VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Souhrn fotbalového víkendu

/3 x FOTOGALERIE, VÝSLEDKY, TABULKY/ Přinášíme vám výsledkový servis víkendových fotbalových zápasů na Opavsku a Hlučínsku.

16.10.2017
SDÍLEJ:

Slavia Opava - Dolní Životice 4:2Foto: DENÍK / Petr Widenka

II. liga

Opava - Varnsdorf 3:3
podrobnosti zde

Vítkovice - Příbram 1:0 (1:0)
Branka: 7. Vasiljev

Ústí nad Labem - Žižkov 0:3 (0:1)
Branky: 18. a 56. Engelmann, 90. Galuška

Pardubice - Vlašim 2:0 (2:0)
Branky: 8. Petráň, 35. Ladra

Frýdek-Místek - Hradec Králové 0:0

Táborsko - Třinec 1:0 (0:0)
Branka: 73. Mršič

Znojmo - České Budějovice 1:1 (1:1)
Branky: 16. Růsek - 13. Wermke

Sokolov - Olympia 1:3 (1:1)
Branky: 20. Glaser (pen.) - 28. a 48. Žežulka, 51. Katidis

1. Opava 6 4 1 30:16 22
2. České Budějovice 6 4 1 21:7 22
3. Pardubice 7 0 4 16:8 21
4. Třinec 6 2 3 16:10 20
5. Olympia 5 4 1 16:11 19
6. Znojmo 5 3 3 14:16 18
7. Příbram 5 2 4 15:12 17
8. Hradec Králové 4 4 2 14:12 16
9. Vlašim 5 1 5 17:17 16
10. Žižkov 3 4 4 18:18 13
11. Táborsko 3 4 4 15:17 13
12. Sokolov 3 2 6 13:17 11
13. Ústí nad Labem 2 2 7 12:22 8
14. Frýdek-Místek 1 4 6 7:15 7
15. Vítkovice 1 4 6 8:26 7
16. Varnsdorf 0 6 5 11:19 6

MSFL

Valašské Meziříčí - Hlučín 0:3
podrobnosti zde

Hodonín - Otrokovice 3:1 (1:1)
Branky: 45. a 90. Žák, 60. Polách (pen.) - 17. Reteno

Petřkovice - Rýmařov 3:2 (1:0)
Branky: 34. Špavelko, 66. Neumann (pen.), 92. Lokša - 70. Kocúr, 82. Dydowicz

Líšeň - Prostějov 1:1 (1:1)
Branky: 14. Frimmel - 15. Zapletal

Uherský Brod - HFK Olomouc 1:1 (1:0)
Branky: 5. Mančík - 85. Krejčí

Vyškov - Uničov 1:0 (1:0)
Branka: 35. Božović

Mohelnice - Hulín 1:3 (1:1)
Branky: 40. Svoboda - 16. Kostka, 62. Motal (pen.), 68. Ondřejka

Kroměříž - Velké Meziříčí 1:2 (1:2)
Branky: 13. Silný - 17. Dolejš, 27. Simr

1. Velké Meziříčí 9 2 0 35:12 29
2. Prostějov 7 3 1 21:8 24
3. Vyškov 7 2 2 26:18 23
4. Kroměříž 7 0 4 21:15 21
5. Líšeň 5 4 2 23:17 19
6. Valašské Meziříčí 6 0 5 21:22 18
7. Hodonín 4 3 4 15:21 15
8. Hlučín 4 2 5 20:15 14
9. Hulín 4 2 5 22:23 14
10. Uničov 3 4 4 22:18 13
11. Rýmařov 3 3 5 16:21 12
12. Uherský Brod 3 3 5 11:18 12
13. Petřkovice 3 1 7 13:21 10
14. Otrokovice 1 5 5 15:29 8
15. HFK Olomouc 2 1 8 15:30 7
16. Mohelnice 1 3 7 12:20 6

Divize E

Nové Sady - Opava B 1:0
podrobnosti zde

Jeseník - Dolní Benešov 0:3
podrobnosti zde

Brumov - Slavičín 1:1 (1:0)
Branky: 10. Novák - 54. Švach

Havířov - Kozlovice 2:2 (1:2)
Branky: 8. Klejnot, 58. Skoupý - 24. Nekuda, 27. Lisický (vl.)

Ústí - Nový Jičín 1:1 (0:1)
Branky: 63. Holoubek - 28. Pyclík

Vsetín - Frýdlant nad Ostravicí 2:1 (0:0)
Branky: 80. Bartozel, 86. Matůš - 74. Fromelius

Petrovice - Bohumín 2:2 (2:0)
Branky: 20.(pen.) a 41. Gomola - 53. Hanus (pen.), 85. Socha

Šternberk - Hranice 5:2 (2:1)
Branky: 15. Kuba, 25. a 85. Zifčák, 58. Hlaváček, 79. Hustý - 3. Vladař, 75. Vyka

1. Kozlovice 7 3 1 23:9 24
2. Dolní Benešov 7 3 1 20:10 24
3. Havířov 6 3 2 35:17 21
4. Slavičín 6 3 2 18:12 21
5. Ústí 5 4 2 23:9 19
6. Bohumín 4 5 2 16:10 17
7. Nové Sady 4 2 4 14:20 14
8. Frýdlant nad Ostravicí 4 2 5 14:21 14
9. Jeseník 4 2 5 14:22 14
10. Nový Jičín 2 6 2 12:13 12
11. Brumov 3 2 6 12:18 11
12. Opava B 2 4 4 16:13 10
13. Vsetín 3 1 6 6:12 10
14. Šternberk 2 3 6 14:18 9
15. Hranice 2 2 7 13:30 8
16. Petrovice 2 1 8 11:27 7

Krajský přebor

Pustá Polom - Vratimov 5:0 (2:0)
Branky: 19. Malík, 24. Jašek (pen.), 51. a 67. Schwalbe, 55. Hrabina

Polanka - Frenštát pod Radhoštěm 2:0 (1:0)
Branky: 41. a 69. Ševčík

Šenov - Stará Bělá 1:0 (1:0)
Branka: 13. Schovajsa (pen.)

Háj ve Slezsku - Bílovec 3:2 (1:1)
Branky: 42. Uvíra, 68. Eršil, 72. Továrek - 6. Pavlík, 79. Melecký

Heřmanice - Český Těšín 3:0 (3:0)
Branky: 6. Půda, 12. Schwarz, 45. Mlčoch

Čeladná - Orlová 2:0 (2:0)
Branky: 19. Padych, 35. Váňa

Břidličná - Krnov 0:1 (0:0)
Branka: 88. Sabo

Dětmarovice - Bruntál 1:1 (1:0)
Branky: 33. Tomáš - 90. Kyselý

1. Dětmarovice 8 2 2 27:12 26
2. Háj ve Slezsku 8 2 2 34:23 26
3. Čeladná 7 3 2 47:16 24
4. Heřmanice 8 0 4 33:13 24
5. Bruntál 7 3 2 26:16 24
6. Pustá Polom 7 2 3 27:15 23
7. Šenov 5 2 5 23:22 17
8. Stará Bělá 5 2 5 22:21 17
9. Frenštát pod Radhoštěm 5 1 6 26:23 16
10. Polanka 4 4 4 20:22 16
11. Krnov 4 3 5 22:27 15
12. Bílovec 3 2 7 20:34 11
13. Český Těšín 2 3 7 11:24 9
14. Břidličná 3 0 9 15:41 9
15. Orlová 2 2 8 12:33 8
16. Vratimov 2 1 9 20:43 7

I.A třída, skupina A

Kobeřice - Vítkov 3:1 (3:1)
Branky: 12. Kubný, 18. Šimeček, 21. Kryštof - 29. Malaník

Kravaře - Jakubčovice 5:1 (3:1)
Branky: 9. Skoumal, 21. Ferenz, 41. Hanus, 62. Peterek, 89. Kupka - 27. Schreier

Oldřišov - Hlubina 0:1 (0:0)
Branka: 84. Žídek (vl.)

Mokré Lazce - Darkovičky 2:1 (1:1)
Branky: 32. a 80. Bystrý - 17. Lomozník

Chlebičov - Ludgeřovice 2:1 (1:1)
Branky: 21. Radek, 60. Maloch (pen.) - 3. Klos

Velké Heraltice - Slavkov 2:1 (0:0)
Branky: 63. Tesař, 79. Otipka - 58. Schneider

Krásné Loučky - Bolatice 1:2 (0:1)
Branky: 87. Pučan - 14. Harazim, 78. Obrusník

1. Hlubina 5 4 0 28:13 19
2. Kobeřice 5 3 2 26:18 18
3. Velké Heraltice 5 3 2 15:12 18
4. Oldřišov 4 3 3 22:23 15
5. Kravaře 4 2 3 27:11 14
6. Jakubčovice 4 2 4 24:22 14
7. Chlebičov 4 2 3 15:19 14
8. Mokré Lazce 4 2 4 21:26 14
9. Slavkov 4 1 5 14:17 13
10. Ludgeřovice 3 3 3 21:18 12
11. Darkovičky 3 3 4 9:10 12
12. Bolatice 2 4 4 23:23 10
13. Krásné Loučky 1 2 6 8:17 5
14. Vítkov 1 2 6 11:35 5

I.B třída, skupina A

Bruntál B - Štěpánkovice 2:1 (1:0)
Branky: 2. a 85. Kopec - 58. Novák

Malé Hoštice - Kylešovice 6:2 (2:1)
Branky: 30., 34., 46., 50. a 57. Šafarčík, 85. Baďura - 36. Gračanin, 74. Šemora

Chomýž - Hradec nad Moravicí 2:2 (0:1)
Branky: 70. Lhoťan, 86. Vodička - 39. Krejsa, 56. Lichý

Město Albrechtice - Karlovice 1:1 (0:0)
Branky: 78. Šupák - 79. Kašpar

Úvalno - Velké Hoštice 8:0 (5:0)
Branky: 12. a 56. Žitník, 16. Novák (vl.), 23. Šimeček, 31. Sovadina, 36. a 74. Juřina, 59. Nardelli (vl.)

Žimrovice - Suché Lazce 1:3 (0:2)
Branky: 89. Černý - 7. a 77. Vlha, 19. Balda

Horní Benešov - Zlatníky 0:0

1. Hradec nad Moravicí 6 2 1 30:14 20
2. Karlovice 6 1 3 40:16 19
3. Suché Lazce 5 2 2 24:16 17
4. Žimrovice 5 2 3 23:16 17
5. Malé Hoštice 4 4 2 27:24 16
6. Bruntál B 4 3 2 24:16 15
7. Horní Benešov 4 2 4 20:26 14
8. Kylešovice 4 2 4 16:26 14
9. Štěpánkovice 4 1 4 25:16 13
10. Město Albrechtice 3 1 6 19:21 10
11. Úvalno 3 1 6 26:39 10
12. Chomýž 2 3 4 17:31 9
13. Zlatníky 2 2 5 13:22 8
14. Velké Hoštice 1 2 7 10:31 5

I.B třída, skupina B

Strahovice - Petřvald na Moravě 3:0 (1:0)
Branky: 43. a 74. Býma, 58. Wicha

Hať - Dolní Lhota 3:1 (1:1)
Branky: 3. Cigan, 69. Machalla (pen.), 84. Kupka - 18. Chmelař (vl.)

Šilheřovice - Vřesina 0:5 (0:1)
Branky: 25. a 52. Novák, 57. a 63. Hruzík, 67. Redzina (vl.)

Kozmice - Darkovice 2:2 (2:1)
Branky: 26. Remeš, 40. Babušík - 6. Vyletělek, 78. Chlappek (pen.)

Chuchelná - Bohuslavice 4:1 (1:0)
Branky: 39. Valenta, 49. a 66. Gargoš, 84. Jašek - 77. Štefek

Klimkovice - Píšť 2:1 (0:1)
Branky: 63. Vostárek, 67. Strnka - 29. Liška

Velká Polom - Ostrava-Jih 1:3 (1:2)
Branky: 30. Šmída - 17. Zima, 28. Gaži, 50. Válek

1. Vřesina 7 1 1 33:10 22
2. Strahovice 7 1 1 34:14 22
3. Klimkovice 6 1 2 18:11 19
4. Velká Polom 6 0 4 19:20 18
5. Kozmice 4 3 2 21:16 15
6. Šilheřovice 4 3 3 20:23 15
7. Petřvald na Moravě 4 2 3 20:16 14
8. Bohuslavice 4 2 4 22:22 14
9. Ostrava-Jih 4 1 5 27:25 13
10. Chuchelná 4 1 4 14:21 13
11. Darkovice 3 2 5 15:23 11
12. Hať 1 3 5 9:20 6
13. Píšť 1 2 6 11:22 5
14. Dolní Lhota 0 0 10 11:31 0

Okresní přebor

Budišov nad Budišovkou - Vřesina 5:1 (3:1)
Branky: 7. Vondrouš, 11. a 65. Pražák, 33. Marek, 86. Pizur - 45. Rončka

Hněvošice - Otice 1:1 (1:0)
Branky: 44. Vavřinčík - 67. Poštulka

Litultovice - Stěbořice 5:4 (1:3)
Branky: 8. Doležel, 49. Drápal, 60. a 69. Haas, 81. Lebeda - 10.(pen.) a 26. Čavera, 38. M. Fiedler, 89. J. Fiedler

Slavia Opava - Dolní Životice 4:2 (3:1)
Branky: 12. a 15. Maisel, 23. Mužík, 74. Mařádek - 23. Ondřej, 83. Hanák

Štítina - Kobeřice B 1:0 (0:0)
Branka: 90. Halška

Dobroslavice - Jakartovice 2:3 (1:2)
Branky: 2. Rathouský, 12. Pavelek - 6. a 42. Urban, 52. Holub

Březová - Hlavnice 0:2 (0:0)
Branky: 56. Kirschner (pen.), 83. Liška

1. Budišov nad Budišovkou 9 1 0 42:9 28
2. Jakartovice 8 0 2 29:13 24
3. Slavia Opava 7 0 3 28:17 21
4. Litultovice 6 1 3 21:22 19
5. Březová 5 1 3 17:13 16
6. Kobeřice B 5 1 4 16:17 16
7. Stěbořice 5 0 4 29:19 15
8. Vřesina 5 0 4 24:18 15
9. Hlavnice 4 1 5 26:28 13
10. Dobroslavice 4 0 6 19:31 12
11. Otice 2 2 6 14:17 8
12. Štítina 2 0 8 6:30 6
13. Hněvošice 1 1 8 14:32 4
14. Dolní Životice 0 2 7 10:29 2

III. třída, skupina A

Dolní Benešov B - Služovice 0:0
Kozmice B - Bohuslavice B 0:3 (0:0)
Strahovice B - Bělá 3:2 (2:2)
Oldřišov B - Závada 3:2 (2:1)
Štěpánkovice B - Darkovičky B 4:2 (2:2)
Hať B - Bolatice B 1:4 (0:2)

1. Bolatice B 8 1 0 28:9 25
2. Dolní Benešov B 5 4 1 38:21 19
3. Služovice 6 1 2 23:10 19
4. Oldřišov B 5 2 2 32:24 17
5. Bělá 5 1 3 29:19 16
6. Sudice 4 2 3 31:33 14
7. Hať B 3 2 4 18:25 11
8. Darkovičky B 3 1 5 22:22 10
9. Strahovice B 3 1 5 22:23 10
10. Štěpánkovice B 3 0 6 14:25 9
11. Bohuslavice B 2 1 6 16:30 7
12. Závada 1 3 5 12:21 6
13. Kozmice B 1 1 7 10:33 4

III. třída, skupina B

Holasovice - Deštné 5:0 (4:0)
Moravice - Radkov 1:4 (1:3)
Vávrovice - Svobodné Heřmanice 8:0 (3:0)
Melč - Slavkov B 0:4 (0:1)
Brumovice - Budišov nad Budišovkou B 3:0 (1:0)

1. Slavkov B 7 1 1 49:16 22
2. Holasovice 7 0 2 36:10 21
3. Štáblovice 7 0 2 34:22 21
4. Vávrovice 5 3 0 32:11 18
5. Budišov nad Budišovkou B 5 1 4 37:21 16
6. Brumovice 5 1 3 25:23 16
7. Melč 5 0 3 34:25 15
8. Radkov 3 3 3 18:21 12
9. Vítkov B 3 0 5 28:27 9
10. Moravice 2 0 7 16:32 6
11. Svobodné Heřmanice 2 0 7 13:42 6
12. Sosnová 1 0 6 12:33 3
13. Deštné 0 1 9 9:60 1

III. třída, skupina C

Kyjovice - Komárov 1:2 (0:1)
Budišovice - Horní Lhota 1:4 (1:1)
Pustá Polom B - Větřkovice 10:0 (4:0)
Hrabyně - Chvalíkovice 2:1 (1:1)
Palhanec - Vávrovice B 1:1 (1:1)
Těškovice - Raduň 3:4 (0:3)

1. Těškovice 8 0 1 43:8 24
2. Pustá Polom B 8 0 2 46:13 24
3. Horní Lhota 6 1 2 20:15 19
4. Komárov 6 0 3 34:17 18
5. Budišovice 5 0 4 26:19 15
6. Hrabyně 5 0 4 17:19 15
7. Raduň 4 1 4 27:18 13
8. Kyjovice 4 0 5 28:21 12
9. Skřipov 3 2 4 13:20 11
10. Palhanec 3 2 4 14:23 11
11. Vávrovice B 1 2 6 5:41 5
12. Chvalíkovice 1 0 8 10:24 3
13. Větřkovice 1 0 8 10:55 3

Autor: Redakce

16.10.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Stavebnictví - Stavebnictví Ostatní stavební technici 20 000 Kč

Mechanici klimatizací a chladicích zařízení MECHANIK CHLADICÍCH ZAŘÍZENÍ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KO: Cojocaru Lukáš, tel.: 728 543 088 - volejte pouze v pracovní dny 6:30 - 15:00 hod. Osobní schůzka možná po předchozí telefonické dolmluvě. Životopis zašlete na e-mail: cojocaru@klima-invest.cz, Pracoviště Opava + celý Moravskoslezský kraj, nástup dle dohody., Náplň práce: montáž, opravy, servis, revize klimatizačních zařízení, chladicích zařízení a vzduchotechnických jednotek.. Pracoviště: Klima invest s.r.o., Polní, č.p. 1012, 746 01 Opava 1. Informace: Lukáš Cojocaru, +420 728 543 088.

Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 73 Kč

Pomocní dělníci ve výrobě POMOCNÝ DĚLNÍK DO VÝROBY - BRIGÁDNĚ. Požadované vzdělání: nižší střední. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 73.2 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KO: Witassková Jana, tel.: 553 624 820, volejte od 6:00 do 14:30 hodin. , Náplň práce: pomocné práce, manipulace. , Vhodné jako brigáda., Pracoviště: Opava. Mzda: 73,20 + 25% prémie. , Nástup ihned.. Pracoviště: Ondrášovka a.s., pracoviště opava, hillova 15, Hillova, č.p. 643, 747 05 Opava 5. Informace: Jana Witassková, .

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 80 Kč

Prodavači smíšeného zboží PRODAVAČ -KA - BRIGÁDNÍK, BRIGÁDNICE. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 80 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KO: Schönová Gabriela Bc., tel.: 553 697 309, e-mail: schonova@odtempo.cz, Životopis se souhlasem užívání osobních údajů pro pracovněprávní účely zašlete na uvedený e-mail., Praxe v oboru výhodou, do funkce zaučíme., Prac. úvazek: 80 hodin/měsíc, pracoviště Branka u Opavy, nástup ihned.. Pracoviště: Tempo, obchodní družstvo - prodejna branka u opavy, Rychnovské nábřeží, č.p. 113, 747 41 Hradec nad Moravicí. Informace: Gabriela Schönová, +420 553 697 309.

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 9 800 Kč

Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů UKLÍZEČ -KA VENKOVNÍ PRÁCE. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 9800 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: *KO: Tylšarová Lenka, tel.: 725 776 444 - volejte pouze PO - PÁ 8:00 - 14:00 hod., e-mail: dispecer@jaspa.cz, Místo je zřízeno pro OZP. , Prac. doba dle harmonogramu včetně sobot a nedělí, pracoviště Opava, nástup dle dohody. , Náplň práce: jedná se o svoz nákupních vozíků.. Pracoviště: Jaspa servis s.r.o. - hypermarket globus, Těšínská, č.p. 2830, 746 01 Opava 1. Informace: Lenka Tylšarová, +420 725 776 444.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Chorvatská fanynka. Fotbalové MS Rusko 2018
12

Krásné ženy z Argentiny, Nigérie a Evropy. Vyberte nejhezčí fanynku skupiny D

Zasedání zastupitelstva v Kravařích. Ilustrační foto.
1

Příspěvek pro aquapark v Kravařích byl odklepnut

Fotbalová sobota: SFC i Baník hrají na Opavsku. Hrozí střety fanoušků?

Baník v sobotu od 11 hodin hraje přípravný duel s Ružomberkem v Bolaticích. SFC pak od 15 hodin ve zhruba 15 kilometrů vzdáleném Oldřišově změří síly s Vítkovicemi.

Historicky první jaderná svatba a od císařpána k bolševikům: zhlédněte videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pátek 22. června 2018.

Slezský FC  testuje ofenzivní talent ze Srbska

Bezesporu zajímavého fotbalistu testuje v současné době nováček první ligy z Opavy. S prvním týmem trénuje osmnáctiletý ofenzivní záložník Saša Glišić, který hrál za FC Brodarac juniorkou Ligu mistrů.

Deník přináší pravidelnou přílohu s fotografiemi miminek

Sobotní vydání regionálních Deníků přináší pravidelnou přílohu Moje rodina, která obsahuje fotografie miminek narozených v uplynulých dnech. 

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT