. Zeman - 27. Ambrozek, 37. Sladký

Frýdek-Místek - Znojmo 0:3 (0:1)
Branky: 31. Teplý, 50. Urbančok, 72. Holub

České Budějovice - Táborsko 1:1 (1:0)
Branky: 20. Havel - 90. Dordević

1. Olomouc 21 5 2 59:20 68
2. Ostrava 17 9 2 45:20 60
3. Opava 17 6 5 58:33 57
4. Vlašim 14 6 7 52:30 48
5. České Budějovice 11 10 6 35:24 43
6. Znojmo 11 7 10 47:42 40
7. Pardubice 9 9 10 29:31 36
8. Žižkov 9 8 11 45:39 35
9. Táborsko 9 8 11 34:42 35
10. Ústí nad Labem 9 6 13 31:39 33
11. Varnsdorf 9 5 14 39:44 32
12. Třinec 8 7 13 36:49 31
13. Frýdek-Místek 7 8 13 40:52 29
14. Sokolov 6 11 11 27:43 29
15. Vítkovice 7 4 17 31:47 25
16. Prostějov 3 3 22 20:73 12

MSFL

Hlučín - Vyškov 3:1 (2:1)
Branky: 25. Málek, 27. Kraut, 62. Heiník - 45. Machálek

Kroměříž - HFK Olomouc 2:0 (1:0)
Branky: 44. Neubert, 49. Silný

Mohelnice - Slovácko B 2:1 (0:1)
Branky: 63. Hapal, 70. Bača - 38. Křivánek (pen.)

Blansko - Otrokovice 4:0 (4:0)
Branky: 9. Hanuš, 21. Koláček, 33. Georges (vl.), 39. Stehlík

Líšeň - Olomouc B 2:0 (0:0)
Branky: 52. Fall, 61. Frimmel

Velké Meziříčí - Hulín 2:2 (0:1)
Branky: 49. Demeter, 78. Kriegsmann - 31. Oulehla, 69. Šrom

Uničov - Petřkovice 4:0 (3:0)
Branky: 15. Krč, 33. Vasiljev, 37. Binar, 67. Nuc

Třebíč - Zlín B 2:2 (1:0)
Branky: 28. Peručica, 51. Novotný - 79. Mlýnek, 88. Tkadlec

1. Uničov 15 8 2 62:26 53
2. Olomouc B 14 3 8 46:22 45
3. Hlučín 13 5 7 36:30 44
4. Velké Meziříčí 12 4 10 63:55 40
5. Petřkovice 11 6 8 43:38 39
6. Kroměříž 11 5 10 43:42 38
7. Slovácko B 9 10 7 40:34 37
8. Hulín 10 7 9 44:47 37
9. Otrokovice 11 4 11 40:54 37
10. Vyškov 9 6 11 36:34 33
11. Zlín B 8 8 10 47:52 32
12. Mohelnice 8 8 10 33:40 32
13. Třebíč 9 4 13 41:52 31
14. Líšeň 7 5 14 33:46 26
15. HFK Olomouc 6 7 13 20:49 25
16. Blansko 5 6 15 29:35 21

Divize E

Dolní Benešov - Nové Sady 1:2 (1:2)
Branky: 39. Býma Jakub - 5. a 22. Schlimbach

Velké Karlovice - Rýmařov 1:2 (0:1)
Branky: 78. Škrobák Pavel - 42. Adámek (vl.), 55. Šupák

Jeseník - Petrovice 5:1 (3:1)
Branky: 21. a 57. Navrátil, 32. Mlynář, 45. Furik, 79. Macura - 43. Hoffmann (pen.)

Hranice - Valašské Meziříčí 0:2 (0:1)
Branky: 45. Výmola, 85. Pospěch

Opava B - Nový Jičín 0:2 (0:1)
Branky: 31. a 87. Lokša

Havířov - Kozlovice 1:0 (0:0)
Branka: 81. Švábík

Pustá Polom - Přerov 1:1 (1:1)
Branky: 21. Černohorský - 4. Václavíček (pen.)

Šumperk - Frýdlant nad Ostravicí 2:1 (0:1)
Branky: 68. Ševčík, 90. Rozsíval - 45. Mandičak

1. Valašské Meziříčí 18 6 2 55:23 60
2. Havířov 15 3 8 40:31 48
3. Rýmařov 11 10 4 51:30 43
4. Dolní Benešov 13 3 10 43:29 42
5. Nový Jičín 12 4 9 54:41 40
6. Hranice 11 4 10 40:43 37
7. Petrovice 10 6 10 36:43 36
8. Opava B 10 4 12 34:39 34
9. Kozlovice 10 4 12 34:41 34
10. Šumperk 10 3 13 42:44 33
11. Nové Sady 9 6 11 36:39 33
12. Pustá Polom 9 6 11 29:35 33
13. Jeseník 9 6 11 45:54 33
14. Frýdlant nad Ostravicí 8 4 13 29:37 28
15. Přerov 6 9 11 26:39 27
16. Velké Karlovice 2 6 16 13:39 12

Krajský přebor

Vendryně - Bílovec 2:2 (1:1)
Branky: 40. Przyczko, 59. Martinčík - 12. Ronec, 86. Seman

Čeladná - Bruntál 2:1 (0:0)
Branky: 79. a 87. Walder - 53. Zatloukal

Heřmanice - Dětmarovice 2:1 (0:0)
Branky: 47. Schwarz, 54. Půda - 74. Macko

Český Těšín - Frenštát pod Radhoštěm 4:0 (2:0)
Branky: 4., 19. a 46. Kiška, 74. Kupczak

Břidličná - Orlová 5:2 (3:2)
Branky: 3. Kocúr, 36. a 84. Kučera, 44. a 76. Cudrák - 11. Kopel, 27. Kolenko

Polanka - Šenov 1:1 (1:1)
Branky: 22. Ševčík - 10. Bednář

Krnov - Bohumín 0:1 (0:0)
Branka: 81. Jatagandzidis

Kobeřice - Háj ve Slezsku 2:1 (1:0)
Branky: 32. Kryštof, 69. Oberherr - 87. Dao

1. Bohumín 18 4 3 49:20 58
2. Heřmanice 15 6 4 66:23 51
3. Český Tešín 12 7 6 44:25 43
4. Krnov 12 6 7 38:34 42
5. Čeladná 13 2 9 50:41 41
6. Bílovec 11 5 9 47:36 38
7. Háj ve Slezsku 11 5 9 45:35 38
8. Břidličná 10 6 7 53:43 36
9. Polanka 8 5 11 42:44 29
10. Kobeřice 9 1 14 27:53 28
11. Šenov 8 3 14 40:63 27
12. Vendryně 7 5 12 41:58 26
13. Dětmarovice 7 4 14 34:47 25
14. Orlová 6 7 12 36:54 25
15. Bruntál 6 5 12 41:48 23
16. Frenštát pod Radhoštěm 5 5 15 30:59 20

I.A třída, skupina A

Jakubčovice - Bohuslavice 5:1 (3:0)
Branky: 3., 24. a 64. Zagol, 39. Vavroš, 48. Ďurica - 61. Melecký

Mokré Lazce - Stará Bělá 1:4 (0:2)
Branky: 67. Půda - 24. Petrík, 31. Kožík (pen.), 84. Pytlík, 92. Malík

Kravaře - Ludgeřovice 3:0 (2:0)
Branky: 3. Czerný, 14. Hanus, 55. Barcal

Oldřišov - Vítkov 0:2 (0:2)
Branky: 30. Krása, 37. Černín

Darkovičky - Krásné Loučky 4:0 (1:0)
Branky: 42. Turanský, 49. Felgenträger, 63. Kremzer, 66. Adamčík

Bolatice - Štítina 5:3 (2:2)
Branky: 25. a 91. (pen.) Sebrala, 29. Obrusník, 64. Šula, 86. Kretek - 23. a 32. Šimeček, 88. Prokša

Chlebičov - Štěpánkovice, středa 24. května

1. Stará Bělá 13 6 2 52:24 45
2. Ludgeřovice 9 7 5 45:36 34
3. Štítina 10 4 7 37:39 34
4. Kravaře 10 3 8 47:34 33
5. Jakubčovice 10 3 8 40:35 33
6. Bolatice 10 2 9 28:24 32
7. Darkovičky 8 7 6 38:28 31
8. Štěpánkovice 9 3 8 39:40 30
9. Oldřišov 7 6 8 46:49 27
10. Chlebičov 7 4 9 33:32 25
11. Mokré Lazce 7 3 11 28:36 24
12. Vítkov 7 2 11 38:37 23
13. Krásné Loučky 7 2 11 27:47 23
14. Bohuslavice 2 6 13 24:61 12

I.B třída, skupina A

Velké Hoštice - Úvalno 2:5 (2:2)
Branky: 4. Čavera, 14. Watzlavik - 22. a 33. Ryška, 61. Žitník (pen.), 83. Sovadina, 92. Krupík

Žimrovice - Karlovice 3:1 (2:1)
Branky: 31. (pen.) a 37. Škrobánek, 84. Machura - 22. Burda

Otice - Suché Lazce 0:2 (0:1)
Branky: 36. Šlesinger, 83. Kožušník

Světlá Hora - Bruntál B 2:6 (0:5)
Branky: 47. a 64. (pen.) Rončák - 4. Hendrych, 8. (pen.), 29. a 55. Cabal Martin, 32. a 38. Šanda

Velké Heraltice - Kylešovice 5:2 (2:0)
Branky: 31. a 32. Otipka Jan (pen.), 55. Mezera (vl.), 86. Zemborski, 89. Zvardoň - 52. Bolacký, 87. Levay

Město Albrechtice - Zlatníky 3:2 (2:1)
Branky: 20. Charalambidis, 36. Slaný, 89. Šupák - 21. Alt, 63. Prejda

Chomýž - Slavkov 3:2 (2:1)
Branky: 17. Hudský, 30. Klement (pen.), 70. Lhoťan - 12. Pavelek, 78. Lazecký

1. Slavkov 19 1 1 73:14 58
2. Velké Heraltice 13 5 3 63:31 44
3. Suché Lazce 12 3 5 50:29 39
4. Žimrovice 10 4 6 55:46 34
5. Bruntál B 9 4 7 46:34 31
6. Město Albrechtice 9 4 8 41:43 31
7. Chomýž 9 2 9 43:42 29
8. Karlovice 8 2 11 51:54 26
9. Kylešovice 7 3 11 35:40 24
10. Zlatníky 6 5 10 37:51 23
11. Velké Hoštice 7 2 12 36:63 23
12. Úvalno 6 1 14 34:66 19
13. Otice 4 6 11 30:41 18
14. Světlá Hora 5 0 16 28:68 15

I.B třída, skupina B

Šilheřovice - Darkovice 0:0

Strahovice - Velká Polom 0:2 (0:1)
Branky: 8. Němec, 53. Sztefek (pen.)

Hať - Svinov 2:1 (0:0)
Branky: 55. Bortlík, 70. Tesař - 56. Líner

Kozmice - Chuchelná 2:3 (1:2)
Branky: 8. Matysík, 57. Škrkoň - 24. Kocur, 27. Neuwirth, 71. Lokaj

Vřesina - Dolní Lhota 1:0 (0:0)
Branka: 86. Výšek

Ostrava-Jih - Hrabová 1:0 (0:0)
Branka: 56. Čajka

Václavovice - Píšť 0:2 (0:1)
Branky: 15. Karel Moric, 48. Patrik Moric

1. Vřesina 13 5 3 57:25 44
2. Hrabová 13 3 4 52:17 42
3. Kozmice 13 2 5 46:26 41
4. Ostrava-Jih 11 4 5 52:28 37
5. Velká Polom 11 1 7 31:22 34
6. Šilheřovice 9 4 6 33:30 31
7. Strahovice 8 2 10 30:34 26
8. Hať 8 2 11 36:43 26
9. Darkovice 6 7 7 33:34 25
10. Chuchelná 6 7 8 37:42 25
11. Dolní Lhota 7 1 13 29:44 22
12. Václavovice 5 3 12 26:51 18
13. Píšť 5 2 13 18:51 17
14. Svinov 4 1 15 16:52 13

Okresní přebor

Vřesina - Vávrovice 3:1 (1:1)
Branky: 17. Kocián, 87. Boček, 89. Vojáček - 5. Lichovník

Budišov nad Budišovkou - Litultovice 4:3 (4:0)
Branky: 10. a 12. Modelský, 22. a 25. Kuric - 58. a 78. Fiala, 60. Tengler

Bělá - Hněvošice 2:4 (1:2)
Branky: 9. Pekárek, 70. Demko - 21. Novák, 30. Cojg, 53. Buchta, 57. Brunclík

Slavia Opava - Kobeřice B 4:0 (0:0)
Branky: 50. a 58. Mařádek, 60. Kretek, 65. Hlaváč

Pustá Polom B - Hlavnice 2:2 (0:1)
Branky: 57. a 71. Schlossarek - 44. Pasterňák, 74. Wollner

Stěbořice - Malé Hoštice 2:3 (2:0)
Branky: 21. Burda, 37. Fiedler - 58. a 78. Klinger, 69. Kopťák

Jakartovice - Hradec nad Moravicí 2:2 (2:1)
Branky: 16. a 32. Urban - 30. Krejsa, 81. Lichý

1. Malé Hoštice 14 2 4 60:34 44
2. Hradec nad Moravicí 13 4 3 75:31 43
3. Hlavnice 12 4 5 66:44 40
4. Budišov nad Budišovkou 12 2 5 55:29 38
5. Stěbořice 11 4 5 62:36 37
6. Vřesina 10 2 7 57:38 32
7. Jakartovice 9 5 5 56:45 32
8. Litultovice 9 2 9 38:39 29
9. Hněvošice 8 1 11 45:57 25
10. Kobeřice B 8 0 11 31:50 24
11. Slavia Opava 5 6 9 35:45 21
12. Vávrovice 5 2 11 28:45 17
13. Pustá Polom B 2 3 14 18:53 9
14. Bělá 0 1 19 19:99 1

III. třída, skupina A

Darkovičky B - Služovice 2:1 (1:1)
Strahovice B - Sudice 3:1 (2:1)
Hať B - Dobroslavice 0:2 (0:1)
Štěpánkovice B - Závada 5:0 (4:0)
Oldřišov B - Bohuslavice B 7:4 (5:3)
Darkovice B - Dolní Benešov B 1:2 (0:2)

1. Dobroslavice 14 1 4 57:29 43
2. Sudice 12 3 5 64:44 39
3. Služovice 11 3 4 34:28 36
4. Bohuslavice B 11 2 5 60:30 35
5. Strahovice B 9 3 6 39:26 30
6. Bolatice B 9 2 6 53:32 29
7. Dolní Benešov B 9 1 8 42:33 28
8. Darkovičky B 7 2 10 42:39 23
9. Závada 6 3 8 19:29 21
10. Hať B 5 2 11 40:64 17
11. Darkovice B 4 3 10 24:40 15
12. Oldřišov B 4 1 13 40:79 13
13. Štěpánkovice B 3 2 14 32:73 11

III. třída, skupina B

Deštné - Svobodné Heřmanice 5:0 (4:0)
Moravice - Slavkov B 1:5 (1:1)
Radkov - Brumovice 0:3 (0:2)
Palhanec - Budišov nad Budišovkou B 4:4 (3:2)
Sosnová - Štáblovice 2:1 (0:1)
Vávrovice B - Melč 4:8 (1:5)
Holasovice - Dolní Životice 1:0 (0:0)

1. Dolní Životice 20 0 1 113:22 60
2. Holasovice 18 1 2 98:16 55
3. Slavkov B 14 2 4 91:49 44
4. Brumovice 11 2 6 60:53 35
5. Štáblovice 13 1 6 70:40 34
6. Budišov nad Budišovkou B 8 3 8 47:42 27
7. Melč 8 3 9 52:54 27
8. Radkov 8 1 12 39:64 25
9. Vávrovice B 7 0 13 39:64 21
10. Sosnová 5 3 12 32:70 18
11. Palhanec 4 3 13 37:76 15
12. Moravice 4 2 13 33:73 14
13. Svobodné Heřmanice 4 2 14 24:72 14
14. Deštné 3 3 14 28:68 12

III. třída, skupina C

Větřkovice - Hrabyně 3:4 (0:3)
Raduň - Štítina B 1:3 (0:1)
Komárov - Horní Lhota 2:3 (0:0)
Chvalíkovice - Budišovice 4:0 (0:0)
Březová - Těškovice 3:2 (2:1)

1. Březová 15 2 1 73:14 47
2. Teškovice 13 2 2 64:29 41
3. Horní Lhota 10 1 6 48:26 31
4. Hrabyně 9 0 7 39:48 27
5. Skřipov 7 5 5 41:28 26
6. Komárov 6 4 7 48:46 22
7. Štítina B 6 4 7 32:35 22
8. Kyjovice 6 3 7 32:37 21
9. Chvalíkovice 6 2 9 38:52 20
10. Budišovice 5 4 6 47:36 19
11. Raduň 2 3 11 33:50 9
12. Větřkovice 1 0 18 18:112 3

Autor: Redakce

15.5.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Petr Chalupa

Petr Chalupa: Jediné co nefunguje, je naše hra

Latě z laviček strážníci v parku raději preventivně odmontovali.

Latě z laviček se ukrást nepovedlo

Kabelkový veletrh se blíží, probíhá internetová dražba VIP kravat a kabelek

/NOVÉ PŘÍHOZY, úterý 21.45/ Chcete mít doma kabelku herečky Dany Morávkové, České Miss Earth 2015 Karolíny Mališové nebo kravatu fotbalisty Tomáše Rosického? Stačí vám jediné. Zapojit se do dražby, která probíhá na našich internetových stránkách.

Získejte lístky na zámecký koncert

/POZVÁNKA, SOUTĚŽ/ Adventní čas si mohou milovníci klasické hudby vychutnat třeba na Zámku Hradec nad Moravicí.

Provoz v Hněvošicích budou řídit semafory

Na možné dopravní komplikace se musejí připravit řidiči, kteří budou v následujících dnech projíždět Hněvošicemi. Na silnici s označením I/46, která obcí vede, totiž probíhá její celková rekonstrukce.

Hokejbalisté SHC padli s lídrem a pak porazili Brno

/2 x FOTOGALERIE/ Dva zápasy na domácím hřišti odehráli o víkendu hokejbalisté opavského SHC. Nejdříve podlehli vedoucímu týmu soutěže – Jihlavě 1:2. O den později si spravili chuť vítězstvím 4:1 nad Brnem.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT