VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Souhrn fotbalového víkendu

/2 x FOTOGALERIE, VÝSLEDKY, TABULKY/ Přinášíme vám výsledkový servis víkendových fotbalových zápasů na Opavsku a Hlučínsku.

18.9.2017
SDÍLEJ:

Štěpánkovice - Karlovice 3:2Foto: DENÍK / Petr Widenka

I. dorostenecká liga

Sparta Praha - Opava 3:2

1. Sparta Praha 6 0-0 0 20:5 18
2. Brno 5 0-2 0 20:9 17
3. Olomouc 4 1-0 1 15:7 14
4. Slovácko 4 1-0 2 12:9 14
5. Plzeň 4 0-1 1 17:6 13
6. Ostrava 3 2-0 2 14:10 13
7. Slavia Praha 4 0-1 2 11:8 13
8. Hradec Králové 4 0-0 2 12:8 12
9. Karviná 4 0-0 3 14:14 12
10. Pardubice 3 1-0 3 8:8 11
11. Bohemians 3 0-0 4 7:13 9
12. Zlín 2 0-2 3 8:9 8
13. Příbram 1 1-1 4 9:13 6
14. České Budějovice 2 0-0 5 6:13 6
15. Mladá Boleslav 1 1-0 4 8:16 5
16. Teplice 1 1-0 5 5:14 5
17. Frýdek-Místek 1 0-1 4 5:17 4
18. Opava 0 0-0 7 8:20 0

II. liga

Třinec - Opava 3:3
podrobnosti zde

Vlašim - Vítkovice 3:1 (1:0)
Branky: 37. a 50. Vyhnal, 90. Tusjak - 68. Vasiljev

Pardubice - Znojmo 0:1 (0:0)
Branka: 61. Růsek

Příbram - Olympia 1:3 (0:1)
Branky: 69. Skácel (pen.) - 45. Ruml, 47. Dias, 76. Liener

Táborsko - Ústí nad Labem 2:1 (0:1)
Branky: 68. Mysliveček, 72. Musiol - 36. Leibl

Varnsdorf - Hradec Králové 1:1 (0:0)
Branky: 55. Breda - 80. Plašil

Žižkov - Sokolov 1:2 (0:2)
Branky: 73. Podrazký (pen.) - 2. Přeučil, 28. Kosak

České Budějovice - Frýdek-Místek 1:1 (1:1)
Branky: 39. Táborský - 28. Šumský (pen.)

1. Opava 4 3 1 19:11 15
2. České Budějovice 4 3 1 13:6 15
3. Hradec Králové 4 3 1 14:10 15
4. Třinec 4 2 2 11:6 14
5. Znojmo 4 2 2 10:12 14
6. Vlašim 4 1 3 14:11 13
7. Olympia 3 3 1 9:7 12
8. Pardubice 4 0 4 8:7 12
9. Příbram 3 2 3 11:10 11
10. Žižkov 2 4 2 13:10 10
11. Táborsko 2 4 2 13:12 10
12. Sokolov 2 2 4 11:13 8
13. Ústí nad Labem 2 1 5 10:16 7
14. Frýdek-Místek 1 3 4 5:11 6
15. Vítkovice 0 4 4 5:17 4
16. Varnsdorf 0 3 4 5:12 3

MSFL

Hulín - Hlučín 3:1
podrobnosti zde

Valašské Meziříčí - Velké Meziříčí 1:3 (1:1)
Branky: 34. Wludyka - 37. Dolejš, 61. Malý (vl.), 74. Smejkal

Uničov - HFK Olomouc 3:1 (1:0)
Branky: 44. a 88. Ambrozek, 50. Nuc - 72. Krejčí

Uherský Brod - Rýmařov 3:0 (1:0)
Branky: 6. Dolina, 50. Mančík, 74. Vrága

Mohelnice - Otrokovice 2:2 (1:1)
Branky: 17. Woitek, 72. Kuba - 16. Kavumbagu, 64. Jasenský

Petřkovice - Kroměříž 0:3 (0:2)
Branky: 16. Budín, 27. Silný (pen.), 53. Silný

Vyškov - Prostějov 1:3 (0:2)
Branky: 90. Koudelka - 12. a 58. Kroupa, 35. Rus

Hodonín - Líšeň 0:0

1. Velké Meziříčí 6 1 0 23:7 19
2. Kroměříž 6 0 1 17:7 18
3. Vyškov 5 1 1 20:11 16
4. Prostějov 4 2 1 11:6 14
5. Valašské Meziříčí 4 0 3 13:13 12
6. Líšeň 3 2 2 11:13 11
7. Uničov 2 3 2 14:13 9
8. Rýmařov 2 3 2 10:11 9
9. Hodonín 2 3 2 9:13 9
10. Hulín 2 2 3 13:12 8
11. Petřkovice 2 1 4 7:10 7
12. Uherský Brod 2 1 4 8:14 7
13. Hlučín 1 2 4 10:13 5
14. Otrokovice 0 4 3 9:19 4
15. Mohelnice 0 3 4 8:12 3
16. HFK Olomouc 1 0 6 9:18 3

Divize E

Brumov - Jeseník 1:2 (1:0)
Branky: 33. Naňák - 61. a 69. Bříza

Havířov - Ústí 2:2 (1:1)
Branky: 44. a 82. Skoupý - 20. a 67. Zagol

Vsetín - Slavičín 0:1 (0:0)
Branka: 46. Švach

Petrovice - Kozlovice 1:4 (1:4)
Branky: 23. Lukan - 7. a 34. Galetka, 16. a 21. Kaďorek

Šternberk - Nový Jičín 1:1 (1:0)
Branky: 27. Hlaváček - 64. Pyclík (pen.)

Hranice - Frýdlant nad Ostravicí 0:3 (0:1)
Branky: 8. Svatonský, 70. Fromelius, 88. Mandičak

Nové Sady - Dolní Benešov 0:4 (0:3)
Branky: 3. Moravec, 7. Rubý, 28. Oberherr, 89. Adamík

Bohumín - Opava B 0:0

1. Ústí 5 2 0 20:3 17
2. Kozlovice 5 2 0 17:3 17
3. Dolní Benešov 4 3 0 12:4 15
4. Slavičín 5 0 2 12:7 15
5. Havířov 4 2 1 20:11 14
6. Frýdlant nad Ostravicí 3 2 2 12:13 11
7. Jeseník 3 1 3 11:10 10
8. Brumov 3 0 4 9:13 9
9. Opava B 1 4 1 15:9 7
10. Nový Jičín 1 4 2 7:11 7
11. Nové Sady 2 1 4 10:19 7
12. Šernberk 1 2 4 6:11 5
13. Hranice 1 2 4 8:21 5
14. Bohumín 0 4 2 3:7 4
15. Vsetín 1 1 5 3:8 4
16. Petrovice 1 0 6 6:21 3

Krajský přebor

Šenov - Bruntál 5:2 (4:1)
Branky: 2. a 7. Kopel, 23. Schovajsa, 25. Bednář, 89. Hanauer (pen.) - 8. Orság, 77. Němec

Český Těšín - Vratimov 4:3 (3:2)
Branky: 20. Hubník, 31., 34. a 90. Kiška - 3. Osvěčík, 33. a 79. Svěnčík

Heřmanice - Frenštát pod Radhoštěm 3:0 (2:0)
Branky: 24. Půda, 29. Tomšů, 72. Hetto

Stará Bělá - Orlová 2:1 (2:0)
Branky: 25. Jaroš, 39. Mika - 62. Renta

Dětmarovice - Polanka 3:0 (2:0)
Branky: 17. Macko, 25. Tomáš, 69. Pospěch (pen.)

Břidličná - Háj ve Slezsku 3:4 (1:2)
Branky: 7. Sklenařík, 68. a 80. Žmolík - 11. Prokša, 32. Lampa, 49. a 56. Uvíra

Čeladná - Bílovec 9:0 (4:0)
Branky: 18., 82. a 88. Marek Váňa, 21. Martin Váňa, 23. Jaroš, 45. Kublák, 73. a 75. Padych, 90. Baran

1. Dětmarovice 6 1 1 21:8 19
2. Čeladná 5 2 1 36:9 17
3. Bruntál 5 2 1 19:10 17
4. Heřmanice 5 0 3 23:11 15
5. Frenštát pod Radhoštěm 4 1 3 20:14 13
6. Háj ve Slezsku 4 1 2 20:16 13
7. Stará Bělá 4 1 3 17:16 13
8. Šenov 3 1 4 17:15 10
9. Pustá Polom 3 1 3 13:14 10
10. Polanka 3 1 4 12:16 10
11. Bílovec 3 1 4 13:21 10
12. Krnov 2 2 3 12:15 8
13. Český Těšín 2 1 5 9:18 7
14. Orlová 2 1 4 9:19 7
15. Vratimov 2 0 6 14:27 6
16. Břidličná 1 0 7 6:32 3

I.A třída, skupina A

Kobeřice - Krásné Loučky 3:1 (3:0)
Branky: 21. Kusztubajda, 25. Stuchlík, 38. Hlavenka - 74. Hudský

Oldřišov - Darkovičky 3:1 (1:0)
Branky: 17. a 78. Samek, 81. Pusch - 64. Kremzer

Kravaře - Ludgeřovice 1:2 (0:1)
Branky: 48. Hanus (pen.) - 15. Němec, 90. Havlík

Slavkov - Jakubčovice 4:2 (2:0)
Branky: 20. a 22. Pechník, 53. Král, 58. Hruška - 48. Schreier, 75. Rybařík

Hlubina - Vítkov 12:2 (7:0)
Branky: 3., 27., 42. a 79. Starý, 10. Blokša, 18. Hyrník, 32. Bláha, 44., 58., 72. a 88. Procházka, 85. Otoupalík - 75. Špok, 77. Vlček

Chlebičov - Mokré Lazce 1:3 (1:2)
Branky: 20. Radek - 25. a 44. Galvas, 85. Vošvrda

Velké Heraltice - Bolatice 1:0 (1:0)
Branka: 19. Zemborski

1. Oldřišov 3 2 0 15:10 11
2. Darkovičky 3 2 1 7:5 11
3. Jakubčovice 3 1 2 17:11 10
4. Slavkov 3 1 2 10:8 10
5. Hlubina 2 3 0 20:8 9
6. Velké Heraltice 2 3 1 7:6 9
7. Ludgeřovice 2 2 1 9:8 8
8. Kravaře 2 1 3 15:8 7
9. Kobeřice 2 1 2 12:11 7
10. Mokré Lazce 2 1 3 12:18 7
11. Chlebičov 2 1 3 9:16 7
12. Bolatice 1 3 2 17:12 6
13. Krásné Loučky 1 1 4 4:11 4
14. Vítkov 0 2 4 5:27 2

I.B třída, skupina A

Štěpánkovice - Karlovice 3:2 (1:1)
Branky: 42. Tomíček, 57. Benek, 72. Gargoš - 43. Burda, 53. Pelán

Malé Hoštice - Žimrovice 1:1 (0:1)
Branky: 56. Chřibek - 37. Škrobánek

Hradec nad Moravicí - Kylešovice 5:0 (3:0)
Branky: 17., 68. a 73. Lichý, 24. Moc, 44. Kubánek

Město Albrechtice - Zlatníky 4:1 (2:0)
Branky: 23. a 50. Charalambidis, 34. Morys (vl.), 87. Šupák - 51. Alt

Chomýž - Velké Hoštice 6:1 (4:0)
Branky: 6., 32. a 78. Korčián, 26. Klement, 29. Lhoťan, 47. Juchelka - 90. Novák (pen.)

Horní Benešov - Úvalno 7:4 (2:1)
Branky: 31. a 63. Pokorný, 34. a 50. (pen.) Podaný, 70. Slíva, 72. Moravec, 88. Krupa - 6. Žitník, 64., 68. a 78. Sovadina

1. Žimrovice 4 2 0 16:6 14
2. Hradec nad Moravicí 4 1 1 19:6 13
3. Karlovice 4 0 2 23:9 12
4. Suché Lazce 3 1 1 15:9 10
5. Město Albrechtice 3 0 3 15:10 9
6. Malé Hoštice 2 3 1 16:15 9
7. Chomýž 2 2 2 14:18 8
8. Bruntál B 2 1 2 14:10 7
9. Štěpánkovice 2 1 3 11:13 7
10. Zlatníky 2 1 3 10:15 7
11. Horní Benešov 2 1 3 14:20 7
12. Kylešovice 2 1 3 8:17 7
13. Úvalno 1 1 4 12:25 4
14. Velké Hoštice 0 1 5 3:17 1

I.B třída, skupina B

Bohuslavice - Vřesina 4:3 (2:3)
Branky: 32. Chovanec, 36. Harabiš (vl.), 59. a 75. Štefek - 2. a 40. Wilk, 15. Hruzík

Šilheřovice - Petřvald na Moravě 2:2 (2:1)
Branky: 7. Václavík, 32. Černý (pen.) - 29. J. Huvar, 80. R. Huvar

Kozmice - Píšť 5:1 (3:1)
Branky: 21. Gai, 42. Bochňák, 43. Tsiolas, 71. Tomis, 86. Lukáš - 1. Návrat

Chuchelná - Dolní Lhota 3:2 (0:2)
Branky: 61. Valenta, 65. a 72. Neuwirth - 17. Kozelský, 45. Chadziandoniu

Darkovice - Ostrava-Jih 1:5 (1:2)
Branky: 30. Vyletělek - 37. Prokeš, 44. Válek, 55. a 57. Němec, 80. Kadlčík

Velká Polom - Hať 2:1 (0:1)
Branky: 68. Cihlář, 87. Němec - 26. Machalla

Strahovice - Klimkovice 0:0

1. Vřesina 4 1 1 20:9 13
2. Kozmice 4 0 2 14:9 12
3. Velká Polom 4 0 2 13:10 12
4. Petřvald na Moravě 3 2 1 16:12 11
5. Klimkovice 3 1 1 9:3 10
6. Strahovice 3 1 1 14:10 10
7. Bohuslavice 3 1 2 15:13 10
8. Ostrava-Jih 3 0 3 16:14 9
9. Šilheřovice 2 3 1 12:10 9
10. Darkovice 2 1 3 8:14 7
11. Píšť 1 2 3 7:12 5
12. Chuchelná 1 1 4 7:19 4
13. Hať 0 3 3 5:12 3
14. Dolní Lhota 0 0 6 8:17 0

Okresní přebor

Litultovice - Otice 3:1 (3:1)
Branky: 2. a 21. Cihlář, 18. Tengler - 15. Váleček

Dolní Životice - Hlavnice 1:1 (0:0)
Branky: 90. Hanák (pen.) - 62. Kukol

Stěbořice - Vřesina 1:4 (1:1)
Branky: 11. Graca - 9. a 75. (pen.) Boháč, 82. Koval, 83. Boček

Slavia Opava - Jakartovice 1:3 (0:2)
Branky: 74. Maisel - 23., 30. a 55. Urban

Štítina - Hněvošice 2:0 (0:0)
Branky: 79. Škroch, 86. Tomáško

Budišov nad Budišovkou - Dobroslavice 0:0
Březová - Kobeřice B 0:0

1. Budišov nad Budišovkou 5 1 0 23:5 16
2. Jakartovice 5 0 1 17:4 15
3. Litultovice 5 0 1 14:9 15
4. Kobeřice B 4 1 1 12:7 13
5. Vřesina 4 0 2 19:12 12
6. Stěbořice 4 0 2 16:10 12
7. Březová 3 1 2 10:7 10
8. Slavia Opava 3 0 3 20:15 9
9. Hlavnice 2 1 3 16:17 7
10. Dobroslavice 2 1 3 7:16 7
11. Otice 1 0 5 10:13 3
12. Štítina 1 0 5 4:22 3
13. Dolní Životice 0 1 5 5:20 1
14. Hněvošice 0 0 6 5:21 0

III. třída, skupina A

Dolní Benešov B - Bělá 6:3 (3:1)
Oldřišov B - Darkovičky B 2:5 (2:1)
Bohuslavice B - Služovice 0:3 (0:1)
Závada - Sudice 2:3 (0:2)
Kozmice B - Bolatice B 0:2 (0:2)
Strahovice B - Štěpánkovice B 2:3 (0:1)

1. Bolatice B 5 1 0 18:6 16
2. Bělá 4 1 1 24:13 13
3. Dolní Benešov B 4 1 1 26:16 13
4. Služovice 3 0 2 16:9 9
5. Oldřišov B 3 0 2 16:11 9
6. Sudice 3 0 3 13:21 9
7. Darkovičky B 2 1 3 16:14 7
8. Štěpánkovice B 2 0 3 7:13 6
9. Závada 1 2 3 9:14 5
10. Hať B 1 2 2 8:16 5
11. Strahovice B 1 1 3 16:16 4
12. Kozmice B 1 1 3 6:16 4
13. Bohuslavice B 1 0 5 9:19 3

III. třída, skupina B

Holasovice - Radkov 2:0 (2:0)
Slavkov B - Vítkov B 5:0 (2:0)
Vávrovice - Budišov nad Budišovkou B 3:3 (1:2)
Melč - Štáblovice 4:5 (0:3)
Sosnová - Moravice 7:2 (3:0)
Deštné - Svobodné Heřmanice 1:2 (0:1)

1. Budišov nad Budišovkou B 4 1 1 25:10 13
2. Slavkov B 4 0 1 29:10 12
3. Holasovice 4 0 1 24:5 12
4. Štáblovice 4 0 2 28:21 12
5. Vávrovice 3 2 0 15:9 11
6. Melč 3 0 1 19:9 9
7. Brumovice 3 0 2 18:19 9
8. Vítkov B 2 0 4 18:20 6
9. Svobodné Heřmanice 2 0 4 10:22 6
10. Radkov 1 2 3 9:18 5
11. Sosnová 1 0 3 10:19 3
12. Moravice 1 0 5 10:24 3
13. Deštné 0 1 5 5:34 1

III. třída, skupina C

Těškovice - Vávrovice B 7:0 (3:0)
Raduň - Větřkovice 9:0 (5:0)
Kyjovice - Budišovice 2:4 (1:2)
Chvalíkovice - Skřipov 2:0 (2:0)
Pustá Polom B - Komárov 3:2 (2:1)
Hrabyně - Horní Lhota 3:2 (2:1)

1. Těškovice 5 0 0 29:2 15
2. Pustá Polom B 5 0 1 23:7 15
3. Horní Lhota 4 1 1 13:9 13
4. Komárov 4 0 2 26:11 12
5. Hrabyně 3 0 2 9:7 9
6. Skřipov 2 2 2 7:9 8
7. Raduň 2 1 3 17:8 7
8. Budišovice 2 0 2 7:8 6
9. Kyjovice 2 0 3 10:15 6
10. Palhanec 1 1 3 3:16 4
11. Vávrovice B 1 1 4 4:22 4
12. Chvalíkovice 1 0 4 7:12 3
13. Větřkovice 0 0 5 4:33 0

Autor: Redakce

18.9.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Souhrn fotbalového víkendu

FC Hlučín – FC Odra Petřkovice 2:1
9

MSFL: Hlučín - Petřkovice 2:1

Pro třináctiletého cyklistu letěl do Vávrovic vrtulník

U vážné nehody třináctiletého cyklisty zasahovali v sobotu 21. října záchranáři ve Vávrovicích.

Králem voleb v kraji je Ivo Vondrák. Nemám ambici být ministrem, řekl Deníku

/ROZHOVOR/ „Nemám ambici být ministrem. Ale v politice nikdy neříkej nikdy,“ konstatoval v povolebním rozhovoru pro Deník hejtman a nově i poslanec Ivo Vondrák (ANO).

Na Opavsku zvítězilo ANO

V opavském okrese se letošní volební účast vyšplhala na 60,11%. Výsledky jednotlivých stran prakticky kopírují ty celorepublikové.

II. LIGA: České Budějovice - Opava 2:1

/3 x VIDEO, FOTOGALERIE/ Přímý souboj o první místo nedopadl pro opavské fotbalisty dobře. Slezané na Střeleckém Ostrově prohráli s domácími Českými Budějovicemi. Hosté znovu doplatili na chyby v defenzivě.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení