VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Souhrn fotbalového víkendu

/VÝSLEDKY, TABULKY, FOTOGALERIE/ Přinášíme vám výsledkový servis víkendových fotbalových zápasů na Opavsku a Hlučínsku.

24.4.2017
SDÍLEJ:

Štěpánkovice - Oldřišov 4:1Foto: DENÍK / Petr Dušek

I. dorostenecká liga

Opava - Plzeň 1:1 (1:1), na penalty 4:5
Branky: 8. Hurta z pen. - 4. Pihrt

Teplice - Hlučín 3:1 (0:1)
Branky: 57. Hruštinec, 68. Žitný, 87. Kotrba - 19. Macík

1. Sparta Praha 20 4-1 5 61:30 57
2. Plzeň 18 6-4 8 48:35 52
3. Hradec Králové 19 7-1 7 50:33 51
4. Příbram 16 3-3 10 45:32 48
5. Olomouc 16 3-2 10 56:37 47
6. Slavia Praha 15 1-3 11 57:39 47
7. Ostrava 15 3-3 11 45:33 45
8. Slovácko 14 8-4 11 36:33 38
9. Zlín 13 7-5 13 32:32 37
10. Pardubice 11 1-4 15 38:33 36
11. Teplice 12 2-2 14 44:44 36
12. Brno 10 1-6 16 64:66 35
13. Mladá Boleslav 13 5-1 13 33:37 35
14. Karviná 12 3-2 14 35:43 35
15. České Budějovice 10 1-3 16 34:51 32
16. Opava 7 0-8 19 32:40 29
17. Jihlava 7 4-8 18 27:44 25
18. Hlučín 4 1-0 21 22:97 11

II. liga

Opava - České Budějovice 2:1
podrobnosti zde

Sokolov - Třinec 1:0 (1:0)
Branka: 45. Jakub Dvořák

Vlašim - Varnsdorf 1:0 (1:0)
Branka: 7. Hadaščok

Ústí nad Labem - Prostějov 3:0 (1:0)
Branky: 45. Zeman, 63. Moulis, 82. Kateřiňák

Olomouc - Vítkovice 1:0 (1:0)
Branka: 30. Chorý

Znojmo - Žižkov 2:2 (2:2)
Branky: 24. Teplý z pen., 45. Klíma - 22. Engelmann, 34. Podrazký

Frýdek-Místek - Pardubice 0:0

Ostrava - Táborsko 1:0 (1:0)
Branka: 45. Hlinka

1. Olomouc 18 4 2 50:17 58
2. Ostrava 14 8 2 38:18 50
3. Opava 13 6 5 47:28 45
4. Vlašim 11 6 7 40:29 39
5. České Budějovice 10 8 6 31:23 38
6. Znojmo 10 7 7 42:35 37
7. Žižkov 9 8 7 44:30 35
8. Táborsko 8 7 9 29:36 31
9. Ústí nad Labem 8 5 11 25:32 29
10. Třinec 7 7 10 33:38 28
11. Frýdek-Místek 7 7 10 38:45 28
12. Varnsdorf 7 5 12 32:37 26
13. Pardubice 6 8 10 19:31 26
14. Sokolov 5 10 9 25:37 25
15. Vítkovice 6 3 15 26:39 21
16. Prostějov 2 3 19 18:62 9

MSFL

HFK Olomouc - Hlučín 0:1
podrobnosti zde

Vyškov - Líšeň 1:3 (0:2)
Branky: 70. Hlavica z pen. - 15. a 72. Frimmel, 40. Král z pen.

Otrokovice - Olomouc B 0:0

Třebíč - Mohelnice 2:3 (2:1)
Branky: 8. Dočekal, 31. Bogner - 16. Hapal, 47. Fiala z pen., 90. Bzirský

Petřkovice - Blansko 1:1 (0:1)
Branky: 69. Špavelko - 34. Kučera z pen.

Uničov - Kroměříž 0:1 (0:1)
Branka: 36. Jeleček

Slovácko B - Velké Meziříčí 5:3 (3:2)
Branky: 36. a 90. Rezek, 9. Pospíšil, 43. Yu, 60. Kone - 15. Mezlík, 17. Simr, 73. Bouček

Zlín B - Hulín 2:3 (1:2)
Branky: 27. Blanař, 53. Chwaszcz - 24. a 90. z pen. Pospíšil, 10. Šrom

1. Uničov 12 8 2 50:23 44
2. Olomouc B 12 3 7 40:20 39
3. Hlučín 11 5 6 29:24 38
4. Velké Meziříčí 11 3 8 55:47 36
5. Hulín 10 6 6 41:34 36
6. Slovácko B 8 9 5 34:27 33
7. Vyškov 9 4 9 34:26 31
8. Petřkovice 8 7 7 38:36 31
9. Otrokovice 9 4 9 34:45 31
10. Zlín B 8 6 8 43:42 30
11. Kroměříž 8 5 9 31:38 29
12. Třebíč 8 3 11 34:42 27
13. Mohelnice 6 7 9 27:34 25
14. HFK Olomouc 6 5 11 16:41 23
15. Líšeň 5 4 13 24:41 19
16. Blansko 4 3 15 22:32 15

Divize E

Nový Jičín - Pustá Polom 1:1 (1:0)
Branky: 15. Lokša - 71. N. Štýbar

Dolní Benešov - Havířov 1:0 (0:0)
Branka: 88. Labuda

Šumperk - Opava B 1:1 (0:1)
Branky: 60. Krayzel - 36. Gebauer

Nové Sady - Petrovice 2:1 (1:0)
Branky: 31. Režný, 51. Schlimbach - 68. Ruisl

Přerov - Valašské Meziříčí 1:1 (1:0)
Branky: 23. Zimčík - 52. Pospěch (penalta)

Kozlovice - Jeseník 2:2 (0:2)
Branky: 50. Schlehr, 70. Kyselák - 11. Karakasidis, 31. Woitek

Rýmařov - Hranice odloženo
Frýdlant nad Ostravicí - Velké Karlovice odloženo

1. Valašské Meziříčí 14 6 2 41:21 48
2. Havířov 13 3 6 36:27 42
3. Dolní Benešov 12 3 7 40:22 39
4. Rýmařov 8 9 4 41:27 33
5. Nový Jičín 9 4 9 45:40 31
6. Opava B 9 4 9 32:32 31
7. Kozlovice 9 4 9 31:33 31
8. Hranice 9 4 8 33:38 31
9. Petrovice 8 6 8 33:33 30
10. Nové Sady 8 5 9 31:29 29
11. Pustá Polom 8 4 10 24:28 28
12. Frýdlant nad Ostravicí 7 4 10 26:31 25
13. Přerov 6 7 9 21:29 25
14. Jeseník 7 4 11 36:50 25
15. Šumperk 7 3 12 33:41 24
16. Velké Karlovice 2 6 13 11:33 12

Krajský přebor

Dětmarovice - Bohumín 0:0

Šenov - Krnov 1:3 (1:2)
Branky: Aniol - Hrubý 3

Orlová - Český Těšín 2:1 (1:0)
Branky: Renta, Kopel - S. Zogata

Háj ve Slezsku - Heřmanice 1:0 (0:0)
Branka: Továrek

Bílovec - Frenštát pod Radhoštěm 2:4 (1:3)
Branky: A. Dluhoš, Kotrla - Klimpar 3 (2. z penalty), Bednář

Vendryně - Břidličná středa 17. května
Bruntál - Polanka středa 24. května
Čeladná - Kobeřice středa 24. května

1. Bohumín 15 4 3 43:20 49
2. Heřmanice 12 6 4 58:19 42
3. Čeladná 12 2 7 46:33 38
4. Český Tešín 10 7 5 36:20 37
5. Krnov 10 6 6 36:33 36
6. Bílovec 10 4 8 41:32 34
7. Břidličná 9 6 6 45:37 33
8. Háj ve Slezsku 9 5 8 38:29 32
9. Polanka 8 4 9 38:38 28
10. Dětmarovice 7 4 11 32:41 25
11. Šenov 7 2 13 32:57 23
12. Orlová 5 7 10 31:45 22
13. Vendryně 6 4 11 35:53 22
14. Kobeřice 7 1 13 21:48 22
15. Bruntál 5 5 11 37:44 20
16. Frenštát pod Radhoštěm 5 5 12 30:50 20

I.A třída, skupina A

Ludgeřovice - Bohuslavice 3:2 (2:0)
Branky: 9. Bělan, 37. Klos (pen.), 84. Pěntka - 56. Vitásek, 78. Štefek

Stará Bělá - Jakubčovice 6:1 (1:1)
Branky: 32. Dziža, 61. Sommer (vl.), 63. Petrík, 66. Mika, 79. Lišaník, 85. Petrovský - 14. Schreier

Štítina - Kravaře 1:5 (1:2)
Branky: 20. Tkadleček - 12. Peterek, 45. a 51. (pen.) Hanus, 53. Sabo, 75. Nestroj

Darkovičky - Mokré Lazce 1:0 (0:0)
Branka: 77. Felgenträger

Bolatice - Chlebičov 1:0 (0:0)
Branka: 67. Šula

Štěpánkovice - Oldřišov 4:1 (1:1)
Branky: 42. Liška, 55. a 60. Schwalbe, 85. Harazim - 23. Wicha

Krásné Loučky - Vítkov pondělí 8. května

1. Stará Bělá 11 5 2 45:21 38
2. Ludgeřovice 9 7 2 42:27 34
3. Štítina 9 4 5 33:32 31
4. Štěpánkovice 9 3 6 36:34 30
5. Kravaře 8 3 7 38:29 27
6. Darkovičky 7 5 6 32:26 26
7. Bolatice 8 1 9 18:20 25
8. Chlebičov 7 3 8 32:30 24
9. Jakubčovice 7 3 8 30:32 24
10. Oldřišov 6 5 7 43:45 23
11. Krásné Loučky 6 2 9 22:39 20
12. Mokré Lazce 5 3 10 24:32 18
13. Vítkov 5 2 10 33:35 17
14. Bohuslavice 2 6 10 22:48 12

I.B třída, skupina A

Kylešovice - Zlatníky 1:1 (0:0)
Branky: 52. Levay - 62. Toman

Suché Lazce - Slavkov 1:3 (0:0)
Branky: 60. Balda - 52. Lazecký, 79. Pavelek, 90. Machel (pen.)

Otice - Světlá Hora 0:1 (0:0)
Branka: 69. Mako

Bruntál B - Město Albrechtice středa 3. května
Úvalno - Chomýž středa 3. května
Karlovice - Velké Heraltice středa 3. května
Žimrovice - Velké Hoštice pondělí 8. května

1. Slavkov 17 1 0 61:11 52
2. Suché Lazce 10 3 5 44:28 33
3. Velké Heraltice 9 5 3 46:29 32
4. Město Albrechtice 8 4 5 38:32 28
5. Bruntál B 7 4 6 35:30 25
6. Žimrovice 7 4 6 40:44 25
7. Karlovice 7 2 8 44:40 23
8. Chomýž 7 2 8 37:35 23
9. Zlatníky 6 5 7 34:37 23
10. Velké Hoštice 6 2 9 31:46 20
11. Kylešovice 5 3 10 27:33 18
12. Otice 3 6 9 27:35 15
13. Světlá Hora 5 0 13 24:56 15
14. Úvalno 4 1 12 27:59 13

I.B třída, skupina B

Hrabová - Strahovice 7:0 (7:0)
Branky: 3. a 15. Šimon, 18., 26. a 38. Forman, 20. Mohelník, 36. Kot

Dolní Lhota - Václavovice 6:2 (2:1)
Branky: 15., 60. a 66. Chadziandoniu, 38. Bedry, 61. Zezulka, 89. Blanar - 24. Petr, 74. Langer

Vřesina - Ostrava-Jih 2:0 (1:0)
Branky: 15. a 88. Wilk

Píšť - Darkovice 1:1 (0:1)
Branky: 86. Návrat - 14. Tannenberger

Svinov - Šilheřovice středa 3. května
Chuchelná - Velká Polom středa 3. května
Kozmice - Hať středa 10. května

1. Hrabová 12 3 3 49:15 39
2. Kozmice 12 2 3 41:18 38
3. Vřesina 11 4 3 50:23 37
4. Ostrava-Jih 9 4 5 48:27 31
5. Velká Polom 9 1 7 27:22 28
6. Šilheřovice 8 3 6 32:30 27
7. Strahovice 8 2 8 29:30 26
8. Darkovice 6 6 6 32:28 24
9. Hať 7 2 8 31:34 23
10. Dolní Lhota 6 1 11 26:39 19
11. Chuchelná 4 6 7 29:35 18
12. Václavovice 4 3 11 24:48 15
13. Svinov 4 1 12 14:47 13
14. Píšť 3 2 13 14:50 11

Okresní přebor

Litultovice - Bělá 2:0 (2:0)
Branky: 13. Haas, 30. Tengler

Vávrovice - Slavia Opava sobota 24. června
Jakartovice - Budišov nad Budišovkou sobota 24. června
Hradec nad Moravicí - Hlavnice sobota 24. června
Kobeřice B - Hněvošice sobota 24. června
Vřesina - Stěbořice neděle 25. června
Malé Hoštice - Pustá Polom B neděle 25. června

1. Hradec nad Moravicí 12 2 3 62:22 38
2. Budišov nad Budišovkou 11 2 4 51:24 35
3. Malé Hoštice 11 2 4 51:29 35
4. Stěbořice 10 3 4 52:29 33
5. Hlavnice 10 2 5 52:38 32
6. Jakartovice 9 4 4 52:37 31
7. Vřesina 9 1 7 52:35 28
8. Litultovice 8 2 8 30:34 26
9. Hněvošice 7 1 9 38:47 22
10. Kobeřice B 7 0 10 28:44 21
11. Slavia Opava 4 6 7 27:36 18
12. Vávrovice 5 2 10 27:42 17
13. Pustá Polom B 2 2 13 14:48 8
14. Bělá 0 1 17 17:88 1

III. třída, skupina A

Sudice - Oldřišov B 10:0 (9:0)

Darkovičky B - Hať B sobota 24. června
Bolatice B - Strahovice B sobota 24. června
Závada - Dolní Benešov B sobota 24. června
Dobroslavice - Darkovice B sobota 24. června
Služovice - Bohuslavice B neděle 25. června

1. Dobroslavice 12 0 4 48:23 36
2. Sudice 10 3 4 53:40 33
3. Služovice 10 3 3 30:24 33
4. Bohuslavice B 10 1 4 51:21 31
5. Bolatice B 8 2 6 50:31 26
6. Strahovice B 7 3 6 33:23 24
7. Dolní Benešov B 8 0 7 38:29 24
8. Závada 6 3 7 19:24 21
9. Darkovičky B 6 2 8 37:32 20
10. Darkovice B 4 3 8 21:33 15
11. Hať B 4 2 9 33:52 14
12. Oldřišov B 3 0 13 30:72 9
13. Štěpánkovice B 2 2 11 20:59 8

III. třída, skupina B

Holasovice - Radkov 3:0 (1:0)

Deštné - Palhanec sobota 24. června
Svobodné Heřmanice - Slavkov B sobota 24. června
Štáblovice - Melč sobota 24. června
Budišov nad Budišovkou B - Vávrovice B sobota 24. června
Brumovice - Moravice sobota 24. června
Sosnová - Dolní Životice sobota 24. června

1. Dolní Životice 17 0 0 93:17 51
2. Holasovice 15 1 2 81:16 46
3. Slavkov B 11 2 4 77:43 35
4. Brumovice 9 2 6 53:53 29
5. Štáblovice 11 1 5 59:35 28
6. Budišov nad Budišovkou B 7 2 8 40:36 23
7. Radkov 7 1 10 35:51 22
8. Melč 6 3 8 34:44 21
9. Vávrovice B 7 0 10 32:50 21
10. Sosnová 4 3 10 27:64 15
11. Palhanec 4 2 11 31:59 14
12. Svobodné Heřmanice 4 2 11 24:53 14
13. Moravice 4 2 11 30:61 14
14. Deštné 2 3 12 22:56 9

III. třída, skupina C

Těškovice - Skřipov 1:0 (1:0)
Štítina B - Březová 0:3 (0:0)
Komárov - Větřkovice 7:2 (2:2)

Raduň - Chvalíkovice neděle 25. června
Budišovice - Kyjovice neděle 25. června

1. Březová 13 2 1 66:11 41
2. Těškovice 12 2 1 59:26 38
3. Skřipov 7 5 4 41:26 26
4. Horní Lhota 8 1 6 43:24 25
5. Hrabyně 8 0 6 34:41 24
6. Kyjovice 6 3 6 32:34 21
7. Komárov 5 4 6 41:40 19
8. Chvalíkovice 5 2 8 34:51 17
9. Budišovice 4 4 5 31:31 16
10. Štítina B 3 4 7 20:33 13
11. Raduň 2 3 9 29:42 9
12. Větřkovice 1 0 15 13:84 3

Autor: Redakce

24.4.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Deník - Naši prvňáci

Tento týden představíme prvňáčky ZŠ Edvarda Beneše a ZŠ a Praktické školy Opava

83

Komentář šéfredaktora Deníku: Kdo zastaví ANO?

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.

Souhrn fotbalového víkendu

/VÝSLEDKY/ Přinášíme vám výsledkový servis víkendových fotbalových zápasů na Opavsku a Hlučínsku.

MSFL: Hlučín - Petřkovice 2:1

Derby MSFL pro Hlučín. Prestižní utkání s Petřkovicemi hlučínští fotbalisté dotáhli do vítězného konce. Před téměř čtyřmi stovkami diváků díky brankám Hudeczka a Krauta zvítězili 2:1. Za hosty dokázal už jen snížit kanonýr Lokša.

Pro třináctiletého cyklistu letěl do Vávrovic vrtulník

U vážné nehody třináctiletého cyklisty zasahovali v sobotu 21. října záchranáři ve Vávrovicích.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT