VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Souhrn fotbalového víkendu

/3 x FOTOGALERIE, VÝSLEDKY, TABULKY/ Přinášíme vám výsledkový servis víkendových fotbalových zápasů na Opavsku a Hlučínsku.

16.10.2017
SDÍLEJ:

Slavia Opava - Dolní Životice 4:2Foto: DENÍK / Petr Widenka

II. liga

Opava - Varnsdorf 3:3
podrobnosti zde

Vítkovice - Příbram 1:0 (1:0)
Branka: 7. Vasiljev

Ústí nad Labem - Žižkov 0:3 (0:1)
Branky: 18. a 56. Engelmann, 90. Galuška

Pardubice - Vlašim 2:0 (2:0)
Branky: 8. Petráň, 35. Ladra

Frýdek-Místek - Hradec Králové 0:0

Táborsko - Třinec 1:0 (0:0)
Branka: 73. Mršič

Znojmo - České Budějovice 1:1 (1:1)
Branky: 16. Růsek - 13. Wermke

Sokolov - Olympia 1:3 (1:1)
Branky: 20. Glaser (pen.) - 28. a 48. Žežulka, 51. Katidis

1. Opava 6 4 1 30:16 22
2. České Budějovice 6 4 1 21:7 22
3. Pardubice 7 0 4 16:8 21
4. Třinec 6 2 3 16:10 20
5. Olympia 5 4 1 16:11 19
6. Znojmo 5 3 3 14:16 18
7. Příbram 5 2 4 15:12 17
8. Hradec Králové 4 4 2 14:12 16
9. Vlašim 5 1 5 17:17 16
10. Žižkov 3 4 4 18:18 13
11. Táborsko 3 4 4 15:17 13
12. Sokolov 3 2 6 13:17 11
13. Ústí nad Labem 2 2 7 12:22 8
14. Frýdek-Místek 1 4 6 7:15 7
15. Vítkovice 1 4 6 8:26 7
16. Varnsdorf 0 6 5 11:19 6

MSFL

Valašské Meziříčí - Hlučín 0:3
podrobnosti zde

Hodonín - Otrokovice 3:1 (1:1)
Branky: 45. a 90. Žák, 60. Polách (pen.) - 17. Reteno

Petřkovice - Rýmařov 3:2 (1:0)
Branky: 34. Špavelko, 66. Neumann (pen.), 92. Lokša - 70. Kocúr, 82. Dydowicz

Líšeň - Prostějov 1:1 (1:1)
Branky: 14. Frimmel - 15. Zapletal

Uherský Brod - HFK Olomouc 1:1 (1:0)
Branky: 5. Mančík - 85. Krejčí

Vyškov - Uničov 1:0 (1:0)
Branka: 35. Božović

Mohelnice - Hulín 1:3 (1:1)
Branky: 40. Svoboda - 16. Kostka, 62. Motal (pen.), 68. Ondřejka

Kroměříž - Velké Meziříčí 1:2 (1:2)
Branky: 13. Silný - 17. Dolejš, 27. Simr

1. Velké Meziříčí 9 2 0 35:12 29
2. Prostějov 7 3 1 21:8 24
3. Vyškov 7 2 2 26:18 23
4. Kroměříž 7 0 4 21:15 21
5. Líšeň 5 4 2 23:17 19
6. Valašské Meziříčí 6 0 5 21:22 18
7. Hodonín 4 3 4 15:21 15
8. Hlučín 4 2 5 20:15 14
9. Hulín 4 2 5 22:23 14
10. Uničov 3 4 4 22:18 13
11. Rýmařov 3 3 5 16:21 12
12. Uherský Brod 3 3 5 11:18 12
13. Petřkovice 3 1 7 13:21 10
14. Otrokovice 1 5 5 15:29 8
15. HFK Olomouc 2 1 8 15:30 7
16. Mohelnice 1 3 7 12:20 6

Divize E

Nové Sady - Opava B 1:0
podrobnosti zde

Jeseník - Dolní Benešov 0:3
podrobnosti zde

Brumov - Slavičín 1:1 (1:0)
Branky: 10. Novák - 54. Švach

Havířov - Kozlovice 2:2 (1:2)
Branky: 8. Klejnot, 58. Skoupý - 24. Nekuda, 27. Lisický (vl.)

Ústí - Nový Jičín 1:1 (0:1)
Branky: 63. Holoubek - 28. Pyclík

Vsetín - Frýdlant nad Ostravicí 2:1 (0:0)
Branky: 80. Bartozel, 86. Matůš - 74. Fromelius

Petrovice - Bohumín 2:2 (2:0)
Branky: 20.(pen.) a 41. Gomola - 53. Hanus (pen.), 85. Socha

Šternberk - Hranice 5:2 (2:1)
Branky: 15. Kuba, 25. a 85. Zifčák, 58. Hlaváček, 79. Hustý - 3. Vladař, 75. Vyka

1. Kozlovice 7 3 1 23:9 24
2. Dolní Benešov 7 3 1 20:10 24
3. Havířov 6 3 2 35:17 21
4. Slavičín 6 3 2 18:12 21
5. Ústí 5 4 2 23:9 19
6. Bohumín 4 5 2 16:10 17
7. Nové Sady 4 2 4 14:20 14
8. Frýdlant nad Ostravicí 4 2 5 14:21 14
9. Jeseník 4 2 5 14:22 14
10. Nový Jičín 2 6 2 12:13 12
11. Brumov 3 2 6 12:18 11
12. Opava B 2 4 4 16:13 10
13. Vsetín 3 1 6 6:12 10
14. Šternberk 2 3 6 14:18 9
15. Hranice 2 2 7 13:30 8
16. Petrovice 2 1 8 11:27 7

Krajský přebor

Pustá Polom - Vratimov 5:0 (2:0)
Branky: 19. Malík, 24. Jašek (pen.), 51. a 67. Schwalbe, 55. Hrabina

Polanka - Frenštát pod Radhoštěm 2:0 (1:0)
Branky: 41. a 69. Ševčík

Šenov - Stará Bělá 1:0 (1:0)
Branka: 13. Schovajsa (pen.)

Háj ve Slezsku - Bílovec 3:2 (1:1)
Branky: 42. Uvíra, 68. Eršil, 72. Továrek - 6. Pavlík, 79. Melecký

Heřmanice - Český Těšín 3:0 (3:0)
Branky: 6. Půda, 12. Schwarz, 45. Mlčoch

Čeladná - Orlová 2:0 (2:0)
Branky: 19. Padych, 35. Váňa

Břidličná - Krnov 0:1 (0:0)
Branka: 88. Sabo

Dětmarovice - Bruntál 1:1 (1:0)
Branky: 33. Tomáš - 90. Kyselý

1. Dětmarovice 8 2 2 27:12 26
2. Háj ve Slezsku 8 2 2 34:23 26
3. Čeladná 7 3 2 47:16 24
4. Heřmanice 8 0 4 33:13 24
5. Bruntál 7 3 2 26:16 24
6. Pustá Polom 7 2 3 27:15 23
7. Šenov 5 2 5 23:22 17
8. Stará Bělá 5 2 5 22:21 17
9. Frenštát pod Radhoštěm 5 1 6 26:23 16
10. Polanka 4 4 4 20:22 16
11. Krnov 4 3 5 22:27 15
12. Bílovec 3 2 7 20:34 11
13. Český Těšín 2 3 7 11:24 9
14. Břidličná 3 0 9 15:41 9
15. Orlová 2 2 8 12:33 8
16. Vratimov 2 1 9 20:43 7

I.A třída, skupina A

Kobeřice - Vítkov 3:1 (3:1)
Branky: 12. Kubný, 18. Šimeček, 21. Kryštof - 29. Malaník

Kravaře - Jakubčovice 5:1 (3:1)
Branky: 9. Skoumal, 21. Ferenz, 41. Hanus, 62. Peterek, 89. Kupka - 27. Schreier

Oldřišov - Hlubina 0:1 (0:0)
Branka: 84. Žídek (vl.)

Mokré Lazce - Darkovičky 2:1 (1:1)
Branky: 32. a 80. Bystrý - 17. Lomozník

Chlebičov - Ludgeřovice 2:1 (1:1)
Branky: 21. Radek, 60. Maloch (pen.) - 3. Klos

Velké Heraltice - Slavkov 2:1 (0:0)
Branky: 63. Tesař, 79. Otipka - 58. Schneider

Krásné Loučky - Bolatice 1:2 (0:1)
Branky: 87. Pučan - 14. Harazim, 78. Obrusník

1. Hlubina 5 4 0 28:13 19
2. Kobeřice 5 3 2 26:18 18
3. Velké Heraltice 5 3 2 15:12 18
4. Oldřišov 4 3 3 22:23 15
5. Kravaře 4 2 3 27:11 14
6. Jakubčovice 4 2 4 24:22 14
7. Chlebičov 4 2 3 15:19 14
8. Mokré Lazce 4 2 4 21:26 14
9. Slavkov 4 1 5 14:17 13
10. Ludgeřovice 3 3 3 21:18 12
11. Darkovičky 3 3 4 9:10 12
12. Bolatice 2 4 4 23:23 10
13. Krásné Loučky 1 2 6 8:17 5
14. Vítkov 1 2 6 11:35 5

I.B třída, skupina A

Bruntál B - Štěpánkovice 2:1 (1:0)
Branky: 2. a 85. Kopec - 58. Novák

Malé Hoštice - Kylešovice 6:2 (2:1)
Branky: 30., 34., 46., 50. a 57. Šafarčík, 85. Baďura - 36. Gračanin, 74. Šemora

Chomýž - Hradec nad Moravicí 2:2 (0:1)
Branky: 70. Lhoťan, 86. Vodička - 39. Krejsa, 56. Lichý

Město Albrechtice - Karlovice 1:1 (0:0)
Branky: 78. Šupák - 79. Kašpar

Úvalno - Velké Hoštice 8:0 (5:0)
Branky: 12. a 56. Žitník, 16. Novák (vl.), 23. Šimeček, 31. Sovadina, 36. a 74. Juřina, 59. Nardelli (vl.)

Žimrovice - Suché Lazce 1:3 (0:2)
Branky: 89. Černý - 7. a 77. Vlha, 19. Balda

Horní Benešov - Zlatníky 0:0

1. Hradec nad Moravicí 6 2 1 30:14 20
2. Karlovice 6 1 3 40:16 19
3. Suché Lazce 5 2 2 24:16 17
4. Žimrovice 5 2 3 23:16 17
5. Malé Hoštice 4 4 2 27:24 16
6. Bruntál B 4 3 2 24:16 15
7. Horní Benešov 4 2 4 20:26 14
8. Kylešovice 4 2 4 16:26 14
9. Štěpánkovice 4 1 4 25:16 13
10. Město Albrechtice 3 1 6 19:21 10
11. Úvalno 3 1 6 26:39 10
12. Chomýž 2 3 4 17:31 9
13. Zlatníky 2 2 5 13:22 8
14. Velké Hoštice 1 2 7 10:31 5

I.B třída, skupina B

Strahovice - Petřvald na Moravě 3:0 (1:0)
Branky: 43. a 74. Býma, 58. Wicha

Hať - Dolní Lhota 3:1 (1:1)
Branky: 3. Cigan, 69. Machalla (pen.), 84. Kupka - 18. Chmelař (vl.)

Šilheřovice - Vřesina 0:5 (0:1)
Branky: 25. a 52. Novák, 57. a 63. Hruzík, 67. Redzina (vl.)

Kozmice - Darkovice 2:2 (2:1)
Branky: 26. Remeš, 40. Babušík - 6. Vyletělek, 78. Chlappek (pen.)

Chuchelná - Bohuslavice 4:1 (1:0)
Branky: 39. Valenta, 49. a 66. Gargoš, 84. Jašek - 77. Štefek

Klimkovice - Píšť 2:1 (0:1)
Branky: 63. Vostárek, 67. Strnka - 29. Liška

Velká Polom - Ostrava-Jih 1:3 (1:2)
Branky: 30. Šmída - 17. Zima, 28. Gaži, 50. Válek

1. Vřesina 7 1 1 33:10 22
2. Strahovice 7 1 1 34:14 22
3. Klimkovice 6 1 2 18:11 19
4. Velká Polom 6 0 4 19:20 18
5. Kozmice 4 3 2 21:16 15
6. Šilheřovice 4 3 3 20:23 15
7. Petřvald na Moravě 4 2 3 20:16 14
8. Bohuslavice 4 2 4 22:22 14
9. Ostrava-Jih 4 1 5 27:25 13
10. Chuchelná 4 1 4 14:21 13
11. Darkovice 3 2 5 15:23 11
12. Hať 1 3 5 9:20 6
13. Píšť 1 2 6 11:22 5
14. Dolní Lhota 0 0 10 11:31 0

Okresní přebor

Budišov nad Budišovkou - Vřesina 5:1 (3:1)
Branky: 7. Vondrouš, 11. a 65. Pražák, 33. Marek, 86. Pizur - 45. Rončka

Hněvošice - Otice 1:1 (1:0)
Branky: 44. Vavřinčík - 67. Poštulka

Litultovice - Stěbořice 5:4 (1:3)
Branky: 8. Doležel, 49. Drápal, 60. a 69. Haas, 81. Lebeda - 10.(pen.) a 26. Čavera, 38. M. Fiedler, 89. J. Fiedler

Slavia Opava - Dolní Životice 4:2 (3:1)
Branky: 12. a 15. Maisel, 23. Mužík, 74. Mařádek - 23. Ondřej, 83. Hanák

Štítina - Kobeřice B 1:0 (0:0)
Branka: 90. Halška

Dobroslavice - Jakartovice 2:3 (1:2)
Branky: 2. Rathouský, 12. Pavelek - 6. a 42. Urban, 52. Holub

Březová - Hlavnice 0:2 (0:0)
Branky: 56. Kirschner (pen.), 83. Liška

1. Budišov nad Budišovkou 9 1 0 42:9 28
2. Jakartovice 8 0 2 29:13 24
3. Slavia Opava 7 0 3 28:17 21
4. Litultovice 6 1 3 21:22 19
5. Březová 5 1 3 17:13 16
6. Kobeřice B 5 1 4 16:17 16
7. Stěbořice 5 0 4 29:19 15
8. Vřesina 5 0 4 24:18 15
9. Hlavnice 4 1 5 26:28 13
10. Dobroslavice 4 0 6 19:31 12
11. Otice 2 2 6 14:17 8
12. Štítina 2 0 8 6:30 6
13. Hněvošice 1 1 8 14:32 4
14. Dolní Životice 0 2 7 10:29 2

III. třída, skupina A

Dolní Benešov B - Služovice 0:0
Kozmice B - Bohuslavice B 0:3 (0:0)
Strahovice B - Bělá 3:2 (2:2)
Oldřišov B - Závada 3:2 (2:1)
Štěpánkovice B - Darkovičky B 4:2 (2:2)
Hať B - Bolatice B 1:4 (0:2)

1. Bolatice B 8 1 0 28:9 25
2. Dolní Benešov B 5 4 1 38:21 19
3. Služovice 6 1 2 23:10 19
4. Oldřišov B 5 2 2 32:24 17
5. Bělá 5 1 3 29:19 16
6. Sudice 4 2 3 31:33 14
7. Hať B 3 2 4 18:25 11
8. Darkovičky B 3 1 5 22:22 10
9. Strahovice B 3 1 5 22:23 10
10. Štěpánkovice B 3 0 6 14:25 9
11. Bohuslavice B 2 1 6 16:30 7
12. Závada 1 3 5 12:21 6
13. Kozmice B 1 1 7 10:33 4

III. třída, skupina B

Holasovice - Deštné 5:0 (4:0)
Moravice - Radkov 1:4 (1:3)
Vávrovice - Svobodné Heřmanice 8:0 (3:0)
Melč - Slavkov B 0:4 (0:1)
Brumovice - Budišov nad Budišovkou B 3:0 (1:0)

1. Slavkov B 7 1 1 49:16 22
2. Holasovice 7 0 2 36:10 21
3. Štáblovice 7 0 2 34:22 21
4. Vávrovice 5 3 0 32:11 18
5. Budišov nad Budišovkou B 5 1 4 37:21 16
6. Brumovice 5 1 3 25:23 16
7. Melč 5 0 3 34:25 15
8. Radkov 3 3 3 18:21 12
9. Vítkov B 3 0 5 28:27 9
10. Moravice 2 0 7 16:32 6
11. Svobodné Heřmanice 2 0 7 13:42 6
12. Sosnová 1 0 6 12:33 3
13. Deštné 0 1 9 9:60 1

III. třída, skupina C

Kyjovice - Komárov 1:2 (0:1)
Budišovice - Horní Lhota 1:4 (1:1)
Pustá Polom B - Větřkovice 10:0 (4:0)
Hrabyně - Chvalíkovice 2:1 (1:1)
Palhanec - Vávrovice B 1:1 (1:1)
Těškovice - Raduň 3:4 (0:3)

1. Těškovice 8 0 1 43:8 24
2. Pustá Polom B 8 0 2 46:13 24
3. Horní Lhota 6 1 2 20:15 19
4. Komárov 6 0 3 34:17 18
5. Budišovice 5 0 4 26:19 15
6. Hrabyně 5 0 4 17:19 15
7. Raduň 4 1 4 27:18 13
8. Kyjovice 4 0 5 28:21 12
9. Skřipov 3 2 4 13:20 11
10. Palhanec 3 2 4 14:23 11
11. Vávrovice B 1 2 6 5:41 5
12. Chvalíkovice 1 0 8 10:24 3
13. Větřkovice 1 0 8 10:55 3

Autor: Redakce

16.10.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

V pořadí už třetí ročník Kabelkového veletrhu Opavského a Hlučínského Deníku hostilo v pátek odpoledne OC Breda.
57

Na Kabelkovém veletrhu padl absolutní rekord

Ilustrační foto.

Vánoce se očekávají dražší

Od hřebíků po komponenty do vozidel

Na místě Šibenného mlýna v obci Branka byla v roce 1862 vybudována továrna Branecké železárny, která vyráběla kromě drobného železářského sortimentu především hřebíky a cvočky do bot.

Zdeněk Lukeš: Opava má nejkrásnější koupaliště jaké znám

/ROZHOVOR/ Do Opavy jezdíval jako dítě. Jeho rodiče-sochaři Jaroslava Lukešová a Vladimír Kýn tu měli v podkroví domu na nároží Tyršovy a Rooseveltovy ulice ateliér. Nyní se sem dostane jednou za několik let.

Slezan odvolal trenéry

Vedení opavského hokejového klubu po středeční porážce ve Valašském Meziříčí odvolalo trenérskou dvojici Marek Harazim - David Galvas.

Zemědělka ožije atmosférou adventu

/POZVÁNKA/ Každoročně se do areálu Masarykovy střední školy zemědělské a Vyšší odborné školy Opava sjíždí bezmála deset tisíc lidí z blízkého i širokého okolí.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT